Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 25, 2024, 04:17:51

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 11   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на Nine  (Прочетена 40974 пъти)
 
artemida777
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 466



Моят сватбен албум

« Отговор #30 -: април 19, 2013, 18:56:20 »

И на мен орхидеите се ми много любими.  give_rose Страхотна е украсата  heart
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #31 -: април 19, 2013, 19:21:31 »

 *YAHOO*поканите са много красиви Bravo Bravo Bravo заслужавал си е трудът  girl_wink
Активен
silver_f
Професор
****
Публикации: 477


Моят сватбен албум

« Отговор #32 -: април 20, 2013, 11:03:04 »

Честита темичка и от мен smile Много нежни покани  Bravo дано и роклята я ушият така както трябва  girl_wink успех с подготовката  smile
Активен
Nine
Ентусиаст
**
Публикации: 146



« Отговор #33 -: април 22, 2013, 12:55:18 »

Момиче, нямам никакво време да седна и да  ви напиша  2-3  реда. Искам да  благодаря на всички ви за пожеланията , не мога да  ви изброя поименно, но вие си знаете  smile kiss2 kiss2 kiss2
Имам много проблеми в работата и дори  днес чашата преля и  смятам да  напусна sad Ще ми липсва офиса, но шефа е  нетърпим. Покрай проблемите в работата съм зарязала всичко дори имам още  не раздадени покани... срамота!
Само да се  ви се  похваля, че сестра ми  си  пристига от Германия и ми съобщи, че ми организират моминско парти само аз  трябваше да  кажа  датата. Като се  замислих няма кога sad на 11 май сме на сватба, предната събота е  велигден и пак не  става..... Та мислех си на 10 май (петък), но май моите приятелки от София  няма да могат да  дойдат..... уффф много сложно стана. Ще го измисля, а сега искам рокля за  моминското smile днес ще направя една обиколка по магазините.
Имам малък проблем момичетата от  Пловдив ако могат да  помагат. Ще  подписваме в  обреден дом Пълдин а църквата ни е Константин и Елена. Вчера бубето отиде да пита дали ще ни пуснат с  колите до  църквата и тук ударихме на камък. Казали са, че  ще пуснат само булчинската кола до църквата а  гостите  трябва да се  качат пеш до  горе. Да но  имаме възрастни хора  и инвалиди ( както и аз самата съм инвалид и знам какво ще ми коства  ако трябва пеш да се кача до  църквата). Не знам какво да  правим ако наемем таксита тях ги пускат от бариерата на стария град и те да  извозят  гостите. Другото, което ме притеснява е че нямаме много време между  подписа и венчавката  има само 10 мин.....
Не  мога да  мисля.... ще полудея  докато дойде 18-ти....
Активен
KristinaB
Любопитен
*
Публикации: 27



« Отговор #34 -: април 22, 2013, 13:15:04 »

Nine, честита темичка! Да я напълниш с много положителни емоции! По повод паркирането и бариерата в Стария град в Пловдив - аз имах същия разговор с ресторанта, където ще празнуваме - Петър Първи. Управителката съвсем сериозно ми каза, че нямат право да спират колите и че са длъжни да пуснат всички,а не само булчинската кола. В нашия случай тя предварително ще говори с хората, които са долу на паркинга, тъй като искам да избегна проблеми в деня. Защо не помолиш от църквата да говорят с тях? Успех с организацията!
Активен
ani_ogbg
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 647



Моят сватбен албум

« Отговор #35 -: април 22, 2013, 13:29:08 »

Ах, мила моя, колко общо имам с теб..
Моят шеф е същият и дори днес ми прави проблеми с отпуската за сватбата ми.. Уви, има и други фактори за неговия отказ, ама това са подробности.. Стискам палци да намериш много бързо друга по-добра алтернатива smile
Иначе при мен се получи същото с моето моминско парти, нямаше кога, заради празниците, затова ще го правим тази събота, тъй като изчаквахме едната ми приятелка да се прибере от Германия smile Ти имаш ли някаква идея какво ти готвят, защото аз не знам нищо. Само знам часът на започване..  tease
Активен
Malena27
Ентусиаст
**
Публикации: 51



Моят сватбен албум

« Отговор #36 -: април 22, 2013, 18:55:41 »

Nine, не се отчайвай за моминското. Някъде бях чела че 11 няма да е работен заради изборите, а ще се отработва на 18-ти. Само да не те подведа. Виж какво пише тук. http://www.kik-info.com/forum/index.php?topic=5856.0
Активен
Josephine®
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 640


Come Josephine in my flying machine


« Отговор #37 -: април 23, 2013, 09:08:58 »

Имам малък проблем момичетата от  Пловдив ако могат да  помагат. Ще  подписваме в  обреден дом Пълдин а църквата ни е Константин и Елена. Вчера бубето отиде да пита дали ще ни пуснат с  колите до  църквата и тук ударихме на камък. Казали са, че  ще пуснат само булчинската кола до църквата а  гостите  трябва да се  качат пеш до  горе. Да но  имаме възрастни хора  и инвалиди ( както и аз самата съм инвалид и знам какво ще ми коства  ако трябва пеш да се кача до  църквата). Не знам какво да  правим ако наемем таксита тях ги пускат от бариерата на стария град и те да  извозят  гостите. Другото, което ме притеснява е че нямаме много време между  подписа и венчавката  има само 10 мин.....
Не  мога да  мисля.... ще полудея  докато дойде 18-ти....
Nine, не се отчайвай, защото имам хубави новини! На нас попа ни каза, че с бележката от църквата могат да се качат поне 3 коли до горе. Проверете пак, но и друг път, когато съм присъствала на сватби там, пускаха не само булченската кола, но и една или две коли с баби.  good

Спокойна подготовка и изобщо не обръщай внимание на служебните проблеми - това е едно от най-важните събития в живота ти. Шефове и офиси - хиляди!  give_rose
Активен
iskrichkavn
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 109



Моят сватбен албум

« Отговор #38 -: април 23, 2013, 09:23:36 »

Съжалявам, че се забавих, честита тема и от мен! smile
Пожелавам ти останалата част от подготовката да мине гладко, тегли му една на твоя шеф и смело напред! smile
Активен
ani_ogbg
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 647



Моят сватбен албум

« Отговор #39 -: април 23, 2013, 09:36:26 »

Nine, не се отчайвай за моминското. Някъде бях чела че 11 няма да е работен заради изборите, а ще се отработва на 18-ти. Само да не те подведа. Виж какво пише тук. http://www.kik-info.com/forum/index.php?topic=5856.0

Да, неработен ден е със сигурност smile
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #40 -: април 23, 2013, 09:49:14 »

Хайде, то не останало до сватбата на още една пловдивчанка!
Nine, хората от тази църква са много разбрани и дори да закъснеете с тези 10мин. интервал, ще ви изчакат и всичко ще е както трябва. Там беше кръщенето на моя племенник и наистина отидоха 3 коли с баби и колата с бебето. Всичко ще се нареди, макар последните дни да са изнервящи. good
Активен
cherry_lady1984
Сватбар
***
Публикации: 278


28.07.2013 е датата на нашата лилава приказка


Моят сватбен албум

« Отговор #41 -: април 23, 2013, 11:08:53 »

честита темичка и от мен,нека подготовката ти мине без проблем и спокойно да можеш да се насладиш на последните моменти до голямото събитие.украсата е уникално красива,поканите също.
предполагам че ако обясните в църквата че ще присъстват възрастни хора ще ви разрешат да ги качите с коли до горе. smile
Активен
Nine
Ентусиаст
**
Публикации: 146



« Отговор #42 -: април 23, 2013, 11:45:20 »

KristinaB,благодаря ще говорим и с църквата ако е  възможно да пуснат по-възрастните хора а младите да се  качат пеш.

ani_ogbg, Ани, моя шеф ми дава 2 дни преди сватбата както е по закон. А на мен ми трябват малко повече дни след  сватбата, защото ще имаме подарък от кумовете 3 дни на Банско и след  това  медена седмица на морето. А шефчето отказа да ми даде отпуска. А за моминското парти нищо не знам. Толкова са потайни дружките, че чак се  нервя. Само   ме  питаха кой  размер ми е бельото и подозирам, че  ще има изненади.

Malena27, Да на 11-ти е  почивен ден, но мен ме притеснява  това , че на 10ти са на работа и  докато дойдат от  София ще  закъснеят, но нищо важното е че  ми обещаха да  дойдат. Моите приятелки са  от  3  компании- от  детството ми, от ученическите  и от студентските  години.Ще трябва и аз да се  включа в организацията  на моминското парти, защото те не се  познават и ще им е  малко трудничко.

Josephine, Благодаря ти успокои ме много ако пуснат  още  2-3  коли всичко  ще се  нареди. А със шефа се разбрахме, по точно аз му казах, че  ако  не ме пусне в  отпуска след  сватбата  ще подам молба за напускане.....

iskrichkavn, Благодаря  smile Вече му я теглих хи хи хи

svekarva, благодаря успокоихте ме, защото мама като разбра, че трябва пеш да се  качи  до  църквата и само дето не ме удуши  beating

cherry_lady 1984, благодаря ти а аз  обожавам орхидеи и много държах да присъстват в украсата ми. Аз отглеждам много орхидеи и сега така са  нацъфтели и ми минава през  ума да  взема да  ги украся саксиите и да  ги занеса в  ресторанта.....
Активен
cherry_lady1984
Сватбар
***
Публикации: 278


28.07.2013 е датата на нашата лилава приказка


Моят сватбен албум

« Отговор #43 -: април 23, 2013, 11:49:42 »

и аз имам 3 орхидеи,много ги харесвам.ако имаш свободно време пусни някоя снимка в другата тема да им се порадваме. smile
Активен
Nine
Ентусиаст
**
Публикации: 146



« Отговор #44 -: април 23, 2013, 11:53:19 »

Да отчета какво свърших вчера. Шаферките имат  рокли в цвят  праскова - диня и  аз не знам точно какъв  цвят. На  свекърва ми харесах  рокля и я изпратих да  я види и тя взе , че се  харесала и си е купила, червена дълга рокля страхотна е и сестра ми ще е с  червена рокля smile На  мама купихме  рокли една за официалната част дълга черно и бяло и една  къса  след това да се  преоблече. На татко взехме костюм и  младоженеца е  облечен. Оставам само аз sad а  още  не съм ходила на проба, нямам никакво време да  отида  до Асеновград и за  капак колата на мъжо се развали ( сериозно) и сега  той взе  моята. Като гледам и тази събота  няма да  отида  на проба а времето минава и да не се  окажа  накрая без  рокля.  cray
Вчера не си харесах рокля за  моминското парти и днес  ще продължа  с  обиколката ( ако имам време) накрая ще  извадя някоя стара рокля от гардероба.....
Активен
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 11   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines