Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 20, 2024, 07:46:31

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 10   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на didi_vla1983 - 13.10.2007г.!  (Прочетена 37089 пъти)
 
Вероника
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3502



Моят сватбен албум

« Отговор #75 -: октомври 20, 2007, 14:57:26 »

Диди, страхотен разказ - ама как се отнесох само все едно че съм била там  girl_in_love Какво ли е да изпиташ всичко това?  Yes
Активен
veselyshko
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1013


красота :)


« Отговор #76 -: октомври 20, 2007, 18:18:58 »

Миличка какви са тези приказки за отегчение а  beating beating crazy Разказа наистина е невероятен сладка все едно че сме били с теб  girl_in_love Миличка толкова много се радвам за вас че всичко е било така хубаво, весело и че сте си изкарали страхотно (не че съм се съмнявала де)  girl_in_love kiss2 girl_in_love Тези моменти са страхотни, но свършват прекалено бързо нали  girl_in_love Пожелавам ви животът ви оттук нататък да бъде наситен с много по- хубави и положителни емоции и да видим с колко бебчета ще ни зарадваш накрая  Girl_hide laugh
Активен
tonitta
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2429



Моят сватбен албум

« Отговор #77 -: октомври 20, 2007, 21:27:32 »

Миличка било е наистина страхотно! :bravo:Направо благородно ви завиждам за добрите и весели приятели,за агентката,която явно се е справила добре.....Пожелавам ви винаги да се чувствате така и в трудните мигове да си спомняте за веселите моменти,които сте имали в този ден! girl_in_love
И започвайте с децата,че бая работа ви чака laugh give_rose
Активен
didi_vla1983
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 808


най-прекрасния син на света!!!!!!!!!!!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #78 -: октомври 22, 2007, 08:26:52 »

Вероника мила съвсем скоро ще видиш какво е....Наистина е прекрасно и ти пожелавам ти още по-всело да си изкараш!И ние чакаме вече с нетърпение твоят ден да дойде!
Веси, Тони съкровища благодаря ви за подкрепата през цялото време, много ми помогнахте!А по въпроса за бебоците мисля, че всички трябва сериозно да се вземем в ръце  laugh
Активен
tonitta
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2429



Моят сватбен албум

« Отговор #79 -: октомври 22, 2007, 08:51:07 »

Ами да,ама когато си решат ще дойдат май.....че като гледам всички как са се запритеснявали чак мен ме хваща страх tease
Активен
veselyshko
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1013


красота :)


« Отговор #80 -: октомври 22, 2007, 08:53:21 »

Ей сладур не че сме направили кой знае какво, но е било от сърце  give_rose girl_in_love girl_in_love kiss2 kiss2 kiss2 Дааа а за бебоците това е най- голямото желание на всички ни тук-а  сега и ти си в отбора сладурано  girl_in_love
Активен
Вероника
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3502



Моят сватбен албум

« Отговор #81 -: октомври 22, 2007, 09:14:27 »

Вероника мила съвсем скоро ще видиш какво е....Наистина е прекрасно и ти пожелавам ти още по-всело да си изкараш!И ние чакаме вече с нетърпение твоят ден да дойде!
ДА, да, да - още малко, още малко  danceg DANCE Bravo yahoo yahoo
Чакам с нетърпение, има още какво да се желае де но чакам с нетърпение  danceg
А ти Диди пак да кажа - невероятна булка, заслужава си толкова търсене на подходящата рокля - направо си боНбоН
Активен
didi_vla1983
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 808


най-прекрасния син на света!!!!!!!!!!!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #82 -: октомври 22, 2007, 14:29:48 »

ама много сте ми сладки!!! girl_in_love
много ми липсвате вече, че все не остава време да се включвам тук при вас,ама като са ме погнали на работа!
сега чакам с нетърпение да дойде 06.11., че да отпътуваме на медената седмичка и да си поотпочина малко!а забравих да ви кажа, че кръстниците ни подариха и уикенд на Трявна и то ще бъде точно преди другата екскурзия и ще ни се понатрупат почивчици и пътувания.... Нямам търпение вече DANCE DANCE DANCE
Вероника миличка мерси отново!Ще видиш и ти колко прекрасна булка ще бъдеш!!!!!! danceg
Активен
didi_vla1983
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 808


най-прекрасния син на света!!!!!!!!!!!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #83 -: октомври 23, 2007, 15:17:46 »

Аз реших да си попиша малко сама в темичката, че нещо ме позабравихте днес..Къде сте?Знам де при Клео , че нали се завърна!!!Айде и аз отивам да видя какво става с нея!
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #84 -: октомври 23, 2007, 15:20:31 »

ейййй мила не сме те забравили!!!!!аз се завърнах ама не се сърди!!!!!не искам да отнемам вниманието към твоята сватба!!!!аз съм тук!!!четях и ти се радвах и особено на бебе-новината yahoo yahoo
Активен
didi_vla1983
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 808


най-прекрасния син на света!!!!!!!!!!!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #85 -: октомври 23, 2007, 15:39:52 »

миличка аз майтап си правя  laugh laugh laugh беше ми скучно и се чудех какво да пиша и видях, че няма никой тук се излигавих!Не си мисля че някой отвлича вниманието от друг  blum
Ние всички толкова те чакахме с нетърпение да се върнеш и сега чакаме и снимчици и т.н.Целувам те и не ми обръщай внимание, понякога изперквам!!!
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #86 -: октомври 23, 2007, 15:44:30 »

аз се притесних-викам си това момиче кой знае какви лоши неща за мен си помосли blush
а аз така ти се радвам....не може в темата но имаме лични и държа да ми разкажеш за бебчето какво е чувството как си и още безброй подробности!!!!
Активен
Venera
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 114



Моят сватбен албум

« Отговор #87 -: октомври 23, 2007, 15:55:41 »

Диди, честито и на теб мила, макар и със закъснение, но веднага щом се върнах от медената седмичка бързам да ви поздравя!!! Докато бяхме с мъжа ми в Испания и съботата му викам - еййй, сега две сладурани във Варна се омъжват и си мислех за вас  Wink Прекрасна булка си била, а и младоженецът личи колко е щаслив до теб  girl_in_love Бъдете много щастливи заедно дъъълги години!
Активен
didi_vla1983
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 808


най-прекрасния син на света!!!!!!!!!!!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #88 -: октомври 23, 2007, 16:38:56 »

Много мерси, трогната съм, че си се сетила за нас и нашите сватби....Наистина беше прекрасно!!! girl_in_love Надявам се и вие сте си изкарали прекрасно на вашата медена седмичка - всъчщност не се и съмнявам, защото съм била в Испания и просто DANCE DANCE DANCE така благородно ви завиждам!!!!!!!!!На мен мечтата ми е да живея там!Много любов и семейно щастие и на вас!

Клео мила аз споделих всичко с подробности за бебока в темичките за това как разбрах и какво изпитах и как му казах.....Ако се сетиш нещо друго питай!
Активен
сиска
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2533


Така ми е добре...


Моят сватбен албум

« Отговор #89 -: октомври 23, 2007, 18:59:37 »

Изчетох цееееелия разказ *THUMBS*Много ме трогна-весела сватба е било.Междо другото и ние мислехме да сме в същия ресторант,но още не беше отворил за сватби април месец =]Много ми харесваше терасата която слиза направо на пясъка :girl_in_love:Както и да е  Wink Искам да ти пожелая дъъълъг семеен живот,много любов и колкото може повече бебчете(първото май е вече на път)
Стискам ти палци живот и здраве догодина да си имате най-голямата радост на  света
Активен
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 10   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines