Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 19, 2024, 15:12:26

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 13 14 [15]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на ELCHOOOOOOO  (Прочетена 53688 пъти)
 
Мариелка
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #210 -: май 25, 2013, 07:41:49 »

Сватбата ви е била приказна, много увлекателен и вълнуващ разказ Bravo
Само не разбрах защо е трябвало да дават питката първо на майка ти blush .
Активен
ELCHOOOOOOO
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 368


Луда от любов


Моят сватбен албум

« Отговор #211 -: май 26, 2013, 08:07:43 »

Защото тъщата държи питката докато свекървата захранва младоженците
Активен
Мрявка
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 775



« Отговор #212 -: май 26, 2013, 08:54:17 »

Елчо, исках и аз да ви кажа огромно Ч.Е.С.Т.И.Т.О! Прочетох разказа ти и ми се сториха тези усещания и сълзи много близки! Чак и на мен ми се доплака от трогателната ти история. Ние сме в моето сем. много силно чувстващи хора и редовно си поплакваме взаимно, та си мисля и аз че ще бъда сигурно през цялото време със сълзи на радост в очите, само незнам какъв грим може да издържи тези изблици, твоя издържа ли?

Желая ви много много щастие и силна любов и занапред!  heart heart heart
Активен
Мариелка
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #213 -: май 26, 2013, 09:01:37 »

А да, това съм го виждала, но не на всички сватби. Ще говоря с ди джея да извика и двете майки за захранването.
Активен
ELCHOOOOOOO
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 368


Луда от любов


Моят сватбен албум

« Отговор #214 -: май 26, 2013, 15:38:47 »

Елчо, исках и аз да ви кажа огромно Ч.Е.С.Т.И.Т.О! Прочетох разказа ти и ми се сториха тези усещания и сълзи много близки! Чак и на мен ми се доплака от трогателната ти история. Ние сме в моето сем. много силно чувстващи хора и редовно си поплакваме взаимно, та си мисля и аз че ще бъда сигурно през цялото време със сълзи на радост в очите, само незнам какъв грим може да издържи тези изблици, твоя издържа ли?

Желая ви много много щастие и силна любов и занапред!  heart heart heart

Да издържа - само черните сенки за опушеният ефект ( но те по принцип моите очи не търпят отсртрани във външната част на окото такива сенки и винаги каквито и да са се изтриват ) малко се поизтриха но това чак след църквата след н-тиат рев иначе останалата част от грима очна линия, сенки, спирала пудра и т.н. не мръдна - освежих грима преди влизането в ресторанта и всичко беше на 6 до вечерта.Ползвах основа на essence, тяхна спирала и пудра , коректор и очна линия ,  част от сенките бяха на essence а друга част на catrice, ружа и гланца също бяха на catrice. Като всичко беше waterproof - но очната линия е от течната waterproof на essence а не като писалка - писалката 24 no matter what е пълен боклук.
Активен
Страници: 1 ... 13 14 [15]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines