Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 29, 2024, 13:29:53

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 9 10 [11] 12   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Прекрасна априлска седмица 22.04-28.04  (Прочетена 44577 пъти)
 
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #150 -: април 26, 2013, 19:11:30 »

Благодаря! Дано всички да виждат каквото и Али, нещо че аз не го виждам.
Свекърва, тая история направо  funnytooth, добре че все пак са се взели младите. Напомня ми на мойто пате как ги помирява наще- първо му знъни единия и 1-2часа разговор, после с другия  tease
Аз затова гледам акъл да не давам, според мен в една двойка проблемите трябва да се решават от двамата.
« Последна редакция: април 26, 2013, 19:13:32 от ratatui » Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #151 -: април 26, 2013, 20:08:52 »

Росита, много благодаря! Вече и аз си виждам картинката, дано и другите да я виждат!
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #152 -: април 26, 2013, 20:43:00 »

Свекъра, хайде почвай го сборника кратки разкази за булки, снахи и свекърви.

Ще ти изкупим първия тираж за нула време, а моя екземпляр го искам с автграф smile Семейството помириха ли се?
Активен
mynicheto
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 234



« Отговор #153 -: април 26, 2013, 21:44:10 »

 sad сладурки минавам пак набързо дс се отбележа само,  че тая болест ме съсипа ... 2 дни не мога да си надигна дупето от дивана понеже съм с 39 градуса температура ... днес е третия ден и в общи линии температурата падна на 37 и успях малко от малко да се надигна поне да сготвя,  да изчистя пода и да оправя камарите от изпрани дрехи ( три перални бяха)  ... направо ужасно  cray сега си легнах и викам да се отбележа и да видя как сте ама много съм уморена и ще спинкам и пак няма да сваря да ви изчета  cray вчера майка му ми отвлече бебчето че да не го заразя и него и много мъчно ми стана че не мога да си го гледам .. като някоя прокажена се чувствам - то горкото иска да дойде да ме гушка и да ми даде целувка а аз го гоня и не му давам sad много е гадно sad
И те така ... това е моята съдба sad
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #154 -: април 26, 2013, 21:47:16 »

Оздравявай бързо, Мъниче  Good luck Надявам се скоро да си добре и да си гушкаш сладкото момченце  smile
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #155 -: април 27, 2013, 08:52:51 »

Днес мойто пате има рожден ден и съм направо  yahoo
Сега с майка ще направим питка, а след обяд аз ще се прибира и ще подготвя терена, ще сготвя, ще оправя и ще чакам гостите, докато един приятел го измъкне и го кара да гледат мача. Стискайте палци да успея- той си мисли, че ще сме само двамата, на романтична вечеря, а всъщност.....tease
Активен
casky
Баш Майстор
**
Публикации: 1557



« Отговор #156 -: април 27, 2013, 09:00:53 »

Оооо верно, че щеше да правиш изненада yahoo Хайде успех ти желая и после да ни разказваш yahoo yahoo yahoo Да ти е жив и здрав мъжа, много да те слуша и много да те радва  give_rose
И вече си с мишле от снощи, ама нямах време да ти пиша girl_wink

Добро утро на всички останали give_rose Ние пак отиваме в градината yahoo Сега докато се нарадвам на слънчицето доста време ще мине yahoo
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #157 -: април 27, 2013, 11:50:10 »

Честит рожден ден на Патето на ratatui!  Birthday
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #158 -: април 27, 2013, 12:22:24 »

Честит рожден ден на Патето на Мишлето Рататуй! Wink
Моят съпруг пък има имен ден. Да ми е жив и здрав и както казва малкият син да работи и да печели, че да му харчи парите /защото иначе какво да ги прави Wink/.
Ще имаме гости и днес съм го отписала като ден. Дано поне успея да се изкъпя като хората и да си оправя косата.
Приятни разходки, на тези които искат и могат и успешна изненада на Рататуй.
Активен
Миши
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 405



« Отговор #159 -: април 27, 2013, 13:26:03 »

Честит празник на всички именници и рожденници smile Да са ви живи и здрави и много да ви радват  give_rose
И аз се радвам на хубавото време , та не се спирам вкъщи.
Роси като си тук и си свършиш ангажиментите ще се чуем за кафенце Wink Както каза Каскай се разбрахме с нея. Дано времето е така хубавко и не ни изкочат др планове.
Муунче не се ядосвай за апартамента. Малко по малко всичко ще се оправи. Гледай сега ти да си добре. Мъжлето ти те обича и знае, че е по - добре да почиваш. После цял живот ще помагате с каквото можете. Докато имате шанс се глезете  blum
 
Активен
mynicheto
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 234



« Отговор #160 -: април 27, 2013, 15:05:11 »

Здравейте , мацки ! smile
Аз днес съм доста по-добре в сравнение с предните дни !
Панда , благодаря ти за пожеланието, бързично стигна до мен - още утре ще си гушна патенцето !!  give_rose
Рататуй , хайде да ти е честит рожденика , много да те слуша и много да те радва !!! И задължително да разкажеш после с подробности как се е получила изненадата , а ние тука ще стискаме палци патето да не се усети smile smile smile
Скай , и мен ме радва временцето ама само през прозореца .. при никой не смея да ида с то
Активен
Vivi20
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 790



« Отговор #161 -: април 27, 2013, 15:20:13 »

Сега случайно попаднах на едни весели снимки:

http://www.webcafe.bg/id_1692172685/slide_1_Takiva_svatbi_u_nas_nyama_

За малко съботно настроение. Wink
Активен
mynicheto
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 234



« Отговор #162 -: април 27, 2013, 15:26:12 »

Виви  , хаха разсмях се искрено !!! хахахах  Bravo
Активен
casky
Баш Майстор
**
Публикации: 1557



« Отговор #163 -: април 27, 2013, 16:32:49 »

Свекърва, да ти е жив и здрав именника!

Този празник много го обичам (повече от Цветница). Имам много хубави спомени от дете heart Всяка година с ансамбъла ходихме по къщята да пеем песни и да танцуваме DANCE Dancer

Виви снимката е "опасна" blum

Мъниче ти как си smile

Чакайте да ви поздравя по повод празника с една снимка от "Лазарски танц" blum Без друго не можете да ме познаете biggrin (това майтапче blum )



« Последна редакция: април 27, 2013, 16:36:19 от casky » Активен
mynicheto
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 234



« Отговор #164 -: април 27, 2013, 16:52:08 »

Абсолютно те познах Скай !! smile  blum Ти си от тези предните три момичета посредата smile
Иначе аз съм доооста по-добре ! smile Даже се уговорих с едни приятелки да излезем да пийнем по нещо довечера по повод липсата на мъжете smile smile smile Така че вече не ми е тъжно за него  ! хахаха
Активен
Страници: 1 ... 9 10 [11] 12   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines