Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 02:41:47

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 ... 11   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на Nine  (Прочетена 40462 пъти)
 
ani_ogbg
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 647



Моят сватбен албум

« -: април 18, 2013, 11:12:41 »

Nine, мила моя, честита темичка!

Пожелавам ти безоблачни последни дни като госпожица, изпълнени с невероятно прекрасни емоции, много усмивки и трепети!
И чакаме подробности за предложения, запознанства, подготовка!  give_rose
« Последна редакция: април 18, 2013, 11:53:00 от ani_ogbg » Активен
Nine
Ентусиаст
**
Публикации: 146



« Отговор #1 -: април 18, 2013, 11:53:21 »

Ани, благодаря за  темичката! Тази сутрин като се  събудих и първото нещо, което ми мина през  ума бе.... дали някой ще ми направи и на мен темичка  yahoo yahoo yahoo
Активен
ani_ogbg
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 647



Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: април 18, 2013, 11:55:03 »

Хехе, разбира се! Нямаше как да забравя след като ще се бракувате на моя рожден ден  give_rose
Имаш си темичка, така че започвай да твориш на воля и ние да се радваме с теб и твоите емоции smile
Активен
scilla
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 859



« Отговор #3 -: април 18, 2013, 11:56:16 »

Честита ти темичка, Nine! Наистина е вълнуващо, когато някой се сети да ти направи темичка. Браво на Ани! А на теб успешна и спокойна подготовка през последния месец!  good
Активен
Nine
Ентусиаст
**
Публикации: 146



« Отговор #4 -: април 18, 2013, 12:02:25 »

scilla, благодаря. Наистина много се  зарадвах като видях темичката  yahoo
Активен
Mucka<3
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 674



Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: април 18, 2013, 12:09:27 »

Nine, честита темичка smile Пожелавам ти всичко да се случва така както го искаш и дано сватбения ти ден е един незабравим сп дет изпълнен к много и единствено положителни емоции и щастливи мигове Wink
Активен
Nine
Ентусиаст
**
Публикации: 146



« Отговор #6 -: април 18, 2013, 12:20:48 »

Как започна нашата приказка..... Запознахме се с  бъдещия ми съпруг преди малко повече от 3  години. Запозна ни една обща приятелка. След запознанството дълго време не се  бяхме  виждали и един ден получих покана в фейсбук. Започнахме да си пишем всяка вечер, да  излизаме всяка неделя на Гребната база, и двамата  обичаме да  обикаля България и често си  правехме еднодневни екскурзии до различни туристически обекти. При една от екскурзии забрахме и  майка ми да се разходи с нас. Тогава той ми сподели че много харесва  родителите ми... а аз  до този момент  не се  познавах с неговите  родители. Та мина повече  от година и аз  тайничко се  надявах, че  ще стане нещо между нас, НОООО той не показваше с  нищо, че има някакви чувства към мен. А АЗЗЗЗ .... трепнех когато го виждах.... нямах търпение да дойде неделя и да  излезем... А ТОЙЙЙ се  държеше супер  приятелски и чак взе да ме  дразни това.  Говорех на приятелките ми как може да е  толкова тъп и да не се  усеща, че  аз  съм влюбена  в него  crazy .... И така 2011г на 15 май бяхме на поредната ни екскурзия до Копривщица, когато той се  престраши  да ме целуне  yahoo yahoo yahoo И от този ден не сме се  разделяли и за  1 нощ.  
Активен
Nine
Ентусиаст
**
Публикации: 146



« Отговор #7 -: април 18, 2013, 12:22:09 »

Mucka, благодаря ти толкова дълго чаках тази сватба, че  последния месец  ще ми е най-мъчителен.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: април 18, 2013, 12:30:32 »

честита тема, чакаме снимчици  smile
Активен
Nine
Ентусиаст
**
Публикации: 146



« Отговор #9 -: април 18, 2013, 12:36:22 »

Продължавам с  разказа .....
Върнахме се  от  Копривчица  и  той още  същата вечер остана при мен, след една седмица вече имаше  ключ от  моя апартамент  и до 10 дни си бе пренесъл всичкия багаж. А АЗ бях най-щастливата жена. След  дълги години самота... се появи принца, който ме дарява с  толкова многооо  любов, че се  задушавам при мисълта някой ден да не е до мен. Не  закъсня и предложението за  брак точно на 11 месец след  нашето съжителство  една вечер докато си вечеряхме той ме попита: " Бубе, ще се  омъжиш ли за  мен?" И аз  както си  ядях вдигнах главата и му казах: " Нямаш пръстен" и продължих  да си ровя в чинията,  като с  периферията виждам как той  държи кутийка.... Онемях....И той пак ми зададе  въпроса " Ще се  омъжиш ли за  мен?" след което аз се разплаках от щастие и взех да  викам Дааа дааа дааа  yahoo yahoo yahoo Взех да  звъня на родителите ми а  той да  каже  на неговите. Уговорихме се, че  в неделя точно на Великден ще  дойдат с  неговите родители да ме  "искат" от бащината ми къща. Направихме годежа и  решихме още тогава , че на 18 май 2013г ще ни е  сватбата. Сестра ми бе  бременна по това време с  много тежка бременност и  живее в чужбина. За  това решихме да изчакаме 1  година със сватбата, сестра ми да  роди и бебчо да  поотрасне за да  могат да  пътуват. Година по-късно аз  вече  пиша  в моята  сватбена  тема  yahoo yahoo yahoo
Активен
Nine
Ентусиаст
**
Публикации: 146



« Отговор #10 -: април 18, 2013, 12:37:20 »

emmmmmy, благодаря. Снимки най-вероятно ще  ви пусна чак след  сватбата .....
Активен
Nine
Ентусиаст
**
Публикации: 146



« Отговор #11 -: април 18, 2013, 12:51:50 »

А сега с подготовката... сега съм на вълна рокли за  големите и малките ми шаферки. Вече  харесахме с  големите  шаферки роклите, но нямаше три от  един и същ  цвят и се  наложи да  направим поръчка.Ето и какви са  роклите, но нямат камъни на  колана.


* 64170_436745233070337_1220756776_n.jpg (64.4 KB, 748x888 - видяно 425 пъти.)
Активен
Nine
Ентусиаст
**
Публикации: 146



« Отговор #12 -: април 18, 2013, 12:54:44 »

Чакам малките ми племенници да пристигнат на 25 април и да  ги водя по магазините да  им купя и на тях роклички. Искам да са цвят екрю, защото и моята  рокля ще е в  този цвят.
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #13 -: април 18, 2013, 15:03:02 »

Честита темичка Nine!
Да  споделиш с нас много прекрасни емоции.
Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: април 18, 2013, 15:42:54 »

Честита сватбена темичка, Nine give_rose
Шаферските рокли са супер! Bravo Какво още си избрала и харесала? Разбрахме, снимки след сватбата, но поне сподели идейки girl_wink
Активен
Страници: [1] 2 3 ... 11   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines