Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 29, 2024, 04:40:18

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 30 31 [32]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: СВАТБА В ПЛОВДИВ - 16 -та част  (Прочетена 164340 пъти)
 
Бела
Ентусиаст
**
Публикации: 124


Моят съпруг е моят свят!


Моят сватбен албум

« Отговор #465 -: януари 13, 2014, 16:28:57 »

Бреййй,тази "Марица "направо ме изумява smile
П.с.а с тезата ,че фотографът работи ,само за реклама и да привлече нови клиенти съм също изуюена!
Че защо на фото извадени да са лоши снимки?Ако са добре снимани ?Аз не разбирам много ,но от моята сватба снимки съм вадела на хартия и в студиото бяха изумени колко лоша резолюция имат и са размазани-за мен не беше важно това,но се птедполага ,че не е въпрос само на скъпи фотографско-сватбени услуги
« Последна редакция: януари 13, 2014, 16:32:15 от Бела » Активен
djdimi
Професор
****
Пол: Мъж
Публикации: 361


dimifoto.weebly.com


« Отговор #466 -: януари 13, 2014, 16:58:01 »

Здравейте,

Предстои ми сватба тази година и след голямо обикаляне по пловдивските ресторанти се спрях на два - Хотел Марица и Сватбен дом Водолей. Условията и на двете места са доста приемливи, като за хотел Марица чак подозрително, т.е. Няма такса за внасяне на алкохол, мезета и т.н., украса на младоженската маса - безплатно, удължаване на работното време - безплатно; нямат изискване за минимален куверт. Това е в най- общи линии. Моля ако някой има информация или мнение за въпросните ресторанти, да сподели. Ще съм Ви много благодарна!
Браво на Хотел Марица, за зала "Филипополис" става въпрос, предполагам. Винаги съм го харесвал за всякакви тържества, а за сватба е просто перфектен. Няма проблем със силната музика и може да се инсталира достатъчно мощна и качествена апаратура за пълноценно звуково усещане и здрав купон. Просторен и светъл е, и се осветява допълнително достъчно равномерно за постигане на висококачествени фотографии и видео, за мен като DJ и фотограф, това е много важно. Кухнята им е добра, цените не са от ниските, но са приемливи...просто не се сещам за недостатъци, а съм бил на повече от 100 сватби и други тържества в тази зала. При наличието на голям и безплатен паркинг към хотела и още други екстри, това ще се окажат най-добрите условия за провеждане на тържества за 2014 г.
Активен
Deliysky
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1353


www.Deliysky.com


« Отговор #467 -: януари 13, 2014, 18:40:38 »

П.с.а с тезата ,че фотографът работи ,само за реклама и да привлече нови клиенти съм също изуюена!
Че защо на фото извадени да са лоши снимки?Ако са добре снимани ?Аз не разбирам много ,но от моята сватба снимки съм вадела на хартия и в студиото бяха изумени колко лоша резолюция имат и са размазани-за мен не беше важно това,но се птедполага ,че не е въпрос само на скъпи фотографско-сватбени услуги
Защо на фото да са извадени лошо ли? Защото читавите ателиета са 1% от всички. Останалите работят със счупени стари машини, евтини китайски хартии, консумативи и тотално неграмотен персонал. Студенти на заплата 300лв. Примерно. И цената на този 1% обикновено е по-висока от останалите. Защото нова и хубава фотографска машина струва 200 000 лева, най-евтината smile. Относно вашите снимки - ако това, което са ви казали от студиото е вярно, значи нещата са много зле.Лоша резолюция и размазани......... , и вие твърдите, че не ги забелязвате? Защо ви е тогава да плащате на професионален фотограф, и гостите могат да ви дадат такива снимки smile
Активен
Nina Style
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


www.ninabg.com


Моят сватбен албум

« Отговор #468 -: януари 13, 2014, 19:34:45 »

Здравейте, избрахме ресторант Империал, но искам да питам за съвет - да настоявам ли да подпишем договор? Всички мнения за ресторанта са положителни, разбирам че са коректни - има ли нужда от договор, или да рискувам без такъв. Стандартна процедура ли е или само по настояване?
Винаги е по-добре да си имате черно на бяло техните условия! Не че ако решат да променят нещо това ще ви спаси,но специално за Империал не мисля, че ще имате проблеми.  good  Хотел Марица положиха доста труд за да си изгонят клиентите и сега са решили да си ги връщат. Храната е добра залата също. Водолей определно има какво да учат!  good
« Последна редакция: януари 13, 2014, 19:38:27 от Nina Style » Активен
Pachoran
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Мъж
Публикации: 1044


« Отговор #469 -: януари 13, 2014, 20:50:05 »

 Белла, Белла, понякога хвърляш в тъч всички със своите коментари. Преди 6-7 години си използвала най-евтината услуга на въпросната фирма, снимана си на лента, в последствие от негативите са извадени файлове, които попадайки при добър "професионалист" се превръщат в едно "компетентно " мнение относно работата на фотографа. Да, ама не казваше Петко Бочаров, ако знаеш изобщо за кого говоря. Защо не даде лентата, за да се копират снимките, а диска ?
Активен
m_kallinova
Регистриран

Публикации: 2


« Отговор #470 -: януари 13, 2014, 22:22:20 »

Браво на Хотел Марица, за зала "Филипополис" става въпрос, предполагам. Винаги съм го харесвал за всякакви тържества, а за сватба е просто перфектен. Няма проблем със силната музика и може да се инсталира достатъчно мощна и качествена апаратура за пълноценно звуково усещане и здрав купон. Просторен и светъл е, и се осветява допълнително достъчно равномерно за постигане на висококачествени фотографии и видео, за мен като DJ и фотограф, това е много важно. Кухнята им е добра, цените не са от ниските, но са приемливи...просто не се сещам за недостатъци, а съм бил на повече от 100 сватби и други тържества в тази зала. При наличието на голям и безплатен паркинг към хотела и още други екстри, това ще се окажат най-добрите условия за провеждане на тържества за 2014 г.
Благодаря за информацията! За зала "Филипополис" говорим. Надявам се ако се спрем на този вариант всичко да мине ОК.
Активен
Melinia
Ентусиаст
**
Публикации: 94



« Отговор #471 -: януари 15, 2014, 09:28:41 »

Здравейте!

Искам да попитам дали може да ми препоръчате фотостудио, където се предлагат качествени фотокниги?
Активен
Nina Style
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


www.ninabg.com


Моят сватбен албум

« Отговор #472 -: януари 15, 2014, 09:39:19 »

Здравейте!

Искам да попитам дали може да ми препоръчате фотостудио, където се предлагат качествени фотокниги?
Фото студио "Корал", Пловдив, бул. "6ти септември" 72
Активен
Melinia
Ентусиаст
**
Публикации: 94



« Отговор #473 -: януари 15, 2014, 15:13:55 »

Фото студио "Корал", Пловдив, бул. "6ти септември" 72

Благодаря!
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #474 -: януари 15, 2014, 15:37:01 »

Ето и новата тема http://forum.svatbata.bg/index.php/topic,36020.0.html
Активен
Страници: 1 ... 30 31 [32]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines