Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 27, 2024, 22:31:55

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 5 6 [7]  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Седмица, започваща с 13 ;-)  (Прочетена 31174 пъти)
 
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #90 -: май 18, 2013, 17:44:32 »

Емчо, много ти е опасен аватара Wink Каква порода разхождате? Аз много харесвам кученца и като ги гледам по улицата и ми иде да ги намачкам и нагушкам всичките, но се сдържам, защото едва ли това ще се хареса на стопаните им Girl_hide
Свекърва, нищо й няма на дупето на мадамата - просто е седнала не както трябва на люлката Wink Браво на Бошка, мойта Зануска само 2 пъти пра, ама няма повече дрехи за пране! blum Аз сапунки не гледам и виж как приключих по-бързо Wink Вече съм сложила вечерята да се готви, ноктите са лакирани и отивам на дивана smoke или Reading Само дето цял ден го мисля мойто момче, че е сам на апартамента и боядисва най-важната стая - всекидневната sad Аз до сега помагах - заглаждах стени, боядисвах, обаче доки каза да внимавам и да се пазя и сега е самичък с радиото sad
Пънки, все забравям да те питам в твоята темичка - успяхте ли да се преместите в новото жилище преди да се появи малката бонбонка?
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #91 -: май 18, 2013, 18:30:38 »

Муунче, бебе дакелче разхождам blum. не съм по кучетата, но явно имам нужда от животинка точно сега. психиката сама си показва какво й е нужно, ако я оставим да говори де. tease
аватарът ми ми действа много яко на настроението, хиля се всеки път като го погледна.
Активен
punk_girl123
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2204



Моят сватбен албум

« Отговор #92 -: май 18, 2013, 18:38:12 »

Преместихме се Муунче! От около две седмици официално сме новодомци, но пък родителските тела се преселиха при нас  diablo
Активен
Страници: 1 ... 5 6 [7]  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines