Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 13:47:28

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Проблем с качването на снимки  (Прочетена 30479 пъти)
 
ar4i
Регистриран

Публикации: 3



Моят сватбен албум

« -: септември 26, 2007, 11:01:26 »

Здравейте аз имам проблем с качването на снимките в албума. Пробвах първо няколко снимки да кача и нестана, после опитах само една и пак нестава, вече два дни се опитвам и пак нищо. Моля някой да ми помогне, защото моя албум седи празен от много време?
Активен
Teo
Отговорник
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Мъж
Публикации: 2277



Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: септември 26, 2007, 11:17:42 »

Снимки се качват от тук http://www.svatbata.bg/profile/photos/add.html Натисни линка.

Първа стъпка - избор на албума в който ще се качват снимките. Става с кликане върху съответния албум.

Втора стъпка - избираш снимката с бутона Browse (така може да качин няколко снимки) Ограничението е 3MB на снимка. След като избереш няколко снимки. Натисни бутона Качи всички.
Ако има някакъв проблем ще ти бъде изписан - снимката е по-голяма или много малка, не е jpg, png или gif и т.н.

Трета спътка - да попълниш (опишеш снимките) със съответните заглавия, за да са по-интересни за публиката.

Това е. Ако има някакъв проблем, ни пиши ще помагаме с каквото можем.


* albumi.png (27.47 KB, 709x757 - видяно 1020 пъти.)
Активен
ar4i
Регистриран

Публикации: 3



Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: септември 26, 2007, 11:24:11 »

Точно това правя от дълго време и нестава
Активен
Teo
Отговорник
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Мъж
Публикации: 2277



Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: септември 26, 2007, 15:37:06 »

Проблема е при нас, получава се само при големи снимки. В момента се работи по проблема.
Активен
admin
Модераторче
Сватбар
***
Публикации: 185



Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: септември 26, 2007, 15:46:14 »

Проблема се получава при качване на снимки с резолюция над 2266*1700 пиксела.

За сега не качвайте снимки над тази резолюция, защото така или иначе ще бъдат намалени от системата.

« Последна редакция: септември 26, 2007, 15:51:10 от admin » Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: февруари 18, 2008, 23:00:53 »

теооооо помощ  girl_impossible :girl_impossible:знам че ще съм адски смешна ама най накрая да питам
така:направих си сватбен албум и до там сега не знам как да продължа да качвам снимки!!нямам опция за качване на снимки никъде в албума  :(мога да го разглеждам да си чета книгата за гости но не и да редактирам или качвам снимки!!би ли ми обяснил стъпка по стъпка как става!!много ме е срам ама  :'(аз за това до сега не съм качила всички снимки защото стигнах до някъде затворих сайта и на следващия ден вече не знаех как да продължа!!благодаря предварително  give_rose
Активен
adjoa
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 3


тук станах кума


Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: септември 04, 2008, 08:18:27 »

Здравейте !!!
И аз имам същия проблем с качването на снимкилПопълних всичко към албума-приветсвие, тържество и другите опции, но нещо немога да разбера как да си сложа снимка на "Добре дошли" и на "Тържество" или общо казано там където ми стои тексталДругия проблем е, че като отида да търся албум и напиша нашите имена не излиза такъв.Къде бъркам?Уж все давам запиши, а фактически няма такъв албум като го търся. Ще съм ви мн Благодарна ако ми помогните.
Активен
adjoa
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 3


тук станах кума


Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: септември 04, 2008, 08:21:42 »

Ако може и да ме светнете как да си качвам снимки от други поводи - например от кумството.Или по точно да си направя албум с други снимки.
Активен
Zahira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2242


Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: септември 19, 2008, 14:57:31 »

Аз нямам проблем с качването на снимки, но не видях къде да си публикувам въпроса. Как мога да си заключа някои от албумите?
Активен
van4ikvov
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 2



Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: октомври 13, 2008, 17:30:52 »

Линка за смаляването на снимки при качване е грешен и не можем да си преправим снимките от нашата сватба, а те всички са по-големи от позволеното,ако можете да погледнете,може да ни пратите отговор и на личен,благодарим предварително
Активен
Teo
Отговорник
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Мъж
Публикации: 2277



Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: октомври 15, 2008, 19:11:51 »

Уроците ще се появят по-късно. При преминаването на новия сървър загубихме секцията help, а и ще отнеме поне седмица да се възстанови цялата. Съжалявам sad.
Активен
dani_xxx
Любопитен
*
Публикации: 33


г-жа Петрова


Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: май 12, 2009, 18:02:57 »

Имам следния проблем  да попитам за решение.Качените снимки в албума са ми окобо 60, незнам защо при разглеждане се виждат по-малко от половината smile
Активен
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: май 17, 2009, 16:58:06 »

Имам следния проблем  да попитам за решение.Качените снимки в албума са ми окобо 60, незнам защо при разглеждане се виждат по-малко от половината smile
Наистина, когато се настрои да се виждат всички снимки на една страница се виждат малко снимки, но когато се разглеждат 1 по 1 се показват всички.  crazy Много странно.  pardon
Активен
dani_xxx
Любопитен
*
Публикации: 33


г-жа Петрова


Моят сватбен албум

« Отговор #13 -: май 19, 2009, 06:38:31 »

Проблемът е,че и при разглеждане не се виждат всички,само като бройка стоят 64  pleasantry
Активен
antoinette
Ентусиаст
**
Публикации: 125


Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: май 21, 2009, 15:38:03 »

И аз да питам  blush
Как мога да заключа част от снимките? Не мога да се ориентирам нещо в настройките!
Активен
Страници: [1] 2  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines