Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 19:09:11

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на Dark_ButterFly 25.05.2013  (Прочетена 16773 пъти)
 
Dark_ButterFly
Ентусиаст
**
Публикации: 132



Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: април 29, 2013, 15:57:42 »

Наистина партито беше невероятно, незабравимо smile
Точно се прибрах от работа и обмислям да отидем да потърсим самозалепваща хартия за етикетите с милото. Малко по-късно ще ви покажа как съм ги измислила smile Решихме ние да си ги направим. Бутилки за ракията събрахме от заведения, а за виното взехме от Пловдив smile
Активен
Dark_ButterFly
Ентусиаст
**
Публикации: 132



Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: април 29, 2013, 21:37:13 »

И ето ме отново тук smile
Успяхме да открием самозалепваща хартия на доста изгодна цена - 10 листа за 1,80лв. Утре ще ни докарат от склада и кумата ще ги вземе, защото книжарницата е точно до работата й.
Решихме като подаръчета за гостите да имаме малки юзчета с ракия, която е на 25 години. Баща ми я е заровил, когато съм се родила. На юзчетата ще залепим етикет :

Отделно ще направя подобни етикети за големите бутилки за ракията и виното.
Сестра ми има хубав принтер и ще се заеме с разпечатването.

В албума съм качила и снимки на част от дреболиите, които вече сме взели - чаши, бутониери, подложка за халките...
Активен
artemida777
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 466



Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: април 30, 2013, 01:10:50 »

Много се радвам, че си си изкарала така хубаво на партито! Чак аз се развълнувах като те четох. blush
Страхотна идея за етикетите! Bravo И другите неща са много хубави, особено кошничката много ми хареса. Сама ли си я правила? Толкова е различна от тези "постни" кошнички по магазините.  good
Активен
Мариелка
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: април 30, 2013, 08:32:41 »

Честита темичка! Страхотно моминско парти си имала Bravo
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: април 30, 2013, 09:27:40 »

Да разбираме, че и ти си реколта '88 хихи smile Браво за яката идея smile
Активен
Dark_ButterFly
Ентусиаст
**
Публикации: 132



Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: април 30, 2013, 10:11:43 »

 funnytooth funnytooth funnytooth дааа и аз съм реколта 88, разсмях се от сърце.

artemida777 на тази кошничка попаднахме много случайно. (ако трябва да съм честна май всяко нещо за сватбата съм го купувала от различен град) Един ден бяхме с моите родители в Димитровград и се разходихме по техния пазар. По принцип знаем, че има доста евтини дрехи, а аз имах нужда от дънки и някое пуловерче. Попаднахме на едно магазинче (сергия) с индийски ако не се лъжа стоки. И там видяхме кошничката. Беше без лилавите розички, само тях съм добавила, всичко останало си е купено с кошничката.

Мариелка благодаря, да определено партито беше незабравимо... Организаторките са ми невероятни smile

След 2 дни отиваме в Стара Загора и след това вече ще мога да кача снимки и на роклята и останалите дреболийки smile
Активен
baba_tina
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 140



« Отговор #21 -: май 08, 2013, 12:52:35 »

честита тема, Dark_ButterFly  give_rose пожелавам ти много положителни емоции да споделиш тук  girl_wink
Активен
Mulan
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 342



« Отговор #22 -: май 08, 2013, 13:50:21 »

Уау...наистина моминското ти парти е било уникално yahoo Браво на организаторките,справили са се страхотно good Няма ли някоя папарашка снимка и ние да ви се порадваме малко?  blum
Активен
Lillly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 599



Моят сватбен албум

« Отговор #23 -: май 08, 2013, 13:51:39 »

Честита тема и от мен smile Само положителни емоции ти пожелавам с наближаването на големия ден smile

Искам да попитам как печатате етикетите? Не ви ли е страх, че може да се разтекат?
Активен
IvaGeorgieva
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 132



« Отговор #24 -: май 08, 2013, 14:13:55 »

Мисля, че някой беше обяснявал точно за етикетите. Препоръчително е да се ламинират едностранно с по-тънък слой, който да предпази от разтичане, когато се охлаждат бутилките.
Активен
Noir
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 525



« Отговор #25 -: май 08, 2013, 15:32:44 »

Честита темичка, Dark!
Имала си супер парти, ммм само женски глезотии...Представям си какъв релакс е било.
Чакам с нетърпение да покажеш роклята  heart
Активен
Dark_ButterFly
Ентусиаст
**
Публикации: 132



Моят сватбен албум

« Отговор #26 -: май 09, 2013, 11:45:29 »

Много благодаря за хубавите пожелания. Най-после имам снимки на роклята, както и на подаръчетата за гости.
Роклята я снимаха само в дълъг вариант, не съм махала долната част сега. Очаквам си и болерото, за да бъде завършена.
Като подаръци за гости избрахме юзчета с 25 годишна ракия поставени в кошнички. И те не са довършени, защото още не сме залепили етикетите.
Още малко остана. Вече тръгнахме да правим медицинските. Искат ни толкова много неща - психо, васерман, дори и в тубдиспансера трябва да ходим. Иван ще опита днес да мине да вземе печати от психото и тубдиспансера, че аз ще съм на работа, а утре отивам да дам кръв за васерман.
Активен
baba_tina
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 140



« Отговор #27 -: май 09, 2013, 11:52:26 »

Ауу, надникнах в албумчето и съм очарована ,Dark_ButterFly Bravo Поканите са много нежни, а роклята е прекрасна  smile
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #28 -: май 09, 2013, 12:35:26 »

Наистина, страхотни неща си показала! И на мен роклята много ми хареса! Ще си прекрасна булка!
А аз може ли да поитам етикетите за бутилки на каква програма са правени?
Активен
Noir
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 525



« Отговор #29 -: май 09, 2013, 13:14:29 »

Чудна рокля! Много ми харесва завършека от нежна дантела!
Активен
Страници: 1 [2] 3 4  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines