Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 20, 2024, 01:40:02

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 ... 10   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на didi_vla1983 - 13.10.2007г.!  (Прочетена 37028 пъти)
 
Venera
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 114



Моят сватбен албум

« -: септември 26, 2007, 09:27:01 »

Миличка, мисля, че е време и ти да имаш своя темичка за сватбата след като беше така добра да зарадваш Таничка  Wink А и нали ние октомврийските булки трябва да се подкрепяме - почти дойде и нашият месец  yahoo
Ще чакаме с нетърпение тук да разказваш как върви подготовката през оставащите около 2 седмици !!!  Bravo
« Последна редакция: октомври 13, 2007, 12:38:53 от maria_lakova » Активен
tanichka
Сватбар
***
Публикации: 223



« Отговор #1 -: септември 26, 2007, 09:30:35 »

Ето, миличка, малка темичка за теб и големия ти ден!  Сладуранке дойде момента да започнем и ние стеб да отброяваме дните до сватбите ни. Знам че ти става все по-тревожно с всеки следващ ден, но ако можеш се успокой, защото всичко ще се нареди от самосебе си и ще имаш един прекрасен сватбен ден. Идея си нямам какво казват, че ще  времето, но със силата на мисълта смятам да докарам слънце и температури около 25 градуса, така че ти не се тревожи за това. Ох много ми се иска те видя като булка, но мисля, че няма да погледнат с добро око гостите ако избягам от ритуала си и хукна по улиците.       
Активен
tanichka
Сватбар
***
Публикации: 223



« Отговор #2 -: септември 26, 2007, 09:35:42 »

Казвай до къде стигна с подготовката. Освен роклята, която всеки момент ще е готова, май си почти готова     
Активен
Venera
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 114



Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: септември 26, 2007, 09:35:54 »

tanichka, какъв синхрон сме постигнали само с теб, пуснали сме една и съща темичка едновременно  Oh my ... Надявам се някой от модераторите да ги слее и дано двойната тема донесе двойна радост за didi_vla 1983 и половинката и  good
Активен
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: септември 26, 2007, 09:38:26 »

Ето, темите са слети и аз се присъдениявам към вас с подкрепата за една красива и незабравима сватба!  give_rose
 Offtopic Абе, момичета, аз докато слея темите и вие сте написали вече и по един отговор  tease
Активен
m_a_g_i_vs
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1261


Сърцето ми се раздели на две....


Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: септември 26, 2007, 09:41:14 »

И аз се присъединявам пожелавам да изживеете един незабравим за вас двамата ден  smile
Активен
Venera
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 114



Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: септември 26, 2007, 09:43:42 »

Ето, темите са слети и аз се присъдениявам към вас с подкрепата за една красива и незабравима сватба!  give_rose
 Offtopic Абе, момичета, аз докато слея темите и вие сте написали вече и по един отговор  tease

Бързи сме като светлината направо  blum Да види Диди колко хора мислят едновременно за нея  girl_in_love
Активен
veselyshko
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1013


красота :)


« Отговор #7 -: септември 26, 2007, 10:14:30 »

Дидиииииииииии и аз съм тук вече  Wink Казвай сега мила какво става, че само те мисля как върви всичко??? Хайде не остана  good
Активен
tonitta
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2429



Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: септември 30, 2007, 22:01:17 »

Е много сте лоши!И с тая тема сте ме изпреварили-исках и нея да направя :mad_girl:Ей мацки ще.... beating
Гледай Диде колко много се бием за тебе!ама ти май още не си открила темата,а?Брой ни направо 4 създателки-Таничка,Венера,Веси и аз,защото и четирите ти симпатизираме наравно да знаеш!Искам да откриеш тая тем най-накрая и да дадеш подробен отчет,че аз тук се пуля вече часове и се мъча да наваксам пропуснатото за 2 седмици и ми е адски мъчно,че не съм била до вас в най-важните и трудни мигове cray
Успех мила и се наслъждавай на миговете! girl_in_love give_rose
Активен
shtastliva
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 770


щастлива госпожа


Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: септември 30, 2007, 22:14:44 »

Ей, и аз съм пропуснала темичката на Диди, докато ме нямаше за яколко дни, доста нещасм пропуснала пак shok
Айде Диди, чакаме те с нетърпение да сепоявиш да ни кажеш как вървят неща какво стана с поготовката, онзи ден ми се обади Наталина, и каза, че сте е срещнали Wink и сте се разбрали, за което много се радвам, давай всички подробностииии, че не издържаме
Активен
Natalia Borisova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2243



Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: октомври 01, 2007, 16:14:52 »

Диди, пожелавам ти чудесна сватба, много усмивки и танци!  CHEERS


* rozi.jpg (16.57 KB, 250x280 - видяно 2539 пъти.)
Активен
didi_vla1983
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 808


най-прекрасния син на света!!!!!!!!!!!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: октомври 02, 2007, 19:53:24 »

милички мои!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!много ви благодаря че мислите за мен!!!!!!!!!Съжалявам че не се включвам но адски съм заета на работа, издъхвам вече и нямам време да си мисля за сватбата и приготовленията cray cray и секунда не ми остава дори и за вас мили да ви пиша за всичко!Всичко е готово - и тортата е поръчана, и цветята, и украсата....Само рокля нямам още.... :'(Вчера ходих на първа проба и не беше още досглобена,а Росица беше болна и доникъде не сме........Дано стане до края на седмицата, че ще полудея!!!!!Това не е възможно направо!Милички много ви благодаря още веднъж!Целувам ви всички и ще пиша след ден два, че направо дъх не ми остава от работа!!!!! shok
Активен
didi_vla1983
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 808


най-прекрасния син на света!!!!!!!!!!!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: октомври 02, 2007, 20:16:44 »

оф не мога да ви оставя така и искам да си стоя при вас и да си пишем, че много добре ми действате и много ми помагате!А е толкова хубаво да видиш, че някой се вълнува заедно с теб! girl_in_love
Забравих преди малко да пиша,че моите колежки ще ми организират моминско парти след като им надух главата laugh и сега май са ми подготвили изненадки!Ще я видим тая работа danceg
Не ви споменах и че си резервирахме екскурзийка за медената седмичка, ама ще е чак на 6-ти ноември, че нали 2 седмици след сватбата ще кумуваме и ще заминем заедно с тях!Стискайте палци за роклята иРосица да оздравява по-бързо, че незнам иначе как ще стане..
Активен
tonitta
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2429



Моят сватбен албум

« Отговор #13 -: октомври 02, 2007, 21:52:42 »

Браво,че така си напреднала мила,а за роклята казах ти да не се тревожиш!как ще те оставят бе,споко!Къде ще е пътешествието след сватбата?
Активен
tanichka
Сватбар
***
Публикации: 223



« Отговор #14 -: октомври 03, 2007, 09:40:06 »

Ще ти направят роклята и ще бъде чудесна , не се притеснявай! Виждам иначе че с всичко останало си готова! Браво на теб Bravo направо си отличничка за разлика от  мен   good Къде ще е пътешествието? Не мисли, че е с късна дата и ние началото на ноември ще заминаваме / заради изборите  crazy и накрая може да забавим още малко и да го направим медено-коледна седмичка/
Активен
Страници: [1] 2 3 ... 10   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines