Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 25, 2024, 15:10:24

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 ... 15   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на ELCHOOOOOOO  (Прочетена 53976 пъти)
 
baba_tina
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 140



« -: април 18, 2013, 13:51:49 »

Видях в отчетната тема, че сватбата на ELCHOOOOOOO предстои сега на 19 май 2013 и реших да я изненадаме (надявам се приятно) с една темичка, където да споделя предсватбените вълнения с нас  Bravo

ELCHOOOOOOO, желая ти лека финална подготовка и една прекрасна сватба  give_rose
Активен
Nine
Ентусиаст
**
Публикации: 146



« Отговор #1 -: април 18, 2013, 14:14:43 »

ELCHOOOOOOO, честита  темичка ще чакаме да разкажеш до къде  стигна с  подготовкта
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: април 18, 2013, 15:05:01 »

Честита темичка!
Записвам се да я следя и да ти пожелая един последен прекрасен месец като госпожица!
Активен
elistoilova
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 624


Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: април 18, 2013, 16:02:11 »

Честита темичка  give_rose
И аз ще следя smile
Активен
casky
Баш Майстор
**
Публикации: 1557



« Отговор #4 -: април 18, 2013, 16:38:33 »

Еййй изненадахте и мен, бях замислила аз да правя темичката утре biggrin

Честита темичка Елчо give_rose Нека финалните дни са много леки и накрая една чудна сватба yahoo
Активен
Mucka<3
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 674



Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: април 18, 2013, 16:40:58 »

Честита темичка Елчо smile  Всички чакаме да разкажеш вашата история  danceg
Активен
Mulan
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 342



« Отговор #6 -: април 18, 2013, 16:47:46 »

Честита сватбена темичка Сватбаааа Пожелавам ти лек и изпълнен с положителни емоции оставащ месец като мома give_rose
Активен
artemida777
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 466



Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: април 18, 2013, 22:16:50 »

Честита темичка! Сватбаааа Чакаме да споделиш подробности  give_rose
Активен
Мариелка
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: април 18, 2013, 22:26:27 »

Честита темичка на една от най-сръчните булки  Bravo
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: април 18, 2013, 22:41:43 »

Хаха и аз щях да правя тема на Елчо! Явно сме много нетърпеливи!
Честито, чакамете да разказваш!
Активен
ELCHOOOOOOO
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 368


Луда от любов


Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: април 19, 2013, 09:30:11 »

Ей много ви благодаря baba_tina  give_rose и на вас casky и панда панда че сте ме мислили  give_rose много мило ми стана
Момичета Благодаряяяяяяяяяяяяяя ви  на всички give_rose give_rose give_rose
Ей ама за сетен път си пролича каква съм блейка - вчера все през телефона влизах и не съм видяла темета.
Влизам да видя как върви подготовката на сватбата на другите момичета и гледам и аз там ей че хубава изненада.Много мило  ми стана smile

Така - да поразкажем - в другата тема съм разказала че с бъдещото мъжле се запознахме в офиса нищо че имахме общи приятели още преди това, но милото беше в Испания и се бяхме разминали някак. Работихме 6 месеца заедно и аз нищо.Други трепети ми се въртяха в главата - но едновременно ми беше много интересен младежа - един мълчалив  и тези сини очи ( в последствие той ми каза че ме е харесал от самото начало - ама аз нали съм си блейка за другите все виждам ама за себе си никога). И така минаха 6 месеца и една квартална касапка го беше постригала ужасно, а една от най-близките ми приятелки по това време беше фризьорка и аз го заведох да го постриже- ей голям смях падна - как ни изтърпя момчето незнам - ха-ха. И така от дума на дума и се оказахме в 3 часа през ноща с него на разходка в парка с моето куче. Най смешното беше че един приятел( натоящият ни кум )  ни сватосваше още преди да го познавам, но аз рекох и отсекох че с рус мъж няма да излизам. Когато се събрахме моите приятели отсекоха че няма да изкараме и 3 месеца ( за неговите незнам ) - нямаме нищо общо като мислене, среда и т.н. - е да ама не за любовта граници няма вече 8 години сме заедно - най- смешното е че толкова различно мислим че понякога дори след толкова години не можем да си разберем логиката един на друг и се налага да си обясняваме - но въпреки това един без друг не можем да дишаме - сякаш няма ли го другия няма достатъчно кислород :-))

Как ми предложи - сложи ми пръстена  в шоколадово яйце, опакова го наново ( той ги умее тези неща прецизен е като часовникар ) и ми подари яйцето в 0:00 на Коледа. А аз си отварям яйцето и нищо не разбирам - отварям това жълтичкото и намирам торбичка от тези мъхестите и пак не се сещам ами се възхищавам на тези от Киндер какви торбички слагат - отварям торбичката и тамън почвам да казвам " ей ама то пръстенче и то като истен" и спрях посредата на думата и разбрах че си е е съвсем истинско и като се развълнувах страшна работа стана. После той ми разказа че ходил да го избира с една моя приятелка още преди месец  и 1/2 и се чудел кой е подходящият момент да ми го даде. А тя не ми каза нищо и той се смее и казва - обади и се че чака с нетърпение да чуе ( те двамата много се обичат - което много ме радва защото я познавам от 20 години и е била винаги до мен и много държа на нея) - е обадих и се чак в 13:00 и и казвам е това ти е наказанието дето си мълчих и падна един смях с нея.
С две думи никога няма да го забравя .

За подготовката - отдавна се канихме да се оженим - предложи ми преди 3 години - но все нещо имаше- липса на пари, лични семейни проблеми и все отлагахме и един ден след прощапулника на малкият ни калпазан се върнах в къщи и казах - айде да се женим - спогледнахме се и почнахме подготовката. Имаше бая перипети ( повечето от вас са чували за тях ) - избрахме дата през април - е да ама забравихме чеима пости и не може.Сменихме я за 11 май- и тамън след лудо тичане ( защотото организирахме всичко - ритуална, църква ресторант за 10-15 дни ) и сядаме да гледаме телевизия а аз една блаженна че тичането е свършило и по новините съобщават - 11,05,2013 е работен ден. Ей полудях айде звъни на ресторанта ( пак поклон пред г-жа Нинова от Акорд ) в 9 вечерта проверявай свободни дати, търчи до Пиротска на сутринта - мъкнем и малкият бонбон с нас - пълна лудница и така сватбата стана на 19.05.2013.Но както се смее моя приятелка при теб нещата няма как да са без вълнения - не би била ти.

Това за сега от мен - за другото ще разказвам пак по-късно че младежа вече напира и той да ви напише нещо :-))))
И пак ви благодаря на всички give_rose
\
« Последна редакция: април 19, 2013, 09:33:29 от ELCHOOOOOOO » Активен
casky
Баш Майстор
**
Публикации: 1557



« Отговор #11 -: април 19, 2013, 09:38:02 »

Много хубава история Bravo
А младежа защо не го пуснеш да ни попише...все ще го разберем някак си biggrin
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: април 19, 2013, 09:42:24 »

Много хубава история елчо! А предложението ти е било много оригинално, браво на мъжа ти!
Активен
ELCHOOOOOOO
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 368


Луда от любов


Моят сватбен албум

« Отговор #13 -: април 19, 2013, 09:50:29 »

мерси casky , рататуи  smile
А това за младежа ми хареса - той най-редовно пише на разни приятели в skype - качва се на бюрото и докато аз правя нещо из къщи той вече си контактува :-)) Така ако видите нещо от сорта ,йбгйхцж б хгй- е той е бих - ха-ха

Междо другото casky лака за нокти още не е мръднал - страшна си много ти благодаря give_rose
Активен
Nine
Ентусиаст
**
Публикации: 146



« Отговор #14 -: април 19, 2013, 09:51:01 »

Браво на твоя мъж! Страхотно предложение за  брак smile Желая ти много спокойна и без нерви подготовка. При мен вече напрежението е  голямо а за  нервите и дразнителите да не говорим.....
Активен
Страници: [1] 2 3 ... 15   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines