Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 29, 2024, 17:15:36

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 15   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на ELCHOOOOOOO  (Прочетена 54059 пъти)
 
artemida777
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 466



Моят сватбен албум

« Отговор #150 -: май 11, 2013, 04:23:30 »

Мила, мисли за хубави неща, за да ти се случат хубави неща! Бъди сигурна, че вашият ден ще е прекрасен. good Да не съм чула повече и дума за никакви гадни дъждове!  blum
Активен
petq1989
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 614


моят сватбен ден 13.07.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #151 -: май 11, 2013, 06:49:58 »

ели,ти която винаги си позитивна ,какви мисли са те налегнали ... всичко ще  бъде наред за сватбата ви,просто се успокой и се забавлявай в най-хубавият си ден
Активен
ra4e1
Сватбар
***
Публикации: 177


« Отговор #152 -: май 11, 2013, 07:02:32 »

Елчо, я споко, може и да пропуснеш дъжда! Само да ти кажа че дните преди нашата сватба бе циганско лято и за нашия ден го даваха дъжд. Познай -валя на пресекулки и никой не го видя- заваля когато се качихме в колите след като ме взеха, до църквата спря. За снимките нищо, като влизахме в ресторанта заваля когато ме хранеха с питата, после спря и децата играха навън и тъкмо когато диджея каза че ще минаваме да поздравим гостите -и пак заваля.на последните гости бяхме когато спря. Като по поръчка! Не забравяй че майските дъждове са като за 30 мин понякога и по-малко!
Стискам палци за време каквото ти искаш:)
Активен
baba_tina
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 140



« Отговор #153 -: май 11, 2013, 07:26:47 »

Елчо, Рататуйче ти го е казала: и да попръсне малко, ще ви върви по вода!!! Не се тревожи и за това сега smile Всички така ще се радват, че на нкой няма да му пука за дъжда Wink пък може и да прокапе като сте вече в ресторанта  girl_wink
Активен
ELCHOOOOOOO
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 368


Луда от любов


Моят сватбен албум

« Отговор #154 -: май 11, 2013, 08:58:05 »

Здравейте момичета.много ви благодаря страшни сте.Ще умрете от смях ако знаете какво сънувах-деня на сватбата е навън вали като изведро и аз взимам детето обличам го в дъждобран и гумените ботуши и излизаме да цопаме в локвите и естествено след забавлението закъсняхме за сватбата но се събудих със страхотно усещане и какво като вали аз обичам дъжда десетки пъти съм излизала да се разхождам дъжда защо сега да е лош.Ще се подсигурим с н на  броя чадъри и ще се радваме на мига дъждовен или слънчев това е нашият ден. Целувам ви всички много сте добрички
Активен
ma6ka_
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1025



Моят сватбен албум

« Отговор #155 -: май 11, 2013, 10:22:05 »

Ели, гледах прогнозите за събота в няколко сайт и 2 международни. Пише,че ще има кратки превалявания smile, което е по-добре от пороен дъжд  pardon
Та хем, ще ви върви по вода, хем ще минете и между капките  pardon
Активен
ELCHOOOOOOO
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 368


Луда от любов


Моят сватбен албум

« Отговор #156 -: май 11, 2013, 15:41:07 »

Ели, гледах прогнозите за събота в няколко сайт и 2 международни. Пише,че ще има кратки превалявания smile, което е по-добре от пороен дъжд  pardon
Та хем, ще ви върви по вода, хем ще минете и между капките  pardon
Ох машка ти си злато. Мерси миличка . Вълшебен ден от мен give_rose give_rose give_rose
Активен
petq1989
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 614


моят сватбен ден 13.07.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #157 -: май 12, 2013, 07:33:54 »

Ели, спомням си на моят бал, преди да изляза валеше валеше, и като стана към 17 часа да видиш пекна слънчице, дъждеца разхлади, не беше жега и беше най-хубавият ми ден...така че , си мисля че даже и да превали ще ти върви по вода smile give_rose
Активен
scilla
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 859



« Отговор #158 -: май 12, 2013, 07:48:35 »

Само от личен опит да споделя - за нашия сватбен ден се знаеше първоначално (около 2 седмици преди сватбата), че ще вали и трещи - едва ли не буря, няколко дни по-късно - остана само дъждец като прогноза, а малко след това, а седмица преди сватбата прогнозата беше за слънце без грам дъжд и така и беше - дори беше доста жегичка - близо 30 градуса по обяд...

Та мисълта ми е, че прогнозите са доста несигурно нещо и се менят доста често, аз току-що проверих сайта, който ползвам най-много: http://www.weather.com/weather/wxdetail7/BUXX0005 и там пише, че има 0% шанс от валежи на 19ти май... През седмицата може да се смени много пъти тази прогноза, просто бъди готова с чадърче за всеки случай както и сама си писала, а и ако вали ти всъщност си казала, че си обичаш дъжда - каквото такова, важното е да сте щастливи и да се насладите на целия ден smile
Активен
ELCHOOOOOOO
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 368


Луда от любов


Моят сватбен албум

« Отговор #159 -: май 12, 2013, 08:39:35 »

Да това е най-важното да не забравяме защо сме там все пак.Дали вали или не божа работа - мерси за саитчето scila give_rose

Така моминското парти мина. Беше чудесно - първо хапнахме в под липите  и после отидохме в един клуб,накрая завършихме в уго и се прибрах в 6:15 сутринта. Е малкия в 9:00 гракна мамо - стана и и ми се ухили и аз на автопилот станах. Тези лудетини моите приятелки ми подариха точилка - за бъдещият ми семеен живот.Абе отпразнувахме си бъдещата сватба а сегааааа ми се спиииииииииииииииии.
Застанала съм пред файла за сватбата и едва гледам и се чудя аз ли гледам файла или той мен хи-хи.
Днес трябваше да ходим до Аванти да донапазарим, но истината е че нямам сили да кихна та незнам- както се смея напоследък - стара съм вече за тези работи хи-хи.
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #160 -: май 15, 2013, 11:18:18 »

Елчо, много си ми сладка - една ентусиазирана фурия!
А времето не е толкова важно - в Париж беше доста студено и един гаден вятър, ама адреналина е голяма работа - нищо не усещах! А ако има дъжд - на наште на сватбата е валяло и майка ми все казва, че благодарение на това винаги им е вървяло по вода!
Активен
ELCHOOOOOOO
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 368


Луда от любов


Моят сватбен албум

« Отговор #161 -: май 15, 2013, 20:35:26 »

Ох момичета полудяхме тези дни - ремонти и чудесии - лудница. А пък си хапвам за двама - всички казват че преди сватбата са отслабнали а качих едно килце - хаха - добре че роклята ми беше широка- тя още е де но ако беше по мярка щях да го закъсам.Украсих и кошниците за подаръците, но не мога да смогна да ги снимам- утре ще кача снимки.

А панда добре дошла мила. give_rose give_rose give_rose

За дъжда вече ми е все едно спрях да го мисля - те с тази прогноза - ще вали няма да вали, а днес по бтв - от неделя следобед почвали гръмотевъчни бури е няма такава лудница - подготвих на детето дрехи - да ви кажа колкото по близо идва деня ,толкова по-спокойно ми е - сигурно  всамият ден ще истерясам, но сега ми е едно спокойно ха-ха.

В понеделник ходихме в ритуална зала Красно село - ей мъжа ми как се смя с мен - като влязохме и мен лудите ме хванаха - като малко дете в лунапарк - както той казва - няма шанс да пораснеш- ей сякаш изведнъж разбрах че всичко е реалност - толкова бях щастлива- ем бях станала по нощите за да сме там рано че след това трябваше да минем и през Акорд, а милото е беше на работа. Ама много ми беше хубаво - сигурно в самият ден ще полудея съвсем хи-хи

В Акорд всичко беше о.к. платих кувертите и в деня ще доплащаме само овъртайм-а и доп. поръчки- определихме че поемаме само топли напитки другото си го поема госта. Мъжлето и то най-сетне видя синьото и каза че одобрява

Ей днес в Аванти ме убиха - трябваше да купим още вино - решихме да вземем не 15 бутилки а 20 червено вино ( взели сме и 30 бутилки бяло ) и мъжлето отива и няма маврут на Домен ( такова сме взели искаме да е еднакво ) и той пита и те му казали че било топло и червено вино едва ли щели да зареждат. Днес ходих до нашият Т маркет но нямаше утре ще се поразходим из околността с малкия.

А сега съм се отдала на заслужен мързел хапнах кюфтенца с доматен сос и пъжени катофки и туко що мъжлето се смееше че ако продължавам не само че няма да ми е широка роклята ми ще отеснее  до сватбата ха-ха 

Ми това е от мен - отивам да полегна че да не заслабна - ха-ха

Активен
ELCHOOOOOOO
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 368


Луда от любов


Моят сватбен албум

« Отговор #162 -: май 15, 2013, 21:13:35 »

Айде мина ми мързела: ето ги кошниците . Забравих да ви кажа че си купихме и купички за сол и мед за посрещането ето ги и тях . Ето я и тортата - мислех отначало да ги накарам да я направят синя, но накрая реших да я оставя в оригиналният вариант
реших че иначе слончетата няма да изпъкват.
Активен
shantall
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 765



Моят сватбен албум

« Отговор #163 -: май 15, 2013, 22:41:50 »

ELCHOOOOOOO, браво smile страхотни кошнички. Аванти не можаха ли да ви кажат дали в другите им магазини няма налични бутилки? Вярно е, че през топлите месеци се пие повече бяло, но все ми се струва, че магазините си зареждат и червено  pleasantry на Луи Айер има Аванти, но без кола може да ти е малко далечко sad ако до утре следобед не си потърсила пиши, след работа ще мина да питам smile
Активен
ra4e1
Сватбар
***
Публикации: 177


« Отговор #164 -: май 16, 2013, 06:10:15 »

Моята торта:) сега като сложи снимката и се сетих реакцията на гостите, да знаеш че ще сте хит със децата:)
Само карай спокойно и последния ден, ако ли не- едно чисто алкохолно питие и ще си супер:)
Не останааааа
Активен
Страници: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 15   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines