Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 24, 2024, 06:05:57

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 5  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на Venera  (Прочетена 20241 пъти)
 
BaBy
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1071



Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: октомври 05, 2007, 18:36:03 »

Venera, мила желая ти утре да бъде един прекрасен и слънчев ден, изпъленен само със усмивки и положителни емоции!!!!!!!!!!!!! Желая ви приказна сватба!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! CHEERS heart girl_in_love girl_in_love girl_in_love
Активен
Venera
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 114



Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: октомври 05, 2007, 18:50:45 »

Благодаря ви още веднъж!!! А ВаВу на теб също желая незабравим сватбен ден, дано остане в спомените ви като едно прекрасно начало на безоблачен семеен живот CHEERS girl_in_love
Активен
tanichka
Сватбар
***
Публикации: 223



« Отговор #17 -: октомври 05, 2007, 20:14:57 »

Още веднъж да ти пожелая много, много любов, цялото щастие на света, а за утре нека усмивките да не слизат от лицата ви, невероятно много да се забавлявате и усетите всяка минута от празничния ден  girl_in_love girl_in_love girl_in_love give_rose give_rose give_rose give_rose give_rose give_rose give_rose

Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: октомври 05, 2007, 21:29:32 »

мила желая ви всичко най-хубаво много да се обичате и да изживеете една незабравима и изпълнена с много щастие сватба give_rose
Активен
tonitta
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2429



Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: октомври 06, 2007, 09:35:18 »

Миличка ето,че дойде и твоят ден!този така дългоочакван празник за Вас!Толкова се радвам,че днес ще те видя в прелестната ти рокля до мъжа на живота ти! :girl_in_love:И съм много доволна,че времето е толкова хубаво днес!Желая Ви много слънчеви дни като този в съвместния Ви живот за напред!Виж какво нещо е прородата-нашата сватба беше точно преди месец,а времето беше по-лошо,ама дано ни върви по вода,а и тогава аз го разчетох като знак на сътбата,всякаш ни показа,че след всяка буря идва слънце...А при вас бури явно няма да има girl_wink
Целувам те слънчице и до скороооо! kiss2
Активен
veselyshko
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1013


красота :)


« Отговор #20 -: октомври 06, 2007, 21:00:50 »

Миличка ето че дойде и твоят ден  DANCE Бъдете много щастливи, подкрепяйте се винаги, бъдете заедно винаги и се обичайте безкрайно  give_rose give_rose give_rose
Активен
tonitta
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2429



Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: октомври 06, 2007, 21:12:18 »


Момичета аз искам да се похваля,че видях на живо нашата нова гордост!Красивата ни Венера и нейният мил любим!Толкова бяха сладки и засмяни!И те се хилеха като зелки,даже с булката се смяхме по този повод,ама как няма да е засмяна с приказната си рокля и до своето сладко момче!Много бяха миличкиииии.Ама да не ви мъча повече!Нали знаете,че съм вашия папарак и веднага ще ви покажа топлите снимки girl_wink
Ето ги и тях:
























Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: октомври 06, 2007, 21:23:09 »

прелестна е give_rose нямам думи просто!!роклята е божествена толкова нежна  girl_in_love браво на нашето момиче и мъжлето и е много елегантен!!!!!!много да се обичат и да си народят прекраснио дечица girl_in_love
Активен
tonitta
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2429



Моят сватбен албум

« Отговор #23 -: октомври 06, 2007, 21:26:06 »

Дааа,толкова са сладички!и сега си денсат докато ние си ги обсъждаме :laugh:Дано не ни се сърдят после,а и да ме простят за папарашките снимки,ама толкова можах!Поне първи ги виждате,та те още не са се видяли на тях :laugh:Ох колко ли им е хубаво в момента?Ей после да кажете какво сте правили точно в този миг!Ще е интересно girl_wink
Активен
shtastliva
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 770


щастлива госпожа


Моят сватбен албум

« Отговор #24 -: октомври 06, 2007, 21:29:05 »

Ох, толкова е красива и нежна, истинска принцеса girl_in_love

Венера, миличка пожелавам ти винаги да сте така влюбени и усмихнати както днес girl_in_love kiss2
Активен
Вероника
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3502



Моят сватбен албум

« Отговор #25 -: октомври 06, 2007, 21:33:17 »

Как не съм видяла темата за Венера  Oh my ...
Миличка Честито!!!
Желая ви най-голямото щастие, което може да съществува!
Прелестна си  Bravo Много красива булка в най-прекрасната рокля!
Браво Тони  Bravo благодаря за снимчиците!
Активен
tonitta
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2429



Моят сватбен албум

« Отговор #26 -: октомври 06, 2007, 21:35:42 »

Моля,моля!Радвам се че ви харесват и че оценявате папарашкия ми талант! blush give_rose
Активен
Natalia Borisova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2243



Моят сватбен албум

« Отговор #27 -: октомври 07, 2007, 11:22:35 »

Благодарим на Тони за толкова бързо доставеният снимков материал!  kiss2
Честита сватба мила Венера!  CHEERS Пожелавам ви винаги да сте така усмихнати и щастливи! Обичайте се! Много си красива!  girl_in_love


* gerberas-y-margaritas.jpg (7.94 KB, 200x200 - видяно 2390 пъти.)
Активен
tonitta
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2429



Моят сватбен албум

« Отговор #28 -: октомври 07, 2007, 12:07:56 »

Няма защо!Аз пък тръпна от нетърпение да ни разкажат как е преминало тържеството.Макар и вече да имам някаква информация :girl_wink:Но друго си е да ти разкажат виновниците за събитието DANCE
Активен
veselyshko
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1013


красота :)


« Отговор #29 -: октомври 07, 2007, 21:11:49 »

Миличка страхотна си  give_rose give_rose Много сте хубави и двамата де Bravo И роклята ти е наистина прекрасна  give_rose Честито вече официално бъдете много здрави, щастливи и все така влюбени един в друг girl_in_love girl_in_love girl_in_love
Активен
Страници: 1 [2] 3 4 5  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines