Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 29, 2024, 12:55:56

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 11   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на Nine  (Прочетена 41080 пъти)
 
Nine
Ентусиаст
**
Публикации: 146



« Отговор #90 -: май 07, 2013, 14:33:15 »


svekarva, от  църквата ни казаха, че не трябва да ни правят спънки на бариерата и поне 2  коли освен  колата на младоженците трябва да  пуснат. Малко съм разочарована от  служителката в църквата, защото си  дундуркаше едно детенце  и не  ни обърна никакво внимание, само прибра  парите  погледна кръщелните, без  дори да  отрази, че  младоженеца  е  католик.
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #91 -: май 07, 2013, 14:37:29 »

Уф, тази църква поне уважавах... Явно всички гледат да вземат парите.
Активен
Nine
Ентусиаст
**
Публикации: 146



« Отговор #92 -: май 07, 2013, 14:48:02 »

Когато отидохме да  запазим датата с  една голяма усмивка ни посрещна  същата жена като ни отговори на всичките  въпроси. А сега като отидохме да  доплатим гледаше  как набързо да ни  вземе парите.Исках да попитам дали ще разрешат да  сложим халките на лявата ръка заради здравословен проблем, тя само се обърна и каза като дойдете на 18-ти ще говорим по този въпрос. Докато в  гражданското момичето ми каза  където  искам там мога да си  сложа  халката.
Доколкото разбрах всеки поп сам определя каква да е таксата за  венчавка и не мисля, че ще е нещо по-различно от някоя селска  църква, където  попа взима по 50 лева а тук  сигурно ще ни притупа за 15-20 мин., НО таксата е  180 лева.
Активен
Lillly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 599



Моят сватбен албум

« Отговор #93 -: май 07, 2013, 15:02:03 »

Всичко си е една пародия, те съвсем на конвейр ги правят тези неща, а таксата даже няма да я коментирам! Отношението на католиците ми харесва много повече.
Много съм изненадана, че не са направили проблем, че единия е католик. На едни наши познати не им позволиха да сключат православен брак точно поради тази причина  huhhuh.gif
Надявам се по-скоро да са си "затворили очите", отколкото да е било по невнимание, дано да нямате бъдещи проблеми.
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #94 -: май 07, 2013, 15:08:19 »

Свещеник Петър Димитров Хубенов
GSM на свещеника: 0889283852
Този свещеник е много съвестен и обяснява всичко. Ако искаш, обади му се, да си спокойна. Обикновено той води бракосъчетанията и кръщенетата в църквата.
Активен
Nine
Ентусиаст
**
Публикации: 146



« Отговор #95 -: май 07, 2013, 15:41:24 »

Свекърва, благодаря ти! Ще се  свържа със свещеника и  искрено се  надявам, че  няма да  има проблеми ако сложа халката на лявата ръка. Винаги съм се срамувала от ръцете си, защото са много изкривени особено дясната ръка.
Активен
Мариелка
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #96 -: май 08, 2013, 20:08:37 »

Nine, вие сте вече готови  Bravo Питки откъде ще поръчвате?
Активен
Nine
Ентусиаст
**
Публикации: 146



« Отговор #97 -: май 09, 2013, 08:54:11 »

Мариелка, питите ще ги поръчаме от  Асеновград, фирмата се  казва Чинар. Наскоро бяхме поръчали пити от там и останахме много  доволни.
Активен
Nine
Ентусиаст
**
Публикации: 146



« Отговор #98 -: май 13, 2013, 09:30:29 »

Момичета, мина и моминското парти  yahoo yahoo yahoo Не остана  още 5 дни до сватбата. Имах невероятно моминско парти със моите прекрасни приятелки. Ето и няколко снимки http://divanence.snimka.bg/wedding/svatba.730999.30436059. Имах много подаръци- точилка, камшик, еротично бельо, розови очила, торта, було, жартиер  и още много  изненади. Нямам време да  ви разкажа всичко с  подробности, но за мен това бе  една вечер изпълнена с  много емоции и любов. Моите приятелки доказаха за пореден път любовта си към мен  heart ОБИЧАМ ГИ!
Активен
Lillly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 599



Моят сватбен албум

« Отговор #99 -: май 13, 2013, 09:36:18 »

Супер  Bravo
Напоследък всеки петък или събота попадам на момински партита, може би защото заведението което посещавам редовно е доста предпочитано място. Все гледам и се опитвам да си представя какво ще е моето   blush
Надявам се и аз да се "накефя" на моето като теб Wink
Пожелавам ти спокойни и весели последни дни!
Какво остана или всичко е готово вече? Възможно ли е въобще всичко да е организирано по-отрано, аз все си мисля, че ще тичам напред-назад до последния момент....
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #100 -: май 13, 2013, 09:43:57 »

Колко млада изглеждаш! Много си красива и нежна, пък косата ти е повече от разкошна.  heart. Е, същото се отнася и за приятелките ти и те са хубавици!
Активен
Nine
Ентусиаст
**
Публикации: 146



« Отговор #101 -: май 13, 2013, 09:51:57 »

Свекърва, благодаря ти smile Наистина съм много  младолика smile но годинките са си  годинки на 28 години съм а бъдещия ми съпруг е на 33 години, той също изглежда много млад.
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #102 -: май 13, 2013, 09:58:49 »

Ако не ми беше неудобно, щях да попитам дали си пълнолетна smile. Иначе 28 години е много добра възраст за женене good
Активен
artemida777
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 466



Моят сватбен албум

« Отговор #103 -: май 14, 2013, 04:54:18 »

Браво на твойте приятелки, че така са те зарадвали! yahoo Много сте сладки всички! И си получила много интересни подаръци blum А тортата изглежда толкова вкусна blush
Активен
Nine
Ентусиаст
**
Публикации: 146



« Отговор #104 -: май 14, 2013, 10:54:30 »

svekarva, често ми искат лична карта.Преди няколко години  мисля, че бях на 23 години ме спират полицаи за проверка. Давам си аз  шофьорската книжка и документите на колата  и чакам да направят проверка. След около 10-15 мин. пристига полицая и ме вика до  патрулката. Слизам аз  от  кола със маратонки и  дънки, тениска със цветчета  и  сплетена коса на плитка. Полицая ме оглежда  и ми казва ДЕТЕ, как стигаш  педалите lol))))) И аз  ами  лесно  със  дръпната седалка до края и дигната  нагоре  до крайно положение. Полицая се  засмя и ми вика това  ти ли си и ми обръща шофьорската книжка сочейки снимката ми и аз  викам ами Дааа. А той сигурна  ли си? И аз да... И  той ами  аз не съм сигурен, че  това е  твоята  шофьорска  книжка, не е  ли на сестра ти и аз  започнах да се  смея  а  той леко изнервен ми каза да се  кача  в патрулката и да ме  водили до районното за  проверка  хаххахахха, че  се  съмнява да  съм била пълнолетна и шофьорската книжка била на сестра ми. А ние със сестра ми сме много различни- тя е  със тъмна, права  коса и много рядка а аз  рижава, къдрава и много  гъста. Та  отидохме до районното и  след  2  часа  киснене  там поискаха да  дойдат  родителите ми. Пристига  татко  бесен, че  съм му отнела от  времето, направи  лудия скандал и ме пуснаха като ми се  извиняваше  полицая, че  не  можел да  повярва това  дребното, малкото има шофьорска книжка.
Има много случки, когато не са  вярвали, че  съм пълнолетна и са ми казвали, че  това е  личната карта на сестра ми. Дори не са ме  пускали в  дискотека lol))
artemida777, а  тортата.... беше много вкусна със  банани и много лек крем smile
Активен
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 11   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines