Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 24, 2024, 02:44:55

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 [4] 5  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на iskrichkavn 18.05.2013  (Прочетена 22441 пъти)
 
Albbena
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 282



« Отговор #45 -: май 18, 2013, 10:10:17 »

Надявам се да имате една прекрасна сватба Искричке! Ще чакаме да разказваш как е минало! give_rose
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #46 -: май 18, 2013, 10:58:57 »

 Сватбаааа Сватбаааа Сватбаааа
Честита сватба! Много да се обичате, желая ви щастлив семеен живот!
Активен
Mulan
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 342



« Отговор #47 -: май 18, 2013, 11:36:45 »

Искричка ,ето че дойде и вашият ден yahoo Пожелавам ви една невероятна,приказна и изпълнена с прекрасни моменти сватба give_rose
Активен
artemida777
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 466



Моят сватбен албум

« Отговор #48 -: май 18, 2013, 23:10:46 »

Честито!  weddingday Пожелавам ви много семейно щастие и винаги да се обичате!  heart
Активен
iskrichkavn
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 109



Моят сватбен албум

« Отговор #49 -: май 19, 2013, 20:20:24 »

Благодаря ви за пожеланията! Това беше най-щастливият ден!!! Най-големият купон! Всичко най! Това е накратко, имам 2-3 дни бягане наляво  - надясно и ще седна подробно да опиша този ден! smile
Без вас нямаше да се справя! Благодаря ви!  give_rose
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #50 -: май 19, 2013, 20:49:17 »

Много се радвам, че всичко е било прекрасно! Честито отново и те чакаме с подробности!
Активен
Mucka<3
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 674



Моят сватбен албум

« Отговор #51 -: май 19, 2013, 21:26:39 »

Искричке, честитоооо!!! Желая ти много любов и дано да имате още по-щастливи дни от този Girl_hide
Активен
iskrichkavn
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 109



Моят сватбен албум

« Отговор #52 -: май 27, 2013, 07:02:31 »

Ехооо.....
Здравейте и от мен, отново! С огромно закъснение сядам да пиша и за нашия ден! smile
Да почнем от там, че аз бях категорична, че няма да спим поотделно, няма просто да заспя! И така спахме в баба му, понеже вкъщи нямаше и място за мен от роклята..  blum На сутринта станахме, отидохме да вземем фризьорката и мъжо ни закара вкъщи. Почнаха се прически, гримове и т.н. По едно време чух едни свирки... имам чувството, че се чуваха от 2км..  tease
Сигурно 20-ина мин са седяли пред блока, като тръгнаха да се качват не ми беше притеснено, повече исках да видя какво става  yahoo Е, естествено, имаше ги пеперудите в стомаха, но не толкова, колкото очаквах.. Те моите приятели пък не ги пускаха.. По едно време ги чух да казват, че ще си ходят  nea
Накрая като влезе, беше доста изненадан, гледа ме няколко секунди и не можеше да вземе решение  funnytooth
И напук на всички традиции, вдигна ми булото и ме целуна! Ама нали си е нашата сватба, щели сме да правим каквото си искаме!   DANCE
Почнахме да убиваме време, понеже всичко вървеше по график, даже остана един буфер от 30-40 мин, в които седяхме вкъщи.
В църквата беше невероятно, толкова държах на отец Дончо, той беше направил всичко възможно да дойде.. Невероятна служба, толкова мили думи каза накрая.. ;(
След това отидохме на картинг пистата, уникално си изкарахме, определено си заслужаваше, голям дрифт, голямо нещо!  DANCE
Даже остана време за някоя и друга снимка на плажа.. smile
В ресторанта имахме уелкъм дринк, на който приехме подаръци и пожелания, снимахме се с всички по отделно, докато заредят масите.
Посрещането също беше много хубаво, певицата е семеен приятел на моите свекъри и беше много мила през цялото време!
И от там се почнаха едни хора, едни танци, игри, традиции... Абе, въобще беше най-якия купон, на който съм била / не че е моя, ама..  yahoo yahoo /
От там в Алиби, и после на връщане в хотела, кумата каза, че вечерта не може да приключи така и довършвахме в стаята! biggrin
Качвам и снимки! smile Някой ме беше питал за украсата в ресторанта, и нея ще кача в албума.
Активен
Albbena
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 282



« Отговор #53 -: май 27, 2013, 09:30:25 »

Снимките са много хубави и изглеждате супер! Много се радвам, че си се забавлявала и си прекарала незабравимо на вашия ден! Желая Ви винаги много да се обичате, както в този ден! smile
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #54 -: май 27, 2013, 09:37:19 »

роклята много добре ти стои, а и кумата ти е много шик.  smile
Активен
Lillly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 599



Моят сватбен албум

« Отговор #55 -: май 27, 2013, 09:42:01 »

Честито!
Много се радвам, че сте изкарали страхотен сватбен ден! Пожелавам ви това щастие и любов никога да не ви напуска!
Аз вече видях украсата от сайта на Вентура, мисля, че аз така "силно" се интересувах на какво сте се спрели smile Много добре се е получило!
Ако имаш време и ако имаш някакви забележки към ресторанта и обслужването като цяло, бих се радвала да ми споделиш smile
Активен
iskrichkavn
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 109



Моят сватбен албум

« Отговор #56 -: май 27, 2013, 14:19:28 »

Забележки към собственичката на хотела, към храната и обстановката нямам абсолютно никакви!
Обаче сервитьорите.. там е страшно!
Умишлено пиша в темата, не на лично, нека повече хора видят и да следят за тези неща. Аз се доверих на сляпо, пак казвам, с г-жа Ботушарова всичко беше наред!
Но когато тя си тръгна, почнаха проблемите.
Имахме платен уелкъм дринк с плодове, шампанското беше от нас, плодовете от тях. Плодове никъде нямаше, чак като се качихме в ресторанта, на нашата маса имаше едно плато с 10-ина ягодки, малко киви и ябълки. Тези плодове ги коментираме още като уточнявахме менюто, а вечерта преди сватбата ми звъннаха да ме питат "Вие да не би да имате плодове към уелкъм-а?!" - и ето го резултата. Едно плато за около 80 души. На следващия ден г-жа Ботушарова ми обясни, че платата били навън.. Звъннах на поне 20 души, никой не ги беше видял. Как да е, свършило е, за следващия път ще знам, да гледам!  tease
В ресторанта първо закъсня основното, останаха около 8 порции, 5-ма не го дочакаха, другите 3 си бяха свободни.
След това, като рязахме тората ми казаха, че липсвали 30 пастички  Oh my ...
Направо бях в шах! Малко остана да разрежат тези, които са налице на 2!  crazy
Накрая ги намериха в някакъв друг хладилник /не си ли комуникират??  nea /, после на масата на бабите сервирали по 2 пъти, на други маси не са и кусили торта.
Имаше поне 10-15 парчета здрави пастички /не резени от торта!/, които можеха поне да ни кажат, че са останали.
Отделно мъжа ми видял един от гостите да си плаща безалкохолно долънително, не се знае дали и аз не съм го платила накрая на вечерта отново!
На следващия ден, като си прибирахме алкохола, влязохме да видим нещо да не е останало по масите, и до бара имаше половин бутилка уиски от нашето, оставили са си го хората!
А, и още един куверт платих, незнам от къде...
Отделно свеки каза, че не било добро обслужването, не разбрах за какво точно става въпрос, предполагам за отношение.
Доядя ме, защото всичко до този момент беше наред и аз си мислех, че няма да има проблеми. Не съм повдигала въпроса, не ми се издребнява за нещо свършило вече. Нито пари ще ни върнат, нито нищо. Казвам всичко, за да имате всички впредвид, че колкото и готини хора да са насреща, винаги имайте едно наум. Всички тези неща нямаше да се случат, ако бях казала на някой приятел да следи за тях. Лили, съвета ми е да си ангажираш някой по-оправен приятел или роднина и да няма такива изцепки, за по-голямата част от които, разбираш пред свършен факт, на следващия ден.
Най-добре, аз ако можех да се върна назад, щях да си наема един огранизатор. Страничен човек, който да следи за всичко и да ми помага през целия ден.
 
Активен
silver_f
Професор
****
Публикации: 477


Моят сватбен албум

« Отговор #57 -: май 27, 2013, 14:34:11 »

Честито Искричка! Бъдете много влюбени и щастливи  give_rose Много неприятно се е получило  nea Това, че отношението и обслужването не е било на ниво... Лошото е че на следващия ден разбираш и при свършен факт няма какво да направиш  angry пиеш една студена воа и толкова .... а не трябва да е така, все пак си плащаш! Наистина е хубаво да има някой който да следи, ако нещо не е наред.
Активен
iskrichkavn
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 109



Моят сватбен албум

« Отговор #58 -: май 27, 2013, 14:44:41 »

smile
Минало свършило, пак са дребни ядове!
А, трябва и да покажа обратната страна на монетата. Украсата беше много красива, точно каквото исках - хем да я има, хем да не е много, защото на тази зала границата е много тънка. Радвам се, че се доверих на г-жа Ботушарова, справи се перфектно!
Другото прекрасно нещо са стаите в хотела.. стилни, красиви и много чисти! Такива чисти стаи не бях виждала..  Bravo
За сметка на това, вентилацията в тоалетните куца, както в ресторанта, така и по стаите. Не е много приятно, но се преживява. ВЦ-то не е в ресторанта, да не останете с погрешно впечатление Wink
Последното негативно нещо в този хубав ден беше букета за колата..
Още пред църквата беше изпечен..  cray А той беше предвиден и за масата.. Може би трябваше да го сваляме всеки път, когато не сме в колата. Просто слънцето изобщо не беше на наша страна. Но, както и да е, мина и това! smile
Добре, че не съм претенция, иначе незнам как щях да ги приема нещата.
Активен
Albbena
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 282



« Отговор #59 -: май 27, 2013, 14:53:05 »

Много тъпо е това с обслужването! В кой ресторант беше вашата сватба? Мисля, че е добре да го опишеш и в темата за ресторантите, за да знаят повече хора! Много ме е яд на тези неща! sad Колкото и да си била доволна от управителката, мисля че ако тя си вършеше добре работата, нямаше да се случват такива неща в ресторанта!
Аз затова не искам и да плащаме предварително, въпреки че милото мисли, че ще е по-удобно за нас ако го направим. girl_impossible
Активен
Страници: 1 2 3 [4] 5  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines