Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 29, 2024, 18:51:03

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 ... 5 [Всички]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: ИСКА НИ СЕ ОЩЕ ВЕДНЪЖ ДА ИМАМЕ СВАТБА!!!  (Прочетена 32174 пъти)
 
tsveteli
Ентусиаст
**
Публикации: 57



« -: септември 23, 2006, 22:03:16 »

И двамата със съпруга ми сме на мнение, че сватбата ни отлетя като един миг и неможахме да и се наситим. И на двамата ни се иска да направим пак сватба. Толкова чакана, а толкова бързо да мина!
Вие имате ли това усещане? Искате ли незабравимия ви ден да се повтори пак?
Активен
denisimo
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 424


Анна - 01.05.2007 г.


« Отговор #1 -: септември 25, 2006, 08:36:51 »

И на нас така  cray cray cray Даже вчера си говорехме ако имаме възможност на десетата годишнина да си направим пак сватба LOVING LOVING LOVING и дори, че този път ще съм с къса рокля  Girl_sing Girl_sing Ама как ще бъде ситуацията тогава не знаем  crazy crazy crazy и вообще мечти-мечти, най-вероятно с тях ще си останем.
Добре, че първият път всичко беше както го искахме ние, че поне няма за какво да съжаляваме.
Сигурно много двойки се чувстват като нас  любов заедно любов заедно
Активен
dgudge
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1007


Щастлива съпруга и майка


Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: септември 25, 2006, 10:03:15 »

Като си гледам роклята и постоянно си спомням, но ако се повтори няма да е толкова хубаво , няма да я има тръпката от неизвестното и опита да стане перфектно! Не съжалявайте така ще пропуснете да се насладите на семейният живот. Има много начини да си направите нещо подобно като на първата годишнина или други поводи на които да съберете любимите хора и да се веселите заедно любов заедно
Активен
hrisi
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 88



« Отговор #3 -: септември 25, 2006, 20:40:27 »

А на мен ми се ходи пак на същите сватби, на които вече ходих  pleasantry
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: октомври 02, 2006, 09:29:56 »

И на мен ми се иска!!1
Всичко ми мина като на сън!!!
А и за съжаление буквално часове преди сватбения ден и сватбата имахме куп неприятности и отрицателни емоции, но не между нас си, а от чужди хора!!! Всичко това много ни изхаби емоционално и като че ли не ни остана възможността да си изживеем пълноценноо и на 100% емоциите от така чакания сватбен ден... cray
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: декември 08, 2006, 10:30:05 »

Май всички сме така! :girl_wink:Искам пак пак пак :girl_cray2:Надявам се поне годишнините ни да бъдат незабравими.Засега сме си обещали разни неща ,но ще видим какво ще стане! CHEERS
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: декември 29, 2006, 11:06:54 »

Преди седмица се събрахме три приятелки,които сме омъжени от скоро и припомняйки си моменти от сватбите ни решихме,че пак ни се иска да сме булки.Хрумната ни идеята да си облечем роклите отново,а мъжлетата техните костюми и да се забавляваме.Има само два проблема girl_wink:1.Ще почакаме да мине една година от нашата сватба,за да си изпера роклята  Girl_hide Girl_sing и 2.Едната приятелка скоро роди и ще трябва да потренира малко над себе си,за да влезе отново в роклята!
Въпреки че има вероятност някоя друг аот нас да надебелее,докато успеем да си облечем роклите и трите! End Girl_sing
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: декември 29, 2006, 12:25:08 »

И аз ИСКААААААААМ пак сватба!!! yahoo Искам пак емоциите от този ден и разбира се ИСКААААААМ СИИИИ СЪЩИЯ младоженеееец!!! good girl_in_love heart LOVING
Активен
Picolina
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2748



Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: декември 29, 2006, 12:51:57 »

и ние така решихме с милото всяка година на 16 да си обличам роклята,ще е забавно нали
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: декември 29, 2006, 13:13:14 »

и ние така решихме с милото всяка година на 16 да си обличам роклята,ще е забавно нали

Наистина би било прекрасно!!! И като идея, и като емоции  girl_in_love heart LOVING CHEERS
Активен
Picolina
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2748



Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: декември 29, 2006, 15:27:25 »

да ще бъде,но забравих да спомена:ДАНО РОКЛЯТА МИ СТАВА всеки път tease
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: декември 29, 2006, 19:28:30 »

да ще бъде,но забравих да спомена:ДАНО РОКЛЯТА МИ СТАВА всеки път tease

Дано да е така!!! Би било прекрасно, винаги да мсе си такива фини и роклята да е по мярка, както в сватбения ден!!! girl_in_love
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: декември 30, 2006, 11:53:49 »

и ние така решихме с милото всяка година на 16 да си обличам роклята,ще е забавно нали
Да ще предизвика много мили спомени,но извинявай picolina,ще трябва да си стоите само вкъщи на годишнините.Няма как да отдете на ресторант,на пътешествие където и да е и така нататък.Много романтично , но много непрактично!И все пак важното е че явно никога няма да избледнеят емоциите от този вълшебен ден! girl_in_love любов заедно
Активен
Picolina
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2748



Моят сватбен албум

« Отговор #13 -: декември 30, 2006, 14:51:22 »

не е задължително да стоя цялата вечер с нея,нали girl_wink?!
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: декември 30, 2006, 16:53:53 »

не е задължително да стоя цялата вечер с нея,нали girl_wink?!


Права си!А може би само в края на вечерта? blush
Активен
Picolina
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2748



Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: декември 30, 2006, 19:55:58 »

аха това имах предвид pleasantry
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: декември 30, 2006, 21:19:34 »

... А може би само в края на вечерта? blush

Да за прекрасен завършек на една романтична вечер... heart girl_in_love LOVING blush
Активен
vanis
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1584



« Отговор #17 -: януари 08, 2007, 15:39:16 »

и ние сме на същото мнение..че искаме пак сватба...а колкото до номера с роклята на годишнината,Пиколина това аз ли ти го казах blum....(шегичка)аз дадох същата идея и на една приятелка и аз мисля да направя същото..... Bravo yahoo
Активен
Picolina
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2748



Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: януари 09, 2007, 21:19:10 »

възможно е  girl_wink,Ванис. yahoo
Активен
vlyubeni
Любопитен
*
Публикации: 22



Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: септември 26, 2007, 18:12:02 »

Ние също искаме да преживеем отново това вълнение и решихме за всяка годишнина да си подаряваме по една фото сесия като сватбената на различни красиви места във България или в чужбина и да си разменяме отново сватбени клетви... smile
Активен
Rodi
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1384



Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: септември 26, 2007, 21:37:45 »

Ox мили мои като видях че сте направили тази темичка ми стана много мило. Ние с моито мило всеки ден си казваме че искаме пак да чакаме нашия сжатбен ден-толкожа бързо мина че неможахме да му се насладим :(малко ми е мъчно че вече няма да съм булка-йижот и здраве де че нищо несе знае ама все пак.и тази хубава рокля си стои скрита в гардероба че чак ме е яд.ИСКАМ ПАК СВАДБА Oh my ... CHEERS
Активен
сиска
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2533


Така ми е добре...


Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: септември 26, 2007, 22:08:01 »

на мен толкова много ми се иска да се повтори същия сватбен ден Girl_sing беше невероятен и приказен,искам да го повторя и отново да съм булка,а до мен да стои същият младоженец като в онзи ден......... heart
Активен
мимето
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 88



« Отговор #22 -: септември 26, 2007, 22:22:26 »

В момента в който се прибрахме от нашата сватба казах: "Хайде утре да повторим сватбата". Толкова беше прекрасно а отлетя така бързо. И аз си гледам роклята и ми се иска пак да я облека  cray. После предложих на милото всяка година на годишнината да си правим нова сватба  smile ИСКАМ ПАК ДА СЪМ БУЛКА  cray cray cray
Активен
сиска
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2533


Така ми е добре...


Моят сватбен албум

« Отговор #23 -: септември 26, 2007, 22:32:16 »

 smile ИСКАМ ПАК ДА СЪМ БУЛКА  cray cray cray
[/quote]


това е обща болка *db*сигурна съм,че на всички ни се иска отново да сме булки!!!!!!!
Активен
Аni
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 580



Моят сватбен албум

« Отговор #24 -: септември 27, 2007, 06:55:59 »

И аз мноооооого искам пак да съм булка!  :cray:Но без да се занимавам с организацията, без да мисля за  късметчета, кошнички, подаръчета и т.н  girl_wink
Активен
Vesy
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 25



« Отговор #25 -: октомври 01, 2007, 19:10:02 »

Еххх и на мен не ми стигна някак. Хем се стараех да си изживея всеки миг!  Girl_sing
Но не искам да имам сватба още веднъж. Просто беше невероятна и неповторима и единствена.
Струва ми се че ако се повтори ще се загуби част от магията на спомените ми.
Което не значи, че на годишнината няма да си се пременя с бялата рокличка!  DANCE DANCE
Активен
tonitta
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2429



Моят сватбен албум

« Отговор #26 -: октомври 05, 2007, 15:06:30 »

Сега виждам темичката и мога да се присъединя към вас!то коя ли булка не иска отново да изживее тези мигове.Знаете ли за кое ме яд най-много,че няма такова нещо като опитна булка!за всичко друго може да се каже...Ако е рожден ден ще знаеш кое да направиш отново и коеда пропуснеш,а така минава хубавия ден след куп приготовления и си казваш"ех можеше да направим и това и онова,а защо направихме това така...." и т.н.,но няма кога да приложиш вече наученото :mad_girl:Най-много ме е яд за това!сега вече знам за кое изобщо няма смисъл да се ядосвам и кое всъщност е най-важното,ама като гледам колкото и да съветвам бъдещите булки и те се притесняват за същите неща и на практика е непредотвратимо.... :girlsigh:А аз си мислех,че знам всичко като съм присъствала на толкова сватби и веднъж съм била кума!
Искам пак да повторим всичкоооооо yahoo
Активен
shtastliva
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 770


щастлива госпожа


Моят сватбен албум

« Отговор #27 -: октомври 05, 2007, 15:14:43 »

И ние с Илито се присъединяваме към всички искащи отново сватба DANCE  CHEERS
Милото на следващата сутрин още докато си отвори очите и ми вика "Ох, много искам пак да се оженим" всичко е прекрасно в този ден и незнам дали има някой, който не би искал да се повтори
Ние дори с Илито си говорихме на първата годишнина живот и здраве пак да си направим нещо като импровизирана сватба, но в тесен кръг от приятели, пак с рокля и костюм /ако ни стават разбира се/ ако не със подходящо за случая облекло  Wink, със същия оркестър /за дж не държим да е същия, че той повече хапваше отколкото си вършеше работата/ и най-вече със същия фотограф girl_in_love
Живот и здраве дано всичко да е наред и да успеем да осъществим тази наша идейка,поне наполовина smile
Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #28 -: октомври 05, 2007, 15:15:50 »

tonitta пак ми взе думите от устата ;)по добре от това не мога да го обясня
Активен
Aneli
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 15


Щастлива съпруга и майка


Моят сватбен албум

« Отговор #29 -: октомври 07, 2007, 13:22:13 »

И аз искамммм  Yes  ,песни ,танци и хора до сутринта!При това от моята сватба ще станат 5 години и толкова ми липсват тези вълнения,но затова пък наши приятели усилено се женят и искат нашето компетентно мнение на женени и 2 пъти ставали кумове!!!Така ,че участваме активно във всяка сватба за тази година- 3 такива и 3-те бяха незабравими и по своемо очарователни  girl_in_love
Ех,няма да спра да се вълнувам и да ги преживявам,много съм пристрастена към сватбите
Активен
сиска
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2533


Така ми е добре...


Моят сватбен албум

« Отговор #30 -: октомври 07, 2007, 17:40:43 »

Много точно го каза:И аз съм пристрастена към сватбите weddingday
Активен
digita
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 715



Моят сватбен албум

« Отговор #31 -: октомври 19, 2007, 10:03:53 »

Ами аз за милото не знам ама аз искам пааааааааак   Girl_sing End End End
Активен
Tanche
Любопитен
*
Публикации: 20


« Отговор #32 -: ноември 07, 2007, 14:48:27 »

И на мен ми се иска още веднъж да си направим сватбата, но не може.
Активен
dobi
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 17



Моят сватбен албум

« Отговор #33 -: ноември 27, 2007, 13:28:17 »

И ние искаме като всички вас да направиме ище една сватба. Понеже не сме преавили църковен брак, имаме идеята с най-близките ни приятели да сключим такъв, но в Ягодинската пещера. Там от тази година имат разрешение да правят църковни бракове и е приказно красиво. Bravo
Активен
Инка-маслинка
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1208



Моят сватбен албум

« Отговор #34 -: ноември 27, 2007, 13:43:42 »

ох ако знаете колко силно искам пак да се повтори същото усещане от сватбата - вричането във вечна любов, чашите с пенливо шампанско, страстните танци и целувки, прегръдките и обичта в очите на близките и .........размечтах се нещо.....всеки ден след сватбата поне за няколко минути си пускам клипче или снимчици, за да усетя онова чувство, онази тръпка, която изживяхме, но никога не е късно човек пак да си направи купона - може би на 10-тата годишнина, дай боже и на следващите 20, 30, 40.......годишнини twohearts gu6 Dance любов заедно CHEERS
Активен
Stemile
Регистриран

Публикации: 4


« Отговор #35 -: ноември 28, 2007, 13:23:40 »

Аз искам пак сватба, но без някои неща, които изобщо не ми харесват по повод на това събитие.
Все пак човек мисля трябва да направи сватба през своя живот, наистина това е един незабравим миг изживян съвместно с половинката.
Сега много искам сватба пак, но да съм гост. Да се облека празничо, да се заредя с весело настроение и да си поиграя на воля!!! smile
Или пък другото,което ми се иска е да съм кума.
Никога не съм била и сега много, много ми се прииска, и имам предчуствие,че скоро ще стане!! smile
Активен
danieIa ☼
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1407



Моят сватбен албум

« Отговор #36 -: декември 29, 2007, 09:24:41 »

smile Ние през новата година май пак ще се женим smile, но този път църковно. Мислим да се съберем само с кумовете и много-много да не разгласяваме на родата, че ще има разсърдени.
И пак през новата година моя приятелка ще си правят също втора сватба, която е 25 години след първата  smile smile smile. Те са ми семейството образец и много им се радвам и ги обичам.
А колкото до Ягодинската пещера, мисля че правят само граждански брак, не и църковен. Поне този август беше така.
Активен
Natalia Borisova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2243



Моят сватбен албум

« Отговор #37 -: януари 03, 2008, 14:09:08 »

И нас живот и здраве ни чака още един брак тази година - църковен! Иска ми се да отидем на някой манастир, където не сме ходили! Ще бъдем съвсем в тесен кръг само с кумовете, сестрите ни и родители. Така го замисляме сега, но да видим. За дата не сме мислили, защото зависи от това кога ще сме в България!
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #38 -: януари 03, 2008, 14:39:57 »

а какво да правя аз като имах граждански църковен и ресторантски blum брак искам пак сватба толкова бързо мина всички още говорят за нея и се прехлсват а аз само си гледам снимките и плачкам малко и скирто  cray
Активен
summer.
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 684



Моят сватбен албум

« Отговор #39 -: януари 03, 2008, 15:48:01 »

И аз да се присъединя към клуба на искащите отново сватба... Може би този ден за нас си остава толкова красив и неповторим, защото е бил един-единствен и за повечето от нас ще си остане такъв. Ако се повтори няма да я има същата магия на празника, сладкото притеснение и желанието всичко да протече перфектно... Сега вече почти пет месеца след сватбата и ние с милото решихме, че може на първата годишнина да си облечем аз - роклята, а той - костюма и да отпразнуваме, връщайки се назад към хубавите спомени. Той малко се дърпа защото така облечен нямал да може да се отпусне и да пие - по подобие на сватбения ден  sarcastic
Активен
Вероника
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3502



Моят сватбен албум

« Отговор #40 -: януари 04, 2008, 13:03:42 »

И аз искам ОЩЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ  blush сега си мисля, колко неща искам още колко по-дълъг да е купона.
Беше страхоно, сега ми ще една лятна сватба и мъжо ми обеща че ще си спренем една, но никога няма да е същото, няма я тръпката, няма да е за 1-ви път няма го усещането, няма да се питам :" Това ли е? Аз вече ще съм семейна? " още при подготовката. Искам просто да превъртя назад и да изживея още веднъж онзи снежен и студен 10 ноември  cray
Активен
didibaby
Баш Майстор
**
Публикации: 1881



« Отговор #41 -: януари 05, 2008, 07:35:06 »

Аз май съм единствената, на която не й се иска пак да има сватба. За една година не бяха организации и планове, не беше лудост. Това ми стига. Беше красиво и вълнуващо, но спомените от тези мигове са ми напълно достатъчни - и понеже са единствените и без повторение, затова и са ми най-скъпите.
Сега си ми е добре да наблюдавам отстрани и да давам акъли на бъдещите булки.  funnytooth
Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #42 -: януари 05, 2008, 17:27:49 »

на мен много ми се иска cray,нооо няма как

а майка и татко догодина ноември месец правят 30години брак и нямат църковен ритуал,майчето много иска да си направят втора сватба маничка,но татко нещо не му допада идеята,е има още доста време да го убеди,иначе вече ресторанта е избран даже и сватбено пътешествие до дубай,стига младоженеца да се навие на църковна церемония tease,голям са майтап blum,сега си мисля че и ние не трябваше да правим църковен брак че до може полсе да има втора сватба danceg
Активен
veselyshko
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1013


красота :)


« Отговор #43 -: януари 05, 2008, 18:00:43 »

Момичета и аз искам пааааааак  yahoo Със същия младоженец естествено  Girl_hide girl_in_love Наистина всичко минава така бързо и неусетно, че имаш чувството, че нищо не си усетил  Girl_hide Просто вълненията, радостите и ядовете покрай сватбените приготовления са неповторими, но самия сватбен ден минава толкова бързо- като един миг  weddingday И всичко така ми липсва- определено искам пак да се върне този ден  yahoo Но може би и didibaby е права, че точно защото спомените ни за този ден са единствени и той е един едничък, затова всичко ни е така скъпо и мило  Girl_hide
Активен
mimeto
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 129



Моят сватбен албум

« Отговор #44 -: януари 08, 2008, 12:05:38 »

и ние така решихме с милото всяка година на 16 да си обличам роклята,ще е забавно нали
И аз така направих на нашата годишнина,но облякох само бюстието тъй като долната част още си стои  в апартамента на нашите.Та на този ден вдигнахме и наздравица с шампанското от кума което беше предназначено за 1-та годишнина и с чашите от съвета.Беше страхотно cray
Иначе и аз искам повторение на сватбата,тъй като имаше какво да се желае още от първата girl_wink
Активен
a
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 414


вече съм мама на принцеса голяма


Моят сватбен албум

« Отговор #45 -: февруари 29, 2008, 18:02:20 »

я да подновиме малко тази темичка
и аз искам всяка годишнина да е като на сватбата но едва ли може да се повтори а колкото до обличането на роклята едва ли ще ми стане (поне не и на първата годишнина)защото ще е малко след раждането на беба но като идея не е лошо да я облечеш и пак да се почувстваш като булка weddingday
Активен
dani81
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1283



Моят сватбен албум

« Отговор #46 -: март 03, 2008, 18:30:02 »

И аз искам сватба пак , но няма как  cray Всичко ми мина на един дъх и ми се иска да изживея емоциите пак !
Активен
Val_
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 75



« Отговор #47 -: юни 30, 2008, 11:54:32 »

Здравейте момичета!
И на мен ми се иска пак да съм булкааааааа.... yahoo много ми беше кеф да съм булка и искам пак пак пак...вчера си подреждах роклята в гардероба..опаковах я грижливо и през сълзи си  я мушнах на скришно...исках да си облека пак...много си я обичам... Чувала съм, че повечето булки бързат след празника да свалят роклята от себе си, защото им пречела...е моята изобщо не ми пречеше...даже си заспах на сутринта с нея.... girl_wink А за емоциите...те са незаменими...ако бих могла да върна времето бих си пожелала пак да е 07,06,2008 тогава ни беше сватбата...Ух...и скулите ме боляха два дни след това от усмихване...бях като леля ти зелка... blum
Активен
lida
Регистриран

Публикации: 3


« Отговор #48 -: юли 12, 2008, 15:12:37 »

Здравейте на всички! Скоро станахме кумове на наши много добри приятели и търсейки информация за всичко по темата сватба открих този сайт,който определено ми хареса много ! Още миналата година се беше загнездила една идейка в мен за таз годишнината от сватбата ни ,която никак не е за подценяване -правим 15 години брак със съпруга ми ! И понеже чета тук как всички искат да са отново булки и реших да споделя идеята си с вас и съответно да ви помоля  за съвет и идеи !     Аз реших да съм пак булка ,със същия младоженник yahoo
Снощи си резервирахме ресторант -този път ще е по-скомна само 25 човека,с водещ и всико,но ще я направим забавна ,просто за купона!Аз се омъжих на 16 години и тогава родителите ни направиха всичко ,сега ние ще си направим купона ! Говорихме със свещеника и той каза,че на годишнини може да се прави молебен за здраве,така че ще отидем и в църквата Bravo ще си облека някаква рокля ,а за ресторанта ще си извадя булченската и ще си направим купона !  Децата ни са вече големи -синът ни е на 15 ,а дъщеря ни на 13 .Измислили сме с кумовете те да бъдат питашите дали искаме да продължим още да сме женени и не само нас ,но най-вече децата -,защото те са най-потърпевши от този съюз danceg    и покани ще си направим,като за всички ще бъдат с различен текст,съответно някакъв забавен и закачлив    Приемам всякакви идейки и ги очаквам с нетърпение
Активен
Val_
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 75



« Отговор #49 -: юли 14, 2008, 08:22:58 »

Страшна идея....егати кефа.... good то кви идеи ти всичко си измислила , остава само да го направиш реалност...Браво! Хахахаах чакам да стана и аз на 15 години булка и действам Bravo А защо не и по-скоро! А фото и видео ще има ли.? ..не може да минеш без...това си заслужава да остане запечатано на лента!  yahoo
Активен
lida
Регистриран

Публикации: 3


« Отговор #50 -: юли 17, 2008, 22:13:06 »

Благодаря,че ме подкрепяте!!!!! Ще има всичко и камера и водещ ,дори сега съм измислила стихчета за всички поканени да им ги напиша на поканите,взела съм специална хартия и ще ги окрася като истински  yahoo  ще разказвам
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #51 -: юли 17, 2008, 22:28:47 »

Лида good good good good винаги много съм харесвала такива хора-които не ги е страх да сбъдват желанията и мечтите си,с нетърпение ще чакам после разказ и снимки,не се съмнявам,че ще си изкарате страхотно chee chee chee chee
Активен
Val_
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 75



« Отговор #52 -: юли 18, 2008, 08:27:29 »

lidda, а кога да очакваме събитието... Wink сигурна съм, че ще бъде много забавно! danceg
Активен
tsvetenden
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 52


Най-истинските неща са невидими, те се чувстват


« Отговор #53 -: юли 30, 2008, 22:21:50 »

Винаги съм харесвала американската традиция за подновяване на брачните клетви. В това забързано и нервно време след няколко години брак някак без да искаш забравяш да кажиш на човека до теб,че го обичаш или го казваш някак между другото,не че не е истина,но как да кажа,като по навик. И някак в цялатя тази въртележка пропускаме истински важните неща, тези които ни дават сили да продължим и предават смисъл на целия ни живот.
Явно е тръгнал нов и доста прилепчив "любовен вирус". Вижте какво има предвид
http://www.svatbata.org/forum/index.php?topic=9776.0
Невероятно е, нали? И толкова съвпадения!Нямам думи, но е много хубаво! Bravo
Активен
katya_79
Професор
****
Публикации: 423


www.album.bg/kate_to


Моят сватбен албум

« Отговор #54 -: октомври 17, 2008, 15:16:39 »

И ние бихме искали отново да изживеем този прекрасен миг.  :weddingday:Миг, защото точно толкова ни се стори. Приготовления, приготовления , а празника набързо отлетя. Може би затова всичко е толкова хубаво и вълшебно, защото е веднъж в живота. give_rose
Активен
imladenova81
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 22



« Отговор #55 -: ноември 13, 2008, 19:01:08 »

...Наистина един от най-прекрасните и незабравими мигове в живота ми за това си обещахме ако спечелим от тотото да си направим догодина пак  Сватбаааа.  Но определено сме решили, живот и здраве,  на 10 (в краен случаи 15) годишнината да повторим сватбения ден  girl_wink
Активен
magica1983
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 182



Моят сватбен албум

« Отговор #56 -: ноември 19, 2008, 18:29:40 »

Здравейте,от сватбата минаха вече почти 6 месеца yahoo.Да изживея онзи ден отново-може би да-за да поправя някои неща,които можеха да минат и по-добре..Но най-много ми липсват пробите на рокли.Всеки път като мина покрай някой булчински магазин, не мога да не си помисля "а как ли би ми стояла тази?"...Много бързо мина всичко..Затова е хубаво човек да се наслади на всеки един миг,защото повече няма да се върне това време weddingday
Активен
Pisetata
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 675



Моят сватбен албум

« Отговор #57 -: ноември 23, 2008, 13:06:30 »

lida ,страхотна идея-да не забравиш да ни покажеш снимки! Bravo Bravo Bravo
Ние един ден,живот и здраве,също ще подновим брачните клетви!Ако можеше всяка година да съм булка/но само с моето мъжленце/.... Girl_hide
Активен
Tеди
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1317



Моят сватбен албум

« Отговор #58 -: ноември 23, 2008, 15:06:46 »

Аз реших тук да отнеса едно питане....
Възможно ли е да се направи 2 път църковен брак , но с други кумове ?
С течение на обстоятелствата ние нямаме връзка вече с нашите кумове от 2.5 години , това е единственото нещо за което съжалявам , че избрахме тези хора .
И искам ако може да си направим само църковен брак с други хора , които да бъдат нашите кумове ?
Дали е възможно въобще?  blush
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #59 -: ноември 23, 2008, 17:42:35 »

Не мисля,че е възможно защото вие по този начин се сродявате и все едно от майка ти да се откажеш,но най-добре си питай поп и не казвай,че е заради кумовете,кажете че искате за втори път да се ожените<нещо което не вярвам да ви позволят,независимо че де факто вие пак един друг взимате> и дали е възможно да е с други кумове. Ако ви откажат на едно място,питайте на друго-защото от поп до поп разликата е огромна blum
Активен
vanessssa
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 548


Когато сме двамата всичко е по- хубаво!


Моят сватбен албум

« Отговор #60 -: април 10, 2009, 12:48:57 »

И на мен ми се иска пак да съм булка! Емоцията е неповторима....
Активен
Anita81
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 719



Моят сватбен албум

« Отговор #61 -: март 17, 2010, 05:06:08 »

Определено искам пак smile Това е едно неописуемо преживяване, а мина точно като 1 миг. Наскоро на милото еидн колега- индиец, споделил че се оженил и сватбата била 3 дни, ако знаете колко благородно им завидях smile И аз искам сватба 3 дни с 3 различни рокли smile
Активен
Abii
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 451


http://svatba-biju.com/


« Отговор #62 -: март 17, 2010, 08:16:26 »

Това е мечтата на всяко момиченце да стане булка и да се види в красива бяла рокля голямо приготовление но всичко минава като сън в самия ден.Незнам дали знаете че в ритуална зала има така услуга на кръгла годишнина може да се облечете пак като булка и  младоженец  и да си поканите гости и да си направите сватбичка .Миналата година имах две дъщери който организираха на родителите си на златната сватба такова  тържество разбира се документа е  формален който издават от ритуална зала но беше много мило ! Така че може да повторите ! Wink
Активен
max_mara
Ентусиаст
**
Публикации: 86



« Отговор #63 -: март 21, 2010, 23:42:26 »

Аз пък не исках да съм булка.Накараха ме почти насила...дълга история....Колко съм била заблудена.... това е най-прекрасния ден  yahoo, искам пак  cray
Активен
savka
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 270



Моят сватбен албум

« Отговор #64 -: юли 19, 2010, 10:47:29 »

Ще е страхотно ако можехме да го повторим  smile.......но пък нищо няма да е същото щом вече веднъж си го видял ....емоцията тръпката е различна когато е за първи път  smile Важното е да се насладиш тогава максимално на момента  ...... danceg
Активен
zlatomira__
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 457


Обичаме те малко Мишленце


Моят сватбен албум

« Отговор #65 -: юли 19, 2010, 11:20:42 »

Аз не искам още една сватба, просто да си затворщ очите и да стане 29,08,2008-когаот ни беше сватбата и да изживея всичко отново smile
Активен
Dalisha
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 19


http://vbox7.com/play:77f1e8e1


Моят сватбен албум

« Отговор #66 -: август 25, 2010, 11:53:01 »

3 месеца лягах и се сабуждах с мисалта за тази сватба-дали всичко ще е наред,дали гостите ще останат доволни?!Виждах и как родителите ми се валнуват и как правят всичко за да могат да ми угодят.Колко много хора се занимаваха с моята сватба и как всички се опитваха да помогнат.Дори саседите ми направиха оборка на входа и окастриха тревата,украсиха с балони и написаха с големи букви имената ни на входа с розово и синъо и с две червени сърца. :danceg:И в един миг всичко мина сякаш за секунди...
А беше толкова вълшебно..
Сега роклята ми стои окачена върху гардероба и си я гледам и не ми се прибира cray
Не искам втора сватба-никога няма да е същото,но поне не съжалявам за нищо,всичко беше както го искахме ,та даже и по-хубаво.
Активен
Страници: 1 2 3 ... 5 [Всички]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines