Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 10:54:35

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 9 10 [11]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на Nine  (Прочетена 40457 пъти)
 
ra_di
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 367



Моят сватбен албум

« Отговор #150 -: май 29, 2013, 15:05:41 »

Шофьорската книжка така или иначе неможеш да я подновиш в срок от 1 месец,защото трябва да изчакаш първо да ти стане личната карта.Поне за книжката няма да те глобят.
Активен
Nine
Ентусиаст
**
Публикации: 146



« Отговор #151 -: май 29, 2013, 15:46:51 »

Не знаех, че трябва първо да изчакам личната карта и тогава да  подам за  шофьорската книжка.... А аз си мислех, че  на веднъж  ще  подам документите и за  лична карта и за  шофьорска книжка.... Ще е  голямо размотаване.... На  шефа  ми  ще му стане  лошо хихихихих
Активен
scilla
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 859



« Отговор #152 -: май 29, 2013, 15:51:29 »

Мда...трябва ти новата ти лична карта. Ето цитат от сайта на столична дирекция Пътна полиция:

2.     За издаване на СУМПС, поради изтичане срока на валидност, подмяна на стар образец с нов или промяна в данните на водача:
·        документ за самоличност по ЗБЛД*;
·        документ за платени такси*;
·        карта за медицински преглед на водач на МПС или протокол от ТОЛЕК* или протокол от ТЦЛЕК*;
-/ за категория АM, A1, A2, A, В, B1, В+Е и Ткт, трябва да съдържа данни от извършен очен и вътрешен преглед.
- за останалите категории, картата за медицински преглед трябва да е заверена от съответните специалисти: очен, УНГ, невролог и хирург/.   
·        старо свидетелство за управление на МПС;
Активен
Nine
Ентусиаст
**
Публикации: 146



« Отговор #153 -: май 30, 2013, 12:45:49 »

scilla, благодаря ти   give_rose
Активен
ani_ogbg
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 647



Моят сватбен албум

« Отговор #154 -: май 30, 2013, 12:49:09 »

Не знаех, че трябва първо да изчакам личната карта и тогава да  подам за  шофьорската книжка.... А аз си мислех, че  на веднъж  ще  подам документите и за  лична карта и за  шофьорска книжка.... Ще е  голямо размотаване.... На  шефа  ми  ще му стане  лошо хихихихих

Да, аз не знаех също и дори ходих до КАТ, от където ми казаха, че след издаване на новата карта ще ми издадат шофьорската книжка. След това видях логиката, ама кой да се сети преди това.. girl_haha
Активен
Страници: 1 ... 9 10 [11]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines