Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 28, 2024, 01:58:47

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 3 4 [5]  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Седмица за размисъл 06- 12.05.2013  (Прочетена 25590 пъти)
 
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #60 -: май 10, 2013, 10:10:10 »

муун, аз искам храна, за басейна не настоявам. в крайна сметка и в празен мога да си топна  pleasantry краката, ако ще има такава гледка.  tease
Активен
_Ezra_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1114


много обичана


Моят сватбен албум

« Отговор #61 -: май 11, 2013, 07:05:52 »


Добро утро!!!
След натоварения петъчен ден ме чака още един и после съм фрии  yahoo Пожелавам ви хубав ден, изпълнен с хубави емоции  give_rose

поздрав
https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=AtKZKl7Bgu0

и цитатче
"Хората влизат в живота ти и излизат от него. Някои си струва да задържиш и даже да се бориш за тях, но други трябва да пуснеш да си тръгнат.Това е много важен урок, приятелю.Трябва да намериш начин да разбереш кой е до теб, за да даде стойност на живота ти, и кой е до теб, за да я отнеме. Ако някой ти я отнема, откажи се от него. Дошло е времето да си тръгне. Ако има емоции, които те ограбват, откажи се от тях. "

„Компасът“, Тами Клинг, Джон Елис


Иначе не съм се ядосвала толкова, мен ми е ясно че хора всякакви, че и жените ги избиват разни хормони и емоции, въпреки че това за което споменах хич не е от хормони; Просто този път вместо да се ядосвам, взех едно доста по-умно решение и съм спокойна така; Аз съм открит човек, много чувствителен, изкл. мн. държа на приятелските и по-силните отношения, т.е. искам да кажа, че когато някой ме уважава, цени, обича или разбира (в приятелството и любовта), аз отвръщам мн. силно на това и помня много и със сърце и с ум... много силно обичам и много мога да дам и да помагам, но ако видя че човекът не е така честен или няма истински топли чувства към мен, помня и се променям... ако ме разбрахте  smile скорпионска му работа
Активен
Мариелка
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #62 -: май 11, 2013, 07:27:21 »

Здравейте и от мен! Малко поспрях да пиша в седмичните теми,ама нещо не си разпределям правилно времето pardon
Ние имахме проблеми тези седмици- на свекъра му откриха тумор в бъбрека и претърпя операция- извадиха му единия бъбрек. Сега се възстановява, но проблема не е само този, а има и болки в ръката, от някакъв нерв ли и аз не разбрах вече 5-ти месец му е като изтръпнала и го боли...
Да не говорим, че със свекървата не проявяват никакъв интерес за сватбата. Вярно е, че си имат друго на главата, но все си мисля, че най-малко да се разсеят ще се позаинтересуват как върви подготовката. Не знам, може би аз съм в грешка...Остава месец до сватбата, а те не са казали на някои техни познати, да не говорим за поканите...

Утре няма да гласувам, няма да съм в Пловдив най-вероятно и не смятам да се разкарвам като дори не знам за кой да гласувам pardon
Отивам на работа след малко, дано от другата седмица да мога да се включвам по-активно.
Активен
Alleksia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 711



« Отговор #63 -: май 11, 2013, 08:18:21 »

Добро утро, момичета smile
Ние кръстосахме цяла България за няколко дни и събрахме слънце smile А довечера сме на сватба  Сватбаааа
Аз няма да мога да гласувам, защото няма да мога утре да се върна до родното място, че да гласувам, а мисля, че не може на друго място.
Мариелка, предполагам, че им е притеснено на хората и затова не се интересуват толкова, не се ядосвай! Сигурна съм, че се радват за сватбата, но не им е малко на главата, дай им малко време.

Пожелавам ви приятен уикенд!
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #64 -: май 11, 2013, 08:42:32 »

Привет момичета - кокичета!
Аз миииисля, ама вие да му мислите Wink! Поне ми е ясно, че ще гласувам /живот и здраве, де/.
За приятелите не размишлявам толкова дълбоко, май ми са станали нещо като роднини. Знаем си кусурите, приели сме си се такива, каквито сме. Всички нови са добре дошли. Стига да не са злонамерени, вече не се сравняваме кой какъв е и къде е стигнал, важното е да се чувстваме добре заедно. С годините завистта и да кажем спортната злоба се изместват от желание за споделяне и нужда да си полезен на някого с нещо.
Мариелка, лошо се е случило, че тъкмо сега си имате здравословни проблеми. То някак не върви да показваш радост...Но в деня всичко ще е както трябва, не се притеснявай. *INLOVE*По принцип хората са различни и самото тържество го възприемат различно. За едни е едно голямо ядене и пиене, за други - излишно пилеене на пари, за трети - изпълнено със смисъл събитие. Но като забият тъпаните и всички по необясним начин се чувстват празнично и забравят предварителни настройки и дори дертове и болежки. Давай смело с подготовката good
Приятен и ползотворен ден на всички!
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #65 -: май 11, 2013, 09:12:54 »

добро утро, днес мисля да подомакинствам и да обядвам на въздух после. май няма да ни вали днес...

картинка за поздрав:
Активен
Mulan
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 342



« Отговор #66 -: май 11, 2013, 11:30:58 »

Щях да пиша "Добро утро" ,ама като гледам то станало обяд pardon
Вчера ми беше последния ден на лекции в университета и днес ми е някак си криво и носталгично.Толкова време чаках да приключим ,а сега ми се иска да не свършва pardon Открих много приятели сред колегите ми и се надявам поне да успеем да съхраним приятелството си и да се виждаме по-често.Днес милото трябва да ми направи една "стегната" фотосесия и да си оправям CV-то,че горкото паяжина хвана вече blum Дано успея бързичко да си намеря работа,че в противен случай нещата доста ще ми се усложнят nea
Сега си допивам кафенцето и излизаме на разходка ,че в това хубаво време си е грехота човек да си стои в къщи Wink
Сега видях една снимка,която е в духа на тазседмичната ни тема biggrin
« Последна редакция: май 11, 2013, 11:50:36 от Mulan » Активен
Росита
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 125


Бургас, морето и .....


Моят сватбен албум

« Отговор #67 -: май 11, 2013, 17:12:14 »

Ние днес семейно бяхме на един язовир, риба не хванахме много, но поне си починах и се намързелувах едно хубаво, докато мъжете мятаха въдиците.  blum
После като се прибрахме, ходих да си взема документите за утре, понеже съм в избирателната комисия по район. Така че от ранно утро, до късни нощи ще ми е натоварено и напрегнато от работа. Но се надявам изборния ден да приключи нормално и без ексцесии.
Активен
casky
Баш Майстор
**
Публикации: 1557



« Отговор #68 -: май 11, 2013, 19:18:40 »

Понеже ГЕРБ толкова се плюят (а аз много се паля), искам да не спечелят, но да съм доста далеч и да гледам отстрани следващите biggrin

Хайде лека вечер, че без друго не смятах да пиша.
Активен
_Ezra_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1114


много обичана


Моят сватбен албум

« Отговор #69 -: май 12, 2013, 08:04:15 »

мариелка, дано да се оправи всичко  give_rose прегръщам те! а за сватбата, не се ядосвай, гледай всичко да ти прави удоволствие, все пак е  вашата сватба, понякога се случва така (аз слава богу, имам невероятни свекър и свекърва); пожелавам ти една чудна сватба  heart

Аз за неопределено време ще се оттегля от форума  give_rose така че ви пращам много поздрави и прегръдки,  не е заради нещо лошо, просто така си реших  give_rose

(ние с мъжа ми ще гласуваме)
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #70 -: май 12, 2013, 08:19:51 »

Добро утро!
Едно малко закъсняло пролетно кафе /може и чай да е/, съдейки по цветята в кошницата!
_Ezra_, ще ми е мъчно за теб, толкова си мила, деликатна и нежна. Ще те чакам с нетърпение да се върнеш.
Днес целият свят ми е крив и съм лоша  diablo. Не ми се домакинства, а е разхвърляно и мръсно. Мъжът ми готви тиквички, защото това е най- лесно да се прави, вместо да си гледа мъжката работа вкъщи /един прозорец от месеци плаче за оправяне, пералнята за смяна, а едно дърво навлиза упорито през прозореца и терасата/, ама кой за каквото учил ;
Ходи ми се по любов....


* 4erveno.jpg (59.22 KB, 710x480 - видяно 257 пъти.)
Активен
Мариелка
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #71 -: май 12, 2013, 08:56:25 »

Ах, свекърва, накара ме да се усмихна с последното изречение biggrin
Активен
casky
Баш Майстор
**
Публикации: 1557



« Отговор #72 -: май 12, 2013, 09:11:03 »

Ах, свекърва, накара ме да се усмихна с последното изречение biggrin
И аз се присъединявам biggrin
Мариелка много кофти за свекър ти, дано всичко е както трябва give_rose А свекървата сега наистина има други неща на главата. Свекърва много добре го е казала и за хората и гледните точки...
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #73 -: май 12, 2013, 10:48:05 »

Свекърва, аз се събудих малко недоволна след поредица от кошмари след глупостите по телевизията относно изборите. Но пък и на мен ми се ходи по любов LOVING DANCE

Езра, разбирам те напълно give_rose

Едно обзавеждане поздрав, радост за окото:

Активен
Страници: 1 ... 3 4 [5]  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines