Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 20, 2024, 00:57:09

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 ... 15   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на ELCHOOOOOOO  (Прочетена 53692 пъти)
 
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: април 19, 2013, 09:53:42 »

честита темичка smile smile
Активен
casky
Баш Майстор
**
Публикации: 1557



« Отговор #16 -: април 19, 2013, 09:53:56 »

Дано не съм страшна в прякото значение на думата biggrin А за лака - ще слушаш кака blum blum blum Между другото 5 в 1 и аз не намерих и за това купих 3 в 1. Явно е изчерпан girl_impossible Аз си рисувам ноктите и в повечето случаи оставям прозрачна основа, така че и месец отива girl_wink Само минавам отгоре като полу падне и пак съм 6 blum

А за малките мъже и моя като беше толкова малък много обичаше да "пише", така че им знам езика Wink blum blum blum
Активен
Allicia
Сватбар
***
Публикации: 211



« Отговор #17 -: април 19, 2013, 09:55:10 »

Честита темичка!
Много ми хареса това за излизането с рус мъж biggrin Гледай какво нещо е съдбата обаче smile
Активен
Mucka<3
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 674



Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: април 19, 2013, 10:32:02 »

Елчо, получила си страхотно предложение  Bravo на мъжа ти smile
И мен много ме впечатли това за русия мъж  funnytooth  И аз винаги съм си падала по мъже с черна коса...но бъдещият ми съпруг е светъл  pardon Като малък са го бъркали с германче....страаааашно рус е бил  Girl_hide Дори сме си говорили, че един ден, ако ни се роди русо дете направо няма да повярвам, че аз съм го раждала (аз съм с много тъмна коса)  tease
Активен
ELCHOOOOOOO
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 368


Луда от любов


Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: април 19, 2013, 10:58:17 »

Елчо, получила си страхотно предложение  Bravo на мъжа ти smile
И мен много ме впечатли това за русия мъж  funnytooth  И аз винаги съм си падала по мъже с черна коса...но бъдещият ми съпруг е светъл  pardon Като малък са го бъркали с германче....страаааашно рус е бил  Girl_hide Дори сме си говорили, че един ден, ако ни се роди русо дете направо няма да повярвам, че аз съм го раждала (аз съм с много тъмна коса)  tease

И ние сме така - аз съм с черна коса , матова кожа, и тъмно кафяви почти черни очи., а той е рус със светла кожа, сини очи - дететето e copy paste  на татко си - чак един  познат се смя че мъжа трябва да ми плаща за сурогат че детето нищо общо с мен няма Bravo blum  А за типа- приятелите си винаг са ми били високи с черна коса, смугла матова кожа  и светли очи- е да ама не - човек незнае къде е любовта.

Casky ей как ме разсмя с това да не си страшна найстина:-) - да найстина си страшна ама в смисъмл - страшно невероятна и неповторима:-)))) А за лака камък ми падна от сърцето че с малкия мисля да направя каквото мога предният ден, че да остане съвсем малко за деня на сватбата че да няма стрес излишен :-)

Имам една чуденка, която от много време ми седи - подаръците за сватбата са свещи в малки чаши за шотове за жените от гел восък и красотички, свещи като булка и младоженец от восък за мъжете и децата са лесни едни пластмасови фигурки- мислим да ги раздаваме като приемаме поздравите, но са много обемни, а и восъчните фигурки на младоженци саа чупливи и се чудя в какво да ги сложим да ги носим по време на раздаването - някакви идей( иначе те са си в кутии ама е много неудобно така)

Активен
Nine
Ентусиаст
**
Публикации: 146



« Отговор #20 -: април 19, 2013, 11:16:08 »

Ние ще сложим подаръците за  гостите в едни големи кошници и шаферките  ще вървят  след нас да ни  подават.
Активен
scilla
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 859



« Отговор #21 -: април 19, 2013, 11:18:09 »

ELCHOOOOOOO, честита темичка и от мен, мила! Покрай моята подготовка, не ми останало време да честитя на всички други булки в момента  Girl_hide Дано всичко ти върви по вода!!!

Относно събирането на подаръците и ние много се чудим как точно да стане... мислим да обикаляме по масите да благодарим лично на гостите и да им раздаваме подаръчетата и тогава да приемаме подаръците и точно снощи с мъж ми се чудихме шаферките къде да ги събират или в какво по точно...
Активен
Mucka<3
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 674



Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: април 19, 2013, 11:20:32 »

... и тогава да приемаме подаръците и точно снощи с мъж ми се чудихме шаферките къде да ги събират или в какво по точно...

Кошница smile По всяка вероятност повечето ще са пликове, нали?! Ако е така или кошница или украсена кутия smile А по-големите подаръци може шаферките да ги отнасят на някаква маса Wink
Активен
scilla
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 859



« Отговор #23 -: април 19, 2013, 11:23:50 »

Кошница smile По всяка вероятност повечето ще са пликове, нали?! Ако е така или кошница или украсена кутия smile А по-големите подаръци може шаферките да ги отнасят на някаква маса Wink

Мда, пликове ще са почти всичките smile Точно за кошница или за кутия си мислех, но нямам подготвена и се чудех кой е най-бързият начин... другият вариант е да ползвам кутията за пожелания (която е под формата на книга) и в нея да прибират пликовете...

Иначе, Елчо, относно в какво да слагате подаръчетата - може би в някакви кошници по-големи и вие или пък украсени големи кутии, чували от плат... и просто като свършат подаръчетата от едната, отиват и взимат друга или просто я напълват отнякъде...
Активен
baba_tina
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 140



« Отговор #24 -: април 19, 2013, 12:14:47 »

И аз гласувам за кошници за подаръците, и разбира се 1-2 шаферки/помощници, които да вървят до вас като приемате поздравите  smile


Елчо, страхотна история е вашата  Bravo Стискам палци всичко да мине по вода и после ще разказваш как е минало в Акорд от към облужване и т.н., че и ние сме там през юни  yahoo
Активен
IvaGeorgieva
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 132



« Отговор #25 -: април 19, 2013, 12:30:29 »

ELCHOOOOOOO честита темичка и от мен smile Много приятни емоции при последните приготовления ти желая smile
Активен
Malena27
Ентусиаст
**
Публикации: 51



Моят сватбен албум

« Отговор #26 -: април 19, 2013, 13:07:00 »

ох, супер колко много булки наведнъж  yahoo. Честита темичка ELCHOOOOOOO . Успех в приготовленията и едни незабравим ден  give_rose
Активен
Мрявка
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 775



« Отговор #27 -: април 19, 2013, 13:13:11 »

ELCHOOOOOOO, присъединявам се и аз към твоята темичка и последователите й! Много е изобретателен твоя мъж! Bravo аз просто се разтопявам от такива изобретателни и нестандартни жестове! Моят мъж също е перфекционист и измисля оригинални неща, не е мн по изненадите, но когато реши са винаги бомбастични  heart
« Последна редакция: април 19, 2013, 13:14:44 от Мрявка » Активен
silver_f
Професор
****
Публикации: 477


Моят сватбен албум

« Отговор #28 -: април 19, 2013, 13:31:22 »

Честита темичка и от мен smile Страхотно предложение  Bravo и аз подобно на теб си бях казала с рус мъж не .... ама и моя е светъл  Girl_hide съдбата си знае работата  yahoo
Активен
ani_ogbg
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 647



Моят сватбен албум

« Отговор #29 -: април 19, 2013, 14:18:18 »

Елчооо, много се радвам на прекрасното ти предложение и всичко, свързано с него. Пожелавам ти прекрасна оставаща подготовка и много много усмивки.  Bravo give_rose
Между другото и ние за малко да си сменим нашата дата, като приеха 11 май за работен ден, но накрая решихме, че това си е нашата дата и няма да я пипаме. Ама то пък взе,че пак стана почивен Wink Е, ден за размисъл.. Ще му ударя един размисъл аз пред гражданското funnytooth
Активен
Страници: 1 [2] 3 4 ... 15   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines