Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 25, 2024, 14:32:19

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 12   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Прекрасна априлска седмица 22.04-28.04  (Прочетена 47726 пъти)
 
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #45 -: април 23, 2013, 16:30:18 »

Браво Езра, дано да е 6. А ще споделиш ли какво учиш с тоя латински, че ми стана интересно?
Активен
Деница Звездица
Global Moderator
Сватбен ГУРУ
*
Публикации: 863


Dum spiro, spero!


« Отговор #46 -: април 23, 2013, 16:34:06 »

Свекърва, мерси, че сподели какво е развитието на случая.

Това за вересиите е странна версия за мен. Не ми се вярва ако има такива случаи да не попита някой по-нависоко дали може, разрешено ли е и т.н. По впечатления, във всяка фирма има такива случаи и винаги е изненадващо кои хора стигат до такива простъпки, какво обясняват после и колко е несъстоятелно. Жалко че млади хора стигат до такива крайности и най-малкото не знаят кога да спрат.

И ние имахме случай със служителка, която пък взимаше от колеги заеми от 40 до 500лв. На всеки пробутваше различни версии защо са й необходими парите. И понеже са по малко, по малко, всеки й давал, а тя навсякъде давала различни обяснения. Накрая се оказа, че е задлъжняла с няколко хиляди лева само от колеги, не знам колко още други имаше към банки и лихвари. Оказа се, че гаджето й залага и тя го спасява, ама така завлече и честни хора. Ужас. И такава, дето взима от касата, сме имали. Въобще, човек трябва да е нащрек с такива случаи.

Езра, а каква беше постъпката, която така те зарадва?
Активен
_Ezra_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1114


много обичана


Моят сватбен албум

« Отговор #47 -: април 23, 2013, 16:48:52 »

дано не досадя на тези които знаят-рататуи аз уча фармация, съответно учим всякакви растения, медицински термини и подобни  good
деничка, дано не прозвучи като хвалене ... исках да го споделя, защ. се радвам а после не го написах конкретно защ. викам може да решите че е хвалене  cray но отдавна исках да намеря време да дам малко парички благотворително за едно момче от Варна, чиято история познавам и съм помагала преди с картички за продаване (за благотв. базар), сега нямам време да ида и затова оставих парички. А пък преди седмица мама намери пари в болницата (портмоне с документи и 56 лв на една възрастна жена) и ги върна на мъжа й -дано това добро се връща  Good luck
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #48 -: април 23, 2013, 16:51:10 »

езра, всяко добро направено от сърце, се връща ! smile

И аз познавам жена дето крадеше пари , за да спасява на залагащия си мъж задника, това което обаче не разбирам е въобще защо го търпи, но .....whatever... huhhuh.gif
Активен
casky
Баш Майстор
**
Публикации: 1557



« Отговор #49 -: април 23, 2013, 19:00:01 »

Добър вечер give_rose Аз днес бях доста заета и не ми остана време.

Свекърва, като прочетох това със сумата бая се позагледах да не си добавила още една нула без да искаш biggrin Ние имахме подобен проблем в Джеф с управителя преди мен. Беше замъкнал над 7 хил в кеш и телефони . Не го уволниха дисциплинарно, защото иначе нямаше да видят парите. Просто такава беше ситуацията, че мама като чу и се юрна да си спасява синчето, та платиха всичко накуп. Иначе надали щяха да ги дадат. И аз не мога да се начудя на такива хора, какво ли очакват crazy

Езра, браво за постъпката първо, а после за очакваната 6-ца Bravo Тук само отличници blum

Али яйцата са страхотни Bravo Даже си харесах спайдърмен за синчето girl_wink А с каква боя ги правиш, че аз така никога не съм рисувала. Предполагам, че не е стандартната за яйца, а пък другата не е ли вредна crazy Ако може да споделиш, че и аз да се пробвам Girl_hide

Активен
_Ezra_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1114


много обичана


Моят сватбен албум

« Отговор #50 -: април 23, 2013, 22:07:22 »

аа аз като се готвя много за 6 може и хич да не е  good ама каквото такова... не припадам по оценките толкова, но гледам когато мога да е по-висока;

Аз реших да пиша... защото ми е едно такова смотляво... заради неизвестното с работата... сега говорих сто часа с баща ми, с милото и вече ще лудна, слушам музика да ми мине малко, но ми е свито сърцето; това е и защото явно мн. си подтискам чувствата (гледам да се радвам на всичко и да гледам розово на нещата), явно днес ми избиват част от тях, въпреки това не съм плакала, но ми се ще... защото ми тежи;

съжалявам за тъпия пост  blush
еми, дано, правено е всичко с най-добро чувство, дано Господ ни връща това добро  Good luck
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #51 -: април 23, 2013, 22:13:07 »

Миличка и мен ми се смотано нещо, не мога да се накарам да си отворя устата, че да кажа лека нощ поне.

Изпращам ти много виртуални прегръдки и вярвам, че щом правиш всичко с добри чувства, нещата ще се подредят по най-добрия за теб начин  Good luck
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #52 -: април 23, 2013, 22:15:04 »

Езра, миличка дано ти се оправи настроението. Понякога не е нужно да си силна винаги, има моменти в които човек трябва да се отдаде на емоциите си и да излее чувствата си. Бъди сигурна, че всяко добро се връща и след днес ще дойде едно по-добро утре.
Активен
casky
Баш Майстор
**
Публикации: 1557



« Отговор #53 -: април 23, 2013, 22:17:08 »

Езра, тя работата нали ще е при същия шеф, а ти си доволна от него smile То другото си е работа blum

П.П. А за доброто като се прави не е с идеята да се връща т.е. танту за кукуриго. Човек просто го прави smile И ти го казвам защото не е добре за теб (според мен). Всъщност като се замисля това са приказките на една моя приятелка (германката), която винаги е казвала, че човек прави нещо не с идеята да му се върне, иначе е половин грях...явно доста са ми се набили приказките й blum
Активен
_Ezra_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1114


много обичана


Моят сватбен албум

« Отговор #54 -: април 23, 2013, 22:19:55 »

благодаря ви  friends
като всеки човек си имам своите падения, аз съм си така, после в повечето случаи нещата се балансират, но сега ми е тегаво... страх ме е; така ми бе преди две години когато взех решението да уча отново и се притеснявах какво ще правя с работата;

утре ще се опитам да говоря да си поизясня някои неща, дано вс. е наред

рататуи, опитвам се да подтискам чувствата си (което знам че за мен не е добре, познавам се, мн съм чувствителна), защото когато ги изливам почвам да си мисля и за минали неща и много дълбая, много се самонаранявам с мисли за всичко, затова избягвам; Сега и милото ще пътува и няма да бъде до мен, но ще се справя... все пак трябва да съм по-силна ...

ка скай, има доста неща които са неизяснени и ме притесняват, а и аз си бях добре до сега; дет вика баща ми май най-ме боли че ще се разделя за известно време с приятелката ми (и моя колежка)... но и това че е на ново място, нови хора, ново работно време...
Активен
casky
Баш Майстор
**
Публикации: 1557



« Отговор #55 -: април 23, 2013, 22:25:15 »

Че ние нали сме тук blum На мен не ми пречиш да говориш каквото ти е на сърце, нито мисля, че са ти скучни постовете, защото не е вечна усмивка. А и честно казано съм свикнала да слушам, всички около мен мен ползват blum , така че имам голям тренинг blum Сигурно трябва да ми говориш цяла седмица нон-стоп езно и също, че да ми писне blum blum

А за работата тя нали е сезонна, споко girl_wink А пък и с колежката ще се виждате главно за кафенце, не за работа girl_wink Когато един човек ти е близък даже и на другия край на света да отиде е все тая, казвам го от опит, така че това, че няма да сте всеки ден заедно нищо няма да промени girl_wink
Активен
_Ezra_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1114


много обичана


Моят сватбен албум

« Отговор #56 -: април 24, 2013, 08:13:19 »



Добро утро! Пожелавам ви един слънчев ден  give_rose
Активен
Деница Звездица
Global Moderator
Сватбен ГУРУ
*
Публикации: 863


Dum spiro, spero!


« Отговор #57 -: април 24, 2013, 08:20:47 »

Ezra,

Много ти се радвам, като пишеш, да знаеш. То си ти личи, че си чувствителен и внимателен към другите хора човек. Постъпката на майка ти и твоята с дарението са трогателни и е хубаво, че има хора, които така присърце приемат подобни неща и се опитват да помогнат.

Аз съм преминала през подобни дилеми като твоята за работата - на моето място съм от 5 години, но два пъти съм сменяла позицията и всеки път съм изпитвала големи колебания какво ме чака. За съжаление, в отношенията с работодателя винаги има непридвидимост, но пък една нова позиция, която изглежда чужда в началото, може да се окаже голям шанс за развитие в последствие. Стискам палци да се окаже много интересна и приятна и твоята работа.

Добро утро на всички!
Активен
_Ezra_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1114


много обичана


Моят сватбен албум

« Отговор #58 -: април 24, 2013, 08:33:27 »

Благодаря ти от сърце  Flower Flower ще почакам времето да покаже как ще се развият нещата, така или иначе аз каквото мога ще направя днес (ще говоря), пък дано всичко се нареди.

поздравче
Активен
mynicheto
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 234



« Отговор #59 -: април 24, 2013, 08:50:51 »

Добро утро мацки ! Днес направо не ми е ден ! Малкия от два дни нещо ми вдига от време на време температура и си мислех че е от зъбите, ноооо тази сутрин направо едвам се отлепих от леглото ... Много съм болна ! Имам и аз температура , боли ме зверски главата и гърба иии изобщо цялата мускулатура и кашлям много гадно ... Направо не знам ! Малкия не ми изглежда зле и няма температура и сега ме е страх , че ще го заразя , а няма кой да ми го гледа sad Направо ужас ! нито искам да ям нито нищо !  cray

Езра , мерси за кафенцето и аз си направих тука една чаша ама още не съм я почнала не знам защо sad
Активен
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 12   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines