Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 18, 2024, 19:31:29

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 4  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на Dark_ButterFly 25.05.2013  (Прочетена 16878 пъти)
 
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« -: април 27, 2013, 11:54:42 »

Честита тема, мила Dark_ButterFly!
Чакаме много подробности за роклята, прическа и въобще всичко!

Активен
Dark_ButterFly
Ентусиаст
**
Публикации: 132



Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: април 27, 2013, 11:58:40 »

Леле, голяма изненада  yahoo. Не очаквах и аз да си имам темичка. Страхотни сте. Много, много, много благодаря pandapanda.
Ще разказвам, описвам и показвам всичко.
Сватбата ни ще е в Стара Загора, а ние живеем в София. С това динамично ежедневие нямам възможност да се срещам толкова често с приятели и да им се хваля, оплаквам и споделям за сватбата. Така че се надявам да се ставам прекалена тук smile
« Последна редакция: април 27, 2013, 12:03:18 от Dark_ButterFly » Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: април 27, 2013, 12:01:11 »

Роклята и прическата толкова ми харесаха, че искам още подробности. А и като се сетих колко се радвах на моята тема! Успех с подготовката и прекрасен последен месец като госпожица smile
Активен
Dark_ButterFly
Ентусиаст
**
Публикации: 132



Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: април 27, 2013, 12:21:19 »

Имам толкова много неща за споделяне- рокля, прическа, грим, подаръчета.... Ние започнахме с подготовката за сватбата още септември месец.
Но нека започна отначало.

С бъдещия ми съпруг се запознахме преди повече от 4 години. Тогава все още имах друг приятел, с който нещата не вървяха много. Запознахме се в интернет, започнахме да си пишем в скайп. От време на време се виждахме на по кафе. Сприятелихме се. Вече се бях разделила с предишния ми приятел, когато Иван ме покани да празнуваме Нова година заедно, но аз вече си бях купила билет за Гърция (бях обещала да ходя на гости). И така цяла нощ на Нова година си писахме смс-и.
Върнах се от там и започнахме да излизаме все по-често, докато накрая той ме попита "Мислиш ли, че между нас може да има нещо повече от приятелство" и естествено отговора беше Да smile.
Няколко месеца по-късно вече живеехме заедно и 3 години по-късно ще се женим.
Много го обичам. Никога не съм смятала, че ще срещна човек, който толкова се грижи за мен (и аз за него де)  butterfly


Ще продължа с предложението за брак, но сега е време да започна да се оправя, че тази вечер имам моминско парти smile Шаферката и кумата ми подготвят нещо, но нямам представа какво. Единственото, което знам е, че в 17 часа трябва да съм готова smile
Активен
casky
Баш Майстор
**
Публикации: 1557



« Отговор #4 -: април 27, 2013, 14:36:52 »

Честита темичка и от мен give_rose И весело изкарване тази вечер на моминското парти danceg

П.П. Тази година за пръв път следя сватбените темички и супер много се радвам с всички вас момичета yahoo
Активен
artemida777
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 466



Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: април 27, 2013, 15:04:18 »

Честита темичка!  give_rose Много ми харесва всичко, което си показала в албума. Весело изкарване довечера и утре ще чакаме разказ. И снимки  biggrin
Активен
Mulan
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 342



« Отговор #6 -: април 28, 2013, 18:04:01 »

Честита темичка и от мен give_rose Пожелавам ти лека оставаща подготовка и само положителни емоции около събитието Сватбаааа Прекрасни неща си показала,всичко много ми харесва good
П.п. Сега видях ,че тази вечер е моминското ти парти yahoo Сигурна съм ,че ще бъде много запомнящо и щуро и ще очакваме снимки и от него blum
Активен
elistoilova
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 624


Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: април 28, 2013, 18:28:23 »

Честита темичка smile
Активен
Dark_ButterFly
Ентусиаст
**
Публикации: 132



Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: април 28, 2013, 19:36:09 »

Добре дошли в темичката ми smile и благодаря на всички.
Не мога да не разкажа какво ми се случи вчера...

Моминското ми парти започна още в 17 часа, моите кума и шаферка ме взеха от вкъщи и започнахме с първа фаза на партито.
Заведоха ме в спа център, където се поглезихме с масажи, някаква wet процедура, пихме вино в парната кабина... Релакс на макс smile Там взехме по 1 душче, облякохме се, гримирахме се и потеглихме към втора фаза. (Спа центъра е на родителите на кумата, затова можехме да си правим горе долу каквото искаме, но не това е важното).
Та от спа центъра взехме такси и потеглихме към центъра в едно заведение, което се казва "Апартамента". Не знам дали сте ходили там (аз не бях), но много ми хареса. Почти всичко, което предлагат е homemade, пихме уникално малиново вино. По едно време се появиха 4 момчета, които ми донесоха по 1 червена роза хахаха, говорихме си, посмяхме се... Накрая се оказаха колеги на моята шаферка biggrin. Та там изкарахме до около 23:30.
И така следва фаза 3 - Пиано бар Камино... Но каква беше изненадата ми там. Влизам в бара и какво да видя... Колежки от работа и университет вече се събрали и ме чакат  heart... Всички сложили по едни заешки уши, други дяволски рога, преобразиха ме и мен. Бяха ми приготвили невероятна игра. В балони всяка беше написала по 1 предизвикателство. Моята задача беше да спукам всеки балон, да изпълня предизвикателството и след това получавах награда. Всяка ми беше купила подарък и го получавах на всеки спукан балон хахаха- наложи ми се да целуна непознат, да пея, да танцувам еротично, да пиша еротичен смс на бъдещия младоженец...  crazy
Беше уникално. Всичко приключи в 5 сутринта, когато затвори пиано бара. Прибрах се изпълнена с толкова положителни емоции, невероятни преживявания... Не знам как ще им се отблагодаря.
Момичета пожелавам ви и на вас такива момински партита, наистина са страшно запомнящи.

Днес цял ден ми е ден за реанимация, смесването на 3 вида вина не ми се отрази никак добре...
« Последна редакция: април 28, 2013, 19:40:33 от Dark_ButterFly » Активен
petq1989
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 614


моят сватбен ден 13.07.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: април 29, 2013, 06:58:47 »

супер е било моминското парти,мн се зарадвах,че си изживяла нещо толкова хубаво,организирано само за теб от най=близките ти, и чак съжалявам че не съм била там lol) разказа го толкова добре че ме зарази с тази еуфория smile
Активен
IvaGeorgieva
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 132



« Отговор #10 -: април 29, 2013, 08:27:18 »

Честита темичка, Dark_ButterFly smile С пожелание за приятни последни приготовления, по-малко ядове и много спокойствие (до колкото е възможно). Ще следя с интерес първата Старозагорска сватба  danceg

П.П. Страхотно моминско парти са ти организирали
Активен
ELCHOOOOOOO
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 368


Луда от любов


Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: април 29, 2013, 08:38:24 »

Честита темичка и от мен - да  я напълниш с много положителни емоции :-)

Ей партито ти е било супер :-)) Струвало си е ден реанимация :-))
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: април 29, 2013, 08:59:12 »

Много яко парти е било! Браво на оранизаторите!
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #13 -: април 29, 2013, 09:05:03 »

Честита темичка!
Страхотно моминско парти си имала, а ти пожелавам още по-страхотна сватба!
Активен
silver_f
Професор
****
Публикации: 477


Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: април 29, 2013, 10:08:43 »

Честита тема и от мен  give_rose Страхотно парти се е получило  Bravo много хубави емоции и вълнения  Girl_hide чак аз се вълнувам като чета  Wink
Активен
Страници: [1] 2 3 4  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines