Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 08, 2024, 04:17:26

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 32   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: СВАТБА В ПЛОВДИВ - 16 -та част  (Прочетена 167163 пъти)
 
Melinia
Ентусиаст
**
Публикации: 94



« Отговор #75 -: юни 28, 2013, 12:49:46 »

Благодаря, ще бъда подгтвена за снимки дано дават да снимам.
Трета поредна седмица?Нищо не си харесваш или на проби ходиш?

Не ходя на проби. Ти ще видиш утре за какво става въпрос - има много камъни и лъскавини. Или магазини с по 5 рокли, в които ти казват да разгледайте - то какво има да се гледа толкова. Намерих в последстие още няколко магазина, които не съм обиколила и искам и тях да видя. След това вече трябва да реша.
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #76 -: юни 28, 2013, 13:06:44 »

Момичета, не е лошо да ходите с определени идеи да търсите рокля  Wink Аз лично бях разгледала хиляди рокли в интернет и тръгнах с 2 разпечатки какво харесвам. Така е по-лесно и за продавачките.
Преди време обикалях с капризна кандидатбулка. Всички я питаха дали се е ориентирала какво иска, а тя само - Това не ми харесва  pardon Е как да помогнеш на такъв човек?!
Активен
ane_li_a
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 96



Моят сватбен албум

« Отговор #77 -: юни 28, 2013, 13:09:48 »

Аз по принцип сам горе-долу ориентирана, имам няколко рокли свалени, но като цяло искам да пробвам различни модели, за да преценя дали съм се насочила правилно и после да си искам моето smile дано се получи
Активен
Melinia
Ентусиаст
**
Публикации: 94



« Отговор #78 -: юни 28, 2013, 14:20:27 »

Момичета, не е лошо да ходите с определени идеи да търсите рокля  Wink Аз лично бях разгледала хиляди рокли в интернет и тръгнах с 2 разпечатки какво харесвам. Така е по-лесно и за продавачките.
Преди време обикалях с капризна кандидатбулка. Всички я питаха дали се е ориентирала какво иска, а тя само - Това не ми харесва  pardon Е как да помогнеш на такъв човек?!

Напъно подкрепям мнението, че човек трябва да знае какво търси, но кагато не го намира вариантите са два: или се наема да му го ушият или търси нещо готово. Аз предпочитам да намеря готов модел, защото ще имам реална представа за роклята. Вариантът с шиенето ми се струва много рисков, предвид горчивия опит на мои познати, които до последния ден се чудеха дали няма да се омъжат по дънки и накрая им дадоха рокли "за чудо и приказ", но вече нямаше време да резервен вариант. Да, вярно е, ходи се на проби, уж човек може да контролира нещата, но истината е, че роклята цялостно се ушива едва ли не в последния момент и то за един ден.
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #79 -: юни 28, 2013, 16:39:13 »

Аз отидох с разпечатките и въпреки това гледах готови с идеята да придобия представа как ще изглеждам. В един момент се оказа, че така или иначе ще ми се шие рокля - просто роклите бяха прекалено големи за мен. Преспах една нощ и се доверих. Изключително съм доволна! На всичкото отгоре комбинирах 3 модела и доизмислях в движение неща. Е, получи се!
Истината е, че човек трябва да е запасен с търпение. А когато го питат, да обясни в детайли какво иска и как си се представя  smile
Активен
Marinka
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 12



« Отговор #80 -: юни 28, 2013, 20:34:47 »

Цитат
Имаме си фотограф, видеооператор, ди джей, църква, гражданско, ресторант и халки
ane_li_a Браво на вас, напред сте с подготовката, етикетите ще ги оправиш не се притеснявай smile

Melinia при нас: гражданско, църква и ресторант резервирани и капарирани. Роклята си я купих в неделя. Честно да ви кажа нямах идея какво искам, защото никога не се бях замисляла за сватба. Първо ходих в Парадайз мола в София да пробвам, защото исках да я купя да е хубава и да не се занимавам повече. Но се оказа, че и 5000лв ( които аз не бих дала, макар да имаше и такива; аз гледах до към 2000 най-много) да дадеш пак трябва да се преправя, аз не исках изненади и се отказах. Много се отчаях след няколко проби, защото все някъде ми стяга или шупти, а не можех да си ушия защото постоянно пътувам. Незнам дали сте попадали на роклите на Монсун, но моята си я купих за 300 евро и съм много щастлива точно за моето тяло. Незнам дали мога да пусна линк към сайта, ще проверя в правилата.
Активен
Marinka
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 12



« Отговор #81 -: юни 28, 2013, 20:39:46 »

Сега съм на вълна халки и фотографи. Препоръчаха ми Сара Трейд и наистина такова разнообразие, но на мен Фортуната на Бингото много ми харесва какви неща имат и сигурно там ще ги изберем. Казаха, че за 2 седмици ще са готови и това много ме устройва. Знаете ли дали има символика при халките? Четох, че при православното християнство традицията е да сребърни. Вие на какви се спряхте?
Активен
ane_li_a
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 96



Моят сватбен албум

« Отговор #82 -: юни 29, 2013, 08:22:41 »

Аз лично винаги съм носила и харесвала злато и винаги съм знаела, че ще бъдат златни.Вземете си това, което на вас ви харесва.Не е нужно да се спазват всички традиции и символики (поне според мен). Успех smile
Активен
dimi___
Любопитен
*
Публикации: 37



« Отговор #83 -: юни 29, 2013, 08:48:17 »

Сега съм на вълна халки и фотографи. Препоръчаха ми Сара Трейд и наистина такова разнообразие, но на мен Фортуната на Бингото много ми харесва какви неща имат и сигурно там ще ги изберем. Казаха, че за 2 седмици ще са готови и това много ме устройва. Знаете ли дали има символика при халките? Четох, че при православното християнство традицията е да сребърни. Вие на какви се спряхте?


Здравей, Marinka нашата сватба също е на 7 Септември  smile ние сме сгодени от миналата година и доста от нещата капарирахме тогава.Доста време си почивах и сега съм се заела по сериозно с детайлите. Миналата седмица си поръчахме халките от Сара Трейд в гр.Раковски и тази седмица на 3 ще ходим да си ги взимаме. Не съм чувала за за такова поверие нашите халки са от бяло и розово злато много си ги харесвам  danceg danceg danceg danceg но съм решила да си взема и сребърна по нататък защото нося и сребърни бижута.Поръчах си поканите много са бонбонени ако мога ще ги кача за да ги видите. Взехме си и чашите които исках страхотни са  give_rose аз много си ги харесвам. Ходих и за рокля в София в Сватбения мол не си харесах нищо там, после ходих в Романтика на София Борисова имах големи очаквания за там, но останах разочарована от отношението на продавачките там беше ужасно, трябваше да чакам 3 жени които имаха запазени часове, а аз нямах а съм трябвало да си запазя, после ми дават 4 каталога да си харесам рокли и като ми дойде реда тогава ще ми ги извадят и тогава ще ги видя,пипна и пробвам. Не ми допадна и си тръгнах без да пробвам нищо то трябваше и да чакам  NO Отново съм на изходна позиция с роклята  


* DSC0213621.jpg (60.98 KB, 240x427 - видяно 2508 пъти.)
Активен
dimi___
Любопитен
*
Публикации: 37



« Отговор #84 -: юни 29, 2013, 08:50:07 »

Това са чашите ни които обожавам danceg danceg danceg danceg


* 20130620_14301412.jpg (56.28 KB, 640x853 - видяно 247 пъти.)
Активен
Marinka
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 12



« Отговор #85 -: юни 29, 2013, 21:57:37 »

Чашите са страхотни! Браво, много елегантни smile Аз за сега ще пооставя организацията на заден план, защото си пиша и дипломната работа и напоследък мноого се разсеях Blush

dimi___  вие ще имате ли църковен брак?
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #86 -: юни 30, 2013, 13:10:50 »

Дими, моля те, сподели от къде са чашите ви. Моя близка толкова е харесала подобен модел, но ги е гледала само в интернет smile
Marinka, изчети темата за халките. Там се дискутират сребърните. Проблемът е, че много бързо се надрасквали. За нашите бяхме категорични да са от жълто злато. Но вкусове и предпочитания - всякакви Wink
Активен
dimi___
Любопитен
*
Публикации: 37



« Отговор #87 -: юни 30, 2013, 20:12:19 »

Радвам се, че ви харесаха чашите ни  danceg danceg danceg и аз си ги харесвам много  heart heart heart Ние си ги купихме от Сватбения мол в София, но иначе ако ги нямаше там щях да ги поръчвам от един сайт. Да ще имаме църковен брак запазих ме си Св. Иван Рилски ще ни е много удобна, защото си запазихме Виенския павилион в Панаира.
Активен
borilina
Регистриран

Публикации: 5



« Отговор #88 -: юни 30, 2013, 22:43:43 »

здравейте .От доста време не съм преглеждала гледам че доста сте напреднали.Нашата сватба също е на 07.09.2013. Повечето неща сме ги организирали,но сега сме на тема покани.Няма време за маене тъй като вече трябва да се раздават а дори не сме си харесали модел. Къде ли не  гледахме. Моля ви дайте съвет къде можем да намерим нещо хубаво семпло и на сносна цена ?  huhhuh.gif
Активен
Melinia
Ентусиаст
**
Публикации: 94



« Отговор #89 -: юли 01, 2013, 14:36:42 »

Аз по принцип сам горе-долу ориентирана, имам няколко рокли свалени, но като цяло искам да пробвам различни модели, за да преценя дали съм се насочила правилно и после да си искам моето smile дано се получи

ane_li_a, хареса ли си рокля? А как беше грима на Краси, издържа ли цялата вечер?
Активен
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 32   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines