Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 26, 2024, 07:01:29

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 15   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на ELCHOOOOOOO  (Прочетена 58200 пъти)
 
artemida777
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 466



Моят сватбен албум

« Отговор #30 -: април 19, 2013, 19:01:43 »

Предложението ти е уникалноооо  yahoo yahoo yahoo Браво на мъжа ти за търпението и въображението  Bravo
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #31 -: април 19, 2013, 19:34:15 »

аз пък харесвам руси и синеоки, а ще се омъжа за мургав като мен  pardon
Активен
ra4e1
Сватбар
***
Публикации: 177


« Отговор #32 -: април 19, 2013, 20:55:24 »

Честита темичка:) много ми хареса историята Bravo
Активен
ra4e1
Сватбар
***
Публикации: 177


« Отговор #33 -: април 19, 2013, 21:05:24 »


Имам една чуденка, която от много време ми седи - подаръците за сватбата са свещи в малки чаши за шотове за жените от гел восък и красотички, свещи като булка и младоженец от восък за мъжете и децата са лесни едни пластмасови фигурки- мислим да ги раздаваме като приемаме поздравите, но са много обемни, а и восъчните фигурки на младоженци саа чупливи и се чудя в какво да ги сложим да ги носим по време на раздаването - някакви идей( иначе те са си в кутии ама е много неудобно така)



Защо не си приготвиш 2 кошници, не ги украсиш малко и после в самия ресторант шаферки или който ще е около вас да помага когато приемате поздравите ще слага по няколко от подаръчетата и ще е близо до теб.когато свършат, ще се разходи до където са оставили кашоните с останалите и така.
При нас имах 3 кошнички- в едната женските подаръци, една с бутилки с балончета и една с венчета за децата. Когато бутилките с балончета се раздадоха преди църквата( абе някакси всичките се изпариха) и венчетата се сложиха на децата имаше 1 кошничка за мъжките подаръци(,които бяха бутилки с вино и доста си тежаха  и шаферките въртяха кръгчета да слагат бутилките) а в последната само се слагаха пликовете,т.е. Подаръците
Активен
Мариелка
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #34 -: април 19, 2013, 21:24:16 »

Страхотно предложение за брак, много оригинално и различно Bravo
Активен
ELCHOOOOOOO
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 368


Луда от любов


Моят сватбен албум

« Отговор #35 -: април 19, 2013, 23:57:03 »

Мерси момичета на всички :-)) Е изобретателно си мие момчето няма спор :-))

Иначе за подаръчетата май вярно ще е най-добре поне 2 големи кошници - а детските съм намислила в чувалче - ще ушия от бял сатен (и без това ми остана от болерото , че той мъжлето беше взел плат за две три сватби хи-хи,)- че са различни и идеята е всеки да си изтегли че после да няма сърдити.
Е сега моите мъже си легнаха и ще почвам да се ровичкам за кошници за подаръци на другите.

А да кажа чантичката се изпра - и е о.к. Само дето паднаха няколко мъниста и пак ще се въоръжавам със силиконовият пистолет. А casky прах я с минерална вода за да не останат петна от "чистата" ни вода от чешмата :-))

Днес бях седнала да мисля какво не съм свършила и се оказа че освен още няколко свещи от гел восък за дамите и за кумата ( обещала съм и да и направя специално за нея ) друго няма кои знае какво. Освен че на малкият шафер обувки не сме взели, но това е бял кахър.

Колата е грижа на моя приятелка , алкохола- само водка и бира остана .А сега се присетих както си изброявам , че балони с хелий не съм поръчала. Мислех от балонино да поръчам - първо идеята беше да сложим на тройки по масите , две петици с хелии пред булченската маса и свободно по тавана .. Видях обаче снимки с тройки по масите и не ми допадна. Реших да пусна свободно по тавана около 35 -40 балона в различни нюанси на синьо( цветовете на сватбата са синьо, бяло и лила), две петици пред булченската маса и едно малко сърце 1,20 зад нашата маса. Милото смята че сърцето било в повече и че щяло да е претруфено а на мен ми изглежда чудесно - само цветовете са други - това всъщност е Akord - но на нас ще ни сложат синя драперия и панделки на столовете- вие как мислите със сърце или без.





Активен
artemida777
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 466



Моят сватбен албум

« Отговор #36 -: април 20, 2013, 02:06:45 »

На мен повече ми харесва със сърце, иначе отзад ще е малко празно и ще стои незавършено. smile
Активен
Мариелка
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #37 -: април 20, 2013, 07:35:36 »

Аз също си мислех да имаме балони с хелий, но който и да питам ми казва, че е супер старомодно. Знам, че е така, но ми се иска да има нещо pardon
На мен не ми харесват сърцата от балони, но е въпрос на вкус.
Активен
ELCHOOOOOOO
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 368


Луда от любов


Моят сватбен албум

« Отговор #38 -: април 20, 2013, 08:00:58 »

Мариелка щом искаш вземи си какво като според другите е старомодно това е твоята сватба трабва ти да си доволна
Активен
ra_di
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 367



Моят сватбен албум

« Отговор #39 -: април 20, 2013, 10:03:44 »

Това,което си показала на снимката много ми допада.Изобщо не е натруфено,напротив доста стилно и семпло е.
Активен
Josephine®
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 640


Come Josephine in my flying machine


« Отговор #40 -: април 20, 2013, 10:19:10 »

 ELCHOOOOOOO, приказна подготовка! Толкова малко остана! Направо не знам с какво ще се занимаваме всички в свободното си време като мине сватбата - сега все нещо ще намеря да търся и обмислям свързано с голямото събитие! Любувай се на последните дни преди предизвикателство наречен "семеен живот" (ех, ама каква муза ме заля  tease)
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #41 -: април 20, 2013, 16:12:09 »

елчо, на мен ми харесва без сърцето, ама това е защото не обичам балони като украса за сватба. smile blum
Активен
Mucka<3
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 674



Моят сватбен албум

« Отговор #42 -: април 20, 2013, 16:29:27 »

елчо, на мен ми харесва без сърцето, ама това е защото не обичам балони като украса за сватба. smile blum
  good
Активен
ra4e1
Сватбар
***
Публикации: 177


« Отговор #43 -: април 20, 2013, 16:33:40 »

Без сърцето,
При положение че ще има балони отстрани и цветя на масата мисля че е достатъчно.
Така ще остане добър фон за снимки.
Активен
Мрявка
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 775



« Отговор #44 -: април 20, 2013, 17:30:19 »

Сърцето и на мен не ми допада много, но по прибцип и аз не гаресвам много балони за сватбена украса, напомнят ми на рожден ден повече :-)
Активен
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 15   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines