Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 29, 2024, 17:28:13

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 ... 12   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Прекрасна априлска седмица 22.04-28.04  (Прочетена 44583 пъти)
 
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« -: април 22, 2013, 07:25:20 »

Добро утро на всички!
Днес станах по-рано, видх че още си нямаме тема и ....
Някой правил ли е парти изненада? Мойто пате има рожден ден в събота и искам да му направя парти изненада, но незнам как да скрия приготовленията от него- все пак ще е у нас  pardon
Пожелавам на всички успешна нова седмица!
Активен
katerinaatan
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 205



Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: април 22, 2013, 07:38:45 »

Имаш ли някой наблизо при който да "складираш"-това ми е първото хрумване  sad
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: април 22, 2013, 07:42:24 »

Не особено, мисля да му кажа, че може би само едни приятели ще дойдат и затова се приготвям, а после да види всички.
Активен
_Ezra_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1114


много обичана


Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: април 22, 2013, 07:45:53 »

нещо смешно

добро утро-време е за кафеее  give_rose

и един поздрав със стихче

Усещане за Пролет

Ще повикам най-топлия вятър,
ще стопя до снежинка студа,
с мойта обич ще цъфнат цветята,
няма никакъв избор света:
щом съм влюбена, всичко е Пролет,
и се раждам за нов кръговрат!
Ще се връщам със птичия полет,
ще осъмвам във люляков цвят...
Щом съм влюбена, всичко е лесно:
греят точно хиляда слънца,
а сърцето се крие във песни,
от които се спуска сълза...
С мойта обич Животът се смее,
и избърсва щастливи очи...
Пролетта е Любов. И живее
на адреса, на който си ти.

Мира Дойчинова - irini



Рататуи, мерси за темата  give_rose give_rose
Аз тия дни съм по-заета, стискайте палци че може би ще имам и разни промени на работа и дано са за добро  Good luck изпивам кафето и отивам да уча латински думи Coffe

Слънчев ден!  heart
Активен
katerinaatan
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 205



Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: април 22, 2013, 07:51:34 »

Аз се чудя каква да е сладката част от почерпката за малкото ми цвете в неделя... Единствените ми хрумвания ми са торта и мъфини,но не ми се иска да е друго...
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: април 22, 2013, 07:54:51 »

Езра, страхотно стихотворение! Стискаме ти палци всичко да е ОК на работа!
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #6 -: април 22, 2013, 07:58:36 »

Не особено, мисля да му кажа, че може би само едни приятели ще дойдат и затова се приготвям, а после да види всички.

На първо четене ми хрумва следното - приготви нещо малко и после излезте примерно на кино следобедно. Помоли приятелите вместо подаръци да донесат торта и останалата храна и напитки и нека те да ви чакат у вас след киното. Много хубава идея, чакам да разкажеш smile

Езра [/b,]това пиле прилича на мен след дълъг извън софийски уикенд!

Хубава седмица на всички!

Активен
tsve4e
Професор
****
Публикации: 332



Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: април 22, 2013, 08:15:35 »

Добро утро и успешна априлска седмица на всички! Всяка седмица се каня да пиша, но все не ми остава време! Тази седмица обаче ще следя темичката с интерес и се надявам да съм полезна с нещо.
ratatui, аз миналата година правих такава изненада на милото. Неговите приятели много ми помогнаха, беше събота и те го заведоха на мач. През това време аз напазарувах и скрих всичко в черни торби в хладилника. Милото така или иначе там не бърка  pardon Вечерта се прибра, бях му казала че ще си бъдем само двамата на скромна вечеря и той доволен. Към 21 реших да ида до магазина за нещо, а с нашите приятели се бяхме разбрали, че ще ме чакат пред съседния блок. Взех ги, качихме се и аз го викнах да ми помогне за торбите, а нашите приятели от засада "ИЗНЕНАДА"  Bravo Bravo Bravo Голям купон стана. Така че ако можеш да разчиташ на някой да ти помогне ще е супер. Успех в подготовката и да споделяш как се е развил купона  danceg
Активен
ivelka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 618



Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: април 22, 2013, 08:54:46 »

Добро утро и от мен и честит Международен ден на Земята!  heart


Езра, стихчето е приказно  heart Толкова истинско!

Извинете ме, че миналата седмица не бях толкова активна, но бях заета с подготовката на татковия рожден ден, който беше в петък, а в събота и неделя имахме гости с пет-месечно бебе - нашата кръщелница Пресияна и родителите й, на които кумувахме миналата година в Търново heart
Прекарахме се много приятно, но днес съм изморена сякаш не съм имала уикенд, защото не ссъм се спряла от шетане  blush
Една скромна почерпка със закъснение за тати, който на 19-ти април стана на 55 години и му пожелавам да  бъде жив и здрав още дълги години и да се порадва на внуци и правнуци   heart


Успешна седмица на всички!
Активен
Миши
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 405



« Отговор #9 -: април 22, 2013, 09:05:23 »

Рататуй аз съм правила, но го направих в 00:00ч. Всички неща бяха в моя колежка - торти, сладки, шампанско.... всичко.Измислих си причина да отида до тях , хем да ги взема. Той раничко си лягаше и ни остави по " женски" да сме си говорили. През това време подредихме масата, бях се обадила на негови приятели, които дойдоха и в 00:00ч го събудих и всички го изненадахме с шампанско, торта със свещи и други подобни. А на следващия ден продължи основния купон smile
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #10 -: април 22, 2013, 09:29:59 »

Охо, пак празници тази седмица!
ivelka , да ти е жив и здрав таткото, внуци и правнуци да му скачат в ръцете!
Аз не обичам изненади тържества и не съм правила, но ще ми е интересно какво ще се получи при Рататуй.
Успешна седмица на всички, нека е интересна и пълна с добри вести!
Активен
Mulan
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 342



« Отговор #11 -: април 22, 2013, 09:54:43 »

Хелоууу дами give_rose
Аз днес също съм от ранобудните и съм станала още в 6 ,но имах задачки за свършване покрай наближаващия ми край в университета smile Сега си правя малка почивка пред компа с едно кафенце и реших да ви навестя ,че после имам още някои неща за свършване pardon
Ивелка,честит ви рожденик give_rose Пожелавам му здраве,много щастие и да продължава да ви радва дълги години Birthday
Рататауй ,аз също не съм правила подобно нещо до сега,но като се замисля много бих се зарадвала на такава изненада smile Може да приготвите всичко у някоя приятелка и вечерта тя да донесе нещата ,така хем всичко ще е готово,хем няма да се притесняваш ,че ще бъдеш разкрита good
Езра ,много е смешно това пиле funnytooth Тази прическа и фризьор не може да я постигне biggrin
Хубав ден ви желая и аз продължавам да се "разхождам" из форума blum
П.п. Ето така изглеждам ,когато стана толкова рано biggrin
Активен
AliTia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 593



Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: април 22, 2013, 09:56:02 »

Добро утро на всички!
Иве, честит ти татко! Да ти е жив и здрав give_rose
Днес по случай празника на земята си имаме едно наистина страхотно време Bravo Най- после да се усети истинската пролет. Може и само за седмица, но пролет. То вече от зимата, прескачаме направо на лятото. Аз днес съм заредена с много оптимизъм. Сигурно е от наближаващите празници. Обожавам Велик ден! В края на седмицата отлитаме на югоизток при родата. Малката ми племенница вече тръпне в очакване да боядисваме яйцата. То при нас се превърна в цял ритуал, по празниците да правим или коледни сладки или да боядисване "айцата", както тя казва. Сега се сетих за една много сладка снимка и ми се прииска да я споделя с вас heart
Толкова е съсредоточена милата funnytooth
П.П. Тук правим тестото за сладките.


* IMG_1519.JPG (54.64 KB, 480x360 - видяно 288 пъти.)
« Последна редакция: април 22, 2013, 10:00:17 от AliTia » Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #13 -: април 22, 2013, 10:41:20 »

Здравейте и от мен smile
Днес толкова трудно се изнизах от леглото, че едва не закъснях за работа. Ама така е, от няколко месеца непрекъснато ми се спи blush А аз по принцип съм нощна птица и съм най-активна вечер и сега мъжът ми много ми се смее като ми се приспива раничко Girl_hide
Как прекарахте уикенда? При нас беше истинска експлозия от емоции и изненадани близки и роднини хихи Направо откачиха от кеф! danceg Много бързо минаха тия три рождени дни pardon Сега чакам с нетърпение Великден yahoo
Рататуй, добре си го измислила с изненадата good Покрепям предложението на Киви good И да споделиш после как е минало Wink
Езра, страхотно стихотворение, все едно е за теб писано give_rose Стискам палци /даже двойно blum/ всичко да се получи в твоя полза Good luck Аз сутринта малко приличах на тоя рошльо, защото вчера като излязохме да се разходим и заваля дъжд и косата ми стана къдрава и бухнала хаха Да не говорим, че тъкмо бяхме измили колата, а след дъжда стана по-мръсна, отколкото беше angry
Иве, със закъснение честит рожден ден на твоят тати !!! Да ви е жив и здрав, а за радостта и щастието вие ще се погрижите Wink да се радва на внуци и правнуци даже!!! Взимам си тарталетката /нали все съм по плодовете blum/
Хехе, Али, голяма сладурка-помощница си имаш give_rose Като спомена Великден, от миналата година имам спомен, че беше правила страхотни рисувани яйца - ще споделиш ли какво си измислила за тази година? Тая година и аз имам мерак да рисувам яйцата, но още събирам идеи smile
Успешна седмица от мен на всички give_rose
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: април 22, 2013, 10:43:11 »

али, много сладка тази племенница бе!
иве, честит рожден ден на таткото!
поздрав за всички с една снимка, много яка:
Активен
Страници: [1] 2 3 ... 12   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines