Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 26, 2024, 02:44:42

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 4 [Всички]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на Dark_ButterFly 25.05.2013  (Прочетена 16894 пъти)
 
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« -: април 27, 2013, 11:54:42 »

Честита тема, мила Dark_ButterFly!
Чакаме много подробности за роклята, прическа и въобще всичко!

Активен
Dark_ButterFly
Ентусиаст
**
Публикации: 132



Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: април 27, 2013, 11:58:40 »

Леле, голяма изненада  yahoo. Не очаквах и аз да си имам темичка. Страхотни сте. Много, много, много благодаря pandapanda.
Ще разказвам, описвам и показвам всичко.
Сватбата ни ще е в Стара Загора, а ние живеем в София. С това динамично ежедневие нямам възможност да се срещам толкова често с приятели и да им се хваля, оплаквам и споделям за сватбата. Така че се надявам да се ставам прекалена тук smile
« Последна редакция: април 27, 2013, 12:03:18 от Dark_ButterFly » Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: април 27, 2013, 12:01:11 »

Роклята и прическата толкова ми харесаха, че искам още подробности. А и като се сетих колко се радвах на моята тема! Успех с подготовката и прекрасен последен месец като госпожица smile
Активен
Dark_ButterFly
Ентусиаст
**
Публикации: 132



Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: април 27, 2013, 12:21:19 »

Имам толкова много неща за споделяне- рокля, прическа, грим, подаръчета.... Ние започнахме с подготовката за сватбата още септември месец.
Но нека започна отначало.

С бъдещия ми съпруг се запознахме преди повече от 4 години. Тогава все още имах друг приятел, с който нещата не вървяха много. Запознахме се в интернет, започнахме да си пишем в скайп. От време на време се виждахме на по кафе. Сприятелихме се. Вече се бях разделила с предишния ми приятел, когато Иван ме покани да празнуваме Нова година заедно, но аз вече си бях купила билет за Гърция (бях обещала да ходя на гости). И така цяла нощ на Нова година си писахме смс-и.
Върнах се от там и започнахме да излизаме все по-често, докато накрая той ме попита "Мислиш ли, че между нас може да има нещо повече от приятелство" и естествено отговора беше Да smile.
Няколко месеца по-късно вече живеехме заедно и 3 години по-късно ще се женим.
Много го обичам. Никога не съм смятала, че ще срещна човек, който толкова се грижи за мен (и аз за него де)  butterfly


Ще продължа с предложението за брак, но сега е време да започна да се оправя, че тази вечер имам моминско парти smile Шаферката и кумата ми подготвят нещо, но нямам представа какво. Единственото, което знам е, че в 17 часа трябва да съм готова smile
Активен
casky
Баш Майстор
**
Публикации: 1557



« Отговор #4 -: април 27, 2013, 14:36:52 »

Честита темичка и от мен give_rose И весело изкарване тази вечер на моминското парти danceg

П.П. Тази година за пръв път следя сватбените темички и супер много се радвам с всички вас момичета yahoo
Активен
artemida777
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 466



Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: април 27, 2013, 15:04:18 »

Честита темичка!  give_rose Много ми харесва всичко, което си показала в албума. Весело изкарване довечера и утре ще чакаме разказ. И снимки  biggrin
Активен
Mulan
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 342



« Отговор #6 -: април 28, 2013, 18:04:01 »

Честита темичка и от мен give_rose Пожелавам ти лека оставаща подготовка и само положителни емоции около събитието Сватбаааа Прекрасни неща си показала,всичко много ми харесва good
П.п. Сега видях ,че тази вечер е моминското ти парти yahoo Сигурна съм ,че ще бъде много запомнящо и щуро и ще очакваме снимки и от него blum
Активен
elistoilova
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 624


Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: април 28, 2013, 18:28:23 »

Честита темичка smile
Активен
Dark_ButterFly
Ентусиаст
**
Публикации: 132



Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: април 28, 2013, 19:36:09 »

Добре дошли в темичката ми smile и благодаря на всички.
Не мога да не разкажа какво ми се случи вчера...

Моминското ми парти започна още в 17 часа, моите кума и шаферка ме взеха от вкъщи и започнахме с първа фаза на партито.
Заведоха ме в спа център, където се поглезихме с масажи, някаква wet процедура, пихме вино в парната кабина... Релакс на макс smile Там взехме по 1 душче, облякохме се, гримирахме се и потеглихме към втора фаза. (Спа центъра е на родителите на кумата, затова можехме да си правим горе долу каквото искаме, но не това е важното).
Та от спа центъра взехме такси и потеглихме към центъра в едно заведение, което се казва "Апартамента". Не знам дали сте ходили там (аз не бях), но много ми хареса. Почти всичко, което предлагат е homemade, пихме уникално малиново вино. По едно време се появиха 4 момчета, които ми донесоха по 1 червена роза хахаха, говорихме си, посмяхме се... Накрая се оказаха колеги на моята шаферка biggrin. Та там изкарахме до около 23:30.
И така следва фаза 3 - Пиано бар Камино... Но каква беше изненадата ми там. Влизам в бара и какво да видя... Колежки от работа и университет вече се събрали и ме чакат  heart... Всички сложили по едни заешки уши, други дяволски рога, преобразиха ме и мен. Бяха ми приготвили невероятна игра. В балони всяка беше написала по 1 предизвикателство. Моята задача беше да спукам всеки балон, да изпълня предизвикателството и след това получавах награда. Всяка ми беше купила подарък и го получавах на всеки спукан балон хахаха- наложи ми се да целуна непознат, да пея, да танцувам еротично, да пиша еротичен смс на бъдещия младоженец...  crazy
Беше уникално. Всичко приключи в 5 сутринта, когато затвори пиано бара. Прибрах се изпълнена с толкова положителни емоции, невероятни преживявания... Не знам как ще им се отблагодаря.
Момичета пожелавам ви и на вас такива момински партита, наистина са страшно запомнящи.

Днес цял ден ми е ден за реанимация, смесването на 3 вида вина не ми се отрази никак добре...
« Последна редакция: април 28, 2013, 19:40:33 от Dark_ButterFly » Активен
petq1989
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 614


моят сватбен ден 13.07.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: април 29, 2013, 06:58:47 »

супер е било моминското парти,мн се зарадвах,че си изживяла нещо толкова хубаво,организирано само за теб от най=близките ти, и чак съжалявам че не съм била там lol) разказа го толкова добре че ме зарази с тази еуфория smile
Активен
IvaGeorgieva
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 132



« Отговор #10 -: април 29, 2013, 08:27:18 »

Честита темичка, Dark_ButterFly smile С пожелание за приятни последни приготовления, по-малко ядове и много спокойствие (до колкото е възможно). Ще следя с интерес първата Старозагорска сватба  danceg

П.П. Страхотно моминско парти са ти организирали
Активен
ELCHOOOOOOO
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 368


Луда от любов


Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: април 29, 2013, 08:38:24 »

Честита темичка и от мен - да  я напълниш с много положителни емоции :-)

Ей партито ти е било супер :-)) Струвало си е ден реанимация :-))
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: април 29, 2013, 08:59:12 »

Много яко парти е било! Браво на оранизаторите!
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #13 -: април 29, 2013, 09:05:03 »

Честита темичка!
Страхотно моминско парти си имала, а ти пожелавам още по-страхотна сватба!
Активен
silver_f
Професор
****
Публикации: 477


Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: април 29, 2013, 10:08:43 »

Честита тема и от мен  give_rose Страхотно парти се е получило  Bravo много хубави емоции и вълнения  Girl_hide чак аз се вълнувам като чета  Wink
Активен
Dark_ButterFly
Ентусиаст
**
Публикации: 132



Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: април 29, 2013, 15:57:42 »

Наистина партито беше невероятно, незабравимо smile
Точно се прибрах от работа и обмислям да отидем да потърсим самозалепваща хартия за етикетите с милото. Малко по-късно ще ви покажа как съм ги измислила smile Решихме ние да си ги направим. Бутилки за ракията събрахме от заведения, а за виното взехме от Пловдив smile
Активен
Dark_ButterFly
Ентусиаст
**
Публикации: 132



Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: април 29, 2013, 21:37:13 »

И ето ме отново тук smile
Успяхме да открием самозалепваща хартия на доста изгодна цена - 10 листа за 1,80лв. Утре ще ни докарат от склада и кумата ще ги вземе, защото книжарницата е точно до работата й.
Решихме като подаръчета за гостите да имаме малки юзчета с ракия, която е на 25 години. Баща ми я е заровил, когато съм се родила. На юзчетата ще залепим етикет :

Отделно ще направя подобни етикети за големите бутилки за ракията и виното.
Сестра ми има хубав принтер и ще се заеме с разпечатването.

В албума съм качила и снимки на част от дреболиите, които вече сме взели - чаши, бутониери, подложка за халките...
Активен
artemida777
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 466



Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: април 30, 2013, 01:10:50 »

Много се радвам, че си си изкарала така хубаво на партито! Чак аз се развълнувах като те четох. blush
Страхотна идея за етикетите! Bravo И другите неща са много хубави, особено кошничката много ми хареса. Сама ли си я правила? Толкова е различна от тези "постни" кошнички по магазините.  good
Активен
Мариелка
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: април 30, 2013, 08:32:41 »

Честита темичка! Страхотно моминско парти си имала Bravo
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: април 30, 2013, 09:27:40 »

Да разбираме, че и ти си реколта '88 хихи smile Браво за яката идея smile
Активен
Dark_ButterFly
Ентусиаст
**
Публикации: 132



Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: април 30, 2013, 10:11:43 »

 funnytooth funnytooth funnytooth дааа и аз съм реколта 88, разсмях се от сърце.

artemida777 на тази кошничка попаднахме много случайно. (ако трябва да съм честна май всяко нещо за сватбата съм го купувала от различен град) Един ден бяхме с моите родители в Димитровград и се разходихме по техния пазар. По принцип знаем, че има доста евтини дрехи, а аз имах нужда от дънки и някое пуловерче. Попаднахме на едно магазинче (сергия) с индийски ако не се лъжа стоки. И там видяхме кошничката. Беше без лилавите розички, само тях съм добавила, всичко останало си е купено с кошничката.

Мариелка благодаря, да определено партито беше незабравимо... Организаторките са ми невероятни smile

След 2 дни отиваме в Стара Загора и след това вече ще мога да кача снимки и на роклята и останалите дреболийки smile
Активен
baba_tina
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 140



« Отговор #21 -: май 08, 2013, 12:52:35 »

честита тема, Dark_ButterFly  give_rose пожелавам ти много положителни емоции да споделиш тук  girl_wink
Активен
Mulan
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 342



« Отговор #22 -: май 08, 2013, 13:50:21 »

Уау...наистина моминското ти парти е било уникално yahoo Браво на организаторките,справили са се страхотно good Няма ли някоя папарашка снимка и ние да ви се порадваме малко?  blum
Активен
Lillly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 599



Моят сватбен албум

« Отговор #23 -: май 08, 2013, 13:51:39 »

Честита тема и от мен smile Само положителни емоции ти пожелавам с наближаването на големия ден smile

Искам да попитам как печатате етикетите? Не ви ли е страх, че може да се разтекат?
Активен
IvaGeorgieva
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 132



« Отговор #24 -: май 08, 2013, 14:13:55 »

Мисля, че някой беше обяснявал точно за етикетите. Препоръчително е да се ламинират едностранно с по-тънък слой, който да предпази от разтичане, когато се охлаждат бутилките.
Активен
Noir
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 525



« Отговор #25 -: май 08, 2013, 15:32:44 »

Честита темичка, Dark!
Имала си супер парти, ммм само женски глезотии...Представям си какъв релакс е било.
Чакам с нетърпение да покажеш роклята  heart
Активен
Dark_ButterFly
Ентусиаст
**
Публикации: 132



Моят сватбен албум

« Отговор #26 -: май 09, 2013, 11:45:29 »

Много благодаря за хубавите пожелания. Най-после имам снимки на роклята, както и на подаръчетата за гости.
Роклята я снимаха само в дълъг вариант, не съм махала долната част сега. Очаквам си и болерото, за да бъде завършена.
Като подаръци за гости избрахме юзчета с 25 годишна ракия поставени в кошнички. И те не са довършени, защото още не сме залепили етикетите.
Още малко остана. Вече тръгнахме да правим медицинските. Искат ни толкова много неща - психо, васерман, дори и в тубдиспансера трябва да ходим. Иван ще опита днес да мине да вземе печати от психото и тубдиспансера, че аз ще съм на работа, а утре отивам да дам кръв за васерман.
Активен
baba_tina
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 140



« Отговор #27 -: май 09, 2013, 11:52:26 »

Ауу, надникнах в албумчето и съм очарована ,Dark_ButterFly Bravo Поканите са много нежни, а роклята е прекрасна  smile
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #28 -: май 09, 2013, 12:35:26 »

Наистина, страхотни неща си показала! И на мен роклята много ми хареса! Ще си прекрасна булка!
А аз може ли да поитам етикетите за бутилки на каква програма са правени?
Активен
Noir
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 525



« Отговор #29 -: май 09, 2013, 13:14:29 »

Чудна рокля! Много ми харесва завършека от нежна дантела!
Активен
elistoilova
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 624


Моят сватбен албум

« Отговор #30 -: май 09, 2013, 13:19:05 »

Dark_ButterFly и нашите подаръци за мъжете са такива юзчета. Днес си ги получих и започвам да мисля украса.

Всичко в албума ти е много хубаво! Браво!
Активен
Dark_ButterFly
Ентусиаст
**
Публикации: 132



Моят сватбен албум

« Отговор #31 -: май 09, 2013, 13:25:24 »

Благодаря ви момичета, радвам се, че ви харесват. Надяваме се и на гостите да им харесва всичко, което сме спретнали.
ratatui етикетите си ги правих с power point и paint, нищо особено. Имам празни шаблони без текста, мога да изпратя smile
Активен
Мариелка
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #32 -: май 09, 2013, 20:16:03 »

Роклята е прекрасна, много е изпипана! Юзчетата са много по-завършени като подарък в тези хубави кошнички Bravo
Активен
Dark_ButterFly
Ентусиаст
**
Публикации: 132



Моят сватбен албум

« Отговор #33 -: май 09, 2013, 22:02:43 »

Малко панделките трябва да се пооправи, сега видях, че е крива на тази кошница, но това ще го дооправим.

Lillly, аз взех хартия от една книжарница в Младост, бизнес парка. Юзчетата няма да ги охлаждаме, така че спокойно ще залепим етикетите на тях директно. Сестра ми наскоро си купи много хубав принтер - лазерен (даде 600лв за него) и тя ще ги разпечата. Надявам се да няма проблеми. Ще имаме различни етикети за ракията и за виното, като ги довърша и тях ще покажа.

Все още се чудим как е по-добре - подаръчетата да са си по масите или ние да ги подаряваме като минаваме за поздравленията. Май съм по-склонна към втория вариант, ама още не знам...

Сега се ядосваме с медицинските, че не искат да ми дадат бележка от психото и тубдиспансера, защото не съм от София, карат ме да ходя до Стара Загора, а ми е меко казано невъзможно. Накрая майка ми ще гледа да ми направи медицинското без мен, да видим какво ще стане. smile
Активен
baba_tina
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 140



« Отговор #34 -: май 10, 2013, 07:09:28 »

Dark_ButterFly, може би вариантът лично да раздавате юзчетата на гостите като приемате поздравленията е някакси по-личен  smile Някой (шаферка или кумата) може да върви с вас и с кошницата подаръчета докато обикаляте масите и да дарува гостите докато ви дават те своите подаръци  Wink
Активен
Dark_ButterFly
Ентусиаст
**
Публикации: 132



Моят сватбен албум

« Отговор #35 -: май 10, 2013, 09:38:20 »

baba_tina, наистина ще е по-добре.

Днес успях да кача и снимки на късметчетата, сами си ги правихме. Тюлчетата взехме готови, нарязани. Слагахме по 2 тюлчета различни цветове. Розичките са от ebay, малко по-големички са, но горе долу се получиха smile

Направихме малко над 60, но защото мама каза, че трябва да се хвърлят късметчета и пред дома на булката. Можело само жито и стотинки, но ние решихме да са си късметчета. Шаферките ще ги хвърлят когато ме извеждат. И пред в къщи и след това късметчетата ще са нечетен брой със сигурност.
Активен
baba_tina
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 140



« Отговор #36 -: май 10, 2013, 10:38:32 »

много нежни са станали, браво smile
Активен
artemida777
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 466



Моят сватбен албум

« Отговор #37 -: май 11, 2013, 04:06:08 »

Много хубави късметчета!  Bravo От къде са тюлчетата?
Активен
petq1989
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 614


моят сватбен ден 13.07.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #38 -: май 11, 2013, 06:50:48 »

браво,мн хубави, smile
Активен
ra4e1
Сватбар
***
Публикации: 177


« Отговор #39 -: май 11, 2013, 07:26:53 »

Още една "майска" булка:) честита темичката и от мен!
Активен
ra4e1
Сватбар
***
Публикации: 177


« Отговор #40 -: май 11, 2013, 07:32:06 »

За етикетите- най добре отиди и си ги разпечати в Манията или някой голям копирен център. Те си имат самозалепляща се хартия, лепят се бързо и няма разтичане. Само си завърти етикетите сама на А4 да събереш 7-8 и после режеш, отлепят, залепяш. Иначе този домашен принтер ще издъхне за мастило, а така за под 10 лв всички ще са готови.
За подаръците-присъединявам се към лични поднесените:)
Активен
Dark_ButterFly
Ентусиаст
**
Публикации: 132



Моят сватбен албум

« Отговор #41 -: май 11, 2013, 20:49:59 »

Тюлчетата ги взехме от http://www.landofroses.net/.
А за принтирането сте прави, ще говоря отново със сестра ми, тя настоява да ги печата на нейния, аз имам няколко варианта направени на него и при тест си издържат на изпотяване на бутилки, с това няма да имаме проблем. За за зареждането няма проблем, ще го заредим отново.

Днес занесохме рокличката на малката ни шаферка. http://bebeshkidreshki.com/product/13614/roklya-momina-salza-v-lilavo.html това й взехме. Голяма кукличка е, улучили сме размера. Малкия ни шафер ще е с панталонче, ризка, елече и папионка. http://bebeshkidreshki.com/product/13026/kostyum-s-elek-malak-mazh-na-sivi-rayeta-ot-80-sm-do-152-sm.html Голям кавалер е. И неговия костюм му беше по мярка.
Много сме доволни. smile Малката е на годинка и 8 месеца, а младежа е на 2 годинки и половина. Ще има да се забавляват на сватбата smile
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #42 -: май 18, 2013, 14:17:27 »

Остава една седмица само smile Готови ли сте или има още задачки?
Активен
hulcy
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 569


H & S


« Отговор #43 -: май 19, 2013, 23:50:37 »

Честита темичка и от мен  Bravo Разгледах снимките, роклята и подаръците за гостите са просто уникални , също така и етикета с реколтата Wink И аз си мисля, че по - добър е вариантът вие да си ги раздавате. Малките шаферчета ще са също неотразими. А моминското парти е било върха. Като четох чак ме хвана срам, защото на 8-ми май и аз бях на едно моминско, но при нас всичко беше доста постничко в сравнение с твоето , не бяхме толкова креативни колкото твоите хора  blush браво на тях, наистина Wink ииии пожелавам да си изкараш още по - готина сватба, пълна с усмивки и веселие  give_rose
Активен
silver_f
Професор
****
Публикации: 477


Моят сватбен албум

« Отговор #44 -: май 23, 2013, 14:23:17 »

Дарк Нашите късметчета ще са със същия тюл и ние ги купихме от там smile Остават само 2 дни до големия ден. Има ли нещо за довършване или сте готови?
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #45 -: май 26, 2013, 23:04:17 »

 Сватбаааа Сватбаааа Сватбаааа Честито! weddingday Чакаме да разкажеш smile
Активен
iskrichkavn
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 109



Моят сватбен албум

« Отговор #46 -: май 27, 2013, 06:40:12 »

Честито и от мен!!! smile  give_rose
Активен
Мариелка
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #47 -: май 27, 2013, 07:15:08 »

Честито!!! Чакаме с нетърпение снимки и разказ за незабравимия ден!!!
Активен
Mulan
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 342



« Отговор #48 -: май 27, 2013, 08:42:52 »

Честита Сватбаааа
Желая ви много щастие,любов и бъдете опора един за друг! give_rose
Активен
Albbena
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 282



« Отговор #49 -: май 27, 2013, 09:24:36 »

Честито и от мен! Желая ви много любов и семейно щастие! give_rose
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #50 -: май 27, 2013, 13:06:28 »

Честито! Много любов и дълъг семеен живот на младото семейство!
Активен
silver_f
Професор
****
Публикации: 477


Моят сватбен албум

« Отговор #51 -: май 27, 2013, 13:12:31 »

Честито! Желая ви здраве, много разбирателство и любов  give_rose
Активен
baba_tina
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 140



« Отговор #52 -: май 28, 2013, 09:31:51 »

честито, Дарк  give_rose Бъдете много щастливи и влюбени  Bravo
Активен
ra4e1
Сватбар
***
Публикации: 177


« Отговор #53 -: май 31, 2013, 22:15:07 »

Честото!!!! Мнооого heart heart heart и  give_rose give_rose give_rose
Активен
_nqma_me_
Регистриран

Публикации: 3


« Отговор #54 -: юли 25, 2013, 17:30:38 »

Здравейте. Тъй като гледам ,че сестра ми се е унесла в след сватбена треска. Ще нахвърля някой моменти от сватбата. Като цяло не знам от къде да започна.... Всичко започна в 6 часа за всички. В апартамента в Раднево от където щяха да вземат булката се бяхме събрали майката на булката , сестра и (иначе казано аз), родителите на младоженеца и една от бабите на младоженеца. От сутринта се заех с пореждането на чиниите с мезета и дригите неща, които трябваше да се подредят по- късно и по масите (Освен маса в апартамента имахме и маси в клуба на блока. Това се наложи поради големия брой гости, които очаквахме. Малко по късно се появиха и младоженците с брата на мадоженеца и баща ни. Треската вече се чувстваше. Младоженеца беше много притеснен. Пихме по кафе, натоварихме багажа в колите за Стара Загора, от където трябваше да тръгне младоженеца и си казахме чао. Малко след това дойдоха и фризьорката и гримьорката. Малко смях малко притеснения и започнаха с подготовката първо с майката ма булката с прическата и после всяка една от нас заемаше едно или друго място. През пролуките намирах време за украсата на входа. Пускам снимчици да се види. С малко балони и много хъс смятам че се получи наистина празнична атмосфера.

Ето я и вратата с пазителите, с папионки разбира се.

Ето ни и нас след няколко часа борба, ето какво се получи:
Булката:

и нас разбира се

И вече напълно готови тръпнехме в очакване на младоженеца, а те вече закъсняваха.... много.
Ето го и младоженеца:

Ето и малко снимчици от тръгването и пристигането в кума.
https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/q71/s720x720/1002449_663855216962503_1017917197_n.jpg - гостите при младоженеца
https://fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn2/q71/s720x720/1044016_663855326962492_284230664_n.jpg
https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/q71/s720x720/1005179_663855673629124_1091404992_n.jpg - родителите на младоженеца
https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/q71/s720x720/485429_663856520295706_1857204408_n.jpg - колата с украсата
https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/q77/s720x720/993615_663856646962360_1809817122_n.jpg - пристигане в кума
Съжалявам че не разказвам, но все пак бях при булката. Когато най-накрая дойдоха имаше леко суетене, но всички бързо влезнахме в крачка.
Активен
_nqma_me_
Регистриран

Публикации: 3


« Отговор #55 -: юли 25, 2013, 17:31:47 »

Общо взето договорката по купуването беше такава:
Аз: Добре дошъл. Ама за какво си дошъл?
Ванко: ами за булка съм дошъл
А: Че има ли булка тука?... Я да ме убедиш ( и му правя жест да дава парички) и като се почна едно надцакване ту младоженец ту кум. И си купиха всичко и шнола и фиби на булката и други неща, които не ги чух, защото в един момент виждах само някакви банкноти от  по 2, 5 , че и 10 лева. Ама тъй де уж добре я дадохме - на части  tease . Ние бяхме пред вратаимахме и хора зад вратата, които се бяха заключили. Знака за отключване беше да чукна по вратата. То хубаво ама по едно време като им писна да цакат и като ни затиснаха на врата аз загубих равновесие с токчетата и опрях гръб във вратата а те се метнаха да натискат. Е наистина нямаше как да си изкарам ръката за да чукна. В един момент измъкнах ръката и чукнах отвори се малко вратата и гледам лицето на леля ми, която заявява, че и тя иска пари. В тоя момент им прикипя на младежите отзад и почти не ме залепиха като ваденка за стената. Пари не дадоха, но и за щастие вратата не счупиха.  pardon
Ето го младоженеца след борбата https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/q71/s720x720/1002994_663859900295368_555015820_n.jpg
Влезнаха вътре при булката а ние (моя идея и половин реализация) подготвихме шега за сестра ми. Идеята беше като вдигне роклята  и каже "Ми нямам обувки" Сватбарите да и трънат пред  нея розови чехли ,а ама от онези хубавите пухкави с паетки. Не можахме да намерим такива, но намерихме сини с розови точки и в момента в който сестра ми дигна роклята и каза ама аз съм без обувки, брата на младоженеца постави пред нея тези чехли и и каза "Ама ние ти носим. Айде обувай и да тръгваме"  
yahoo
https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/q71/s720x720/994525_663860133628678_1306941011_n.jpg
https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/q73/s720x720/994493_663860243628667_1488091752_n.jpg
 Много се притеснявах как ще рейгира сестра ми, но всички се смяхме искрено. После последва захранване, бутониери и извехдане. Тропнахме едно хорце пред блока, което едва не ни изкара въздуха. Беше кратко около 30 мин, а  ние вече закъснявахме за църквата.
Тъкмо колата напусна Раднево и се сетих , че сме забравили списъка с гостите, кой къде ще седи в ресторанта, но късно да се връщаме. Казах само да не казват на кака, че да не се притеснява. След това църква, после фото , и после градината на ресторанта, където сватбен салон Маги наистина се бяха постарали. След церемонията имаше коктеил в градината.
https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/q71/s720x720/943570_663872443627447_1251094965_n.jpg
След който всички бяха настанени почти като по чудо в ресторанта. След това незнам как да опиша това, коеот стана. То беше епично и определено ще се разказва много много дълго време. Просто немога да разкажа, но оставям снимки да решите сами как е било.
И като за финал, че станах много много подробна. Показвам една снимка https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/q72/s720x720/1013134_663881723626519_665590635_n.jpg
Скъпи неомъжени дами - ИЗБИРАЙТЕ. Тези момчета едва не се избиха за този жартиер. (това са ергените и мъжете, които не са доволни от своите съпруги smile )
Ето и линк към албума в фейсбук. Публичен е за да може да го разгледате smile https://www.facebook.com/ralica.stoeva.7/media_set?set=a.647248235289868.1073741826.100000140931118&type=3
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #56 -: юли 25, 2013, 18:09:03 »

Колко мило да отмениш кака ти. А моята сестричка само ми се смее за форума.

Честито отново на младоженците smile А на теб също ти пожелавам такава тема някой ден smile
Активен
Страници: 1 2 3 4 [Всички]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines