Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 19:38:42

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 23 24 [25] 26 27   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на pandapanda - 13.05.2013  (Прочетена 94964 пъти)
 
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #360 -: юни 20, 2013, 14:33:34 »

минавам да вметна, тъй като тук ще ми е позволено.зачетох се в поста ти в темата на Ина и преди това тук в описанието на сватб ден. Хубаво е да си купиш дневник или красива тетрадка и да започнеш да пишеш редовно. Имаш вкус и стил и мисля че ще се получи нещо чудесно. smile
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #361 -: юни 20, 2013, 14:41:30 »

 Girl_hide Радвам се, че ви радвам  give_rose give_rose give_rose give_rose give_rose

ra_di, благодаря ти, ще се радвам и аз да видя твоите снимки.

shantall, Мрявка, благодаря ви, ще чакам да съпреживея и вашите сватби smile

svekarva, какво да ти кажа. много пъти са ми казвали, че е трябвало да стана архивист, а не археолог.

scilla, пак ме развесели много smile този отговор "все по-добре" ще го изплагиатствам, защото и аз се чудя какво да отговоря на този въпрос.

Внимание - нов отговор бе публикуван докато ти пишеше.

emmmmmyGirl_hide blush  засрамих се. едно време имах една "приятелка", която ми каза, че пиша много скучни писма. сега от твоите думи ми се развънува душичката. иначе аз пиша всеки ден, ама дисертация Wink
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #362 -: юни 20, 2013, 14:47:41 »

даже скрапбуукинг също не е лоша идея. ем да редиш снимчици, парченца от ежедневието от хартия, споменчета, ем да пишеш отдолу. Другата ми идея е да си направиш блоГ. smile
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #363 -: юни 20, 2013, 15:10:45 »

даже скрапбуукинг също не е лоша идея. ем да редиш снимчици, парченца от ежедневието от хартия, споменчета, ем да пишеш отдолу.
Ако и на pandapanda  подариш красива тетрадка, като моята, ще ревнувам blush
Панда, нямат ли край тези дисертации.....Идвай, когато можеш, в седмичната тема да те доразпитаме за "нещата от живота" Wink
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #364 -: юни 20, 2013, 15:18:30 »

свекърва, няма да подаря като твоята, тя си е уникална.
Предлагам й за скрапбуукинга да си купи голям формат със спирала и твърди корици, ама да не е тефтер. smile blum
Активен
milenuity
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1272


Нашата сватба мечта 17.08.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #365 -: юни 21, 2013, 09:22:21 »

е, Пандичке, наистина от сърце ти пожелавам да върви от сега нататък все по-добре! А и за всички дами, пишещи тук. Страхотни хора сте smile браво. Днес преливам от щастие (без коккретна причина, предполагам е логично продължение на вчерашния ми стресиран ден, ха) и искам да го споделя с теб, Пандичке, защото си много позитивен човек, а и с другите тук, защото и те са супер. smile  give_rose Good luck chee
Активен
elistoilova
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 624


Моят сватбен албум

« Отговор #366 -: юни 21, 2013, 15:36:33 »

Много се забавлявах докато четох разказа. Много се радвам, че всичко е минало супер smile
Активен
ra4e1
Сватбар
***
Публикации: 177


« Отговор #367 -: юни 23, 2013, 18:57:36 »

 danceg видях пандизчиите в темата за подаръците Bravo
Страхотни са:))))))
Активен
Noir
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 525



« Отговор #368 -: юни 23, 2013, 19:55:53 »

Панди, страхотен свеж разказ, много се забавявах и съпреживях всичките ви емоции. Бъдете все така свежи и двамата. Чакам с нетърпение снимките, със сигурност ще са щури и невероятни!
Активен
Vivi20
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 790



« Отговор #369 -: юни 25, 2013, 10:49:37 »

Панди, снощи видях това по телевизията и познай за кого се сетих:

http://www.fanpop.com/clubs/kitkat/videos/26582619/title/panda-commercial

Ако не ти излезе клипчето в този сайт напиши в YouTube - kit kat panda commercial Wink

Да сте и вие като тия пандички енергични, луди и щастливи! Wink
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #370 -: юни 25, 2013, 10:54:24 »

Виви, сега като пусна това клипче и след това излизат други, там се подсетих за едни рекламни клипчета, които преди години ме спукваха от смях.
Ако някой иска да се посмее може да потърси Never say No to Panda! Много са забавни!
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #371 -: юни 25, 2013, 13:23:37 »

Ей, страхотни са! Разгледах ги най- подробно и мога да кажа, че: баща ти е най- засмяният и слънчев човек, от снимките с ревовете и караниците може да се разбере точно обратното Wink, младоженецът е много спокоен, кумът определено е висок и дори на заден план прави впечатление, родителите ви са страхотни, за брата и сестрата нямам думи good, кумата е много мила и нежна, пък ти си като онези балеринки по пеещите кутии. С две думи - свежест и жизненост! Bravo
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #372 -: юни 25, 2013, 13:31:13 »

Ей, Панди жестоки снимки! Красота! Толкова са нежни и красиви!
Вече може да ни разкажеш за пчелите от летището  lol след като ни разказа и показа сватбата
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #373 -: юни 25, 2013, 13:53:26 »

 give_rose give_rose give_rose


svekarva, всичко е казано от теб е точно и на място  good Благодаря ти  give_rose

ratatui Благодаря ти smile Честита рокля на теб, от кога я чакам Wink Само че пчели може би е имало при Машка, защото не аз, а тя има снимки на летище  pardon
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #374 -: юни 25, 2013, 14:01:23 »

Нали, сутринта на сватбата беше гледала по НГ за някакви пчели, които живеели на някакво летище? Или пак съм объркала темите  crazy
Активен
Страници: 1 ... 23 24 [25] 26 27   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines