Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 20, 2024, 12:37:24

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 10   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на didi_vla1983 - 13.10.2007г.!  (Прочетена 37128 пъти)
 
didi_vla1983
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 808


най-прекрасния син на света!!!!!!!!!!!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #60 -: октомври 18, 2007, 08:48:55 »

Съкровища мои!!!!!!!!!!Знам, че много време ме нямаше,ама нали ви казвам не ме оставят на работа от работа...А в къщи нет-а го спряхме, че вечер все сме някъде и не ни трябва!Благодаря ви за комплиментите!!!Пожелавам на всички също толкова щастие! И Тони - да, на Росица роклята й стана невероятна и то за 2 седмици и половина!!!!!!!!!!Горещо я препоръчвам на всички!!!!!!!
А за купона вярно беше невероятен - никога не съм си изкарвала толкова весело!Не си бях и мечтала за такава весела сватба!За което разбира се трябва да благодаря на кръстниците и на всички приятели, които много ни обичат!!!!!!!!!!!!!!!Много съм щастлива! DANCE DANCE DANCE
Ето още снимчици: http://picasaweb.google.com/janikaneva/071013Wedding/photo?authkey=quf1tyRg2i8#5122377670872567394
Активен
tonitta
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2429



Моят сватбен албум

« Отговор #61 -: октомври 18, 2007, 09:43:32 »

Ихааа,личи си,че е било доста весело!А и тези папаршки снимки винаги много са ми харесвали!Толкова са естествени!И забравих да ти кажа,че и прическата ти е много хубава!Моята мечта за орхидея в косите не се сбъдна,но при теб се е получило супер! Bravo give_rose
Активен
shtastliva
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 770


щастлива госпожа


Моят сватбен албум

« Отговор #62 -: октомври 18, 2007, 09:50:15 »

Голяма кукла е с тази орхидейка smile и тя ми прилича на фея, като веселушко
Активен
tonitta
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2429



Моят сватбен албум

« Отговор #63 -: октомври 18, 2007, 09:51:02 »

Да с тези роклета и двете са страшни! Oh my ...
Активен
veselyshko
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1013


красота :)


« Отговор #64 -: октомври 18, 2007, 11:22:05 »

Еййййййй хубавице просто си прекрасна направо нямам думи  Oh my ... girl_in_love kiss2 Божествена си а роклята е страхотна girl_wink Миличка хайде почини малко че да ни разкажеш повечко, но то си личи че е било страхотно  give_rose
А мацките сладки tonitta и spirit   май трябва да ги изведем и да ги почерпим нещо с теб, че такива хубави думи са написали  Girl_hide kiss2 kiss2
Активен
tanichka
Сватбар
***
Публикации: 223



« Отговор #65 -: октомври 18, 2007, 12:18:46 »

Ей Диденце, много сте красиви двамката. Наистина роклята ти е прекрасна  Bravo Личи си от снимките, че е била невероятна сватба   CHEERS Dance  yahoo
Активен
Selvet
Global Moderator
Сватбен ГУРУ
*
Пол: Жена
Публикации: 855



Моят сватбен албум

« Отговор #66 -: октомври 18, 2007, 12:43:07 »

Мило семейство , честита сватба , бъдете много щастливи . CHEERS CHEERS CHEERS
Пожелавам ви само приятни емоции в съвместният ви живот  give_rose give_rose give_rose
Активен
didi_vla1983
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 808


най-прекрасния син на света!!!!!!!!!!!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #67 -: октомври 18, 2007, 16:59:58 »

Благодаря за милите думи, май наистина трябва да ги изведем Веси!Ами това за цветето аз много се чудех и си мислех, че е прекалено голямо, ама викам айде да пробваме....Ще гледам утре да се вмъкна между служебните задачки и да разкажа подробно всичко, че още много се вълнувам!!!целувам ви!!! girl_in_love
Активен
BaBy
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1071



Моят сватбен албум

« Отговор #68 -: октомври 19, 2007, 10:54:05 »

Със малко закъснене- Честита сватба и щастлив семеен живот, много здраве и късмет!!!  give_rose give_rose give_rose CHEERS CHEERS CHEERS Обичайте се винаги! heart give_rose give_rose give_rose
Активен
didi_vla1983
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 808


най-прекрасния син на света!!!!!!!!!!!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #69 -: октомври 19, 2007, 11:05:12 »

благодаря ти миличка, аз вече реших, че тук се губи интерес към мен и сватбата, ама то сигурно и защото вече нямам време да пиша толкова честичко!Аз сега се заемам да качвам снимчици в албума - невероятни са и нямам търпение да ви покажа още!А после ще разкажа за всичко с подробности! DANCE DANCE DANCE
Активен
tonitta
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2429



Моят сватбен албум

« Отговор #70 -: октомври 19, 2007, 12:56:39 »

Чакамееее yahoo Bravo
Активен
didi_vla1983
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 808


най-прекрасния син на света!!!!!!!!!!!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #71 -: октомври 20, 2007, 11:30:07 »

Започвам разказа....
На предния ден преди сватбата в петък имаше толкова неща да се довършват и цял ден обикаляхме и адски се изморихме... sad Вечерта пристигна моята най-добра приятелка в къщи, която в момента живее в София и приятелят  й който живее в Слънчев бряг.Тя беше толкова въодушевена от предстоящата сватба и се радва и вика - що нямате настроение и стоите такива смачкани и нещастни, сякаш няма да се жените... - а ние от преумора и мисли за всичко, което трябва да се направи нямахме време да се развълнуваме и въодушевим.Абе настроението беше под всякаква критика.....И излизахме с тях вечерта да се видим, че не се бяхме виждали от лятото и се прибрах към 12...И така бъдещата булка си легна късно без да отпочине и за секунда.....
Сутринта като станах в деня на сватбат бях още по-изморена и скапана....Отидохме с приятелкатат и кака да оправяме прическите в салон "Арлет"(страшно съм доволна от тях!) и така към 1 часа се прибрахме в къщи да се гримирваме и дооправяме...Настроението ми беше още по-криво, незнам защо, само изнервях хората около мен!Не ми беше до нищо от умора и постоянно се ядосвах на бъдещият си съпруг без да го има при мен, че искаше да е есента сватбата, защото беше студено и се чудех как ще издържа и мислех, че ще завали всеки момент...А гостите започнаха да идват в къщи.....
Активен
didi_vla1983
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 808


най-прекрасния син на света!!!!!!!!!!!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #72 -: октомври 20, 2007, 11:40:12 »

Продължавам си разказа...
И гостите идват, а аз не съм готова и си стоя заключена и се приготвям.Най- накрая към 12-30 се пооопрвих и отидох при всички да ги видя, но се оказа, че младоженеца идва...Първо дойде кръстницата и започва да ме доскопосва, забули ме и ето,че и той дойде....Започна да пълни обувката с парички,но аз тогава вече забравих за всичко лошо и веднага ми се оправи настроението и понеже нямах търпение да го видя и се продадох бързо бързо (после се оказаха 40лв! laugh laugh laugh). И ето, че той влезе при мен и тогава такива емоции забушуваха в мен.....!!!!!!!!!!!!!!!!! DANCE DANCE DANCE Вече бях спокойна за всичко!Свекито дойде и ми закичи и бижутата и задружно отидохме всички при гостите да ни видят и поздравят.....
Оттам нататък всичко мина толкова бързо!!!!!!!!!Бързо към ритуалнта, там ритуала 5 мин, после поздравления...., снимки с тоз, с ония... и към църквата......Не усетихме как и църковния брак мина за секунди...и там снимки и поздравления....А забравих да спомена, че тъкмо на ритуала в ритуалната да се развълнувам и да се просълзя и до нас като взеха да подсмърчат и хлипат родителите и като ни стана смешно и изобщо не успях да се съсредоточа във вълнението си.... laugh
След това отидохме на фотосесията с кръстниците, обикаляхме насам-натам и мога да кажа, че изобщо не съм усетила студа!Умряхме от смях, а по пътя още за снимките нашите кръстници ни скроиха един номер....Гледаме ние колата отбива от пътя и влиза в моркста градина...И къде мислите отиваме - на стадиона!!!!!!!!!!!!!!!!!! Те пожелаха кръстникът да бие 10 дузпи, а Недялко да пази вратата и колкото гола вкара, толкова деца ще трябва да прави после.... yahoo laugh laugh А на стадиона народ, спортисти, хора минувачи разхождащи се......Луда работа, събраха се зяпачи!!!!!!!!!!Много се смяхме и накрая статистиката отете 3 гола!!!!!!!!Еми мисли му сега Недялко!!!!!!!!!!!!!Направихме сеира и тръгнахме за другите снимки.............
Активен
didi_vla1983
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 808


най-прекрасния син на света!!!!!!!!!!!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #73 -: октомври 20, 2007, 11:54:20 »

и както казах посмяхме се доста, както и после на фотосесията....Седнахме да отморим малко на кафе преди ресторанта, че имаше 1 час и така дойде момента на тържеството...
Точно като тръгнахме за ресторанта заваля лек дъждец, благодарихме се, че не заваля по-рано!Посрещането беше перфектно, както подобава....Бялата пътека, шампанското, което доста сериозно гръмна за мъжко чадо...., захранването...(поизлъга ни свекървата), и менчето, което така силно ритнах (нали татко е футболист), че цели 4 цветчета излетяха напред....Незнам какво ще правим с толкова деца... laugh А питкат акато разчупихме беше ясно, че аз ще отчупя по-голямата половина.....
А аз цял ден нищо не бях хапнала, умирах от глад, чак ми прилошаваше и си викам сега веднъж да седна, да хпна малко салатка и се мятам, ама то каква стана.....Докато седнеми се почна кумова реч, първи танц, първо хоро, второ, трето............Дъх не можах да си поема, а гледам вече слагат палачинките, а салатата ми стои.....Не мога да сваря да хапна 2-3 хапки, че да имам сили....И така цяла вечер!!!!!!!!!!!
Искам да споделя с вас, че това наистина беше най-щастливият ден в живота ми не само заради самата сватба, а и заради това, че видях колко много и добри приятели имаме, колко много ни обичат и подкрепят и всички си бяхме заедноо наведнъж и такъв купон стана...........Невероятен!!!!!!!!!Мислех ,ч е няма да танцувят много, а то.............Гъчканица на дансинга,беше невероятно изживяване и така бързо мина....
Кръстниците ни бяха скроили още игри, като наример аз да седа и да си почивам на 1 стол, а Недялко да ми налива винце и същевременно да простира и сменя пелени и да чисти....Трябва да се научи навреме все пак laugh laugh :laugh:Справи се добре!!!!!!!Имаше и други игри много горчиво постоянно и по масите и столовете ни качвахе, абе направо.....
После разбира се се хвърляха букети (малко се посбиха за него, добре,че не беше моя истинския, че така го разкъсаха другия laugh laugh laugh....щеше да ми се скъса сърцето). Жартиера пък го хвана на моята приятелка приятелят, за които споменах в началото на разказа и така се зарадвах......
Накрая рязахме и тортата и дадохме на 3 двойки наши приятели да вкусят от сладкия семеен живот.Много беше смешно защото те бая се поомазаха.... laugh
И цяла вечер танци и хора, а накрая беше най-смешно с най-големите изпълнения, които за съжаление никой не засне, защото вече беше към3 часа и фотото си бяха тръгнали , но остава великия спомен за невероятния купон и смях......................................
Всичко мина супер бързо и мога с гордо вдигната глава да заявя, че не си бях и мечтала всичко да е толкова перфектно!!!!!!!!!!!!!Нямаше гешка нищо!И всички само ни поздравяваха за невероятната организация и великия купон, който стана, както и за добрите ни приятели!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Всички много помогнаха, благодаря на всички.....И на вас тук също,защото без вас нямаше да се получи нашата приказка................ give_rose
Активен
didi_vla1983
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 808


най-прекрасния син на света!!!!!!!!!!!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #74 -: октомври 20, 2007, 11:57:34 »

А за първата брачна нощ ще кажа само, че стаята ни бе украсена прекрасно от Наталина (както и всичко друго преди това), имаше много свешички, панделки, цветя, шампанско.....И гореща вана....Беше прекрасно........И все пак ние на другия ден имахме подарък нощувка в друг хотел, където си изкарахем още по-невероятно и тогава едва наистина упяхме да се отпуснем и да не мислим за нищо и да сме спокойно и да се отдадем щастливи на семейния живот без никакви притеснения............За което също благодаря на тези,които ни направиха този невероятен подарък!!!!!!!!!!!
Това е от мен и разказа, дано не съм ви отегчила!Но никога разказа няма да е толкова красив, като самото изживяване.................
Активен
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 10   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines