Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 18, 2024, 08:18:58

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 8 9 [10] 11   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на Nine  (Прочетена 40628 пъти)
 
Nine
Ентусиаст
**
Публикации: 146



« Отговор #135 -: май 22, 2013, 12:46:51 »

Пандичка, това е  естествения ми цвят, аз не си го харесвам, но пък това  рижо е  много упорито и трудно се  обработва. Опитвала съм да  правя руси  кичури, но е  много трудно.
svekurva, ето пак линк опитай  тук: http://divanence.snimka.bg/wedding/svatba.730999.30534393
Активен
Mulan
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 342



« Отговор #136 -: май 22, 2013, 12:47:29 »

Страхотни сте heart Наистина е била една голяма,луда сватба и прекрасен спомен за цял живот  weddingday
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #137 -: май 22, 2013, 12:49:49 »

На мен цвета на косата ти много ми харесва - хем топъл и огнен, хем невинен, страхотен! Не го променяй, така и след 10 години ще ти искат лична карта  Wink
Активен
scilla
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 859



« Отговор #138 -: май 22, 2013, 12:51:01 »

Да, наистина много ти отива този цвят, Господ не греши! Flower

Честито на младоженците! Като гледам въпреки всичките перипетии всички са щастливи и усмихнати  Girl_hide girl_wink
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #139 -: май 22, 2013, 12:58:36 »

Да, отворих снимките и видях, че цветът на косата ти е наследство от мама heart. Хич не личи да си притеснена, като едно бонбонче си! Момчето ти не мога да го видя ясно, комплиментите за него ще са при другите снимки. Wink
Активен
hulcy
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 569


H & S


« Отговор #140 -: май 22, 2013, 23:29:36 »

Бравооо smile И честито !! Прочетох разказа ти и погледнах някои снимки - много сте готини всички Wink Скорошно оздравяване с посинялото краченце  good
Активен
Albbena
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 282



« Отговор #141 -: май 23, 2013, 09:37:59 »

Честито! Желая ви много щастие заедно! Сега разгледах и снимките и мисля, че сте много хубава двойка! smile
Активен
silver_f
Професор
****
Публикации: 477


Моят сватбен албум

« Отговор #142 -: май 23, 2013, 13:56:34 »

Честито, Нине! Много сте сладки  Wink Желая ви много щастие и страхотни моменти заедно  give_rose
Активен
artemida777
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 466



Моят сватбен албум

« Отговор #143 -: май 24, 2013, 04:09:03 »

Страхотна двойка сте!  give_rose Много сладки и усмихнати!  Bravo
Активен
iskrichkavn
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 109



Моят сватбен албум

« Отговор #144 -: май 27, 2013, 06:46:38 »

Nine, честито и от мен с малко закъснение!! smile Да сте все така щури и щастливи!  heart
Активен
Nine
Ентусиаст
**
Публикации: 146



« Отговор #145 -: май 27, 2013, 11:18:54 »

Благодаря на  всички за  хубавите пожелания! Ето, че се  завърнах след 4- дневната  почивка в Банско. Починахме си хубаво, но сега  предстои  не  толкова  приятната задача- смяна на  документи. Имам едно питане  ако някой знае нека помага. Искаме да си сменим адресната  регистрация в новото ни жилище, къде трябва да  отидем и какво като документи ни трябва? Също така  при  смяна на  шофьорската  книжка  трябва  ли  да вадим медицински? Аз съм инвалид 1  група  и доколкото знам вече трябва да  си вадя медицинско  от  Транспортна  болница а някой знае ли там каква е  процедурата?.....Знам, че  ще  има много разправии  покрай ваденето на  новите  документи, но няма начин....
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #146 -: май 27, 2013, 13:18:14 »

По мой стари спомени адресната регистрация се сменя в общината, там където се води новото ви жилище. Отивате и си попълвате карта за адресна регистрация и след това като се регистрирате на новия адрес вече си сменяте документите. Но информацията ми е стара, така че някой ако има актуална да содели, за да не те подведа. А за другите неща не съм запозаната.
Активен
ma6ka_
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1025



Моят сватбен албум

« Отговор #147 -: май 27, 2013, 13:39:07 »

За смяна на адрес отивате в общината и попълвате документите. Носите и нотариален акт на апартамента, в който ще живеете. Ако не е ваш общ или се води само на единия от вас, то собственикът по документи  трябва да заяви писмено, че е съгласен да живеете на този адрес. Адресната карта излиза веднага и с нея отивате в отдела за лични документи. Минах през тази процедура преди 1 година и в нашата община така протекоха нещата  pardon Доста абсурдно smile
За медицинското нищо не мога да кажа. Като си сменях моята книжка изкарах медицинско в близката поликлиника, но твоят случай е по-различен.
Активен
Nine
Ентусиаст
**
Публикации: 146



« Отговор #148 -: май 29, 2013, 12:50:08 »

ratatui, ma6ka_ благодаря ви за  информацията. Вчера отидохме с  мъжо до  общината, попълнихме  документите, платихме таксата  и ни казаха, че  в  четвъртък ще са  готови  документите  и  може да  отидем да  подадем и за  лични карти. Сигурно няма да  успеем в четвъртък да  подадем документите, но като се  върнем от медената седмица  ще  отидем дано  не е  късно вече и да  имам глоба.
Активен
scilla
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 859



« Отговор #149 -: май 29, 2013, 12:55:33 »

Тези глоби не излизат "автоматично" от системата, поне при мен глоба нямаше, а аз надвиших позволеното време от 1 месец. Все още не съм си подновила книжката, само адресната регистрация и съответно личната карта  girl_wink
Активен
Страници: 1 ... 8 9 [10] 11   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines