Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 25, 2024, 12:30:41

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 12   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Прекрасна априлска седмица 22.04-28.04  (Прочетена 47661 пъти)
 
ra_di
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 367



Моят сватбен албум

« Отговор #90 -: април 25, 2013, 11:30:02 »

Аз за жегите имам 3 рокли,които са широки и ще ми свършат идеална работа.Но за този период,в който не е още за пълно "разголване" ми е малко тегаво.За сега ще карам с дънките от зимата (с които все още не ми е прекалено горещо) и си изрових няколко блузки с къс ръкав.Малко са ми опнати,ама не ми пука,така ми личи коремчето,с което се гордея  yahoo.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #91 -: април 25, 2013, 12:00:11 »

мен ми подариха пролетни блузки 4-5 , рокля и сако като засега точно, ама е много официална, дантелена и тъмна, та се чудя . май ще я слагам на театър и опера.
балеринки имам, ама искам и черни велурени, но цените нещо не ми допадат. щеше ми се да си взема още един с токчета, ама по тези разбити тротоари не ща да си ги хабя, май ще си остана с тези 2 чифта, които са ми за с колата като сме.
Активен
Росита
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 125


Бургас, морето и .....


Моят сватбен албум

« Отговор #92 -: април 25, 2013, 12:42:00 »

Привет дами! smile
Аз на 10.05 ще ходя до Варна по работа и със сигурност ще ми остане време и да пия кафе. Та много ще се радвам да се видя с варненските момичета.

Иначе нещата за работа в чужбина се задвижват лека по лека, то няма да стане бързо де, ама поне има надежда.
Тази година си пускам целия платен отпуск наведнъж и ще се отдам на мързел, евентуално пътувания из страната (ако има парички, де). Днес ми разписаха молбата за отпуск, началника малко се понамръщи, ама все ми е тая. Ако нещата се подредят както на мен ми се иска, може да не се наложи да се връщам на работа.  smile
Активен
punk_girl123
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2204



Моят сватбен албум

« Отговор #93 -: април 25, 2013, 12:49:36 »

Ради аз сега ходя с един анцунг и една широка туника. Ако имаш някой не много дебел анцунг, може да пробвеш и ти. Доста е удобно!
Еми къде ги държите тези обувки?!? аз имам 3 чифта зимни и 2-3 пролетни и 5-6 летни/че не са толкова обемисти/ и едва им намирам място!
Роси браво, че са ти разписали! Аз откакто почнах да работя, не съм ползвала повече от 5 дни наведнъж, може би 7.
Активен
Росита
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 125


Бургас, морето и .....


Моят сватбен албум

« Отговор #94 -: април 25, 2013, 13:03:50 »

О, Пънки, аз отпуска обикновено го цепя на 2 или 3 части, но този път искам да си го взема целия.

А като бях бременна ходех предимно с клинове и туники, които тогава си шиех сама. Ужасно удобно нещо са тези дрехи.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #95 -: април 25, 2013, 13:09:03 »

пънк имам 2 шкафчета за обувки от онези пластмасовите с чекмеджетата, от левче магазин. и освен това над гардероба имам място до тавана - та в един чувал хоп хоп , наблъскам зимните и ги кача горе.до чувала има кутии с обувки една над друга ( на тези, на които съм имала акъла да им запазя кутията) и като им мине сезонът , си ги връщам в кутиите. не е много прегледно, но съм се зарекла тази година да купя още кутии като контейнери и да ги наредя по -красиво. не че ми пука много как изглежда коридорът, ама нейсе.
Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #96 -: април 25, 2013, 13:24:29 »

И аз нямам търпение да идва лятото, че е много лесно за обличане danceg Сега стоя на "Ф" пред гардероба и се чудя кое няма да ми стяга и опъва, пък и то с тоя "богат" избор Girl drink
Еми, носи си подаръците, искам и на мен да ми подаряват blum
А за обувките не питайте angry И аз не знам как успявам да ги натъпча в един гардероб на терасата blush Много обичам да си купувам обувки, особено летни и такива имам и най-много. С някои от тях трябва да се разделя вече, но ми е жал, много си ги харесвам LOVING Вчера си харесах едни жестоки обувки на ток в един сайт!!! Направо ми останаха очите в тях! Обаче толкова пари няма да дам nea
А отпуска ...май тази година няма да си вземам... или поне не за почивка sad
Роси, погледнах календара - 10-ти май се пада в петък и за съжаление ще съм на работа sad Не знам до колко часа ще оставаш в града, след работа съм винаги готова, имаш ми телефона smile
Активен
_Ezra_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1114


много обичана


Моят сватбен албум

« Отговор #97 -: април 25, 2013, 16:22:45 »

Роси браво за отпуската  Bravo аз както си мислех, че има мн мн време до нашата и ей сега ще мине  smile добре, че си запазихме и платихме, хем спестихме към 100-200 лв хем ако не бяхме, сега трудно щях да вместя това с новата работа, нали е на курорт, но аз съм я платила и съм съобщила, така че те си решават  smile аз след 23. 08 съм на плажчеее  Sunshine Swiming

натрупала съм един куп неща за вършене и сега вече трябва да ги отмятам, а пък живот и здраве, като поминат изпитите почвам с един тефтер да си записвам и да уча немски думи (почти не знам) и да си припомням английския, както и да си записвам разни козметики ... че това ще ми трябва за новата работа  cap

хубав ден, съжалявам че минавам пак на бързичко  blum
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #98 -: април 25, 2013, 16:33:23 »

Езра, аз съм пропуснала май новата работа, но нищо - със закъснение Честито smile !

За немския взимай тефтера и директно в ДМ да учиш козметики. Като им разгледаш целия асортимент ще ти се изясни кое какво е на няколко езика smile
Активен
_Ezra_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1114


много обичана


Моят сватбен албум

« Отговор #99 -: април 25, 2013, 16:39:50 »

благодаря за идеята  heart , абе може и да ми е стресирано в началото, но пък ще науча доста, а на мен ми е интересно език и козметика  Wink и имам някаква база;
Активен
casky
Баш Майстор
**
Публикации: 1557



« Отговор #100 -: април 25, 2013, 17:00:17 »

Добър вечер лейдис give_rose Да се отчета и аз blum

Езра много се радвам за майка ти smile Имайте вяра и всичко ще се оправи give_rose А и когато човек е заобиколен с толкова много любов има сили да се справи с всичко smile

Роси аз принципно мога да дойда, стига в последния момент да не ми изникне нещо, но за сега няма нищо blum Ти имаш ли конкретен интервал, в който ще си свършиш работата и после ще си свободна или всичко ще се решава на деня smile Ще ти прята на лични тел-а ми за се обадиш girl_wink Ще се радвам да се запозная с още една съфорумка danceg Може и друг да се присъедини blum

На всичко останали лека вечер smile

Активен
Росита
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 125


Бургас, морето и .....


Моят сватбен албум

« Отговор #101 -: април 25, 2013, 18:07:31 »

Скай, имаш пощаааа.  smile
Заета ще съм най-много до 13.30, като може да се освободя и по-рано, но не зависи само от мен. След това съм фрий за кафенце. Иначе преди да тръгна ще ти се обадя за доуточняване на детайлите.
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #102 -: април 25, 2013, 18:36:11 »

Аз днеска много съм изпуснала, ама ще наваксам. Да ви споделя на бързо- днеска сутринта разведохме на патето родителите /казвам разведохме, защото ние направихме всички документи, водихме ги до съда и т.н./. И да ви се оплача май нашите бъдещи кумуве ще се развеждат или поне днеска кума званя на патето и 2 часа му обяснява как се карат и мислел да се разделят  sad Не знам какво става с тези хора, дано се разберат, защото ще е жалко за бебето /кумата е бременна и след 2-3 седмици ще ражда/.
 
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #103 -: април 25, 2013, 18:40:36 »

Ама какво им става на тези хора, това е поне 6тата двойка този месец, за която чувам че жената е напреднала бременност и ще се разделят. sad
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #104 -: април 25, 2013, 18:43:51 »

Не знам, аз не го разбирам това, тя от хормони ли какво чак на бой му е налетяла и го е насинила. Аз не проумявам как може да си причиниш това нещо на нероденото дете! Каквото и да има според мен с разговор могат да се оправят много неща.
Активен
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 12   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines