Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 29, 2024, 17:06:19

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 ... 12   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Прекрасна априлска седмица 22.04-28.04  (Прочетена 44581 пъти)
 
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #15 -: април 22, 2013, 10:55:04 »

Ха, че е яка, яка е снимката! Ама аз не зная магаретата да "сядат" така  Oh my ....
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: април 22, 2013, 11:11:34 »

аа свекърва, сега видях предишната тема, не съм те прочела грешно, а неточно съм се изказала и не си ме разбрала. казвам че може да вземе хубави навици човекът, от школата на ковачева, именно защото тя си е основателят и ще черпи от източника. затова и предложих книжки нейни, след като за емилова и без това им е  под въпрос ходенето.
и аз не знам магаре така да сяда, ама снимката е стара, едва ли има фотошоп shok
Активен
AliTia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 593



Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: април 22, 2013, 11:12:27 »

Мунче, аз всяка година правя разни шантави яйца, но честно да си призная тази година не ме осенява музата. Мислих да се допитам до вас за идейки, че сте доста креативни Wink Правила съм анимационни герои, личица на хора от различните раси, младоженци, животинки. Иска ми се да имам тема и тази година, така че приемам всякакви съвети understand
Активен
punk_girl123
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2204



Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: април 22, 2013, 11:37:49 »

Муунче това със съня е толкова нормално. Мен първите месеци и права да ме оставиш можеш да заспя! Беше ми странно как после изведнъж спя!
Еми, не знам защо но тази снимка така ми напомни за Бременските музиканти!
Така ви се радвем, че си правите планове за празниците. Аз и идея си нямам къде ще бъда и дали ще мога да боядисвам яйца и да меся козунаци! А това ми е любимата част от празника!
А майка ми тая сутрин си няма друга работа ми ми вкарва стрес, че ако тръгна да раждам по празниците няма да има пукнат доктор!
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #19 -: април 22, 2013, 11:52:06 »

punk_girl123, не се притеснявай за това! Докторите се изтарикатиха и даже се натискат да са на дежурства по празниците в АГ отделенията. За компенсация, че в тези дни никой не им ходи в частните кабинети. Казвам го от опит, преди две години точно преди Великден ме оперираха по настояване на брат ми. Няма планирани секцио и докторите си гледат по- спокойно другите пациенти. Ти в коя болница ще си? И на мен снимката ми прилича на Бременските музиканти, само дето там са един върху друг.
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: април 22, 2013, 11:58:41 »

Али как ги правиш тия яйца, стана ми много интересно. Искам и аз да си направя накакви по-специални /например младоженци  blush/
Активен
punk_girl123
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2204



Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: април 22, 2013, 11:59:04 »

svekarva в хирургиите на Пещерско съм решила. В крайна сметка апаратурата по частните болници не е много по нова /говоря за апаратура не за другото оборудване/. Само дето в рекламните си брошурки пишат колко е нова /а това, че е взета втора ръка и е на същото ниво като в държавните го позабравят/ и ти искат по 1000лв.
Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: април 22, 2013, 12:15:31 »

Али, и аз съм ЗА великденска темичка good Търсих миналогодишната, за да си припомня какви красоти беше правила, но нещо не я намирам .. Може ти да сложиш снимка, ако ти се намира give_rose Я издай тайната - с какво точно ги рисуваш? Бои, маркери ... наистина ми е блед спомена как изглеждаха, спомням си само, че много ме впечатлиха
Пънки, тази година ви очаква нещо много по-хубаво от боядисване на великденски яйца, така че не тъжи, ако не успееш girl_wink Как върви ремонта? Сглобихте ли бебешорското легълце? Какво още ви остава?
Активен
punk_girl123
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2204



Моят сватбен албум

« Отговор #23 -: април 22, 2013, 12:22:51 »

Не успяхме Муунче, та затова вчера си взехме една сгъваема за всеки случай!  smile
А ремонта върви много добре. Сега само чакаме дивана от мебели Виденов, ама съм страшно недоволна от тях. Дивана може да е супер, но срока на доставка е 30 дни, а вече е 23 ден и никой не се е обадил! Сигурно в последния момент ще звъннат!
И естествено трябва едно яко чистене....което мисля, че бабите ще направят, понеже аз не мога и да искам да се сгъна! Надявам се да сме преместени до края на седмицата! Сега търся оферти за нет и ТВ, понеже с мъжа ми много държим на нета, а повечето достъвчици наблягат на ТВ!
Ти как си? Как се чувстваш? Припомни малко емоции от първите месеци  Wink
Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #24 -: април 22, 2013, 12:49:45 »

Благодаря, добре се чувствам Ashamed Честно казано много се радвам, че всичко минава леко и малкото човече не ми създава никакъв дискомфорт. Освен, че ми се спи, често тичам и до двете нули /аз и по принцип съм си пикличка girl_haha/ и от време на време зверски ми се преяжда нещо, общо взето изобщо не мога да се оплача Bravo Иначе когато казахме на близки и приятели всички много се изненадаха, хич не ми личало, а майка ми като ме видя и вика "аз такъв корем имах в шестия месец" biggrin Иначе татито хвърчи из облаците и вчера го слушам хвали се на един приятел по телефона "вече сме в четвъртия месец", "термина ни е .. " и стои, стои и вика:"Нещо да ти се е прияло?Веднага ще тичам до магазина, ако ще и в 2 посред нощ да е!" Много ми е сладичък! LOVING
Иначе за обзавеждането - на Виденов са едни от най-некачествените мебели NO Стискам палци каквото и да сте взели оттам да ви изкара известно време, докато си съберете парички за нещо по-стабилно give_rose Няколко познати се опариха с тях и после казаха оттам повече никога нищо nea А и нищо чудно да не успеят да си спазят срока дори .. Дано вие имате късмет и да нямате кой знае какви проблеми с тях. При тях правилото "по-евтиното излиза много по-скъпо" важи с пълна сила ...
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #25 -: април 22, 2013, 15:11:40 »

и друга девойка се беше оплакала от виденов. на мен адски ми се спи днес, не знам от времето ли е, ужас... angry
пънк, ако имате Мегалан при вас, аз гласувам с 2 ръце и за нет и за тиви са супер. нямат един гаф при нас от години. какви са тези хирургии, я ме светни че аз от Пловдив не разбирам? държавна болница ли е, има ли име някакво, искат ли ти пари за избор на екип примерно?
Активен
punk_girl123
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2204



Моят сватбен албум

« Отговор #26 -: април 22, 2013, 15:26:27 »

Еми хирургиите са Университетската болница в Пловдив, но понеже е на две бази и в се уточняваме къде точно. А за избор на екип..те навсякъде искат, но там не си длъжен. Ако отидеш с родилни болки и без претенции си те поема, който е на смяна. И аз понеже нямам претенции.... smile
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #27 -: април 22, 2013, 15:35:23 »

аз понеже нямам претенции.... smile
Няма страшно, доктори ще има, това е огромна болница!
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #28 -: април 22, 2013, 15:38:17 »

смела е пънк, аз нямам смелостта да ида някъде без уговорка, не ми стиска.
Активен
casky
Баш Майстор
**
Публикации: 1557



« Отговор #29 -: април 22, 2013, 15:40:00 »

Добър ден give_rose

Рататуй супер идея имаш Bravo Но наистина ще ти е доста по-лесно ако можеш да разчиташ на някой, да маскира следите blum

Иве да ти е жив и здрав татко ти и всички покрай него give_rose

Пънк кошарката ви е много хубава, видях е в твоята темичка Bravo

Али племенницата наистина е голяма сладурка Girl_hide

Мунче браво на вашият татко Bravo Хубаво е, когато приемат така нещата girl_wink

Езра стихотворението е много хубаво good

Да ви се оплача, още една моя приятелка ще ме "изоставя" sad Май за сега ще ходи в Германия, че там имам една друга много близка, която поне знам, че със сигурност ще й помогне в началото. Не е просто позната. Другата пък от щатите се завърна, сега хукна към Китай sad Всички изчезват sad Даже вече все по-сериозно обмислям варианта и ние да се махаме. Та по случая някой има ли представа как стои въпроса с гражданството в Белгия и дали ако има прекъсване се приспада или се почват годините от начало. Другия вариант е Германия, без друго половината са там, ама ако се приспада периода, в който мъжа е бил в Белгия ще има по-малко време докато се вземе гражданство, пък после ще си ходим където искаме pleasantry

Активен
Страници: 1 [2] 3 4 ... 12   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines