Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 20, 2024, 00:54:50

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 7 8 [9] 10 11   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на Nine  (Прочетена 40741 пъти)
 
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #120 -: май 20, 2013, 10:37:37 »

Миличка, много се радвам, че всичко е било прекрасно  wedding  yahoo
Активен
Noir
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 525



« Отговор #121 -: май 20, 2013, 12:07:59 »

Честито Nine!.Бъдете много щастливи и всеки ден да изпитваш тази незабравима емоция, както в сватбения ден!
Активен
artemida777
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 466



Моят сватбен албум

« Отговор #122 -: май 21, 2013, 04:32:01 »

Честито! Бъдете винаги щастливи и много влюбени!  heart
Активен
Albbena
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 282



« Отговор #123 -: май 21, 2013, 08:37:28 »

Честито и от мен! Желая ви много семейно щастие и винаги да се обичате така силно! Очакваме да ни разкажеш повече за сватбения ден, когато намериш време! smile
Активен
Euphoria
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 170



Моят сватбен албум

« Отговор #124 -: май 21, 2013, 15:50:38 »

Честито  give_rose Желая ви много семейно щастие, прекрасни мигове, обичайте се все така силно и бедете опора един за друг  smile
Активен
Nine
Ентусиаст
**
Публикации: 146



« Отговор #125 -: май 22, 2013, 11:11:22 »

Благодаря на всички ви! Имам малко време за да  ви разкажа за приказния ден.
Започвам с  вечерта преди  сватбата. Прибрах се аз при моите  родители ( те живеят на 40км. от  Пловдив) тъй като от  там реших, че искам да ме вземат. С великото спокойствие ( не  типично за  мен) се размотавах през целия ден и във 20:00часа реших, че  трябва да си направя букета, букетите на шаферките и да  украся колата. Направих за 1 час букетите  и реших сама да  си украся  колата. Баща ми беше прибрал джипа първи в  гаража  и  след  него колата на мама. Джипа е  доста  висок и сеших да се  покатеря на  колата на мама за да  мога да  завържа  една панделка и ... подхлъзнах се  и туп на  предния капак на колата. Поогледах се  реших, че  нищо не е  станало и станах. Намерих стол и реших и от другата  страна да  закача  панделката.... и  пак се  покатерих със много  мъки  успях да  достигна и да  завържа  въпросната  панделка. Приключила с  украсата  се  запътих към банята и да  си  лягам ( вече  беше  12 часа) да но сън не ме  хваща. Станах към 4 часа  до тоалетна и какво да  видя..... посиняла.... целия ми крак е  син от  падането и болиииии. И с  това се  примирих и реших, че няма да  лягам повече  направих закуска, пих чай пооправих се  и в 6 часа тръгнах за  фризьорката в Асеновград. Пристигам в  салона  и лудница.... има  булка преди мен за  дневна  сватба, след мен идва  друга  булка със кума и сестра за вечерна сватба, сестра ми пристига със  едната шаферка и те за  прически.... аз  реших да изляза на вън, че  лудницата е  голяма. След като си тръгнаха първата булка,  аз влезнах в салона и зачаках....... От 6 и 20ч до 12 часа бях в салона.
Прибирам се в  къщи и виждам, че баща ми още не е  влезнал да се  къпе, зет ми спи, мама не се  е прибрала от  фризьора и аз  седнах на  компютъра да  разгледам фейсбука и да си поиграя на някоя игричка с мисълта, че  има многоо време до 14ч докато  дойдат да ме вземат. И както си  цъкам на компа ми звъни мъжо и казва взехме кумовете  и тръгваме  shok shok shok и аз.......... ама ние не сме готови то  е  още 13ч. как така тръгвате.....И той ами  да  сте готови аз идвам да  си взимам булката .... като се  развиках на всички да  стават да се  оправят,  шаферките не  бяха  дошли  и мен няма  кой да  ме облече.... започнах да  ходя  от  стая във  стая  и да  крещя на всички да се  обличат, звъня по телефона  да идват  да ме обличат.... настана паника... мама  тича  нагоре на  долу , татко  влезна да се къпе аз  викам.....  излизай идват да ме вземат..... сама  взех да си обличам  роклята  и  само  крещя  кой ще ме  закопчае.... Лудница...
Активен
Nine
Ентусиаст
**
Публикации: 146



« Отговор #126 -: май 22, 2013, 11:11:40 »

Когато чух,  че идват  сърчицето  ми се  сви, сълзите ми тръгнаха  и всички ми  казваха да не ревнеш  сега  дръж  се.... И  вече  чувах как сестра ми ме продава, и започнаха да  натискат вратата  и аз  само  викам  пускайте гооооооо и зет ми : Така  лесно няма те  дадем..... и докато не пропука вратата  не го  пуснаха. А  шаферките  се  бяха  наредили пред  мен и мъжо влиза мен ме  няма. Взе да  вика къде  ми е   булкатааа smile И като ме  видя падна на  колене  пред  мен и ме  гледа  сигурно  2-3  мин без  нищо каже, прошепна ми, че  съм много  хубава. Баща ми  дойде  да  ме  извежда, засвири  тъжната музика и аз  за малко да  заплача. Изиграхме  едно хоро и  тръгнахме за  фото сесията. След  1  час  снимки тръгнахме за  Пловдив идваме в обредния дом, няма къде да  паркираме.....  лудница  от  коли. На  бързо мина ритуала, много скучен ми се  стори. След  това  тръгнахме към  църквата, но се оказа, че  първата  сватба е  закъсняла и от там всички часове се объркват и се наложи да  чакаме да  излезе  предната булка. Венчавката  беше  страхотна,  попа който ни е  води е невероятен ( влюбих се в  него). Само преди да влезнем  исках да му кажа за  проблема  ми със  ръцете и той  се усмихна и  каза  вече  знам и  няма никакъв  проблем. Невероятен поп, много  ясно и точно си  води  венчавката, за първи път да  разбирам какво пее  поп. След  венчавката се  отправихме към  Куклен вече  много закъснели за  ресторанта. Отиваме  там и лудницата  настъпи, идват  гости, няма кой да  ги настанява  тъй като леля ми и братовчедка ми  щяха да настаняват гостите, а  те останали последни  да  слизат от  църквата. Аз нервна искам да ми  махнат булото, да  сложа  кецовете, че  вече не издържах с  обувките. По едно време  се  появи мама и се  успокоих каза,  че  всички са  настанени и  може да  влизаме.
Влизането в ресторанта  беше много красиво, водещата каза много тежки думи и  всички взеха да  плачат и аз не  можах да се  сдържа и ревнах. От  този момент на татък всичко мина за  1  миг, наистина  имах чувството, че  самата  сватба е няколко минутки. Много танци, много изненади от  приятелите. Не  хапнах  и не  пийнах нищо  цялата вечер  на 2  чаши  вода  бях.... Във 4 и 30  доволни от вечерта се качихме да  си лягаме. ..... Надявам се да не съм ви отегчила  от  дългия разказ, Но за  мен това бе  най-вълнуващия ден в  живота  ми.... Имаше много нерви преди сватбата, но сега не съжалявам....
Утре заминаваме на Банско за 4  дни  малко да  си  починем, а  аз се разболях след  сватбата  и сега съм със адска  хрема  и  постоянна  температура. Не знам вече  какво да  пия, че до утре да  съм оздравяла.
Крака ми е  адски  син от  падането и ме  боли.... Шефа мрънка.... ааааааа искам почивкаааааааа lol))))
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #127 -: май 22, 2013, 11:34:51 »

как ще ни отечиш Wink

било е голяма луда сватба, с много емоции, смях и сълзи. честито отново!
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #128 -: май 22, 2013, 11:56:19 »

Беше свещеникът със сините очи, нали? Няма друг като него в Пловдив! Аз съм преди теб влюбена  Wink.
Хайде, да оздравяваш, да ти мине крачето и да си прекарате хубаво на почивката! good
Активен
Nine
Ентусиаст
**
Публикации: 146



« Отговор #129 -: май 22, 2013, 12:15:44 »

pandapanda, наистина беше луда  сватба чак ми се  иска пак да се  оженя smile
svekurva, точно  този  поп..... страхотен е... веднага след венчавката казах на  мъжо, че съм влюбена в  попа
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #130 -: май 22, 2013, 12:20:43 »

Хехехе, аз затова ти казах още в началото да си спокойна, щом си в тази църква. От сърце ти пожелавам там да кръщаваш деца и внуци.  good
Активен
Lillly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 599



Моят сватбен албум

« Отговор #131 -: май 22, 2013, 12:21:25 »

Ооо, супер!!! Разказът ти е много емоционален!
Наистина много се радвам, че сте изкарали добре и весело, дано от тук нататък да сте все така щастливи и влюбени!
Винаги съм си мислела, че няма да ревна на моята, но да си призная вече малко съмнявам  blush
Активен
Nine
Ентусиаст
**
Публикации: 146



« Отговор #132 -: май 22, 2013, 12:30:30 »

Ето ви и малко  снимкиhttp://divanence.snimka.bg/wedding/svatba.730999.30534393 , като получа  професионалните снимки  ще  ви  ги покажа  и тях
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #133 -: май 22, 2013, 12:40:18 »

Много си хубава  Flower

Прическата много ми харесва, цвета на косата ти не знам дали е естественият ти, но чудесно се съчетава с бялото! Прекрасна си!
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #134 -: май 22, 2013, 12:44:07 »

Аз не мога да отворя
Активен
Страници: 1 ... 7 8 [9] 10 11   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines