Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 20, 2024, 09:08:38

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 ... 8   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Великденски подарък покажи и от сърце благодари  (Прочетена 27478 пъти)
 
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: април 24, 2013, 10:23:39 »

Взех си подаръка yahoo! Благодаря ти ЕЗРА, страхотен подарък! А картичката е направо  heart


* Photo0089.jpg (21.19 KB, 320x240 - видяно 2001 пъти.)
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: април 24, 2013, 10:26:44 »

рататуй, не се стискай, опиши ни какво има вътре и дай по-отблизо деее blum
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: април 24, 2013, 10:27:04 »

Снимка и на съдържанието- шал, обички, форкети с цветенца, шишенце с цветенце, шоколадови зайчета и една страшно мила картичка!
П.П. много ми хареса и аромата на колетчето, много е нежен!
П.П. докато го напиша......


* Photo0091.jpg (31.44 KB, 320x240 - видяно 1992 пъти.)
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #18 -: април 24, 2013, 11:55:35 »

Езра е царица на картичките Bravo. Като гледам картона, нищо чудно тя да и е майсторката. Шалът е много пролетно зелен и хубав, да си го носиш със здраве! Виждам го шишенцето, ама не разбрах от него ли е ароматът?
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: април 24, 2013, 11:58:12 »

Ратчо, браво на твоят турист, страхотен дар!

Аз бързам да се извиня , ако моят обек получи картичката си леко измачкана,сега като видях в еконт как ги хвърлят тия праткии beating , правена е от мен и ми се щеше да си запази вида.

Благодаря на Ивелка за страхотния подарък, направо се просълзих- колко е хубаво да получиш дар от човек, който те познава и ти е близък! Улучила си в десятката с всичко, което си пуснала, толкова старателно си го подготвила, благодаря ти още един път! cray give_rose
Снимки довечера, че апаратът е в мен и снимах всичко, но четецът е вкъщи pardon
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: април 24, 2013, 12:04:15 »

Аромата идва от шала, ще се радвам ако разбера какьл е.Картичката не се вижда много, но е страхотна- с един много хубаж картон, а пожеланието е  heart
И аз да си призная моя подарьк малко го парфюмирах, дано скоро се похвали.
Супер Еми! А ти в еконт не им ли каза да внимават, аз исках да има навсякьде надписи чупливо и много да го пазят- мисля че е пристигнал жив!
Активен
adi4ko
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 944


07.09.2013 г.


Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: април 24, 2013, 12:06:41 »

Ratatui, страхотен е подаръка, много свеж, браво на Ezra Bravo Мен ме впечатляват много обиците, тюркоаз ли са на цвят? имам подобна гривна аз Wink
« Последна редакция: април 24, 2013, 12:08:54 от adi4ko » Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: април 24, 2013, 12:10:30 »

ратче, то нямам нищо чупливо, ама така държат тия пликове, то докато си отворя устата , той вече го беше набутал плика при друг плик  angry
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #23 -: април 24, 2013, 12:17:41 »

Тюркоаз са да , Ади. Еми, те са бой понякога и мен искаха да ме претупат, ама аз исках сама да го пьхна в плика и да ми го увият пак в пукащите неща, че все пак пьтуваше надалече. Сигурна сьм, че и твоята картичка ще стигне в добро сьстояние и ще тригне получателя си както, езра трогна мен.
Активен
_Ezra_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1114


много обичана


Моят сватбен албум

« Отговор #24 -: април 24, 2013, 13:31:04 »

мн се радвам че ти харесва  give_rose
съжалявам че така накратко пиша, после като мога ще пиша повече че днес ми е мн мн мн скапан ден  cray
Активен
ivelka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 618



Моят сватбен албум

« Отговор #25 -: април 24, 2013, 14:03:11 »

Емиии, много съм щастлива, че ти е харесал подаръка! Наистина се постарах да е по твой вкус, защото знам, че обичаш цветните неща и бухалчетата  blush
Сега вече като знаеш, че аз бях твоя турист, искам да ти се извиня за две неща:
1. Първо за ужасния ми грознопис  angry Мразя да пиша на ръка и не мога, направо ме заболява ръката докато изпиша нещо....Исках да добавя и лично творчество, но Великденските яйца не ми се получиха много добре  blush
2. Второ - да ти се извиня, че не използвах Спииди, както беше ми писала Гучи, че е твоето изискване...Но нямам наблизо офис на Спиди, а тези дни ми беше невъзможно да излизам за по-дълго от работа girl_impossible

П.П. Надявам се, че ще намериш приложение за кутийката, аз бих я ползвала за най-употребяваните си гримове, защото е много удобна за подвижна мини тоалетка. smile Нали всичко пристигна здраво и цяло?
Да си ги ползваш със здраве и усмивка  give_rose
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #26 -: април 24, 2013, 14:15:41 »

Иве,направо пишеш  хубаво, не си ми видяла моя придобит в студентските години почерк Girl_hide...ад.
всичко е здраво, ще си го наредя на тоалетката, тамън се чудех къде да си дена сенките, че са ми единични доста от тях и само ги губя при другата козметика като стоят. give_rose
няма проблем за спийди, еконт са на съшата улица, две крачки по-нагоре danceg
много ми хареса момчето и момичето яйчица, типично в мой стил са, аз така рисувам по картичките, така има специфичен почерк написаното . Ми като сме готини е нормално да си приличаме с теб по нрав, хаха , колко съм скромна днес. danceg CHEERS
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #27 -: април 24, 2013, 15:05:56 »

прибрах се и давам снимките: бухалче висулка и кутия направена с декупаж за бижута или гримове ( аз си я напълних с второто Wink ), също така и картичка:
опакованият подарък


кутията има огледало и чекмедженце:
Активен
casky
Баш Майстор
**
Публикации: 1557



« Отговор #28 -: април 24, 2013, 15:16:38 »

Подаръците са страхотни Girl_hide Браво на Езра и Ивето Bravo Много са се постарали Bravo Bravo
Активен
adi4ko
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 944


07.09.2013 г.


Моят сватбен албум

« Отговор #29 -: април 24, 2013, 15:17:55 »

Ooo кутията е страхотна, картичката също, а бухалчето е направо Girl_hide Браво на ивелка Bravo
Активен
Страници: 1 [2] 3 4 ... 8   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines