Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 13:14:51

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4 5  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на Venera  (Прочетена 20145 пъти)
 
tanichka
Сватбар
***
Публикации: 223



« Отговор #30 -: октомври 08, 2007, 07:39:03 »

Четито миличка, бъдете много щастливи! Невероятна булка си била, толкова красива   girl_in_love  , много съжалявам , че не успях да те видя  cray
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #31 -: октомври 08, 2007, 10:39:29 »

 :wedding:Честита сватба, мила!!!!!!!!  *KISSED*Много сте красиви!!!!  :twohearts:Обичайте се и се уважавайте и нека усмивките по лицата ви никога не угасват!!!!!!!!!!
Активен
ROSI KRASTEVA
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3674


ЩАСТЛИВИ ЗАЕДНО


Моят сватбен албум

« Отговор #32 -: октомври 08, 2007, 11:03:59 »

Честита сватба мило семейство CHEERS
Бъдете живи и здрави, много щастливи и много скоро  baby_girl baby_boy
ГОРЧИВОООООООООООООООО
Активен
Venera
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 114



Моят сватбен албум

« Отговор #33 -: октомври 08, 2007, 11:04:30 »

Ето ме и мен - г-жа Михайлова - най-после пред компютъра след най-прекрасните дни от живота ми  heart
Адски много съм щастлива, доволна от целия сватбен ден, от невероятния купон, който се получи!!! По-хубаво не съм си го и представяла, нямаше момент, в който да се притесним с младоженеца за нещо или пък нещо да се обърка и да стане гаф......просто ДЕН МЕЧТА  girl_in_love
В момента в главата ми все още се гонят толкова много спомени, емоции и не мога все още всичко да си го наредя, за да ви разкажа подробно как премина целият ден, но съм благодарна на нашия верен папарак Тонита, че така ме е отменила в доставянето на горещи новини - браво миличка и благодаря  Wink Наистина вие сте видели наши снимки преди самите ние да сме имали шанс да се видим, хехехехе! В този момент точно сме танцували с гостите...та чак до 2 сутринта, когато изпратихме и последните сватбари от ресторанта. Получи се невероятен купон, надявам се и гостите да са били толкова доволни, колкото и ние, но от техните коментари досега наистина и те са се забавлявали многооо yahoo Вечерта, когато стигнахме с вече мъжа ми до апартамента не си усещах краката от танци!!!
И така милички, много благодаря на всички ви за прекрасните пожелания и аз и половинката сме поласкани от милите ви думи и се радваме, че сте ни харесали  Wink В момента трескаво се приготвяме за медената седмичка в Барселона, Испания, защото утре вечер заминаваме, а още до никъде не сме стигнали с подготовката smile Като се върнем вече ще имаме много снимки от сватбата, видео и материал за гледане, защото в момента, както ви казах, всичко ми е като на магия и емоциите още не са ми позволили да си подредя целия ден на нашата сватба в главата. Щом се върнем от Испания обещавам подробно разказче и мноого снимки, а засега ще ви пусна еднинствената, която имаме - тази, която подарихме на нашите гости. Дори и до любителски снимки не сме успели да се докопаме още laugh

Ето я и нея:



* IMG_0539_.jpg (75.75 KB, 426x640 - видяно 309 пъти.)
« Последна редакция: октомври 08, 2007, 11:08:09 от Venera » Активен
Вероника
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3502



Моят сватбен албум

« Отговор #34 -: октомври 08, 2007, 14:08:34 »

Миличка  girl_in_love страхотна снимка  Bravo Вие сте услепителни и сияете   yahoo  Bravo
Активен
ROSI KRASTEVA
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3674


ЩАСТЛИВИ ЗАЕДНО


Моят сватбен албум

« Отговор #35 -: октомври 08, 2007, 14:13:18 »

ехаа много сте красиви и влюбени girl_in_love
приятно и ползотворно изкарване на медената почива с пожелание да отидете 2 ма и да се завърнете 3 ма girl_wink
Активен
tonitta
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2429



Моят сватбен албум

« Отговор #36 -: октомври 08, 2007, 14:50:52 »

Миличка прелестни сте!аз вече получих инфо как е преминало-страхотно естествено-и видях тази снимка :laugh:Приятно изкарване и много да се обичате и забавлявате!а после може и да се видим вече по семейно му :girl_wink:Да си покажем снимки и филми и да разменим впечатления.Много се радвам,че вашата сватба беше и повод да се видя с фотографите ви,които са мои много близки семейни приятели и ми стана много мило,че ги видях в този миг!Не се съмнявам,че са се справили перфектно!Колко е малък света!
хайде мила приготвяйте се и да снимаш мнооого! girl_in_love kiss2 give_rose
Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #37 -: октомври 08, 2007, 20:19:37 »

 Venera честита сватба!!!
пожелавам ви много радости и щастие,една много хубава медена седмичка DANCE
P.S. много секси булка Wink тони ни пусна малко снимки,да задоволи любопитството(браво тони Bravo),а като се върнеш от испания ще гледаме мнооого снимки danceg
Активен
BaBy
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1071



Моят сватбен албум

« Отговор #38 -: октомври 09, 2007, 08:46:18 »

Прекранса сватба и прекрасна булка!!!!!!!!!!!!!!!!! Bravo Bravo Bravo
Мила Venera, бедете много щастливи и много влюбени и нека нищо не помрачава семейното ви щастие, обичайте се и си прощавайте!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! give_rose give_rose give_rose CHEERS CHEERS CHEERS Dance Dance Dance
Активен
vanessa
Сватбар
***
Публикации: 262



« Отговор #39 -: октомври 09, 2007, 09:00:22 »

Честито и от мен!Пожелавам ви само дни изпълнени с щастие и радост,обичайте се и винаги се подкрепяйте! CHEERS
Активен
tonitta
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2429



Моят сватбен албум

« Отговор #40 -: октомври 09, 2007, 10:15:21 »

Ох така исках да разкажеш малко по-подробно! :mad_girl:Защо ни мъчиш така?Как чак след медената седмичка! beating cray
Активен
Venera
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 114



Моят сватбен албум

« Отговор #41 -: октомври 23, 2007, 16:35:34 »

Ето ме и мен вече на българска земя  danceg И като гледам във форума докато се връна и темичката ми минала на втора страница....толкова нови и хубави булки има, че сте ме позабравили май  girl_impossible Но се надявам сега да възвърна любопитството ви с моето разкзче за сватбения ден  Wink

И така вечерта преди сватбата към 7 часа вече бях при майка и татко, супер спокойна, дори си ровех из форума спокойно и гледах телевизия blush А майчето и татко трескаво се подготвяха - нареждаха мезета, надуваха балони...суматоха голяма laugh Милото беше останал вкъщи до по-късно да се приготви преди да отиде в другото къщи (при родителите) и по едно време ми звъни телефона и гледам той ме търси. Викам си еййй, не издържа и няколко часа без мене  blum Обаче вдигам аз и какво да разбера - той милия се заключил вкъщи и не може да излезе....вика ключа заседна и не мога да отида при наще, спасявайте ме, че съм закючен.....и аз  Oh my ... laugh Хем ми беше смешно, хем си казах лелеее, ами ако и утре тръгнат накриво нещата, да не е поличба  girl_impossible Както и да е, баща ми и брат ми веднага се притекоха на помощ освободиха младоженеца и така всички се прибраха по къщите - кой където му беше мястото:)   Вечерта до късно си приказвахме с родителите ми, после гледах телевизия и си заспах като къпана. И така чак до 9 сутринта на сватбения ден Sleep
Станах, пих кафенце и се отправих към фризьорката, с която имах уговорка за 10 часа. Междувременно родителското тяло шеташе трескаво и се подготвяше, а аз пак с биволско спокойствие  laugh Поседях при фризьорката до 12:30, когато най-после бях готова и дойде ред на мама за прическа. Бях много доволна как се получи прическата - при това без да сме правили пробна.....и все така спокойна  blum Прибрахме се вкъщи и почти веднага дойде гримьорката. Тук искам да спомена, че и тя се справи чудесно !(благодаря на Тонита,че ми я препоръча  girl_in_love) И в 13 часа вече бях готова, обякохме роклята и зачаках първите гости....пред огледалото разбира се, оглеждайки се в сватбена рокля  danceg И тук свърши спокойствието ми....в момента, в който започнаха да пристигат гостите у нас ми се разтупка сърцето и сякаш като видях толкова хора събрани в наша чест осъзнах кой ден е и какво ни се случва. И като почнах да търча из стаите-при едните гости, при другите, по едно питие, да закича всички ( а как ми трепереха ръцете вечееее, закичването беше МНОГО трудно  laugh)
Времето започна да лети, а аз не бях на себе си от вълнение и...........се чу звънец, дъъъъъълъг звънец, после музика и мама каза "тук са!" И сърцето ми щеше да изскочи - толкова бях щастлива  girl_in_love Голямо купуване падна, брат ми и братовчедите посрещнаха сватбарите още от врата на входа и ги оставиха без пари:) Накрая обувката ми беше плътно напълненена чааак до върха yahoo По едно време да ви кажа честно си мислех, че ще се откажат и викам на кумата, която беше влязла при мен и приятелките ми да ми даде букета "дай да не ги мъчим повече,че ще вземат да се откажат laugh"

И така милото отвори вратата и в очите му видях най-щастливия мъж на света, а усмивката му като ме видя няма да забравя никога!!!! Каза ми, че съм истинска принцеса, а аз отвърнах, че той е моя принц  kiss2 heart От този момент всичко беше като на магия - ритуалната зала (където аз го настъпах  Wink , после снимките в морската градина (които обещавам да кача до края на седмицата в албумчето), кафенце и когато дойде ред за ресторанта вече имах чувството, че празнуваме от три дни  blum В ресторанта всичко беше перфектно, взех почти цялата питка  blum, имаше много танци чааак до 2 часа сутринта, много усмивки и само положителни емоции. И така към 3 вече бяхме в апартамента в хотела с моя мъж, а краката си не ги усещах от танци!!!! Цяла вечер не седнах и много ме боляха, но не съжалявах  pardon

И така приключи нашето сватбено тържество.....ден, който дълго планирахме, за който често съм мислила, но не съм и мечтала да се получи толкова незабравим и вълшебен  girl_in_love Всичко беше чудесно и никога няма да го забравим, мина като един миг и сега сме по-щастливи от всякога Dance
Активен
Natalia Borisova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2243



Моят сватбен албум

« Отговор #42 -: октомври 23, 2007, 16:40:28 »

Пожелавам ви винаги да се чувствате така!!!  girl_in_love А снимки има ли?
Активен
veselyshko
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1013


красота :)


« Отговор #43 -: октомври 23, 2007, 17:12:52 »

Ей миличка страхотно разказче все едно съм била с теб в този ден give_rose Много съм щастлива че всичко  е било така хубаво и ти си била толкова прекрасна и щастлива с твоя любим  girl_in_love И се радвам че сте се забавлявали така добре  girl_in_love И не мисли че сме те забравили, ние само те чакахме да се върнеш и да разкажеш а и снимки да покажеш  DANCE DANCE DANCE И сега след този така прекрасен разказ чакаме този за медената седмичка, който съм сигурна че не ще е по- малко интересен а снимките съм убедена че ще са супер  DANCE
Активен
tonitta
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2429



Моят сватбен албум

« Отговор #44 -: октомври 23, 2007, 18:59:19 »

Добре дошла миличка!много хубав разказ и се надявам да ни разкажеш утре и за медения месец! girl_wink give_rose
Активен
Страници: 1 2 [3] 4 5  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines