Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 29, 2024, 18:50:27

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 5  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: ИСКА НИ СЕ ОЩЕ ВЕДНЪЖ ДА ИМАМЕ СВАТБА!!!  (Прочетена 32173 пъти)
 
Picolina
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2748



Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: декември 30, 2006, 19:55:58 »

аха това имах предвид pleasantry
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: декември 30, 2006, 21:19:34 »

... А може би само в края на вечерта? blush

Да за прекрасен завършек на една романтична вечер... heart girl_in_love LOVING blush
Активен
vanis
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1584



« Отговор #17 -: януари 08, 2007, 15:39:16 »

и ние сме на същото мнение..че искаме пак сватба...а колкото до номера с роклята на годишнината,Пиколина това аз ли ти го казах blum....(шегичка)аз дадох същата идея и на една приятелка и аз мисля да направя същото..... Bravo yahoo
Активен
Picolina
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2748



Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: януари 09, 2007, 21:19:10 »

възможно е  girl_wink,Ванис. yahoo
Активен
vlyubeni
Любопитен
*
Публикации: 22



Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: септември 26, 2007, 18:12:02 »

Ние също искаме да преживеем отново това вълнение и решихме за всяка годишнина да си подаряваме по една фото сесия като сватбената на различни красиви места във България или в чужбина и да си разменяме отново сватбени клетви... smile
Активен
Rodi
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1384



Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: септември 26, 2007, 21:37:45 »

Ox мили мои като видях че сте направили тази темичка ми стана много мило. Ние с моито мило всеки ден си казваме че искаме пак да чакаме нашия сжатбен ден-толкожа бързо мина че неможахме да му се насладим :(малко ми е мъчно че вече няма да съм булка-йижот и здраве де че нищо несе знае ама все пак.и тази хубава рокля си стои скрита в гардероба че чак ме е яд.ИСКАМ ПАК СВАДБА Oh my ... CHEERS
Активен
сиска
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2533


Така ми е добре...


Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: септември 26, 2007, 22:08:01 »

на мен толкова много ми се иска да се повтори същия сватбен ден Girl_sing беше невероятен и приказен,искам да го повторя и отново да съм булка,а до мен да стои същият младоженец като в онзи ден......... heart
Активен
мимето
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 88



« Отговор #22 -: септември 26, 2007, 22:22:26 »

В момента в който се прибрахме от нашата сватба казах: "Хайде утре да повторим сватбата". Толкова беше прекрасно а отлетя така бързо. И аз си гледам роклята и ми се иска пак да я облека  cray. После предложих на милото всяка година на годишнината да си правим нова сватба  smile ИСКАМ ПАК ДА СЪМ БУЛКА  cray cray cray
Активен
сиска
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2533


Така ми е добре...


Моят сватбен албум

« Отговор #23 -: септември 26, 2007, 22:32:16 »

 smile ИСКАМ ПАК ДА СЪМ БУЛКА  cray cray cray
[/quote]


това е обща болка *db*сигурна съм,че на всички ни се иска отново да сме булки!!!!!!!
Активен
Аni
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 580



Моят сватбен албум

« Отговор #24 -: септември 27, 2007, 06:55:59 »

И аз мноооооого искам пак да съм булка!  :cray:Но без да се занимавам с организацията, без да мисля за  късметчета, кошнички, подаръчета и т.н  girl_wink
Активен
Vesy
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 25



« Отговор #25 -: октомври 01, 2007, 19:10:02 »

Еххх и на мен не ми стигна някак. Хем се стараех да си изживея всеки миг!  Girl_sing
Но не искам да имам сватба още веднъж. Просто беше невероятна и неповторима и единствена.
Струва ми се че ако се повтори ще се загуби част от магията на спомените ми.
Което не значи, че на годишнината няма да си се пременя с бялата рокличка!  DANCE DANCE
Активен
tonitta
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2429



Моят сватбен албум

« Отговор #26 -: октомври 05, 2007, 15:06:30 »

Сега виждам темичката и мога да се присъединя към вас!то коя ли булка не иска отново да изживее тези мигове.Знаете ли за кое ме яд най-много,че няма такова нещо като опитна булка!за всичко друго може да се каже...Ако е рожден ден ще знаеш кое да направиш отново и коеда пропуснеш,а така минава хубавия ден след куп приготовления и си казваш"ех можеше да направим и това и онова,а защо направихме това така...." и т.н.,но няма кога да приложиш вече наученото :mad_girl:Най-много ме е яд за това!сега вече знам за кое изобщо няма смисъл да се ядосвам и кое всъщност е най-важното,ама като гледам колкото и да съветвам бъдещите булки и те се притесняват за същите неща и на практика е непредотвратимо.... :girlsigh:А аз си мислех,че знам всичко като съм присъствала на толкова сватби и веднъж съм била кума!
Искам пак да повторим всичкоооооо yahoo
Активен
shtastliva
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 770


щастлива госпожа


Моят сватбен албум

« Отговор #27 -: октомври 05, 2007, 15:14:43 »

И ние с Илито се присъединяваме към всички искащи отново сватба DANCE  CHEERS
Милото на следващата сутрин още докато си отвори очите и ми вика "Ох, много искам пак да се оженим" всичко е прекрасно в този ден и незнам дали има някой, който не би искал да се повтори
Ние дори с Илито си говорихме на първата годишнина живот и здраве пак да си направим нещо като импровизирана сватба, но в тесен кръг от приятели, пак с рокля и костюм /ако ни стават разбира се/ ако не със подходящо за случая облекло  Wink, със същия оркестър /за дж не държим да е същия, че той повече хапваше отколкото си вършеше работата/ и най-вече със същия фотограф girl_in_love
Живот и здраве дано всичко да е наред и да успеем да осъществим тази наша идейка,поне наполовина smile
Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #28 -: октомври 05, 2007, 15:15:50 »

tonitta пак ми взе думите от устата ;)по добре от това не мога да го обясня
Активен
Aneli
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 15


Щастлива съпруга и майка


Моят сватбен албум

« Отговор #29 -: октомври 07, 2007, 13:22:13 »

И аз искамммм  Yes  ,песни ,танци и хора до сутринта!При това от моята сватба ще станат 5 години и толкова ми липсват тези вълнения,но затова пък наши приятели усилено се женят и искат нашето компетентно мнение на женени и 2 пъти ставали кумове!!!Така ,че участваме активно във всяка сватба за тази година- 3 такива и 3-те бяха незабравими и по своемо очарователни  girl_in_love
Ех,няма да спра да се вълнувам и да ги преживявам,много съм пристрастена към сватбите
Активен
Страници: 1 [2] 3 4 5  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines