Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 06, 2024, 15:58:41

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 15   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на ELCHOOOOOOO  (Прочетена 55226 пъти)
 
ELCHOOOOOOO
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 368


Луда от любов


Моят сватбен албум

« Отговор #60 -: април 22, 2013, 21:44:54 »

Мерси maska  give_rose
А за цветята и аз така съм го замислила, но ще видим дали ще ми стигнат силите :-) Че с милото ей така изведнъж решихме да поканим още 20 души - едно импулсивно както си седяхме вчера и си казахме а защо не и сега съм пак във вихъра - правя покани, на някой електронни. Ще трябва да купувам и да правя подаръци, да пресметнем пак алкохола и т.н всичко наново - малка лудница, но ми е така готино и весело - хората които последно каним така се зарадваха че ми напълниха душата. Остават още 5-ма от тях и пак съм във вихъра на танца -ха-ха. Дори едва смогвам да вляза и тук - ей че е готино - сега ще преживея цялата подготовка наново в умален вариант ха-ха.
Активен
baba_tina
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 140



« Отговор #61 -: април 23, 2013, 07:01:30 »

Много хубаво, давай в същия дух, Елчо  Bravo Наслади си се на подготовката на 100%  heart
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #62 -: април 23, 2013, 08:20:05 »

Голяма си фурия, ей  tease
Активен
elistoilova
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 624


Моят сватбен албум

« Отговор #63 -: април 23, 2013, 11:59:31 »

ELCHOO поеми си малко дъх  tease
Активен
milenuity
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1272


Нашата сватба мечта 17.08.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #64 -: април 23, 2013, 14:54:06 »

Мерси maska  give_rose
А за цветята и аз така съм го замислила, но ще видим дали ще ми стигнат силите :-) Че с милото ей така изведнъж решихме да поканим още 20 души - едно импулсивно както си седяхме вчера и си казахме а защо не и сега съм пак във вихъра - правя покани, на някой електронни. Ще трябва да купувам и да правя подаръци, да пресметнем пак алкохола и т.н всичко наново - малка лудница, но ми е така готино и весело - хората които последно каним така се зарадваха че ми напълниха душата. Остават още 5-ма от тях и пак съм във вихъра на танца -ха-ха. Дори едва смогвам да вляза и тук - ей че е готино - сега ще преживея цялата подготовка наново в умален вариант ха-ха.
супер си, Елчо! Страхотен ентусиазъм! smile Много ти се радвам
Активен
ELCHOOOOOOO
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 368


Луда от любов


Моят сватбен албум

« Отговор #65 -: април 23, 2013, 15:18:01 »

:-) мерси момичета - да ви кажа колкото по приближава толкова по- щастлива ставам- днес поканих и последните приятели,които бяхме пропуснали и някак ми олекна - тежеше ми малко, но финансовият въпрос ни притискаше.Но то Господ си знае работата - преди време ми стана много търсене когато получихме откази някои от тях не особено основателни и то главно от роднини над 12 души отпаднаха , но в крайна сметка това ни позволи с малко по-малко разход да поканим хора които само като казах , "а ходи ли ти се на сватба" умряха от кеф. Само дето всичко е сметнато вече за 83 души, а сега сме около 105 ( чакам твърди потвърждения до края на седмицата ) така че купона е в пълна сила- ей не съм вярвала че ще съм щастлива от пълен хаос 3 седмици преди сватбата- лудницаааааааа- но както една моя стара приятелка днес пак каза - това е твоя стил ха-ха.

Така сега по същество- ще споделите ли кои какво взе за почерпката в къщи. Аз мисля да наблегна на безалкохолното - имаме и уиски, мартини - но те ще дойдат в 9:00 6-7 души у нас и в 10:00 ще дойде младоженеца с още 8-10 души да ме вземат- и съм в пълна чуденка- мислех сладки , соленки, луканка, кафе естествено, кола, фанта, някакъв сок и това е .
А и колко бонбониери взехте за след ритуалната. Мъжа казва по бонбон на човек .
Активен
baba_tina
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 140



« Отговор #66 -: април 23, 2013, 15:30:12 »


Така сега по същество- ще споделите ли кои какво взе за почерпката в къщи. Аз мисля да наблегна на безалкохолното - имаме и уиски, мартини - но те ще дойдат в 9:00 6-7 души у нас и в 10:00 ще дойде младоженеца с още 8-10 души да ме вземат- и съм в пълна чуденка- мислех сладки , соленки, луканка, кафе естествено, кола, фанта, някакъв сок и това е .
А и колко бонбониери взехте за след ритуалната. Мъжа казва по бонбон на човек .


Мисля, че добре си го решила. За сутрешно взимане не мисля, че е нужно да ги 'налееш' гостите с много алкохол, аз поне така си го представям. И мен ще ме взимат преид обед и малко хора, така че си представям да приготвим по 1-2 бутилки от някакъв алкохол максимум  good Безалкохолни, разбира се и някакви плата с мезета може би, плюс сладки и соленки. Може би колко и каква храна има за почерпка зависи и от това колко време си предвидила да седите у вас като дойдат.
Активен
ELCHOOOOOOO
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 368


Луда от любов


Моят сватбен албум

« Отговор #67 -: април 23, 2013, 15:36:31 »

Еми няма да се застояваме - три мой приятелки с мъжете им ще дойдат към 9:00 ( едната приятелка ще се изнесе  бързо бързо че тя ще кара сватбената кола и трябва да закара младоженеца до кумувете))  + майка ми + една приятелка която ще спи у  нас - демек около час преди да ме вземе младоженеца, а той като дойде - колкото да ме купи, да закичим най-близките и да ни няма - та да ти кажа се чудя и кои ще има време да яде - За мезета - от опит мисля само кашкавал и луканка - 1-2 вида сладки и 1-2 соленки + кекс и толкова- то всички ще сме луднали и кои ли ще ти яде.
Активен
baba_tina
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 140



« Отговор #68 -: април 23, 2013, 15:49:42 »

За мезета - от опит мисля само кашкавал и луканка - 1-2 вида сладки и 1-2 соленки + кекс и толкова- то всички ще сме луднали и кои ли ще ти яде.

Точно, и аз това си мисля. Всеки ще е луднал, ще иска да се снимате, никой няма да има време да загледа какво има за ядене  smile А за бонбоните след гражданското съвсем бях забравила  blush
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #69 -: април 23, 2013, 15:55:11 »

Елчо, според мен също няма смисъл да се слагат големи маси, защото никой почти няма да яде. А и сложете повече неща, които като седят отворени не се скапват, защото ако нарежеш много кашкавали и салами след това може да изсъхнат.
Активен
ra4e1
Сватбар
***
Публикации: 177


« Отговор #70 -: април 23, 2013, 16:43:44 »

Съгласна съм с последните мнения,
Почти никой няма да седне да яде или пие, то е голяма суматоха като те вземат. Дори не залягай на алкохола много, у нас незнам дали някой и една ракия бе пил. Иначе имаше сладки, кексове, и взех луканка и кашкавал( питай да ти ги нарежат още в магазина) и не се сещам какво друго, всичко така си остана, никой не яде или пи, но пък за следващите дни имаше за черпене в изобилие.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #71 -: април 23, 2013, 16:53:13 »

елчо, само си даваш парите, честно. никой не хапна и хапка даже, виж вода си пийнаха , както и сок. на повечето места се суетят около булката и снимките, никой не яде почти.
Активен
ra4e1
Сватбар
***
Публикации: 177


« Отговор #72 -: април 23, 2013, 17:00:26 »

Забравих за бонбоните за след църквата, свекърва ми бе взела някакви бонбони на размерване, хубави бяха и опаковани красиво поотделно и само ги сложиха на подноси май.май бе по- евтино и по - добре изглеждаха отколкото бонбониери, не забравяй че ако има бонбони без опаковка,то гарантирано децата ще се омажат за секунди ако е топло. И една приятелка на нашите беше правила целувки във формата на лебеди, но за нея не знаех че има самоинициатива. Ти като булка дори няма да го видиш този момент
Активен
ELCHOOOOOOO
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 368


Луда от любов


Моят сватбен албум

« Отговор #73 -: април 23, 2013, 17:27:10 »

и на мен ми се иска бонбоните да са опаковани отделно - но се чудя какви да взема май че все пак и да не са безбожно скъпи. Те за църквата ни искат 2 утии, ама аз и за пред гражданското ще взема.
А за вкъщи милото дори сега си говорими казва да сме вземели само от ролата, сладки и едни - два вида соленки - без луканки и кашкавали че и той смята че само ще се развалят.
« Последна редакция: април 23, 2013, 17:30:11 от ELCHOOOOOOO » Активен
IvaGeorgieva
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 132



« Отговор #74 -: април 23, 2013, 17:41:26 »

И аз мисля, че за сутрешното взимане на булка не е необходимо да има някакви мезета - луканки и салами. Аз мисля да заложа повече на кафе и сладки неща lol че и мен ще ме взимат рано рано и да могат да се посъбудят гостите lol
Активен
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 15   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines