Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 20:06:19

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 ... 5  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на Venera  (Прочетена 20146 пъти)
 
tanichka
Сватбар
***
Публикации: 223



« -: септември 26, 2007, 12:22:14 »

Миличка, почти не ти остана време. Желая ти незабравими, само положителни емоции в тези последни дни и най-вече на самия Ден. Много да се обичате и всеки ден отново и отново да се преоткривате един за друг! Никога да не ви минава мисълта от колко дълго време сте заедно, а да си мислите само колко малко сте били заедно и как искате да не се отделяте един от друг.   Dance

Докъде стигнаха приготовленията или всичко е готово вече и само релаксираш и чакаш да дойде датичката?! 
Активен
Venera
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 114



Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: септември 26, 2007, 12:46:05 »

Ееее и аз си имам темичка вече, супеееер  yahoo Много ти благодаря Таничка, че така ме зарадва и направи денят ми по-хубав с тези страхотни пожелания - да ти се връща всичко многократно миличка  girl_in_love

Приготовленията засега вървят добре мисля... crazy Току що ни се обадиха от ресторанта да кажат, че за съжаление има увеличение на куверта с 20 процента, ноо какво да се прави, ние го и очаквахме понеже запазихме датата и уговорихме менюто още през март месец, очакваше се да има нещо такова. Добре поне, че не е с повече и дано всичко друго да е ок. В петък след работа ще ходим да говорим с управителя на ресторанта, така че стискайте палци да няма повече изненади.
Иначе вчера си взехме и халките - много съм доволна и нямам търпение да си я нося  Wink Май най-сериозната работа, която ни остава е да направим разпределението на гостите по маси.
И така....малко ми е каша вече в главата, дано да не забравя нещо важно само  laugh
Активен
veselyshko
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1013


красота :)


« Отговор #2 -: септември 26, 2007, 14:43:54 »

Ей миличка и аз стискам палци всичко с ресторанта да е наред good То и нас така ни изненадаха малко ама нищо здраве да е Wink Ще видиш, че всичко ще мине чудесно, а ти само се радвай и забавлявай заедно с милото ти give_rose give_rose give_rose
И аз днес ти търся темичката половин час и нищо не виждам и си казах "хайде сега като се върна от обедната почивка ще ти направя" а те ме изпреварили  Girl_hide Миличка кашата ще се избистри към деня на сватбата,а ти действай смело и спокойно по всички задчи give_rose
Активен
tonitta
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2429



Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: септември 30, 2007, 21:52:33 »

Ееее,много съм нещастна! :'(Исках аз да ти направя темичката-тъкмо щях да го направя.нямаше ме 2 седмици,а вече съм аут от всички теми!Бива ли такова нещо!
Все пак мила много се радвам за теб и знам какво е седмица преди събитието!Но за мен тя беше най-напрегната,но и най-хубава и запомняща се!Радвай й се,че после всичко ще мине като 1 миг!Целувки и ако ти трябва помощ свиркай!А,щях да забравя-в Париж е хубаво мила,но и мен ме валя дъжд и ме хвана хремата,та се върнах с неочакван армаган-Парижка хрема-колко изискано! girl_wink :laugh:Но ще разправям повече в моята тема blum
Активен
ROSI KRASTEVA
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3674


ЩАСТЛИВИ ЗАЕДНО


Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: октомври 01, 2007, 08:37:26 »

Успех с последните приготовления и не се притеснявай за нищо - всичко ще бъде както трябва  give_rose
Активен
Venera
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 114



Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: октомври 01, 2007, 12:09:56 »

Леле какви сте ми душички и как си ви обичкам, много би благодаря милички  girl_in_love
Тони, права си, че емоциите се повишават, няма майтап, почна вече да ми трепери под лъжичката и съм толкова разсеяна, вятър ме вее на бял кон, както се казва  laugh Днес минахме и уредихме нещата в ритуалната зала и всичко мина много безболезнено за моя изненада. Дано и в събота всичко да е ок.
Тази вечер ще редим с родителското тяло гостите по масите и се надявам да мине без много нерви smile И така....малко неща останаха сякаш, дреболийки разни....но настроението определено се подобрява  danceg Днес ще си пусна молбата за отпуска, дано да мога още от сряда да изляза, че и без това съм съвсем неадекватна  blush

Тонии и да се оправяш от тая вносна хрема, че ще те чакам в събота да знаеш  Wink
Активен
tonitta
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2429



Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: октомври 01, 2007, 12:23:01 »

Ха-ха,аз вече съм доста по-добре,ама още ме е яд,че не успях аз да ти направя темичката :mad_girl:А за подредбата на гостите не се тревожи!Знам,че няма да е чак такъв проблем,поне при нас не се оказа толкова проблем наистина!А за настроението-много добре ми е познато!Само дето при теб ги няма нервите с времето,при нас това беше основната тема,а вие вижте какво време хванахте-супер!Наслаждавай се на това настроение!После много ще ти липсва!Нямам търпение вече да те видя мила! girl_in_love
Активен
Venera
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 114



Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: октомври 05, 2007, 14:56:01 »

Здравейте момичета, благодаря на тези, които не са ме забравили и си мислят за мен в тези последни дни преди нашата сватба  give_rose Специално благодаря на Гери, извинявай миличка, че досега не ти отговорих на личното съобщение, но точно в тези последни дни ни се попрецака и компютъра и не можех да влизам във форума.
Смятам, че всичко е наред и доколкото може организирано...моля се времето да остане така хубаво и утре! След час-два милото ще ме закара вкъщи при майка и татко....и ще го видя утре в костюм  heart  Благодаря още веднъж на всички вас, които ми помогнахте при организацията и си мислите за мен girl_in_love
Активен
tonitta
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2429



Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: октомври 05, 2007, 14:59:24 »

Успех сладуранке!тъкмо влизам и нямах търпение да ти пожелая спокойствие, но и много трепет в сърцето за утрешния ден! :girl_in_love:Вече нямам търпение да те видя и не мога да повярвам,че и твоят ден дойде!
Успех мила и утре ще се видим! kiss2 give_rose
Активен
Natalia Borisova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2243



Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: октомври 05, 2007, 15:19:00 »

Venera пожелавам ти един страхотен слънчев ден  Sunshine хубаво настроение, много усмивки и танци! Забавлявайте се много, това е вашият ден!  Flower


* 8306.gif (12.48 KB, 301x356 - видяно 2483 пъти.)
Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: октомври 05, 2007, 15:39:57 »

още броени часове DANCE
присъединявам се към пожеланията на момичетата за слънчево време good и нека бъде зашеметяваща сватба Wink
Активен
ginger
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 56



« Отговор #11 -: октомври 05, 2007, 15:57:47 »

Дано утре бъде най-незабравимия и прекрасен ден в живота ти give_rose

Много приятно изкарване  yahoo, хайде не остана  danceg
Активен
ROSI KRASTEVA
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3674


ЩАСТЛИВИ ЗАЕДНО


Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: октомври 05, 2007, 16:50:28 »

Venera още многооо малко остана до така бленувания ден girl_in_love
Пожелавам ви утрешният ваш ден да бъде слънчев, топъл и във въздуха да се носят само усмивки, целувки, любов и добро настроение give_rose
Активен
Venera
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 114



Моят сватбен албум

« Отговор #13 -: октомври 05, 2007, 18:12:06 »

Много благодаря на всяка една от вас за милите думи и мислите за нас и нашият ден!!! Толкова е приятно в последните часове на очакването да седна и да прочета всички тези прекрасни пожелания, благодаря ви  girl_in_love give_rose
Вече наистина почти не остана до големия ден, дано вашите пожелания се сбъднат и обещавам преди да заминем на медената седмичка да споделя с вас снимки от една прекрасна и така чакана сватба heart Благодаря ви, че бяхте до мен виртуално през месеците на организация, че давахте безброй прекрасни идеи и добри съвети. Прекрасни сте  girl_in_love
Активен
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: октомври 05, 2007, 18:14:04 »

И аз се присъединявам към пожеланията за хубаво и слънчево време и много весела сватба!  good
Активен
Страници: [1] 2 3 ... 5  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines