Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 18:44:23

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 22 23 [24] 25 26 27   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на pandapanda - 13.05.2013  (Прочетена 94962 пъти)
 
ani_ogbg
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 647



Моят сватбен албум

« Отговор #345 -: юни 19, 2013, 09:08:22 »

Ах, Панди! Оправи ми деня на 100% smile Благодаря ти за приповдигнатостта, с която звучат думите ти! Наистина ти завиждам благородно за цялото спокойствие и моите адмирации към него smile
Чакам с нетърпение да продължиш разказа си smile
Активен
Josephine®
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 640


Come Josephine in my flying machine


« Отговор #346 -: юни 19, 2013, 09:21:07 »

Пандичка, ако знаеш как пиша - махам си сватбения гелиш в дом. условия и всички пръсти са ми в увити във фолио, ноооо продължавам да пиша!!! (така е като нямам грам свободно време напоследък) Позагубих се, но ще наваксам!
Разказа ти е върховен просто! Напомня ми малко на моята сватбена сутрин - с чаша кафе и пред тв-то. Това за мен беше най-прекрасната ранна утрин. Честито още веднъж!!!! Църковния брак си е друго нещо Wink
Чакам снимки! И дано не си ги пуснала и аз от бързане не съм ги видяла  blush 
Активен
scilla
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 859



« Отговор #347 -: юни 19, 2013, 09:30:45 »

Хаха, типично по пандьовски се е развило всичко  Girl_hide Много неповторимо и весело  Bravo

Само искам да отбележа, че и при мен го нямаше "откупуването" - и двамата не го искахме, но по принцип нашата сватба беше с много малко от типичните български традиции по простата причина, че и двамата не виждахме смисъл в тях към този момент и избрахме тук там по някоя традиция (като разчупването на питата) за забавление на гостите  Girl_hide Понякога се чудя дали не съм изпуснала твърде много след всичките вълнуващи разкази на другите булки за чакането на откупуването, но после тази мисъл ме отминава и продължавам да съм щастлива с как точно се случиха нещатат при нас - при всеки е лично и уникално, та надявам се и ти не съжаляваш за това smile

Искаме снимки! Нямам търпение да видя как се е получила прическата в крайна сметка, а и гримът, който толкова много хвалиш!!!
Активен
malkabulka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 394


31.08.2013


« Отговор #348 -: юни 19, 2013, 09:32:53 »

Панди, честита втора сватба и от мен! Много забавен разказ, но и аз съм изумена колко си била спокойна и как си си хапвала вафличка  Girl_hide Надявам се на същото спокойствие на духа и аз, но едва ли доколкото си познавам фамилията smile

Хайде, разкажи за ресторанта!  girl_wink
Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #349 -: юни 19, 2013, 11:30:23 »

Еййй супер! Давай нататък Girl_sing
Активен
shantall
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 765



Моят сватбен албум

« Отговор #350 -: юни 19, 2013, 13:26:39 »

ух, цяла сутрин се тъхкам, че не ми се отваря форума да не съм изпускала разказа, та сега дебна продължението smile
Активен
milenuity
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1272


Нашата сватба мечта 17.08.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #351 -: юни 19, 2013, 15:24:15 »

Панди, от мен още един по-банален пост, но много се чудя, заради фотосесията, цялата програма и т.н.:
колко време продължи церемонията ви?
мерсиии smile

и снимки искамееее smile
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #352 -: юни 20, 2013, 08:18:18 »

Здравейте,

Вчера така и не стигнах, до писане.

Мрявка, не ме е купувал. За пред 8 човека решихме, че може и без това.
ratatui, в София ми бе по-притеснено, даже се учудвам, че казвате, че ви се струва, че съм била спокойна. Във Франция всичко си зависеше от нас, бяхме само с кумовете. Много си бях спокойна там. Тук имаше повече нерви.
Josephine®, оценявам усилието  smile А снимки и аз още чакам smile
scilla, споделям напълно думите ти - и аз се чудех, дали не съм изпуснала, че е нямаше купуването на булката, но не мисля, че щяхме да се впишем в картинката.
milenuity, идея си нямам, аз не я усетих. ще питам някой друг от присъстващите дали си спомня.

Продължавам разказа smile

Следваше поредният любим мой момент от сватбата - фотосесията!!! Фотографът ни е много луд, дано имаме нормални снимки, защото аз си спомням само маймунджалъци да правим. Първо, каза да поснима само мен. Вика ми: "Сега гледай тези розички все едно им се радваш"
Аз: "Ама то тук половината са увяхнали"
И той дойде и махна увяхналите, за да ми дойде вдъхновението  lol  Снима той, поглежда фотоапаратът и казва: " Е,  не. "
И аз (отчаяно): " Е, нито една ли не става"
А той смях" Е , не, колко хубави става"  funnytooth
Като цяло, през повечето време той се опитваше да ме накара да позирам, а аз само се хилех. Най- вече като ми кажеше да гледам сериозно или замечтано - голям смях падаше  laugh funnytooth. Ама да видите мъжката панда какъв позиор се оказа - не знам какво прави Zegna,  ами не го наема за следващата колекция   dodger  LAUGHTER Едни пози, едни погледи, нямам търпение. После малко снимки с кумовете - пак смях. По едно време, фотографа казва: " О, ама вие и двете сте с къси рокли и равни обувки - ще скачате"
Аз : Oh my ...
Кумата: goody
Аз: " Ама, как ще скачаме, то тези двамaта имам 10 пъти повече въздушно време от мен?!?"
Та скачаме ние и младоженеца и кума решават да скачат с изпънати на страни крака. Снима фотографът, поглежда фотоапарата и почла да се залива от смях - не бил преценил колко на страни ще отидат краката на двамата дългучи и ги отрязал  ROFL.
Включиха и родителите в простотиите - майма и сестра ми уж реват  l_bye_girl, свекарвата уж се кара  GRUMPY - абе весело беше и то много. Накрая се снимахме и на магистралата.

Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #353 -: юни 20, 2013, 08:24:04 »

14:30 ч Пристигане в ресторанта (По график 14:30ч).

Тук пак започвам с похвали - хотел Метрополитън - невероятно професионално отношение!!! Ваня Димитрова и Стелиана Димитрова - много съм благодарна на тези мили дами за професионализма и точността във всяко отношение! През цялото време на подготовката, срещите с тях бяха по-скоро почивка, отколкото стрес, а в деня на сватбата нямаше никакви издънки. Масата бе стилно подредена и украсена с нашите прекрасни цветя (повече си ги харесвам от сватбения букет). Храната.....като се сетя и ми потичат лигите. Едва ли има по преяла булка от мен  Torte Направо имах чувството, че ще ми се пръсне рокличката накрая. А тортата - най- шоколадовата гараш ever!!!! А върху нея и около нея ПАНДИЧКИТЕ, които моята сръчна прителка направи. За нас си останаха cake-topper-ите, а останалите бяха подаръците за гостите, които избрахме да им поднесем по този начин smile Обслужването също бе на много високо ниво. Едната сервитьорка накрая ни поздрави, за нестандартната сватба. Беше очевидно развълнувана, а като и казахме, че това е венчавката, а сме се оженили в Париж, онемя (да, мнооооооого ми порастнаха ушите  Girl_hide ).

И така накрая всички доволно преяли се натъпкахме в таксита (за съжаление не Панда таксита) и се отправихме към къщи, където си продължихме. Към нас се присъедини и вече небезизвестната ми сръчна приятелка, а аз си останах булка до момента, в който трябваше да си лягам. Все едно щях да стана тиква, ако си сваля булото.

Букетът го хвърлих на следващия ден на момичето, което гледам smile Сестра ми и кумата, не го искаха, а малката е толкова щастлива и поласкана. Пък и трябваше да и се отблагодаря, че ми направи маникюра Wink
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #354 -: юни 20, 2013, 08:24:58 »

(голямо постване, голямо чудо съм днес)

Ами това беше май. Всяко чудо за три дни smile Като получа снимките ще ви ги пусна smile
Накрая искам да обобщя накратко.
Аз май от всичко и всички съм доволна. Прическата ми (от Паша от Pasha студио за красота) не мръдна целия ден, и не ме заболя главата от нея, макар да бе много стегната.
Гримът - вече знаете, че го обожавам. Ева Серева е страхотна.
Лозенският манастир Св. апостоли Петър и Павел е чудесно място за сватби, дори и не толкова малки като моята.
Хотел Метрополитан - всичко беше точно, както ние искахме, за което много им благодаря.
Да не забравя да похваля и  Холидей (Ателие ТМ)  - все пак роклята ми преживя два полета и две сватби и още може Wink .
Чудесните ни халки от ателие Диддо - не ги сваляме, а нали помните, как бях убедена, че няма да ги носим smile
Фотографа - първо снимките, после за него.

И най- важното - искам да благодаря на вас прекрасни момичета от форума
adi4ko, Albbena, Alleksia, AliTia, Allicia, ani_ogbg, artemida777, bbride, casky, Dark_ButterFly, dixie, elistoilova, ELCHOOOOOOO, emmmmmy, evyevy, _Ezra_, fibi, fiibi_bg, formite, gospojicakapriz, helena31, hulcy, IvaGeorgieva, Josephine®, Kiwi, Lillly, Malena27, malkabulka, Мариелка, mariola85, ma6ka_, milenuity, m0onlight, Мрявка, Mucka<3, Mulan, mynicheto, Nine, Noir, petq1989, ra4e1, ra_di, ratatui, scilla, silver_f, svekarva, Tonina, Vivi20, (ако съм изпуснала някой, извинявам му се, не беше лесно да ви събера )
които съпреживяхте това приключение с мен. Благодаря ви за безбройните съвети и вдъхновения и че винаги ме подкрепяхте и ми повдигахте настроението. За мен бе прекрасно, надявам се и за вас.
Много като сбогуване взе да ми звучи, пък то още снимки не сме видели, така че просто:

Чао от мен
Активен
ra_di
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 367



Моят сватбен албум

« Отговор #355 -: юни 20, 2013, 08:52:46 »

 goodpost Много добър и разчувстващ финал на разказа ти,пандичке.Бъди все така щастлива, както си в момента.За мен сватбата ти беше много нестандаартна и я следях с интерес.Очаквам с нетърпение снимките  smile
Активен
shantall
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 765



Моят сватбен албум

« Отговор #356 -: юни 20, 2013, 09:03:25 »

ех, панди, страхотен разказ smile определено се почуствах като присъствала на събитието  give_rose пожелавам ви още веднъж неспирно щастие и вечна любов smile
Активен
Мрявка
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 775



« Отговор #357 -: юни 20, 2013, 09:07:53 »

Мила Панди, много се радвам, че сте имали така прекрасна сватба! Желая ви и бъдещия ви живот заедно да е толкова сладък, весел, нестандартен и любовен!!! heart Bravo Благодаря за яките разказчета, които сътвори за нас, и ни направи по този начин съпричастни към историята на сем. Пандьови Girl_hide!!!
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #358 -: юни 20, 2013, 10:04:03 »

Аз от много неща съм впечатлена по тази сватба, но в момента бързам да изкажа възхищението си от подреждането на никовете ни по азбучен ред Bravo, което има безброй предимства в различни аспекти.  Wink Сега ще чакаме снимките с каращата се свекърва и ревящата майка smile и мъже с резнати краченца.
Активен
scilla
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 859



« Отговор #359 -: юни 20, 2013, 13:55:30 »

Хихих, готина и духовита както винаги!

Ех, ами това е, Панди! Сега започва скучният семеен живот на омъжена жена  crazy  nea cray

Шегувам се   girl_haha girl_haha girl_haha Тепърва започва да става все по-добре и по-добре... аз много се смея някой като ни попита "Е, как е семейният живот?" и ние винаги отговаряме "Все по-добре!"  danceg  yahoo
Активен
Страници: 1 ... 22 23 [24] 25 26 27   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines