Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 08, 2024, 03:41:28

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 32   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: СВАТБА В ПЛОВДИВ - 16 -та част  (Прочетена 167161 пъти)
 
dimi___
Любопитен
*
Публикации: 37



« Отговор #30 -: май 29, 2013, 16:20:55 »

Да се похваля какво свърших последните два седмици. Запазихме дата и часа за църквата, избрахме си Св.Иван Рилски.  Bravo Запазих си час и при гримьор Минка Петрова много исках да е тя и се зарадвах, че е свободна на нашата дата  danceg Поръчах си и поканите, които са невероятни за мен (аз много си ги харесвам) ще ги снимам да ви ги покажа като станат готови. Взех плата за роклите на шаферките и уредих шивачката  danceg danceg danceg Това е от мен за сега  smile smile smile smile
Активен
stasynka
Сватбар
***
Публикации: 172


06.09.2013 - THE BIG DAY


Моят сватбен албум

« Отговор #31 -: юни 03, 2013, 19:08:29 »

Привет и от мен, да се похваля и аз, вече имам и запазен час за гримьор - Красимира от Inglot. Очертава се нашата сватба да е в екрю и лилаво (тъмно), та приема предложения в тези цветове.
Качвам и букета за ориентировъчното лилаво.


* 182975_10200549038141111_1492850039_n.jpg (23.09 KB, 421x400 - видяно 3120 пъти.)
Активен
hulcy
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 569


H & S


« Отговор #32 -: юни 03, 2013, 19:27:59 »

Току-що прочетох каква глупост съм написала  blush Всъщност исках да пожелая все по-малко ядосани и огорчени булки, а то какво излязло  Oh my .... Извинявам се  give_rose

Хехехе много сладко lol) Не се притеснявай, сигурна съм ,че никой не те е разбрал погрешно  good
Активен
dimi___
Любопитен
*
Публикации: 37



« Отговор #33 -: юни 04, 2013, 13:08:40 »

Привет и от мен, да се похваля и аз, вече имам и запазен час за гримьор - Красимира от Inglot. Очертава се нашата сватба да е в екрю и лилаво (тъмно), та приема предложения в тези цветове.
Качвам и букета за ориентировъчното лилаво.



* table cards_(1).jpg (29.69 KB, 443x350 - видяно 241 пъти.)
Активен
tsve4e
Професор
****
Публикации: 332



Моят сватбен албум

« Отговор #34 -: юни 04, 2013, 13:22:40 »

Момичета, всички само се хвалите със свършена работа, а аз само се мотам. Нищо не съм правила и силно почнах да се притеснявам. Даже гримьор още нямам, да не говорим за покани, подаръци и т.н. Даже списъка с гостите не съм финализирала. Май е време да се стегна. Единствения ни напредък са халките.
Активен
Josephine®
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 640


Come Josephine in my flying machine


« Отговор #35 -: юни 04, 2013, 15:12:35 »

Момичета, в тази част на Пловдивските булки не можах да се разпиша, защото организирах последните метри от сватбата ми. И ето, че сега с отминала сватба, бих се радвала, ако мога да помогна на някоя от вас!
Ресторант - хотел Империал, Бална зала - в темата за ресторантите ставих подробна информация, затова няма да пиша отново тук.
Фотограф - Георги Вачев - вълшебник е! Толкова добре ни предразположи за снимките, че като че ли това е любимата ми част от сватбата.
Торта - сладкарница Найя - Надежда Манева - уникално вкусна и красива торта. Само прекрачете прага на сладкарницата и ще забравите за всички останали...
Грим - Коцето - вълшебник №2! smile Бях малко скептична, но сегаааа - не се замисляйте, ако искате да се чувствате като принцеси
Коса - Роси от Butterfly - моята приказна фея! Усмихната, креативна, невъзможно добра в работата си!
Ако имате някакви въпроси - с радост ще отговоря!  smile
 
Активен
tsve4e
Професор
****
Публикации: 332



Моят сватбен албум

« Отговор #36 -: юни 04, 2013, 15:31:30 »

Торта - сладкарница Найя - Надежда Манева - уникално вкусна и красива торта. Само прекрачете прага на сладкарницата и ще забравите за всички останали...
Жози, ще ми пратиш ли на лични повече информация за сладкарницата? Предварително благодаря!
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #37 -: юни 04, 2013, 15:35:43 »

Търся за гости на сватба през август квартира около Четвъртък Пазара в посока Бунарджика. Свекървата идва от чужбина, младоженецът има къде да живее. Като допълнителна екстра е семейството на сестрата на младоженеца с бебе на 11 месеца и съпруг чужденец. По някое време, ако има място, там е хубаво да се намести още брата на чужденеца. Би трябвало да ги устройва хол с бокс и две спални. Много ще съм благодарна, ако някой помогне. А, Жилището ще се ползва около месец.
Активен
LadyBug
Любопитен
*
Публикации: 28



« Отговор #38 -: юни 10, 2013, 10:03:05 »

Скъпи Дами и уважаеми Господа (защото забелязвам, че присъствието на Господата никак не е малко, което е похвално! good),

изключително интересен е този форум - някой вече броят дните до големия ден, други (като мен) сега се регистрират  Ashamed ...
Пиша това съобщение е с една молба за съвет. Аз и приятелят ми живеем в чужбина, но искаме да си направим сватбата в България, Пловдив. Колко рано трябва да започнем с цялата организация, резеревирането на ресторант, фотограф и видеооператор? Знам, че бихте ми дали най-точния съвет, но имайки предвид, че по-голяма част от организацията ще бъде водена по Емейли и Скайп какво бихте ни посъветвали и въобще има ли сред вас такива, които са организирали сватбвата си отдалеч или са помагали при нещо подобно. Всички съвети и идеи ще са ни от полза!

Благодаря ви! Весел и усмихнат ден!  give_rose
 
Активен
Thea
Професор
****
Публикации: 323


« Отговор #39 -: юни 10, 2013, 13:41:58 »

LadyBug, както вече ти писах, аз бях в твоята ситуация, но с невероятно малко време за подготовка. Нямах никакъв проблем. Изчисти си кутията да ти пратя ЛС  Wink
Активен
Poli_87
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 39



« Отговор #40 -: юни 11, 2013, 12:45:18 »

LadyBug, аз съм точно като твойта ситуация. При нас положението беше такова - аз изчетох форумите за мнения относто ресторанти, фотографи, видео, дж-и, агенции, разглеждах сайтове, видеа и т.н. След това свекървата, която е в Пловдив, се обаждаше по телефона на хората, на които се бях спряла и евентуално им носеше капаро за да е сигурна резервацията. Ние сме запазили всичко 5 месеца преди сватбата, като почти всичко и всички бяха заети вече за тогава (може би т.к. края на август и септември са най-желани от булките). Междувременно само веднъж се прибрахме до Пловдив и се срещнахме лично с хората, които вече свекървата беше ангажирала (по мой избор, разбира се). За сега плануваме 1 седмица преди сватбата да пътуваме към Пловдив.

Вие ще имате ли човек в Пловдив, който може да ви помага?
Активен
LadyBug
Любопитен
*
Публикации: 28



« Отговор #41 -: юни 11, 2013, 16:23:41 »

Здравей Поли! give_rose
Вие пак доста сте напред в подготовката. При нас за момента е още само един план, на който в момента се опитвам да поставя началото. Струваше ми се напълно нереално да подготвям сватба в Пловдив от чужбина без да се пребирам често към България, но от както се регистрирах тук виждам, че доста хора са го правили или го правят в момента както тебе. Всичко е въпрос на самоорганизация и както ти казваш на доверен човек в Пловдив, който да помага с основните организационни неща на место. Относно резервация на ресторант, фотограф и видеооператор според мен е нужна поне една предварителна среща (не за друго, но поне да се запознаете и да разберете и вие и те що за хора сте и какви възгледи имате). За останалото: например украса, декорации, дреболии - може и от чужбина да се действа (писах си с едно момиче, която всичко по Интернет е организирала).  good
Мисля, че ще се справим! Определено ще е по-предизвикателно и различно отколкото да сме си Пловдив и да действаме по нещатата. Щом свекърва ти е там и й се занмава - бъди сигурна, че нещата ще са под контрол. В нашия случай само на приятеля семейството е в България. Моето и ние сме навън.. май май, и при нас ще е  бъдещата свекървата. pleasantry
Активен
Poli_87
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 39



« Отговор #42 -: юни 11, 2013, 16:30:11 »

LadyBug, успех тогава с организацията!  good
Активен
LadyBug
Любопитен
*
Публикации: 28



« Отговор #43 -: юни 11, 2013, 17:05:29 »

Poli_87 , благодаря, на вас също! Писах ти на лично съобщение. smile
Активен
djdimi
Професор
****
Пол: Мъж
Публикации: 361


dimifoto.weebly.com


« Отговор #44 -: юни 12, 2013, 00:58:07 »

Здравей Поли! give_rose
Вие пак доста сте напред в подготовката. При нас за момента е още само един план, на който в момента се опитвам да поставя началото. Струваше ми се напълно нереално да подготвям сватба в Пловдив от чужбина без да се пребирам често към България, но от както се регистрирах тук виждам, че доста хора са го правили или го правят в момента както тебе. Всичко е въпрос на самоорганизация и както ти казваш на доверен човек в Пловдив, който да помага с основните организационни неща на место. Относно резервация на ресторант, фотограф и видеооператор според мен е нужна поне една предварителна среща (не за друго, но поне да се запознаете и да разберете и вие и те що за хора сте и какви възгледи имате). За останалото: например украса, декорации, дреболии - може и от чужбина да се действа (писах си с едно момиче, която всичко по Интернет е организирала).  good
Мисля, че ще се справим! Определено ще е по-предизвикателно и различно отколкото да сме си Пловдив и да действаме по нещатата. Щом свекърва ти е там и й се занмава - бъди сигурна, че нещата ще са под контрол. В нашия случай само на приятеля семейството е в България. Моето и ние сме навън.. май май, и при нас ще е  бъдещата свекървата. pleasantry
Личните срещи с изпълнители или подизпълнители са важни, разбира се, а също така може да се комуникира ежедневно по Интернет (чрез различните софтуерни продукти, социални мрежи и др.) Добре е да имате доверен човек в България, който да ви представлява, все пак се правят предварителни договори и авансови плащания. Много сватби са организирани с успех дистанционно от чужбина...технологиите много напреднаха и вече не е като в песента на Васил Найденов "Телефон все ни свързва, Телефон ни дели, Малко тъжна е тази, Наша обич нали" smile Успех в организацията.
Активен
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 32   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines