Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 29, 2024, 10:26:30

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 11   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на Nine  (Прочетена 41076 пъти)
 
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #75 -: април 29, 2013, 14:25:25 »

ми явно от добро не разбират и двамата....
Активен
cherry_lady1984
Сватбар
***
Публикации: 278


28.07.2013 е датата на нашата лилава приказка


Моят сватбен албум

« Отговор #76 -: април 29, 2013, 14:29:23 »

да определено еми е права,не  допускай такива своеволия,защото ще ти се качи на главата.
по отношение на гостите,мисля че вие двамата сте тези които определяте кой ще дойде и кой не!похарчете си паричките за меден месец или за нещо което предпочетете,вместо някой да дойде за да се напие и наяде.
Активен
Nine
Ентусиаст
**
Публикации: 146



« Отговор #77 -: април 29, 2013, 14:39:53 »

Момичета, така искам да си излея мъката, но не смея  cray cray cray Моите  родители имат финансова  възможност да ни помагат и свекървата се  възползва  от това. Вместо тя да е  щастлива  от  това, че  сина и е  добре и има възможност да  гледа семейството си, тя завижда  и защо да не  иска след като знае, че  баща ми никога няма да ни остави без  пари.... Свекър ми  е същия ... постоянно иска пари от баща ми и то големи суми....
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #78 -: април 29, 2013, 14:45:16 »

найн , съжалявам че така директно, ама се загрижих за теб!
първо забрани на вашите като им обясниш спокойно защо, да дават пари на тези пиявици!
после намери начин, жена си, да помолиш мъжа си да внимава какво дава, ако не- поне да ги дава чрез теб, за да знаеш ти , да минава през ръцете ти какво отива при тази жена. след това, вече веднъж взела в ръцете си това, ще можеш да намалиш потока и той няма да се бърка. просто пренасочи реката, ясно ми е че няма да стане изведнъж и със скандал.
Активен
ani_ogbg
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 647



Моят сватбен албум

« Отговор #79 -: април 29, 2013, 14:46:54 »

Ох, милата ти... Ти се намираш между чука и наковалнята, но сега е времето това да престане, защото това е една предпоставка един ден да имаш големи проблеми и конфликти със съпруга си, заради това.. Трябва да говориш с родителите си да не дават повече пари, щом видимо са използвани. Винаги може да се намерят оправдания, най-малкото с финансовата криза smile Обясни на баща си, че така като дава пари, дори и на вас, то първо не ви дава възможност да се научите да бъдете самостоятелни и второ, че цялата тази ситуация не ти е приятна. Поне като едната страна не разбира и се възползва, то другата страна трябва да те разбере smile
Сега е моментът, не се притеснявай, отстоявай своето мнение и стискам палци. Осъзнавам, че е много по-лесно да се каже, отколкото да се направи, но все пак вярвам, че ще се справиш!  give_rose
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #80 -: април 29, 2013, 15:15:54 »

Да, видях и аз в темата, пък и в другата "как се разбирате със свекървата"....Ама да ти кажа, аз бих почакала да мине сватбата. Стискай още малко зъби, сега всичко е натегнато и една дума би повлякла лавина от кофти събития точно преди тържеството. Права си 10000%, само не си създавай сега проблеми. Пускай всичко покрай ушите, предстоят ти хубави неща. Мислиш ли, че твоите родители не разбират каква е работата....Всичко им е ясно и на тях и не се съмнявам, че от житейски опит и от обич към теб и съпруга ти отлагат сериозните разговори. Хайде, радвай се на хубавата рокля good и по една "м.......на" на останалото. heart
Активен
Nine
Ентусиаст
**
Публикации: 146



« Отговор #81 -: април 29, 2013, 15:22:40 »

Еми, Ани благодаря ви  момичета много ми е  трудно в  момента, обичам много  годеника ми, той  е невероятен мъж, благодаря на  свекървата, че го е  възпитала толкова  добре. Много отговорен и работлив  мъж  е .....Аз макар финансовото  положение на  баща ми винаги съм работела и не в неговата  фирма. Бях студентка задочно за да  работя.... Много ми е  помагал кола, апартамент и т.н. НО аз не съм била финансова зависима от никой, кадърна съм макари и инвалид 1 група да  си вадя сама парите. И ми е  много  болно, че  свекърва ми взима по-голяма заплата от  моята  и все не  и стигат.... Е като не можеш да си направиш  сметката  няма да  ти  стигат..... Днеска имам  300 лева  отивам и си  ги харча  пък утре.... защо да  мисля, той сина ми има пари  ще ми плати тока.... А с  баща ми говорих на тази тема с  даването на паричките и той ми каза, че му е  неудобно да  откаже  след като  има  възможност да им даде .... да но аз  знам, че  тези  пари няма да се върнат никога.... Сега знам, че  дори да  им даде  отново парички, татко няма да ни каже за да не се  чувстваме ние неудобно.... Много е  сложно.... надявам се  наистина се  надявам този ад  да  приключи  след като  си имаме  бебче.....
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #82 -: април 29, 2013, 15:25:35 »

мила ,този ад се увеличава след бебето! гледай да усмириш поне бащата, пожелаваме ти сила и кураж! give_rose
Активен
Nine
Ентусиаст
**
Публикации: 146



« Отговор #83 -: април 29, 2013, 15:26:21 »

svekarva, благодаря за  подкрепата и разбирането. Наистина нямам против свекърва ми, разбираме се  много, но ако го няма това искане на  пари ще е  златна. А моите  родители съм сигурна , че  заради мен и милото си мълчат.....
Активен
casky
Баш Майстор
**
Публикации: 1557



« Отговор #84 -: април 29, 2013, 15:26:59 »

Аз напоследък все нямам време да пиша, за което се извинявам  но чета give_rose

За свекито не знам какво да кажа - чакай поне да мине сватбата, точно сега не мисля, че ти е до нея sad Много тъпо, ама хора всякакви... sad
Активен
artemida777
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 466



Моят сватбен албум

« Отговор #85 -: април 29, 2013, 18:02:13 »

Миличка, в много кофти ситуация си попаднала.  sad Не се ядосвай точно сега. Изчакай да мине сватбата и говори с мъжа ти и баща ти. Това трябва да престане възможно най-скоро, защото иначе свекъра ти ще свикне и цял живот ще ти се качва на главата, даже ще става все по-зле. Стискам палци всичко да се оправи!  good
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #86 -: април 29, 2013, 22:10:34 »

Имаш подкрепата ми, мила Nine.
Не ми се иска да ти давам съвети, защото не съм била в такава ситуация и едва ли мога да те разбера напълно. И все пак, аз не виждам защо трябва да отлагаш и да се чувстваш неудобно, за да му е удобно на някой друг.
Активен
Nine
Ентусиаст
**
Публикации: 146



« Отговор #87 -: април 30, 2013, 08:36:21 »

Благодаря ви момичета, надявам се  този ад да  свърши....
Активен
Nine
Ентусиаст
**
Публикации: 146



« Отговор #88 -: май 07, 2013, 10:44:53 »

Завърнах се smile След дългата почивка съм отново на работа. Извинявайте, че  толкова време не  ви писах, но не  бяхме в града и нямах никакво свободно  време да седна на компютъра. Сестра ми пристигнаха и е адската лудница със двете племенници. Опитах се да не мисля много за  сватбата и да се  отдам на почивка и на племенниците.
 Днеска трябва да  поръчаме безалкохолното и  бирата. Последно се  спряхме на 360бр. кола продукт по 0.250мл., 240 бр. сода, 300 бр. бира, 100 бр минерална вода по 1,5 мл, 36бр натурален сок в кутийка за децата. А алкохола е 30 бр по 0.700мл водка, 30 бр. по 0.700мл уиски, 65бр. по 0.700мл. 15 годишна ракия и 30бр. по 0.700мл. 35 годишна ракия, 45 бр по 0.700мл червено вино и 60 бр по 0.700мл бяло вино. Вие как мислите ще е  достатъчно ли всичко? Имаме опция ако остане  безалкохолно или бира да  си  ги върнем и за  това мислех да  поръчаме малко повече да не се  окаже  накрая, че  няма да стигне. За сега имаме 252 гости.
Купих на децата за подарък сапунени балончета и 100бр бели балона, като смятам малка част от балоните да надуем във ресторанта  да  има за  децата а другите  балони по колите и в  домовете. Ходих и до склада на Тилия за рязан цвят, но днеска трябва да  уточним какво точно искам да  ми доставят и през  другата седмица да  отида да  си ги взема, защото смятам сама да си направя  букета, украсата за колата и във  къщи да сложа малко естествени цветя.
Днес ходихме и до гражданското да  занесем медицинските и декларациите. И със  църквата сме готови.....
За  друго не се  сещам и най много ме е  страх да не забравя нещо....Момичета  ако се  сещате нещо, което съм забравила помагайте.
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #89 -: май 07, 2013, 11:02:30 »

Не се сещам за друго...Уговорихте ли да пуснат няколко коли до църквата?
Активен
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 11   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines