Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 10:12:18

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 11 12 [13] 14 15   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на ELCHOOOOOOO  (Прочетена 53282 пъти)
 
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #180 -: май 19, 2013, 12:31:30 »

 weddingday Сватбаааа weddingday Сватбаааа weddingday Сватбаааа weddingday


Честито, мила ЕЛЧО !!! Сигурна съм, че в момента се раздаваш на МАКС! Пожелавам ти всичкото щастие на света и те чакам тук с разкази и снимки !!!



п.п. виж колко много  Sunshine Sunshine Sunshine
Активен
petq1989
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 614


моят сватбен ден 13.07.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #181 -: май 19, 2013, 12:47:58 »

честито елчо  weddingday Сватбаааа give_rose
Активен
malkabulka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 394


31.08.2013


« Отговор #182 -: май 19, 2013, 13:46:40 »

Елчо, какъв прекрасен ден да станеш госпожа! Имайте весел и незабравим празник и бъдете щастливи! lol)
Активен
milenuity
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1272


Нашата сватба мечта 17.08.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #183 -: май 19, 2013, 17:35:07 »

честито и от мен!!! smile Забавлявайте се!!!
Активен
Мариелка
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #184 -: май 19, 2013, 17:46:28 »

Имаме си булкааа yahoo
Активен
Mucka<3
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 674



Моят сватбен албум

« Отговор #185 -: май 19, 2013, 21:40:54 »

Честито, ELCHOOOOOOO!!! weddingday Друсни едно хорце и от нас smile
Активен
baba_tina
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 140



« Отговор #186 -: май 20, 2013, 07:05:53 »

Елиии, честито!!!!!!  give_rose Бъдете вечно влюбени както на вчерашния ден smile ще чакаме разкази, да знаеш  tease
Активен
elistoilova
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 624


Моят сватбен албум

« Отговор #187 -: май 20, 2013, 08:19:12 »

Честито!
Пожелавам ви много любов и разбирателство!  give_rose
Активен
Euphoria
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 170



Моят сватбен албум

« Отговор #188 -: май 20, 2013, 12:38:56 »

 Честито от от мен ECHOOOOO Dance

Бъдете много, много, много щастливи !!!
Активен
ELCHOOOOOOO
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 368


Луда от любов


Моят сватбен албум

« Отговор #189 -: май 21, 2013, 08:33:32 »

Здравейте момичета. Мерси за хубавите пожелания. Беше уникално преживяване с няколко невероятно прекрасни изненади. Поплаках си от щастие. Сега имам много задачки и минаха само да ви благодаря - ще разказвам на дълго и широко след ден два. Целувки
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #190 -: май 21, 2013, 10:03:52 »

Елчо, честит имен ден! Чакаме те smile
Активен
scilla
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 859



« Отговор #191 -: май 21, 2013, 13:00:34 »

Честито! Чакаме подробности и снимки по възможност!  give_rose
Активен
ELCHOOOOOOO
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 368


Луда от любов


Моят сватбен албум

« Отговор #192 -: май 22, 2013, 21:10:37 »

Здравейте. Открадвам си няколко минути да ви пиша че малчо и тати са с мен - и е трудно с писането:-)
Сватбеният ден започна в 5:00- станах и какво да установя - своянравната ми коса от перфектни букли се изправила - все едно съм я изправяла с преса и айде наново. Да призная не се стреснах имах време и не ми беше притеснено.Моята приятелка стана , пихме кафе, Направих си косата, кумата мина за букета, тръгнах да се гримирам и в 8:30 както си слагах очната линия изведнъж нещо ми се сви и край. Осъзна че се женя- и така чаканият ден е дошъл.Едва се догримирах Не беше паника или притеснение а невероятно и огромно вълнение. Дойдоха гостите мой близки приятели а аз незнам къде съм. Дойде и фотографа- той като ме видя и се засмя че очаквал че аз въобще няма да се притесня - е да ама не.
И когато чух клаксона на колите идващи да ме вземат гушнах една приятелка и едва не се разплаках. Качиха се и започна откупуването а на мен сърцето ми препуска като стадо диви коне в прерията. И като видях моето мъжле се разплаках - просто не можах да спра сълзите си - сякаш цялото щастие се беше стоварило отгоре ми. После се поокопитих. Качихме се по колите и потеглихме. Беше голям майтап защото бях в една кола с десен волан и момчето бибитка и хората търсят булка а виждат него - по едно време той почна да подвиква - булката е от другата страна - голям майтап беше.Отидохме в ритуалната и там имаше втора изненада - една от служителките беше дошла специално за да ни венчае - само като я видях и тя започна да говори - специално създадено за нашата сватба слово и съобразено и с малкият ни бонбон и айде пак сълзи - едва се сдържах да не ревна  с глас- после една от най- близките ми приятелки каза че и тя си поплакала с мен  smile После направихме кратка фотосесия пред ритуалната. Да ви кажа умирах от щастие. Усмивката иска не иска беше на лицето ми. Фотографа ми казва айде да направим една сериозна снимка - а аз не мога да си събера устата. Позакъсняхме и едва в 12:55 тръгнахме за църквата. Естествено закъсняхме - отидохме в 13:15 и изненада - оказа се че съм забравила или ако трябва да бъда честна въобще и не съм видяла че трябва мед. Айде момчето което ни караше тича за норматив до Била и купи. И тук стана лошо - влязохме в църквата а там задух и попа като почна да къди с тамяна и като ми стана лошо - и те пък за зла врага подеха дългата а не късата церемония - и 40 - ужас- накрая без да преувеличавам щях да припадна и едва устисках до края.Явно ми падна кръвно ( аз откакто родих съм  с ниско и то много понякога е 50/90) и като ми се зави свят. Като излязох едва се добрах до пейката. И не направихме планираната фотосесия след църквата - директно отидохме в ресторанта и седнахме отвън и пихме кафе та се поокопитих. Време за фотосесията не остана - добре че се поснимахме пред ритуалната. После влязохме в ресторанта и ме чакаше голяма изненада- една от най-близките ми приятелки ми беше организирала изненада- имаше ритуал на влизане които тя водеше на микрофона, после се оказа че е поръчала и украса цветя за булченската маса - невероятна - погледнахме се и айде пак рев- и на нея и се насълзиха очите и само ми помаха с пръст докато говореше на микрофона  и цялата зала се разсмя. После дойде първият танц и аз сякаш не танцувах а летях по дансинга - сякаш не стъпвах - толкова бях щастлива - няма как да го опиша с думи. После всичко отлетя като миг - различните ритуали- аз не спрях да танцувам - малкият бонбон и той овърша дансинга. Беше приказка - минаха 3 дни и още не мога да спра да се усмихвам. Знаех че ще е хубаво и вълнуващо, но представата ми бе бегла за това което беше. Това е за сега от мен - по късно ще разказвам по-подробно за ресторанта че малкият ми мъж ме дърпа да играем детски боулинг хи-хи
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #193 -: май 22, 2013, 21:24:05 »

Ах, мила такава емоция блика от думите ти че аз се усмихвам и ми се насълзиха очите, докато те четях. Много хубаво и вълнуващо е било! С нетърпение чакам останалия разсаз.
Активен
bbride
Професор
****
Публикации: 439



« Отговор #194 -: май 22, 2013, 22:21:06 »

ЧЕСТИТО give_rose
Активен
Страници: 1 ... 11 12 [13] 14 15   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines