Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 27, 2024, 22:46:45

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 10 11 [12] 13 14 15   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на ELCHOOOOOOO  (Прочетена 54011 пъти)
 
ELCHOOOOOOO
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 368


Луда от любов


Моят сватбен албум

« Отговор #165 -: май 16, 2013, 15:26:53 »

ELCHOOOOOOO, браво smile страхотни кошнички. Аванти не можаха ли да ви кажат дали в другите им магазини няма налични бутилки? Вярно е, че през топлите месеци се пие повече бяло, но все ми се струва, че магазините си зареждат и червено  pleasantry на Луи Айер има Аванти, но без кола може да ти е малко далечко sad ако до утре следобед не си потърсила пиши, след работа ще мина да питам smile
Здравей Шантал. Много много мерси за предложнието  give_rose
Днес намерих в Т Маркет няколко бутилки- остават ми още 2 да взема - та все ще намеря по магазините така че не се разкарвай да минаваш през аванти. Още веднъж ти благодаря :-)

Раче за тортата не се съмнявам че ще е хит сред децата но аз съм казала на милото - слончетата са си за мен и малкият ми мъж никои да не си и прави устата дори хи-хи-за малкото дете и за малко порасналото дете  това е положението  Wink
« Последна редакция: май 16, 2013, 15:34:43 от ELCHOOOOOOO » Активен
Albbena
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 282



« Отговор #166 -: май 17, 2013, 08:36:07 »

 Elchoooooo, останах очарована от начина, по който ти е предложил твоят любим! Много оригинално, а и историята Ви е много сладка! Bravo
Активен
Euphoria
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 170



Моят сватбен албум

« Отговор #167 -: май 17, 2013, 11:31:24 »

ELCHOOOOOOO чета с голяма любопитство твоята темичка, но чак сега се включвам  smile
Намирам страшно много сходства с нас, и ние като вас сме дълго заедно и имаме детенце, а се каним за сватба от доста отдавна, че напълно разбирам вълнението и емоциналността с което се случват нещата при теб. Поздравявам те за подготовката, защото наистина нещата могат да бъдат затруднени, когато са намесени и малките човечета и трябва да подреждаш програмата си спрямо тяхната.

Пожелавам ти страхотна сватба и продължавам да следя с интерес. girl_wink
Активен
shantall
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 765



Моят сватбен албум

« Отговор #168 -: май 17, 2013, 12:30:03 »

ELCHOOOOOOO, не остана време smile готови ли сте вече?
Активен
ELCHOOOOOOO
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 368


Луда от любов


Моят сватбен албум

« Отговор #169 -: май 17, 2013, 16:29:26 »

Здравейте момичета. Ми готови сме - утре караме алкохола и взимаме цветята за букета. Вино така и не намерих още 2 бутилки ама здраве ще видим утре. Иначе днес се скъсах от чистене че милото нали прави ремонт до последно милия - ей жал ми стана седеше до 11 вечер и то след като цял ден е бил на работа- голямо ми е слънце. Иначе след като приключих с чистенето се заех да преслушам малко музика за да избера някои песни да пратя на нашият DJ- ей вече два часа слушам и всяка песен ме връща в различен етап от живота ми и знаете ли това беше идеалният завършек на подготовката - усмивката е на устните и ми сякаш преживях последните 15 години отново - невероятно беше. Естествено не мина и без кризистни ситуации - исках да изтегля още няколко парчета и нета умря - звъня аз в мегалан и те ми нищо ви няма на нета- е как няма - то няма никои - след 5 минути обаче всичко беше о.к. И така сега допрослушвам последните парчета - малко се поулях ама не мога да избера - всяка песен е нещо за мен - ще оставя на нашият DJ да реши че аз не мога ха-ха.
Ми това е - еййййййййййййййййй момичета ще се женяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяя
Направо умирам от кеф и щастие - чак не ми се вярва че е истина.
Утре трябва да подредя и разделя всяко нещо за коя дестинация е , да приготвя багажа за малкият младеж и за мен и сме готови.
Днес ще идват кумовете у нас за последни организационни неща .
Утре идва една от най- близките ми приятелки - тя е от плевен и нямам търпения да я видя - с две думи усмивката се разлива по лицето ми като коте изяло тайно млякото ха-ха
Днес роднините малко ме поядосаха пак- но не успяха да ми развалят настроението - което е показателно - решила съм че това  е деня на моето семейство ( аз,бебо и мъжлето ) и няма да дам на никой да ми го провали - еле на родата с вечните свади beating
Извинете ако звуча несвързано , но направо не съм си в кожата от щастие. Оставям ви е да чуя още няколко парчета - утре ще се постарая ако имам минутка пак да вляза - за последно като госпожица - хи-хи
Искам да ви Благодаря че бяхте с мен в тази луда подготовка , че винаги имаше кои да каже ей няма страшно когато имаше проблем или да даде решение - без вас бях заникъде. Страхотни сте  give_rose give_rose give_rose
Активен
Albbena
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 282



« Отговор #170 -: май 17, 2013, 17:45:42 »

ELCHOOOOOOO, пожелавам ти една незабравима сватба! Представям си последните дни колко е напрегнато, но съм сигурна, че ще си заслужава! smile
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #171 -: май 17, 2013, 19:47:44 »

Елчо, още съвсем малко и идва вашият ден! Пожелавам ви един прекрасен ден изпълнен с много много положителни емоции!
Активен
ra4e1
Сватбар
***
Публикации: 177


« Отговор #172 -: май 18, 2013, 05:37:13 »

ELCHOOO, забавлявай се на вашия ден! Самата тържественост ще те накара за много години напред да си спомняш с усмивка за този ден, за всички приготвовления, задачки и всички тези малки нещица,който са ти отнели много време и накрая ще са незабележими, но всички ще помнят колко си била красива, и колко са се забавлявали !!! Желая много любов на настоящото -бъдещо семейство!!!
Ще си неотразима:)))
Активен
baba_tina
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 140



« Отговор #173 -: май 18, 2013, 07:25:47 »

Скъпа Елчо, звучиш супер в последните постове  Bravo Знаеш, че ние мислено ще стискаме палци всичко да мине по вода и ще си мислим за теб в големия ден  heart Бъдете много щастливи и прекарайте незабравимо  danceg
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #174 -: май 18, 2013, 10:56:52 »

Елчо, такава си душичка  heart heart heart heart
И аз нямам търпение да си булка вече  yahoo tease yahoo tease yahoo tease yahoo
Изкушавам се утре да те изшпионирам от някъде, сигурна съм, че много ще се раздаваш!
Активен
ELCHOOOOOOO
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 368


Луда от любов


Моят сватбен албум

« Отговор #175 -: май 18, 2013, 19:08:35 »



Е това е било каквото било - утре ще съм госпожа :-))
Мерси на всички за хубавите пожелания. Всичко е о.к. под контрол. Сега ще хапнем и почвам да се къдря, да си оправя багажа  и толкова за днес :-)

Елчо, такава си душичка  heart heart heart heart
И аз нямам търпение да си булка вече  yahoo tease yahoo tease yahoo tease yahoo
Изкушавам се утре да те изшпионирам от някъде, сигурна съм, че много ще се раздаваш!

Панда няма какво да щпионираш - идвай си съвсем явно ще те чакам.

Целувки на всички - утре към 5-6 сутринта ще ви навестя за последно

Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #176 -: май 18, 2013, 19:19:25 »

Айде, миличка приготвяй се за този специален ден, който ти толкова дълго и с такова желание си подготвила с толкова любов и желание. Утре ще си прекрасна, денят ще е страхотен, абе всичко ще е на 6!
Аз ако си бях у нас и бих дошла да те мерна в хотела (нали си в Акорд), той е на 5 мин от нас. Нищо ще чакам снимки и разказче!
Успех утре, нека всичко бъде точно такова, каквото си си го представяла!
Активен
petq1989
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 614


моят сватбен ден 13.07.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #177 -: май 18, 2013, 20:35:32 »

ели,пожелавам ти спокойна нощ,опитай да починеш,че утре те чака ден изпълнен с много емоции,еуфория, ще си капнала от умора smile но ще ти е хубаво smile искам да ти пожелая любов, семейно щастие, сбъднати мечти и всичко най- хубаво...и не на последно място детенцето ти и мъжът ти да са живи и здрави, за да са до теб и да те подкрепят  give_rose
Активен
shantall
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 765



Моят сватбен албум

« Отговор #178 -: май 19, 2013, 09:48:01 »

ELCHOOOOOOO , виж какво хубаво е времето в твоя чест smile пожелавам ти един прекрасен ден, изпълнен с чудесни и незабравими емоции  give_rose
Активен
Mulan
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 342



« Отговор #179 -: май 19, 2013, 09:52:21 »

Ели,пожелавам ти една приказна сватба изпълнена с незабравими моменти give_rose Сигурна съм ,че ще бъде такава,все пак и слънцето много помага Sunshine
Активен
Страници: 1 ... 10 11 [12] 13 14 15   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines