Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 08, 2024, 06:24:15

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 32   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: СВАТБА В ПЛОВДИВ - 16 -та част  (Прочетена 167182 пъти)
 
punk_girl123
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2204



Моят сватбен албум

« Отговор #60 -: юни 27, 2013, 12:45:38 »

Marinka аз горещо НЕ ти препоръчвам Кати стил! Към мен се отнесоха супер некоректно и за това ако не искаш изненади не се ангажирай с тях!
Активен
ane_li_a
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 96



Моят сватбен албум

« Отговор #61 -: юни 27, 2013, 13:09:01 »

Здравейте момичета, аз къде съм гледала къде съм чела, че чак сега я виждам тази тема ... smile е, изчетох я цялата и сега и аз да се присъединя ... нашата сватба ще бъде на 21.09.2013
Активен
ane_li_a
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 96



Моят сватбен албум

« Отговор #62 -: юни 27, 2013, 13:11:36 »

Ние вече всичко сме резервирали, всъщност започнахме от ноември, за да сме спокойни.Утре съм на пробен грим при Краси от инглот (ще споделя впечатления), а в събота ще ходя да гледам рокли
Активен
Marinka
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 12



« Отговор #63 -: юни 27, 2013, 14:48:19 »

Благодаря ти punk_girl123 за съвета! Съжалявам, че са били некоректни с теб, все пак това е твоя сватбен ден и последното нещо, което ти трябва е някой фризьор, които се отнася с неуважение.

Мен ме отвръщава в някои салони как злословят след клиентките. Разбира се уважавам работата им по цял ден на крак, има си и капризни клиенти, но понякога са много несъобразителни и се държат все едно трябва да си доволен, че са те приели изобщо.

От известно време имам една идея да ви споделя да кажете как ви се струва. В момента има много млади хора, които са без работа и такива, които се опитват да пробият и се замислям дали не е по-добре да дам шанс на някой, който сега започва и й/му трябва портфолио за официални прически, а и е мотивация, когато млад човек получи за труда си толкова колкото и утвърдени професионалисти.
Знам риск е, но ми се върти тази идея от известно време в главата.
Активен
Melinia
Ентусиаст
**
Публикации: 94



« Отговор #64 -: юни 27, 2013, 15:13:02 »

Marinka, права си - хубаво е да се даде шанс на млади хора, които да покажат таланта си, защото както при фотографите, видеооператорите, DJ-ите, гримьорите и фризьорите навсякъде се спрягат едни и същи имена. Да не говорим, че примерно гилдията на фотографите се събира и се наговарят с колко да вдигнат цените за следващата година. Обаче дали в един момент изградените вече професионалисти не спират да се стараят чак толкова?

Активен
punk_girl123
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2204



Моят сватбен албум

« Отговор #65 -: юни 27, 2013, 16:13:27 »

Marinka за гримьор и фризьор няма голям риск, понеже винаги може да си направиш пробни и при неизвестни млади лица. Но за видеото и фотото си е рисковано, понеже те имат един шанс и ако не се справят, няма повторение. А в крайна сметка това ти остава от сватбата.
Активен
Nina Style
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


www.ninabg.com


Моят сватбен албум

« Отговор #66 -: юни 27, 2013, 21:14:31 »

Marinka, права си - хубаво е да се даде шанс на млади хора, които да покажат таланта си, защото както при фотографите, видеооператорите, DJ-ите, гримьорите и фризьорите навсякъде се спрягат едни и същи имена. Да не говорим, че примерно гилдията на фотографите се събира и се наговарят с колко да вдигнат цените за следващата година. Обаче дали в един момент изградените вече професионалисти не спират да се стараят чак толкова?


И ти си права и това,че искате да дадете шанс на млади хора е прекрасно. На мен лично ми харесва идеята. Но за някои услуги опита е е повече от важен. Фотограф например. Докато се учи някой млад фотограф,то просто младоженците ще си останат без снимка на самия ритуал /била съм свидетел на това/ или снимките просто няма да стават за нищо. А нали това е спомена,който ви остава. За дж изобщо няма да коментираме. Там вече нещата стават плачевни,когато дж няма опит и не знае как да направи ритуалите или просто мрънка по-микрофона. Въпроса е много сложен и най-вече е важно доколко вие сте готови да рискувате. Младите хора също могат да се научат като се прикрепят към някой професионалист и поне година две да вървят като втори човек и да се учат от него. Но да се рискува само с начинаещ човек си е голямо предизвикателство. За прическа го разбирам,защото има много добри фризьори,които дори не сме ги чували,но за други неща си иска опит и рутина!  good
Активен
Мариелка
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #67 -: юни 27, 2013, 21:35:27 »

За грим и прическа аз се доверих на Коцето от Добо и Капели- еми да ви кажа не останах очарована...Прическата се получи добре, но грима не ми допадна-като маска ми беше и толкова фолк ме направи...с един молив за устни... Грима обаче почна да ми се размазва много рано вечерта, за професионален грим не мисля, че трябва да е така.
Бях си приготвила фуркети за косата и по едно време той ми носи две красиви украшения за коса и ме попита дали иска да ми ги сложи. Казах, че ми харесват и той каза "Супер, а сега имаш ли 30лв, че трябва да ги платя?"..... Попитах дали моите фуркети няма да свършат работа и той мрън мрън вика както искаш. После почна да ми обяснява как щял да ми сложи мигли, а аз мигли не исках (да не говорим, че и там случайно спомена за 25лв)...
С две думи, ако ходите там просто си кажете ясно какво искате и не искате, за да не се почне пазарлък за други екстри. Не съжалявам, че се спрях на него, просто според мен е прехвален и затова малко се разочаровах.
Активен
Melinia
Ентусиаст
**
Публикации: 94



« Отговор #68 -: юни 28, 2013, 08:30:19 »

Ние вече всичко сме резервирали, всъщност започнахме от ноември, за да сме спокойни.Утре съм на пробен грим при Краси от инглот (ще споделя впечатления), а в събота ще ходя да гледам рокли

Чакам с нетърпение отзивите за пробния грим при Краси:)
Активен
Josephine®
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 640


Come Josephine in my flying machine


« Отговор #69 -: юни 28, 2013, 08:59:14 »

Защо тези гримьори не разбират, че те не са най-великите!? Аз останах много доволна от Коцето, но отидох с намерението, че най-вероятно ще се изтрия и гримирам сама. Затова може би останах приятно изненадана. Категорично му казах, че не искам молив за устни и всъщност нещата при мен се получиха супер! Много се харесах! Но аз харесвам по-интензивен грим. Държанието му е доста фамилиарно между другото. А пък за този Слави не искам изобщо да пиша!
Активен
ane_li_a
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 96



Моят сватбен албум

« Отговор #70 -: юни 28, 2013, 09:07:45 »

Melinia, аз ще ходя след работа (около 6:30), после съм казала на бъдещия ми мъж, че трябва да ме води накъде.Не може да се прибера гримирана и да си измия лицето.Та докато се добера да компютъра може да стане късничко, но ще пиша ... чакам с нетърпение да видя резултата
Активен
Melinia
Ентусиаст
**
Публикации: 94



« Отговор #71 -: юни 28, 2013, 09:23:13 »

marinka и ane_li_a: понеже сватбите ви са една седмица преди и една след моята ще споделите ли до къде точно стигнахте с организацията: църква, ресторант, рокля, халки, покани. Ще се радвам да споделите.
Активен
ane_li_a
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 96



Моят сватбен албум

« Отговор #72 -: юни 28, 2013, 10:36:03 »

Аз както вече споменах започнахме доста отрано. Ноември решихме, че ще се женим и още тогава започнахме с капарирането. Имаме си фотограф, видеооператор, ди джей, църква, гражданско, ресторант и халки. Сега се мъча с етикетите за бутилките, нооо не ми се получават и не знам какво ще правя, покани още не съм гледала, ще опитам да измайсторя нещо, ако не стане ще го мисля. И рокля нямам, набелязала съм няколко на снимки, а утре ще ходя в Асеновград.
Активен
Melinia
Ентусиаст
**
Публикации: 94



« Отговор #73 -: юни 28, 2013, 10:51:09 »

Аз както вече споменах започнахме доста отрано. Ноември решихме, че ще се женим и още тогава започнахме с капарирането. Имаме си фотограф, видеооператор, ди джей, църква, гражданско, ресторант и халки. Сега се мъча с етикетите за бутилките, нооо не ми се получават и не знам какво ще правя, покани още не съм гледала, ще опитам да измайсторя нещо, ако не стане ще го мисля. И рокля нямам, набелязала съм няколко на снимки, а утре ще ходя в Асеновград.

Като изключим халките, които нямаме по твоя списък другото съм го отметнала и аз. А утре за трета поредна седмица ще ходя до Асеновград...
Направи си снимки с роклите, които мериш, за да може после да умуваш на спокойствие:)

Успех!
Активен
ane_li_a
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 96



Моят сватбен албум

« Отговор #74 -: юни 28, 2013, 11:11:48 »

Благодаря, ще бъда подгтвена за снимки дано дават да снимам.
Трета поредна седмица?Нищо не си харесваш или на проби ходиш?
Активен
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 32   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines