Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 12:12:04

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 3 4 [5]  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на iskrichkavn 18.05.2013  (Прочетена 22240 пъти)
 
iskrichkavn
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 109



Моят сватбен албум

« Отговор #60 -: май 27, 2013, 14:55:25 »

Нека да раздам и малко благодарности!
Те са най-хубавите!
Благодарности първо на моето мило, че въпреки, че не обича да се снима, да е център на внимание, да изразява емоции и т.н. беше най-добрия мъж в този ден!  heart heart heart
После, на нашите родители, че ни помогнаха да се справим в този ден!
На Шени, за страхотната прическа! Не мръдна!  give_rose
На Валя, за красивия булчински букет  Bravo
На г-жа Ботушарова, още веднъж!  give_rose
На ръководството на Картинг писта Варна, че ни допуснаха на пистата за половин час!
На Ники, Марто, Митко и компания, за страхотното шоу на пистата, и за това, че ни повозиха!  yahoo yahoo
На отец Дончо, за прекрасната венчавка!  god
На оркестъра ни, които се справиха прекрасно и бяха толкова мили през цялото време! smile
На страхотните ни кумове, които също са мои вуйчо и вуйна, за изненадите, които ни направиха и за цялата подкрепа от тяхна страна!
И на всички гости, приятели и роднини, без които нямаше да се получи!
Всички много ви обичам!  LOVING LOVING
Активен
iskrichkavn
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 109



Моят сватбен албум

« Отговор #61 -: май 27, 2013, 14:57:43 »

Много тъпо е това с обслужването! В кой ресторант беше вашата сватба? Мисля, че е добре да го опишеш и в темата за ресторантите, за да знаят повече хора! Много ме е яд на тези неща! sad Колкото и да си била доволна от управителката, мисля че ако тя си вършеше добре работата, нямаше да се случват такива неща в ресторанта!
Аз затова не искам и да плащаме предварително, въпреки че милото мисли, че ще е по-удобно за нас ако го направим. girl_impossible
Вентура е ресторанта. Пак казвам, дребни ядове са, ако има кой да ги следи, няма да се получат.
А плащането, наистина е по-добре кувертите да се платят предварително, поне за мен беше по-удобно да не се занимавам с това на сватбата. Допълнителната консумация само платихме после.
Активен
scilla
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 859



« Отговор #62 -: май 27, 2013, 15:20:21 »

За съжаление винаги се получават такива недоразумения - понякога са повече, друг път са съвсем малко. Важното е да спреш да мислиш за тях, иначе си създаваш допълнителни ненужни негативни емоции. Добре е всъщност веднъж да ги споделиш, за да може и други хора да се поучат от тях. Виж това например за букета-украса на колата - нашата флористка ни беше предупредила, че ще се "свари,опече" и затова всеки път като спирахме някъде, той бе свалян - скриван на хладно вътре и после пак изнасян и поставян и така се запази чак до следващия ден, а беше и част от украсата в ресторанта smile

Честито още веднъж, Искричка! На добър час! Flower
Активен
silver_f
Професор
****
Публикации: 477


Моят сватбен албум

« Отговор #63 -: май 27, 2013, 15:30:43 »

Искричка къде си прави букета и колко ти излезе, а прическата?
Активен
iskrichkavn
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 109



Моят сватбен албум

« Отговор #64 -: май 27, 2013, 16:25:13 »

Искричка къде си прави букета и колко ти излезе, а прическата?
Все при познати smile
Букетът ми го правиха в Бурлекс Тракия, вече ЦБА. Там има цветарски магазин, като цена не мога точно да кажа, понеже беше общо за булчински, за кола и бутониери. Но може би около 40-50 макс.
А прическата ми я прави позната, тя ми е подарък.
Активен
Noir
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 525



« Отговор #65 -: май 27, 2013, 16:33:55 »

Йеее, Искричката се появи на хоризонта  give_rose Бъдете много щастливи и се обичайте цял живот!
Това с обслужването е много неприятно, но каквото било-било. Запази само прекрасните спомени от деня - на снимките изглеждаш много щастлива, а това е най-важното!
Активен
iskrichkavn
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 109



Моят сватбен албум

« Отговор #66 -: май 27, 2013, 16:40:13 »

Йеее, Искричката се появи на хоризонта  give_rose Бъдете много щастливи и се обичайте цял живот!
Това с обслужването е много неприятно, но каквото било-било. Запази само прекрасните спомени от деня - на снимките изглеждаш много щастлива, а това е най-важното!
хих smile
Така е, права си! По-щастлива съм, отколкото ме е яд, така че ...  tease
За първи и последен път го разказвам, просто като споделяне на опит smile
Наистина съм щастлива, не само изглеждам! smile
Нямам търпение и да ми дадат и профи снимките, имам още тоооолкова за споделяне  yahoo
Активен
tikvi4kata84
Новак
*
Публикации: 16



« Отговор #67 -: май 27, 2013, 21:59:32 »

smile
А, трябва и да покажа обратната страна на монетата. Украсата беше много красива, точно каквото исках - хем да я има, хем да не е много, защото на тази зала границата е много тънка. Радвам се, че се доверих на г-жа Ботушарова, справи се перфектно!
Искричка, Украсата наистина е много красива! плащахте ли нещо допълнително за нея?  nea
Активен
Lillly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 599



Моят сватбен албум

« Отговор #68 -: май 27, 2013, 23:13:52 »

Много благодаря за изчерпателното мнение  give_rose
Радвам се, че сватбата ти е била весела и на 100% сте изживяли деня си. Истина дребните ядове заминават и остават само хубавите спомени. Нямало е големи гафове, за съжаление няма как да се размине без малко "екшън".
Относно сервитьорите съм забелязала, че винаги има леки изцепки, но няма как да сме запознати с тези неща предварително. Сега ще мога да предупредя да се следи внимателно и ако има нещо некоректно веднага да се обърне внимание.
На нас ни предложиха да имаме мокър бар. Вие имахте ли такова нещо?
Правело се цел да не се претрупват масите и да се минимализират злоупотребите на персонала. Аз не знам дали ми харесва тази идея за маса отрупана с бутилки, тъй като не съм сигурна дали сервитьорите ще носят от там по масите, а ще карат хората да ходят сами да се обслужват  huhhuh.gif
Активен
iskrichkavn
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 109



Моят сватбен албум

« Отговор #69 -: май 28, 2013, 07:20:53 »

Лили, и при нас беше на мокър бар, и няма да ги носят, гаранция! Аз ставах да си взимам. Ама наистина по масите става много..
Тиквичка, мерси, допълнително я плащах
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #70 -: май 28, 2013, 09:15:47 »

Честито, отново от мен smile

Радвам се, че си много щастлива и не се впрягаш smile

Прекрасни сте на снимките, особено ти с тази стилна рокля smile give_rose
Активен
tikvi4kata84
Новак
*
Публикации: 16



« Отговор #71 -: май 28, 2013, 22:52:12 »


На нас ни предложиха да имаме мокър бар. Вие имахте ли такова нещо?
Правело се цел да не се претрупват масите и да се минимализират злоупотребите на персонала. Аз не знам дали ми харесва тази идея за маса отрупана с бутилки, тъй като не съм сигурна дали сервитьорите ще носят от там по масите, а ще карат хората да ходят сами да се обслужват  huhhuh.gif
Lillly, И на нас предложиха същото с обещанието, сервитьорите да разнасят и наливат напитките, където свършат.... Но явно е само обещание и реално не се получват нещата.
Активен
tikvi4kata84
Новак
*
Публикации: 16



« Отговор #72 -: май 28, 2013, 22:58:31 »

Лили, и при нас беше на мокър бар, и няма да ги носят, гаранция! Аз ставах да си взимам. Ама наистина по масите става много..
Тиквичка, мерси, допълнително я плащах
Искричка, ориентировъчно колко Ви поискаха за украсата и най-вече тишлайферите, защото и на нас предлагат същите в нашия цвят, та още се чудя  crazy
Активен
iskrichkavn
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 109



Моят сватбен албум

« Отговор #73 -: май 29, 2013, 22:29:35 »

Тиквичка, тишфлаерите са 25лв. за 50 броя, доколкото разбрах. За тях, плюс 10 кръгли свещи, няколко наниза перли и ролки за масите и процент за работата, дадох 300лв, което е много, поне за мен.
Активен
tikvi4kata84
Новак
*
Публикации: 16



« Отговор #74 -: май 30, 2013, 06:25:08 »

Тиквичка, тишфлаерите са 25лв. за 50 броя, доколкото разбрах. За тях, плюс 10 кръгли свещи, няколко наниза перли и ролки за масите и процент за работата, дадох 300лв, което е много, поне за мен.
Благодаря, Искричка! Позамислих се...
Активен
Страници: 1 ... 3 4 [5]  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines