Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 28, 2024, 22:51:14

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 32   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: СВАТБА В ПЛОВДИВ - 16 -та част  (Прочетена 166309 пъти)
 
ane_li_a
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 96



Моят сватбен албум

« Отговор #90 -: юли 01, 2013, 14:49:21 »

Грима на Краси беше страхотен, много ми хареса, издържа до около 12 (тогава си лягах и се измих). А от роклите съм общо взето разочарована, от продавачките също.Премерих общо 5 рокли, 3 при Веси и само там ми харесаха, но ще трябва да комбинирам от 2 и не знам как ще се получи.Но мисля че ще е от там, имам време ще отида пак август.
Активен
tsve4e
Професор
****
Публикации: 332



Моят сватбен албум

« Отговор #91 -: юли 04, 2013, 13:26:50 »

Момичета, само на бързо влизам да драсна един ред. Без да искам да правя реклама искам да споделя, че с Ивайло Русинов направихме предсватбена фотосесия и мога само хубави неща да кажа за него. Предразположи ни много, а снимките са страхотни и най-важното забавлявахме се през цялото време. Надявам се поста ми да не се приеме като реклама, а само като мнение което да бъде в помощ на бъдещи булки, които търсят съвет при избора си на фотограф.
Активен
Сватбена агенция Ваняя СТИЛ
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 147


www.vanya-style.com


Моят сватбен албум

« Отговор #92 -: юли 04, 2013, 15:54:19 »

Момичета, само на бързо влизам да драсна един ред. Без да искам да правя реклама искам да споделя, че с Ивайло Русинов направихме предсватбена фотосесия и мога само хубави неща да кажа за него. Предразположи ни много, а снимките са страхотни и най-важното забавлявахме се през цялото време. Надявам се поста ми да не се приеме като реклама, а само като мнение което да бъде в помощ на бъдещи булки, които търсят съвет при избора си на фотограф.
Да, подкрепям те за Ивайло, аз му гласувам доверие и на 16 март на мой младоженци, сега на 10 август,пак той ще е фотографа . Млад и реализиращ се фотограф.
Активен
armince
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 14



Моят сватбен албум

« Отговор #93 -: юли 05, 2013, 13:41:16 »

Здравейте,
Да се включа и аз към пловдивската група  Wink Нашата дата е 25.08.2013.Общо взето вече се усеща напрежението.Имам чувството, че  нищо все още не ни е готово  tease Поне съм спокойна , че имам рокля, която вече съм забравила и как изглежда  shok
Активен
Melinia
Ентусиаст
**
Публикации: 94



« Отговор #94 -: юли 05, 2013, 13:51:25 »

Здравейте,
Да се включа и аз към пловдивската група  Wink Нашата дата е 25.08.2013.Общо взето вече се усеща напрежението.Имам чувството, че  нищо все още не ни е готово  tease Поне съм спокойна , че имам рокля, която вече съм забравила и как изглежда  shok

И аз съм като теб, само дето и рокля даже нямам. Не съм си запазили и фризьор, гримьор... сега съм се заела с поканите и съм в усилено търсене на рокля. Успех!
Активен
armince
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 14



Моят сватбен албум

« Отговор #95 -: юли 05, 2013, 15:57:21 »

Роклята си купих още февруари-март месец  Bravo за фризьор и гримьор и аз не съм си запазила час.Всички ми казват - рано е  huhhuh.gif
Активен
dimi___
Любопитен
*
Публикации: 37



« Отговор #96 -: юли 05, 2013, 18:36:48 »

Не е никак рано и ако мен питах нямаш време, аз лично като се обадих на гримьорката февруари и се оказа, че вече има запазени дати септември месец Yes   
Активен
tsve4e
Професор
****
Публикации: 332



Моят сватбен албум

« Отговор #97 -: юли 06, 2013, 08:22:26 »

armince Welcome
Аз също съм на мнение че не е рано за грим и прическа, защото времето лети по-бързо отколкото очакваш. Аз едвам си намерих свободен фризьор за нашата дата, който да отговаря на моите изисквания. Още повече две седмици преди сватбата е хубаво да си направиш и пробен грим, така че те съветвам да се ориентираш за тези работи от сега.
Активен
armince
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 14



Моят сватбен албум

« Отговор #98 -: юли 06, 2013, 10:34:50 »

Благодаря ви tsve4e и dimi_ заемам се  yahoo Тъкмо съм си в Пловдив тези дни и ще си запазя час за гримьор.Оринетирала съм се към Слави.Поне съм виждала негови булки и са уникални.Дано да е свободен  angry
Активен
stasynka
Сватбар
***
Публикации: 172


06.09.2013 - THE BIG DAY


Моят сватбен албум

« Отговор #99 -: юли 06, 2013, 21:30:35 »

Хелоу, хелоу, да се разпиша и аз, днес ходихме за халките до Раковски и поръчахме  danceg danceg ще са готови на 22.07 - доста бързо отколкото очаквах  danceg danceg, вече си имам пълен комплект украси, кошници, държачи и всички там разни и разнообразни, взехме си подаръчетата за гостите - гълъбчета - ща кача снимки в албума ми, поканите са готови и ги раздаваме, тази седмица и роклята ще ми е готова ииии вече нямам търпение, остава да си харесаме торта, да намерим добър алкохол - уиски, вино, ракия /водката сме я купили вече/, утре ще говорим и с музикантите за извеждане на булката и лека полека си идва септември ...  danceg danceg danceg
Активен
dimi___
Любопитен
*
Публикации: 37



« Отговор #100 -: юли 07, 2013, 09:11:54 »

Хелоу, хелоу, да се разпиша и аз, днес ходихме за халките до Раковски и поръчахме  danceg danceg ще са готови на 22.07 - доста бързо отколкото очаквах  danceg danceg, вече си имам пълен комплект украси, кошници, държачи и всички там разни и разнообразни, взехме си подаръчетата за гостите - гълъбчета - ща кача снимки в албума ми, поканите са готови и ги раздаваме, тази седмица и роклята ще ми е готова ииии вече нямам търпение, остава да си харесаме торта, да намерим добър алкохол - уиски, вино, ракия /водката сме я купили вече/, утре ще говорим и с музикантите за извеждане на булката и лека полека си идва септември ...  danceg danceg danceg


Много неща си направила и като се замисля, че аз не съм свършила почти нищо и се паникьосвам нашата сватба също е септември, а аз даже и рокля не съм си взела sad ние си взехме халките миналата седмица от Раковски ,а поканите ще ни ги пратят тази седмица и ще почнем да ги раздаваме smile Вижте ни халките, които си харесвам много  heart heart heart


* DSC02160ionju.jpg (67.94 KB, 640x360 - видяно 260 пъти.)
Активен
tsve4e
Професор
****
Публикации: 332



Моят сватбен албум

« Отговор #101 -: юли 07, 2013, 12:49:07 »

stasynka, започвам да се чудя аз защо се мотам още. Даже поканите не са ни готови, подаръчетата не съм ги измислила още, добре че поне халки си имаме вече. Май трябва да се стегна, въпреки че ни останаха само поканите, подаръчета, тортата, алкохол и облеклото, а ми се струва че има още много време.
Активен
stasynka
Сватбар
***
Публикации: 172


06.09.2013 - THE BIG DAY


Моят сватбен албум

« Отговор #102 -: юли 08, 2013, 09:31:35 »

stasynka, започвам да се чудя аз защо се мотам още. Даже поканите не са ни готови, подаръчетата не съм ги измислила още, добре че поне халки си имаме вече. Май трябва да се стегна, въпреки че ни останаха само поканите, подаръчета, тортата, алкохол и облеклото, а ми се струва че има още много време.

 Цветче, на мен ми се струва че доста съм избързала с някои неща, но като се замисля имаме точно 2 месеца и наистина трябва да ускоря тези които не съм свършила, а те се оказаха доста повече отколкото си мислех - тортата, украса за вкъщи, оркестър за извеждане на булката, част от алкохола, тейбъл картички, среща с фото, видео и DJ, последни уговорки в ресторанта, ааа и на море смятаме да ходим за 6 дена и вече почвам да е шашкам, а да и медицински и доплащане в църквата и дома  Girl_hide те доста станаха, чакай да се спра, защото вече лошо ми става, опаа и младоженеца още не си е харесал костюм, риза и т.н. ... о неееееееее ще се побъркам ...
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #103 -: юли 08, 2013, 09:43:58 »

Аз да попитам и тук. Търся лимузина за Пловдив, за 31-ви август.
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #104 -: юли 08, 2013, 11:31:26 »

Момичета, имайте предвид, че не трябва тортата да се оставя за последния момент. Нашата беше на 5 етажа и си беше въпрос на време да запазим съответната стойка, на която искахме да е. Отделно една торта се прави няколко дена преди събитието, за да може блатовете да поемат крема Wink
Активен
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 32   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines