Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 29, 2024, 18:49:54

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 3 4 [5]  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: ИСКА НИ СЕ ОЩЕ ВЕДНЪЖ ДА ИМАМЕ СВАТБА!!!  (Прочетена 32172 пъти)
 
vanessssa
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 548


Когато сме двамата всичко е по- хубаво!


Моят сватбен албум

« Отговор #60 -: април 10, 2009, 12:48:57 »

И на мен ми се иска пак да съм булка! Емоцията е неповторима....
Активен
Anita81
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 719



Моят сватбен албум

« Отговор #61 -: март 17, 2010, 05:06:08 »

Определено искам пак smile Това е едно неописуемо преживяване, а мина точно като 1 миг. Наскоро на милото еидн колега- индиец, споделил че се оженил и сватбата била 3 дни, ако знаете колко благородно им завидях smile И аз искам сватба 3 дни с 3 различни рокли smile
Активен
Abii
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 451


http://svatba-biju.com/


« Отговор #62 -: март 17, 2010, 08:16:26 »

Това е мечтата на всяко момиченце да стане булка и да се види в красива бяла рокля голямо приготовление но всичко минава като сън в самия ден.Незнам дали знаете че в ритуална зала има така услуга на кръгла годишнина може да се облечете пак като булка и  младоженец  и да си поканите гости и да си направите сватбичка .Миналата година имах две дъщери който организираха на родителите си на златната сватба такова  тържество разбира се документа е  формален който издават от ритуална зала но беше много мило ! Така че може да повторите ! Wink
Активен
max_mara
Ентусиаст
**
Публикации: 86



« Отговор #63 -: март 21, 2010, 23:42:26 »

Аз пък не исках да съм булка.Накараха ме почти насила...дълга история....Колко съм била заблудена.... това е най-прекрасния ден  yahoo, искам пак  cray
Активен
savka
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 270



Моят сватбен албум

« Отговор #64 -: юли 19, 2010, 10:47:29 »

Ще е страхотно ако можехме да го повторим  smile.......но пък нищо няма да е същото щом вече веднъж си го видял ....емоцията тръпката е различна когато е за първи път  smile Важното е да се насладиш тогава максимално на момента  ...... danceg
Активен
zlatomira__
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 457


Обичаме те малко Мишленце


Моят сватбен албум

« Отговор #65 -: юли 19, 2010, 11:20:42 »

Аз не искам още една сватба, просто да си затворщ очите и да стане 29,08,2008-когаот ни беше сватбата и да изживея всичко отново smile
Активен
Dalisha
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 19


http://vbox7.com/play:77f1e8e1


Моят сватбен албум

« Отговор #66 -: август 25, 2010, 11:53:01 »

3 месеца лягах и се сабуждах с мисалта за тази сватба-дали всичко ще е наред,дали гостите ще останат доволни?!Виждах и как родителите ми се валнуват и как правят всичко за да могат да ми угодят.Колко много хора се занимаваха с моята сватба и как всички се опитваха да помогнат.Дори саседите ми направиха оборка на входа и окастриха тревата,украсиха с балони и написаха с големи букви имената ни на входа с розово и синъо и с две червени сърца. :danceg:И в един миг всичко мина сякаш за секунди...
А беше толкова вълшебно..
Сега роклята ми стои окачена върху гардероба и си я гледам и не ми се прибира cray
Не искам втора сватба-никога няма да е същото,но поне не съжалявам за нищо,всичко беше както го искахме ,та даже и по-хубаво.
Активен
Страници: 1 ... 3 4 [5]  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines