Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 29, 2024, 18:51:11

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 [4] 5  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: ИСКА НИ СЕ ОЩЕ ВЕДНЪЖ ДА ИМАМЕ СВАТБА!!!  (Прочетена 32175 пъти)
 
a
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 414


вече съм мама на принцеса голяма


Моят сватбен албум

« Отговор #45 -: февруари 29, 2008, 18:02:20 »

я да подновиме малко тази темичка
и аз искам всяка годишнина да е като на сватбата но едва ли може да се повтори а колкото до обличането на роклята едва ли ще ми стане (поне не и на първата годишнина)защото ще е малко след раждането на беба но като идея не е лошо да я облечеш и пак да се почувстваш като булка weddingday
Активен
dani81
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1283



Моят сватбен албум

« Отговор #46 -: март 03, 2008, 18:30:02 »

И аз искам сватба пак , но няма как  cray Всичко ми мина на един дъх и ми се иска да изживея емоциите пак !
Активен
Val_
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 75



« Отговор #47 -: юни 30, 2008, 11:54:32 »

Здравейте момичета!
И на мен ми се иска пак да съм булкааааааа.... yahoo много ми беше кеф да съм булка и искам пак пак пак...вчера си подреждах роклята в гардероба..опаковах я грижливо и през сълзи си  я мушнах на скришно...исках да си облека пак...много си я обичам... Чувала съм, че повечето булки бързат след празника да свалят роклята от себе си, защото им пречела...е моята изобщо не ми пречеше...даже си заспах на сутринта с нея.... girl_wink А за емоциите...те са незаменими...ако бих могла да върна времето бих си пожелала пак да е 07,06,2008 тогава ни беше сватбата...Ух...и скулите ме боляха два дни след това от усмихване...бях като леля ти зелка... blum
Активен
lida
Регистриран

Публикации: 3


« Отговор #48 -: юли 12, 2008, 15:12:37 »

Здравейте на всички! Скоро станахме кумове на наши много добри приятели и търсейки информация за всичко по темата сватба открих този сайт,който определено ми хареса много ! Още миналата година се беше загнездила една идейка в мен за таз годишнината от сватбата ни ,която никак не е за подценяване -правим 15 години брак със съпруга ми ! И понеже чета тук как всички искат да са отново булки и реших да споделя идеята си с вас и съответно да ви помоля  за съвет и идеи !     Аз реших да съм пак булка ,със същия младоженник yahoo
Снощи си резервирахме ресторант -този път ще е по-скомна само 25 човека,с водещ и всико,но ще я направим забавна ,просто за купона!Аз се омъжих на 16 години и тогава родителите ни направиха всичко ,сега ние ще си направим купона ! Говорихме със свещеника и той каза,че на годишнини може да се прави молебен за здраве,така че ще отидем и в църквата Bravo ще си облека някаква рокля ,а за ресторанта ще си извадя булченската и ще си направим купона !  Децата ни са вече големи -синът ни е на 15 ,а дъщеря ни на 13 .Измислили сме с кумовете те да бъдат питашите дали искаме да продължим още да сме женени и не само нас ,но най-вече децата -,защото те са най-потърпевши от този съюз danceg    и покани ще си направим,като за всички ще бъдат с различен текст,съответно някакъв забавен и закачлив    Приемам всякакви идейки и ги очаквам с нетърпение
Активен
Val_
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 75



« Отговор #49 -: юли 14, 2008, 08:22:58 »

Страшна идея....егати кефа.... good то кви идеи ти всичко си измислила , остава само да го направиш реалност...Браво! Хахахаах чакам да стана и аз на 15 години булка и действам Bravo А защо не и по-скоро! А фото и видео ще има ли.? ..не може да минеш без...това си заслужава да остане запечатано на лента!  yahoo
Активен
lida
Регистриран

Публикации: 3


« Отговор #50 -: юли 17, 2008, 22:13:06 »

Благодаря,че ме подкрепяте!!!!! Ще има всичко и камера и водещ ,дори сега съм измислила стихчета за всички поканени да им ги напиша на поканите,взела съм специална хартия и ще ги окрася като истински  yahoo  ще разказвам
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #51 -: юли 17, 2008, 22:28:47 »

Лида good good good good винаги много съм харесвала такива хора-които не ги е страх да сбъдват желанията и мечтите си,с нетърпение ще чакам после разказ и снимки,не се съмнявам,че ще си изкарате страхотно chee chee chee chee
Активен
Val_
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 75



« Отговор #52 -: юли 18, 2008, 08:27:29 »

lidda, а кога да очакваме събитието... Wink сигурна съм, че ще бъде много забавно! danceg
Активен
tsvetenden
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 52


Най-истинските неща са невидими, те се чувстват


« Отговор #53 -: юли 30, 2008, 22:21:50 »

Винаги съм харесвала американската традиция за подновяване на брачните клетви. В това забързано и нервно време след няколко години брак някак без да искаш забравяш да кажиш на човека до теб,че го обичаш или го казваш някак между другото,не че не е истина,но как да кажа,като по навик. И някак в цялатя тази въртележка пропускаме истински важните неща, тези които ни дават сили да продължим и предават смисъл на целия ни живот.
Явно е тръгнал нов и доста прилепчив "любовен вирус". Вижте какво има предвид
http://www.svatbata.org/forum/index.php?topic=9776.0
Невероятно е, нали? И толкова съвпадения!Нямам думи, но е много хубаво! Bravo
Активен
katya_79
Професор
****
Публикации: 423


www.album.bg/kate_to


Моят сватбен албум

« Отговор #54 -: октомври 17, 2008, 15:16:39 »

И ние бихме искали отново да изживеем този прекрасен миг.  :weddingday:Миг, защото точно толкова ни се стори. Приготовления, приготовления , а празника набързо отлетя. Може би затова всичко е толкова хубаво и вълшебно, защото е веднъж в живота. give_rose
Активен
imladenova81
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 22



« Отговор #55 -: ноември 13, 2008, 19:01:08 »

...Наистина един от най-прекрасните и незабравими мигове в живота ми за това си обещахме ако спечелим от тотото да си направим догодина пак  Сватбаааа.  Но определено сме решили, живот и здраве,  на 10 (в краен случаи 15) годишнината да повторим сватбения ден  girl_wink
Активен
magica1983
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 182



Моят сватбен албум

« Отговор #56 -: ноември 19, 2008, 18:29:40 »

Здравейте,от сватбата минаха вече почти 6 месеца yahoo.Да изживея онзи ден отново-може би да-за да поправя някои неща,които можеха да минат и по-добре..Но най-много ми липсват пробите на рокли.Всеки път като мина покрай някой булчински магазин, не мога да не си помисля "а как ли би ми стояла тази?"...Много бързо мина всичко..Затова е хубаво човек да се наслади на всеки един миг,защото повече няма да се върне това време weddingday
Активен
Pisetata
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 675



Моят сватбен албум

« Отговор #57 -: ноември 23, 2008, 13:06:30 »

lida ,страхотна идея-да не забравиш да ни покажеш снимки! Bravo Bravo Bravo
Ние един ден,живот и здраве,също ще подновим брачните клетви!Ако можеше всяка година да съм булка/но само с моето мъжленце/.... Girl_hide
Активен
Tеди
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1317



Моят сватбен албум

« Отговор #58 -: ноември 23, 2008, 15:06:46 »

Аз реших тук да отнеса едно питане....
Възможно ли е да се направи 2 път църковен брак , но с други кумове ?
С течение на обстоятелствата ние нямаме връзка вече с нашите кумове от 2.5 години , това е единственото нещо за което съжалявам , че избрахме тези хора .
И искам ако може да си направим само църковен брак с други хора , които да бъдат нашите кумове ?
Дали е възможно въобще?  blush
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #59 -: ноември 23, 2008, 17:42:35 »

Не мисля,че е възможно защото вие по този начин се сродявате и все едно от майка ти да се откажеш,но най-добре си питай поп и не казвай,че е заради кумовете,кажете че искате за втори път да се ожените<нещо което не вярвам да ви позволят,независимо че де факто вие пак един друг взимате> и дали е възможно да е с други кумове. Ако ви откажат на едно място,питайте на друго-защото от поп до поп разликата е огромна blum
Активен
Страници: 1 2 3 [4] 5  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines