Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 25, 2024, 23:52:27

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на Dark_ButterFly 25.05.2013  (Прочетена 16893 пъти)
 
elistoilova
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 624


Моят сватбен албум

« Отговор #30 -: май 09, 2013, 13:19:05 »

Dark_ButterFly и нашите подаръци за мъжете са такива юзчета. Днес си ги получих и започвам да мисля украса.

Всичко в албума ти е много хубаво! Браво!
Активен
Dark_ButterFly
Ентусиаст
**
Публикации: 132



Моят сватбен албум

« Отговор #31 -: май 09, 2013, 13:25:24 »

Благодаря ви момичета, радвам се, че ви харесват. Надяваме се и на гостите да им харесва всичко, което сме спретнали.
ratatui етикетите си ги правих с power point и paint, нищо особено. Имам празни шаблони без текста, мога да изпратя smile
Активен
Мариелка
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #32 -: май 09, 2013, 20:16:03 »

Роклята е прекрасна, много е изпипана! Юзчетата са много по-завършени като подарък в тези хубави кошнички Bravo
Активен
Dark_ButterFly
Ентусиаст
**
Публикации: 132



Моят сватбен албум

« Отговор #33 -: май 09, 2013, 22:02:43 »

Малко панделките трябва да се пооправи, сега видях, че е крива на тази кошница, но това ще го дооправим.

Lillly, аз взех хартия от една книжарница в Младост, бизнес парка. Юзчетата няма да ги охлаждаме, така че спокойно ще залепим етикетите на тях директно. Сестра ми наскоро си купи много хубав принтер - лазерен (даде 600лв за него) и тя ще ги разпечата. Надявам се да няма проблеми. Ще имаме различни етикети за ракията и за виното, като ги довърша и тях ще покажа.

Все още се чудим как е по-добре - подаръчетата да са си по масите или ние да ги подаряваме като минаваме за поздравленията. Май съм по-склонна към втория вариант, ама още не знам...

Сега се ядосваме с медицинските, че не искат да ми дадат бележка от психото и тубдиспансера, защото не съм от София, карат ме да ходя до Стара Загора, а ми е меко казано невъзможно. Накрая майка ми ще гледа да ми направи медицинското без мен, да видим какво ще стане. smile
Активен
baba_tina
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 140



« Отговор #34 -: май 10, 2013, 07:09:28 »

Dark_ButterFly, може би вариантът лично да раздавате юзчетата на гостите като приемате поздравленията е някакси по-личен  smile Някой (шаферка или кумата) може да върви с вас и с кошницата подаръчета докато обикаляте масите и да дарува гостите докато ви дават те своите подаръци  Wink
Активен
Dark_ButterFly
Ентусиаст
**
Публикации: 132



Моят сватбен албум

« Отговор #35 -: май 10, 2013, 09:38:20 »

baba_tina, наистина ще е по-добре.

Днес успях да кача и снимки на късметчетата, сами си ги правихме. Тюлчетата взехме готови, нарязани. Слагахме по 2 тюлчета различни цветове. Розичките са от ebay, малко по-големички са, но горе долу се получиха smile

Направихме малко над 60, но защото мама каза, че трябва да се хвърлят късметчета и пред дома на булката. Можело само жито и стотинки, но ние решихме да са си късметчета. Шаферките ще ги хвърлят когато ме извеждат. И пред в къщи и след това късметчетата ще са нечетен брой със сигурност.
Активен
baba_tina
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 140



« Отговор #36 -: май 10, 2013, 10:38:32 »

много нежни са станали, браво smile
Активен
artemida777
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 466



Моят сватбен албум

« Отговор #37 -: май 11, 2013, 04:06:08 »

Много хубави късметчета!  Bravo От къде са тюлчетата?
Активен
petq1989
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 614


моят сватбен ден 13.07.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #38 -: май 11, 2013, 06:50:48 »

браво,мн хубави, smile
Активен
ra4e1
Сватбар
***
Публикации: 177


« Отговор #39 -: май 11, 2013, 07:26:53 »

Още една "майска" булка:) честита темичката и от мен!
Активен
ra4e1
Сватбар
***
Публикации: 177


« Отговор #40 -: май 11, 2013, 07:32:06 »

За етикетите- най добре отиди и си ги разпечати в Манията или някой голям копирен център. Те си имат самозалепляща се хартия, лепят се бързо и няма разтичане. Само си завърти етикетите сама на А4 да събереш 7-8 и после режеш, отлепят, залепяш. Иначе този домашен принтер ще издъхне за мастило, а така за под 10 лв всички ще са готови.
За подаръците-присъединявам се към лични поднесените:)
Активен
Dark_ButterFly
Ентусиаст
**
Публикации: 132



Моят сватбен албум

« Отговор #41 -: май 11, 2013, 20:49:59 »

Тюлчетата ги взехме от http://www.landofroses.net/.
А за принтирането сте прави, ще говоря отново със сестра ми, тя настоява да ги печата на нейния, аз имам няколко варианта направени на него и при тест си издържат на изпотяване на бутилки, с това няма да имаме проблем. За за зареждането няма проблем, ще го заредим отново.

Днес занесохме рокличката на малката ни шаферка. http://bebeshkidreshki.com/product/13614/roklya-momina-salza-v-lilavo.html това й взехме. Голяма кукличка е, улучили сме размера. Малкия ни шафер ще е с панталонче, ризка, елече и папионка. http://bebeshkidreshki.com/product/13026/kostyum-s-elek-malak-mazh-na-sivi-rayeta-ot-80-sm-do-152-sm.html Голям кавалер е. И неговия костюм му беше по мярка.
Много сме доволни. smile Малката е на годинка и 8 месеца, а младежа е на 2 годинки и половина. Ще има да се забавляват на сватбата smile
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #42 -: май 18, 2013, 14:17:27 »

Остава една седмица само smile Готови ли сте или има още задачки?
Активен
hulcy
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 569


H & S


« Отговор #43 -: май 19, 2013, 23:50:37 »

Честита темичка и от мен  Bravo Разгледах снимките, роклята и подаръците за гостите са просто уникални , също така и етикета с реколтата Wink И аз си мисля, че по - добър е вариантът вие да си ги раздавате. Малките шаферчета ще са също неотразими. А моминското парти е било върха. Като четох чак ме хвана срам, защото на 8-ми май и аз бях на едно моминско, но при нас всичко беше доста постничко в сравнение с твоето , не бяхме толкова креативни колкото твоите хора  blush браво на тях, наистина Wink ииии пожелавам да си изкараш още по - готина сватба, пълна с усмивки и веселие  give_rose
Активен
silver_f
Професор
****
Публикации: 477


Моят сватбен албум

« Отговор #44 -: май 23, 2013, 14:23:17 »

Дарк Нашите късметчета ще са със същия тюл и ние ги купихме от там smile Остават само 2 дни до големия ден. Има ли нещо за довършване или сте готови?
Активен
Страници: 1 2 [3] 4  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines