Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 04:05:22

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 12 13 [14] 15   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на ELCHOOOOOOO  (Прочетена 53277 пъти)
 
tsve4e
Професор
****
Публикации: 332



Моят сватбен албум

« Отговор #195 -: май 22, 2013, 22:26:51 »

ELCHOOOOOOO, като прочетох описанието ти изведнъж настръхнах, защото май осъзнах колко хубаво нещо ми предстои.
Много се радвам, че при вас всичко е минало толкова вълшебно. Пожелавам ти целият ви семеен живот да бъде една голяма приказка. give_rose
Активен
ra4e1
Сватбар
***
Публикации: 177


« Отговор #196 -: май 23, 2013, 06:34:14 »

Страхотно Bravo
Най-хубавото е,че си се забавлявала give_rose
И сегааааа, ще чакаме поне една снимчица give_rose
Активен
baba_tina
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 140



« Отговор #197 -: май 23, 2013, 07:22:06 »

Развълнува ме рано-рано  smile Всичко е било страхотно и това е най-важното  Bravo
Активен
Mulan
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 342



« Отговор #198 -: май 23, 2013, 07:57:48 »

Страхотен разказ heart Искрено се трогнах и развълнувах cray Имали сте наистина прекрасна сватба и ви желая това щастие и тази любов,които сте изпитали на сватбения си ден да бъдат в пъти повече и за напред give_rose
Активен
elistoilova
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 624


Моят сватбен албум

« Отговор #199 -: май 23, 2013, 08:35:00 »

Много се развълнувах от разказа  give_rose
Активен
Albbena
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 282



« Отговор #200 -: май 23, 2013, 08:53:08 »

Наистина звучи страшно вълнуващ твоят разказ! smile Много се радвам, че си успяла да изживееш този невероятен ден! Мисля, че емоцията за теб е била много голяма, защото вие, с твоя мъж, вече сте създали семейство и най-добре знаете какво означава това, в истинския смисъл на думата! heart
Активен
malkabulka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 394


31.08.2013


« Отговор #201 -: май 23, 2013, 11:38:51 »

Охххххх cray Bravo heart
Активен
scilla
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 859



« Отговор #202 -: май 23, 2013, 11:47:04 »

Елчо, толкова се радвам, че си изпитала точно това окриляващо щастие... неповторимо усещане е, никога няма да го забравя със сигурност! Много хубава сватба се е получила, приказен разказ!
Активен
milenuity
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1272


Нашата сватба мечта 17.08.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #203 -: май 23, 2013, 12:07:40 »

Елчо, цялата настръхнах от този разказ. smile Много вълнуващо и аз като другите момичета поосъзнах след като го прочетох, че това се случва реално smile. На мен ми е за сега малко като вълнуващ проект и от многото организационни ангажименти нямам възможност да осмисля какво се случва.
Активен
silver_f
Професор
****
Публикации: 477


Моят сватбен албум

« Отговор #204 -: май 23, 2013, 13:44:42 »

Елчо страхотна емоция  give_rose Честито!!! Бъдете много щастливи цялото семейство  Girl_hide
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #205 -: май 23, 2013, 14:04:52 »

Ах, мила, преставям си те как се смееш през сълзи от щастие  Girl_hide Много емоционален разказ за много емоционална сватба! Пожелавам ти винаги да те съпътсва такова огромно щастие  heart

А малкия как приемаше цялата тази еуфория?
Активен
ELCHOOOOOOO
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 368


Луда от любов


Моят сватбен албум

« Отговор #206 -: май 24, 2013, 08:35:53 »

Мерси момичета за пожеланията и деня наистина е неповторим. За вълнението неповторимо е още го усещам като се сетя за някой миг от сватбата. Насладете се и не обръщайте внимание на дребните детайли ако не са ви по вкуса- не си струва - после помниш магията а не дреболиите които са не както трябва yahoo
Panda - малкия умря от кеф - игра си с децата - после към 6 сдаде багажа преспа и в 7:30 пак слезе и беше много разочарован че батковците си бил тръгнали. Иначе се държа бре - дивя- само в ритуалната падна и се удари лошо по време на церемонията и се разплака и аз го гушнах и така тримата встъпихме в пътя на семейството ни пред закона както си беше и ред :-)
В голяма част от времето майка ми търча след него - че той нашият е неуморим - смяхме се че си е взела фитнеса за месеци напред. Но това беше до ресторанта там си търчеше самичък насам натам и ние само следяхме тигелите. Децата не са правили  никакви проблеми. Освен като изкарахме тортата едва ги поразгонихме за да можем да я разрежем - имаше едно момиченце което се опита да ни свие фигурката :-) Но аз казах не и тя не се е сърдила.
Като цяло в ресторанта мина като миг.Имаше само един гаф- сервитьора не даде на майка ми питката и свеки не съобрази че и тя беше страшно притеснена и почна захранването и чак след това я дадоха на майка ми и на нея и стана криво , но се случват и гафове- после управителката яко се скара на сервитьора, но то минало вече- стана ми мъчно за майка ми но нямаше какво да се направи вече. После танци, ритуал, танци , ритуал и айде минаха си 6 1/2 .Стояхме до към 8:30 и после излязохме в градината отпред с последните гости и там до 10:30 вечерта.
Да ви кажа от момента в които влязохме в ресторанта д момента в които се прибрахме в стаята всичко мина като миг сякаш мигнах и отлетя.
« Последна редакция: май 24, 2013, 08:39:47 от ELCHOOOOOOO » Активен
shantall
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 765



Моят сватбен албум

« Отговор #207 -: май 24, 2013, 08:42:57 »

ELCHOOOOOOO много си хубава на снимката smile и двамата де Wink
Активен
ELCHOOOOOOO
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 368


Луда от любов


Моят сватбен албум

« Отговор #208 -: май 24, 2013, 12:40:57 »

ELCHOOOOOOO много си хубава на снимката smile и двамата де Wink
Мерси мила :-)
Активен
Albbena
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 282



« Отговор #209 -: май 24, 2013, 18:23:50 »

Присъединявам се към коментара, страхотна булка си била и снимката Ви е супер! smile
Активен
Страници: 1 ... 12 13 [14] 15   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines