Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 25, 2024, 14:35:18

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 12   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Прекрасна априлска седмица 22.04-28.04  (Прочетена 47734 пъти)
 
casky
Баш Майстор
**
Публикации: 1557



« Отговор #75 -: април 24, 2013, 16:38:49 »

Иве имаш палчета от мен girl_wink

Аз като се замисля по-големи суми на съм намирала, но за сметка на това в магазина до нас (главно) редовно им правя корекциите (защото аз в повечето случаи като ми кажат сметката, вече даже съм си приготвила парите biggrin ), а той е тук от както се помня така че доста са се събрали blum Иначе виж големи суми от небето не са ми се падали, но пък пускаме тото, така че знае ли човек biggrin ...аз съм на принципа, че човек трябва да е чист пред съвестта си.

Да споделя - преди малко учих синчето да се люлее, паднах от смях biggrin Толкова се плези, че ако и толкова си мяташе краката отдавна да се е научил biggrin Жалко, че не бях взела другия тел да го щракна huhhuh.gif
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #76 -: април 24, 2013, 18:31:48 »

ivelka, с вас съм. Днес получих добра и съм пълна с положителна енергия, изпращам я на семейството ти.
Активен
_Ezra_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1114


много обичана


Моят сватбен албум

« Отговор #77 -: април 24, 2013, 19:42:01 »

мила Иве, надявам се всичко да е наред  heart дано всичко се размине и бъдете здрави !!!

мн се срамувам че не съм чела и минавам ей така транзитно, но пък исках да ви споделя макар и на кратко

Днес имах изтощителен ден, едва станах след вчера дет ми бе зле, днес също ми бе така, мн. емоции... ударих му един здрав следобеден рев, после трябваше да излизам и се гримирах и оправих -въпреки сълзите красотата на човек се вижда... си помислих;
Нямах избор, но ми се беше насъбрало много.
В крайна сметка приемам работата , успокоих се горе-долу някои неизвестни вече ми са по-ясни; Дай Боже, всичко да бъде леко и да е за добро, а пък след есента да имам причина да работя по-малко т.е бебе  Wink

Следобед се разохидхем с милото, ходих и на кратко гости при кака -коремчето е едно такова сладинко и като малка топка, но си личи доста спрямо преди, защ. е доста слабичка;  heart подари ми разни неща и им се радвам  yahoo това е да имаш сестри, братя...

Вечерта милото ми донесе и подаръка от snowy, което е за празниците (дет си разменяме), много му се зарадвах  yahoo yahoo yahoo и в крайна сметка денят може да се каже, че свърши добре! Но съм болна... хваща ме някакъв грип и сега ще пия много лимони, чайове, мед с лъжицата ще ям  Wink ще се натъпча здраво с нещо силно, че ми е смотано и не искам хич да се разболявам сериозно; (а цялата работа идва от една кашляща и кихаща колежка в курса в унив-та...  angry)
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #78 -: април 24, 2013, 19:53:02 »

Езра, днес звучиш много по-добре, доста по-позитивно и ведро, което много хубаво! Честито за новата работа и за подаръците.
Активен
casky
Баш Майстор
**
Публикации: 1557



« Отговор #79 -: април 24, 2013, 21:02:06 »

О, да Girl_hide Аз даже мисля, че новата работа в края доста ще ти хареса blum А за разболяването - гледай бързо да се оправяш, че навън слънце грее...не може в къщи blum
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #80 -: април 24, 2013, 21:16:53 »

Момичета, ще бъде ли много нахално ако помоля поне някой да стисне някое и друго палче  blush неса за мен, ама в момента играе любимия ми отбор и пада  Cray SUICIDE
Съжалявам, че ви занимавам с такива глупости, ама.... си обичам белия балет и много искам да ги видя на финала и да вдигнат купата  hurrah hurrah goody hurrah
Благодаря ви, дори само за скунта да кръстосате пръсти на една ръка!
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #81 -: април 24, 2013, 21:34:56 »

И аз съм за Реал  Wink good 1-1 ! Друго си е форумската сила  tease
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #82 -: април 24, 2013, 21:41:47 »

Като видях вчера какво се случи с Барса и днеска като видях първия гол и бях готова да ревна, ама Кристиано си знае работата слава богу! Че ако стане като миналата година с Челси и Байер, аз повече мачове нама да гледам!
САМО РЕАЛЛЛЛЛ!
Активен
casky
Баш Майстор
**
Публикации: 1557



« Отговор #83 -: април 24, 2013, 21:53:37 »

Ако спечелят е само заради мен, да знаете...ако не спечелят не знам кой е виновен biggrin
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #84 -: април 24, 2013, 22:43:03 »

За съжаление твойте палчета не помогнаха, но продължавай да стискаш другата седмица на реванша. Че ако и там се изложат както днеска....сватбата се отменя, защото ще съм в затвора за геноцид срещу футболистите!!!
Активен
_Ezra_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1114


много обичана


Моят сватбен албум

« Отговор #85 -: април 25, 2013, 06:26:00 »

Добро утро!

рататуи, стискам палци  Wink
ка скай, вчера попита за мама, благодаря ти че питаш, тя е добре, мн ни помага хубавата новина на кака и както това така и мн-то внимание, обич от трите й дъщери и тати, й се отразяват супер-почти мина първата част на лечението, борбена е и това мн мн ме радва, надявам се и се моля, и вярвам  Good luck , че резлутатите ще са добри, това е най-важно  heart heart heart

слънчев ден  Boat Boat
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #86 -: април 25, 2013, 09:37:13 »

добро утро,
езра, все така да продължавате смело напред и всичко да е наред!
Една картинка от мен smile

Много ме кефи времето, навадих пролетните дрехии danceg, днес ще разходя и бухала от Ивелка  Wink на Витошка, да види и той какво е улица без много коли, за разлика от моя квартал. tease
Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #87 -: април 25, 2013, 10:27:50 »

Привет, сладурки Girl_hide
Днес е прекрасен ден! Обожавам слънцето да грее и светът да се ражда отново! butterfly Sunshine Това ме прави много щастлива и ме кара да летя Aviator
Снощи моето мъжле много ме зарадва, защото ще свършат многото работа преди крайния срок danceg Тази седмица беше на 12-часови смени и бачкат като луди за изпълнението на една голяма поръчка и аз бях провесила нос, че няма да успеем да отидем до родния ми град, където този уикенд е празника на града /по-точно на Цветница/ и ще има панаир. Много ме зарадва снощи! yahoo
И аз като Еми сменях гардероба и установих две неща: 1. няма къде да побера всички зимни дрехи, макар и с помощта на вакуумиращи пликове; 2. пак съм си разчистила пролетния гардероб предния сезон и сега е празен! biggrin Вчера след работа с такава надежда обиколих магазинчетата около нас с надеждата да си намеря нещичко за мен, но nea Даже обувките 35-ти номер са свършили - безобразие! blum
Езра, радвам се, че си взела такова решение и успех с новата работа Clover Радвам се, че и сестра ти и майка ти се чувстват добре - все по-добре ще става give_rose
Черпя ви пак с плодове, ама какво да направя като много ги обичам Girl_hide


* 12529_481304058592181_989319255_n.jpg (46.07 KB, 500x315 - видяно 180 пъти.)
Активен
ra_di
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 367



Моят сватбен албум

« Отговор #88 -: април 25, 2013, 11:00:34 »

Здравейте и от мен-рядко пишеща,но редовно четяща седмичната тема  blum.Много ми е "слънчево" с това хубаво време.Трябва да си измисля някаква радходчица,че хич не ми седи в къщи.

Мунче,Еми добре сте разчистили гардеробите от зимните дрехи.И аз трябва да го направя,но се оказва че имам много голям проблем.Почти нищо от пролетно-летните дрехи не ми става,то направо трябва да си сменям целия гардероб.Днес ще направя един преглед в какво все още мога да се наместя.

Хубав ден от мен! give_rose
Активен
punk_girl123
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2204



Моят сватбен албум

« Отговор #89 -: април 25, 2013, 11:08:58 »

Ради аз си изкарах бременността с два панталона, едно поло и един пуловер. В крайна сметка тия дрехи след това не стават за носене, а аз обичам да си нося дрехите по-дълго! А за през лятото е още по-лесно - купуваш две три рокли и ги сменяш. Те съхнат бързо!  smile
Активен
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 12   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines