Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 06, 2024, 09:54:53

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 15   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на ELCHOOOOOOO  (Прочетена 55216 пъти)
 
casky
Баш Майстор
**
Публикации: 1557



« Отговор #135 -: май 08, 2013, 15:30:23 »

В което и часовникарско ателие да отидеш ще ти го стеснят girl_wink Става за секунди. По принцип е добре да махнат от двете страни, ако има как т.е. е достатъчно широк, а не да махат само от едната...така че може да им натъртиш biggrin
Активен
ELCHOOOOOOO
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 368


Луда от любов


Моят сватбен албум

« Отговор #136 -: май 08, 2013, 15:38:36 »

В което и часовникарско ателие да отидеш ще ти го стеснят girl_wink Става за секунди. По принцип е добре да махнат от двете страни, ако има как т.е. е достатъчно широк, а не да махат само от едната...така че може да им натъртиш biggrin

А те при всички случай трябва да махнат от двете страни те са по 7 компоненета те трябва да махнат по три от всяка страна -но да ти кажа сега като се позамислих мисля да дам на милото да я свърши тази работа - да го занесе че не ми се занимава да се разправям.
Активен
shantall
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 765



Моят сватбен албум

« Отговор #137 -: май 08, 2013, 18:38:21 »

ELCHOOOOOOO, на красно село има часовникаство ателие. мисля, че беше пряката преди цветята посока земляне. така ще го нагласят пред теб и да мериш да ти е добре smile
Активен
ELCHOOOOOOO
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 368


Луда от любов


Моят сватбен албум

« Отговор #138 -: май 08, 2013, 19:11:10 »

Мерси съседке give_rose
Активен
shantall
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 765



Моят сватбен албум

« Отговор #139 -: май 08, 2013, 19:57:42 »

няма за какво smile
Активен
artemida777
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 466



Моят сватбен албум

« Отговор #140 -: май 09, 2013, 02:47:17 »

Възхищавам ви се колко сте организирани и двамата с мъжа ти!  Bravo А часовника е супер!  smile
Активен
ELCHOOOOOOO
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 368


Луда от любов


Моят сватбен албум

« Отговор #141 -: май 09, 2013, 14:13:55 »

Мерси Артемида - аз съм болна на тема организация - ето остават 10 дни имам да свърша не чак толкова неща, но се ядосвам че съм изостанала, защото вече трябваше да сме приключили :-)
А часовника  аз много си го харесвам особено сега като ми  е по мярка.
Днес стесних часовника в часовникарско Ателие на пазара на иван вазов в близост до тотото в един ъгъл се пада в ляво още преди ад излезеш от пазара не до подлеза- казвам защото човека беше много точен , бърз и коректен - препоръчвам с две ръце.
Минавайки от там видях и един синчец и направо се влюбих- изведнъж в съзнанието ми изникна как ще изглежда букета - детайла, които липсваше се появи- за мои късмет се оказа че си зареждат цветята всяка събота и бяха много любезни - поръчах си един клон гипсофил, два букета синчец и 11 голями бели рози- сега ще взема тел и панделка и съм готова - и двете с кумата си отдъхнахме. Мислех да поръчвам цветята в един магазин до нас, но там нещо не можеха да ми гарантират че розите ще са свежи - зависело кога ги поръчат и т.н. иначе са симпатични, но не посмях да рискувам.
Вече и бирата ни е в едно магазинче - довечера милото ще мине да ме вземе- че само аз знам къде е и отиваме да я вземем.
Иска ми се да седна да почета във форума другите темички и т.н  , но нямам капка време - сега отичам да боядисвам последната балконска врата, после ще шия пердета и то ще стане врене за тръгване.
« Последна редакция: май 09, 2013, 14:16:50 от ELCHOOOOOOO » Активен
baba_tina
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 140



« Отговор #142 -: май 09, 2013, 14:30:04 »

Ауу, Елчо, какъв ентусиазъм и енергия кипи от темичката  Bravo гледай да не се преумориш точно преди сватбата  girl_wink а с детенцето как успяваш да 'вършееш' толкова много неща, на ясла/градина ли ходи или някоя баба помага?
Активен
ELCHOOOOOOO
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 368


Луда от любов


Моят сватбен албум

« Отговор #143 -: май 09, 2013, 15:39:42 »

Не Тина нито едното нито другото - сега спи и аз вършея иначе сутрин с него - не ходи на градина и сами двамата през седмицата си се гледаме,а събота и неделя и тати помага, но той е много добър и в повечето случай успяваме да свършим нещата -е днес например му беше търсене че вместо в парка е с мама по задачи, но се държа добре - знае че когато кажа че не може не може - сами сме се гледали до момента без помощ най - много за тези две години само няколко пъти майка ми да е идвала да го гледа когато имах здравословни проблеми и трябваше да ходя на лекар или се е налагало да излезем без него особено откакто е голям и макар и малък на 2 и малко знае кога може и кога не може.Абе с две думи имам дете слънце - айде отчет - стесних на малкия панталона,скройх пердетата , боядисах и сега сядам да шия smile smile
Активен
baba_tina
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 140



« Отговор #144 -: май 09, 2013, 15:47:35 »

Браво, да ти е жив и здрав ( и майка ти също, че без тях накъде Wink  give_rose И нашето дете го въвличаме в подготовката и го влачим насам-натам, но какво да се прави, така е по-забавно даже  girl_wink

п.с. даже като го водихме на 1ва среща в Акорд, толкова беше уморен от градина и толкова му доскуча от разговорите ни там, че си облегна главицата на масата и позаспа  funnytooth
Активен
ra4e1
Сватбар
***
Публикации: 177


« Отговор #145 -: май 10, 2013, 06:12:22 »

Ей на това му се казва организирана жена!!!! Елчо, май никой не те пита дали имаш свободни 5мин, но нищо, хайде и при теб време не остана, малко още и ще си булка tease
А щафера разбира ли какво точно се случва и че мама и тате ще са главните лица във сватбения ден?
Активен
ELCHOOOOOOO
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 368


Луда от любов


Моят сватбен албум

« Отговор #146 -: май 10, 2013, 14:15:00 »

А шафера и идея си няма защо мама и тати така се суетят :-)
А за свободните 5 минути раче - какво е това хи-хи вече не помня :-))

Ей вчера страшно добра работа свърших - не само че взехме бирата, минахме и през лидъл и купихме и бонбони и сладки за след ритулната, за църквата и за у нас. Останаха само соленки за вкъщи и безалкохолни пак за деня на взимането и сме първенци. Уф бях решила големите кошници в които ще носим подаръците да не ги украсявам ама милото рече и отсече е не може всичко украсено и пипнато а те не - и сега и тях ще правя - нещо нямам муза за това.А и до джъмбо трябва да се ходи за материали.

А да се похваля днес ми се обади една приятелка и се оказа че с още една са ми измислили нещо като моминско парти - утре ще ме водят някъде, но къде не казват - ей че ми стана хубаво - голями са ми сладурани.
Тамън си мислех че смятах да изляза с тях някъде, но време не остана и ще си остана без парти и днес ми звънят и изненада:-)) yahoo yahoo yahoo
Активен
ELCHOOOOOOO
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 368


Луда от любов


Моят сватбен албум

« Отговор #147 -: май 10, 2013, 21:55:55 »

Е не е истина на 19-ти го дават да вали shok
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #148 -: май 10, 2013, 22:04:13 »

Мила, не се шашкай! До тогава има време и не е сигурно! Дано времето да ви е слънчево и прекрасно като булката! А ако вали, значи ще ви върви по вода Wink, пък и да вали колко ще е все пак края на май, най-много малко да препръска. Ще стискам палци да имате прекрасно слънчево време!
Активен
ELCHOOOOOOO
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 368


Луда от любов


Моят сватбен албум

« Отговор #149 -: май 10, 2013, 22:07:40 »

Ох дано че само като се сетя за пороя от миналата седмица и ми призлява  cray
Активен
Страници: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 15   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines